Автор Тема: Путін скоро об'явить про 2 України дефакто, що воюють між собою  (Прочитано 1629 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Всі бачили вчорашні події: захоплення влади на Донбасі (базовий регіон Яника) та заяви нового ГКЧП (Яник, Пшонка, Захарченко),
Я думаю, що скоро треба очікувати такого сценарію розвитку подій: Яник під прикриттям рос. ССО з'являється на Донбасі та заявляє про відновлення конституційного порядку на даній території. З'явиться не сам, а з "легитимним Урядом" - міністрами Захарченко, Лебєдєвим, а також Пшонкою. Під них буде "відновлено" підрозділи армії, міліції, прокуратури, СБУ.

Як результат, Путін об'явить в ООН, що наразі існує 2 України. Справжня, ясна річ, та що під Яником. Таким чином, Путін заявить, що РФ виконує свої міжнародні обов'язки перед Україною, яка підпорядковується Янику.
... і хай Росія згине як держава

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Мда... очень хреновый вариант. Возникает вопрос, заготовлены ли роли для Турчинова и Яценюка в этом спектакле.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Мда... очень хреновый вариант. Возникает вопрос, заготовлены ли роли для Турчинова и Яценюка в этом спектакле.

для Турчинова та Яценюка заготовані ролі терпил. Все на що вони здатні - скиглити про гопників, які в них віджали території.

PS як я хочу помилятись
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Мда... очень хреновый вариант. Возникает вопрос, заготовлены ли роли для Турчинова и Яценюка в этом спектакле.
Согласно вышеописанного сценария будут объявлены военными преступниками, совершившими государственный переворот и развязавшими гражданскую войну. В случае победы Донецкой Украины над Львовской будут судимы... но это вряд ли, эти сумеют сбежать вовремя.

Та ніякої перемоги не буде. Це не входить до сценарія ані Путіна, ані Заходу. Заведуть миротворців - Російських з одного боку, пакістанців чи яких небудь індусів - з іншого. На тому і все. Так і будемо жити на дві країни. Ніхто за нас вписуватись не буде. Всі хором будуть висловлювати капець яке глибоке занепокоєння, та закликати до примирення та діалогу. Врешті решт приймуть резолюцію про припинення вогню та проведуть лінію безпеки. На тому і закінчать.

правильно сказано, незалежність України - в руках українців. Нас кинули всі, тож крім нас самих за нас ніхто не впишеться.
... і хай Росія згине як держава

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Пуй этому Хутину.
Территориальные силы будут бороться со СВОИМИ местными сепаратистами, только так.
Самых оголтелых сразу убрать, в ходе короткой контртеррористической операции, а остальным местные займутся, кому под путлера неохота.
Sapere aude

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Янык такой ссыкун что его никакой буксир в Донецк не затащит.Будет мычать из Ростова
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Вот мне интересно, а если бы Украина 20 лет назад сделала русский вторым государственным, провела федерализацию и проводила нормальную экономическую политику был бы возможен такой парад суверенитетов?

Ні, неможливий. Бо не було б і самої України.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Как говорил Жеглов "связи с особой опасностью вашей банды я имею указание руководства, живыми вас не брать".

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
история учит, что территория под западным протекторам живет куда лучше, чем восточные совки, передайте всем сепарастам, чтобы пока можно уезжали на ненависную Галичину

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Как говорил Жеглов "связи с особой опасностью вашей банды я имею указание руководства, живыми вас не брать".

ми зараз маємо перевагу у чисельності та техніці...
і результати не радують...
кожна година працює проти нас...

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Как говорил Жеглов "связи с особой опасностью вашей банды я имею указание руководства, живыми вас не брать".

ми зараз маємо перевагу у чисельності та техніці...
і результати не радують...
кожна година працює проти нас...

хочеться вірити, що ці персонажі перестануть соплі жувати та зроблять нарешті те що обіцяли (АТО)
... і хай Росія згине як держава