Автор Тема: На 40 телеканалах регiонального мовлення жодноi новоi кiнострiчки  (Прочитано 5202 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Продивився телепрограмму за останнi два тижнi - просто жах - жодного нового кiно.
Новий канал крутить вампирiаду, про яку всi давно забули.
ICTV спромiгся почати лiто з Ганiбала, але далi однiеi "серii" не пiшов - злякався Ганiбала Лектора?
Iнтер обмежуе себе власним кiновиробництвом - як завжди примитивнi мелодрами для тих, кому за 50.
Канал Украiна... почав власне виробництво, але не кiно, а тих самих як на Iнтерi сльозовижималок.
Плюси так само дублюють Iнтер й Канал Украiну - жодноi телепрограми окрiм ТСН.
UA Перший - мiкс на будь який смак - анi гарного кiна, анi музики.
НТН (Група Iнтер) повтори сiчня-квiтня 2017 року - жодного нового кiна вiд 2010 року.
Звернув увагу на телеканал AMC  Америка Мувi Кенал/ - але там, хоч Росiйський дубляж, але драми 50-90 рокiв.
FOX зарився в трьох драмах фантастики й кримiналу.
Може, хто пiдкаже, де й на якому каналi можна знайти гарне кiно (шаную кримiнал та детективи, пригоди та екшени).
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 03, 2017, 09:06:54 21:06 від Бувалий »

Offline Lana4512

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
Я раніше кримінал і детективи на НТН дивилась, але тепер вони показують тільки Шерлока і повтори всього, що було раніше та й виключно серіали. Іноді на ТВ-1000 можна натрапити на хороший фільм, але чесно кажучи не вистачає часу, щоб підлаштовуватись, тому здебільшого, якщо хочу подивитись якусь новинку, чи фільм, який вартує часу, витраченого на нього, то перш за все хукаю тут http://www.tvcok.ru/video/kriminal/ в них просто база нормальна в гарній якості, якщо ні, то вже шукаю де інде. Про мене так якщо і новини почати дивитися виключно в інтернеті, то телевізор можна і не вмикати)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я раніше кримінал і детективи на НТН дивилась, але тепер вони показують тільки Шерлока і повтори всього, що було раніше та й виключно серіали.
Іноді на ТВ-1000 можна натрапити на хороший фільм, але чесно кажучи не вистачає часу, щоб підлаштовуватись, тому здебільшого, якщо хочу подивитись якусь новинку, чи фільм, який вартує часу, витраченого на нього, то перш за все хукаю тут http://www.tvcok.ru/video/kriminal/ в них просто база нормальна в гарній якості, якщо ні, то вже шукаю де інде.
Про мене так якщо і новини почати дивитися виключно в інтернеті, то телевізор можна і не вмикати)
Саме про це й мова.
Але провайдер - www.volia.com - хитрий - за пакет TV 1000 й iншi телеканали - "кiнотеатри"... вимагае додаткову слпату.
Мене це не влаштовуе - сьогоднi я  йому вiддаю 250 гр (ТВ + Iнтернет) + аренда тюнерiв.
Якщо я буду додатково сплачувати пакети кiно-класики... мiй бюджет не потягне й треба буде... взагалi вiдмовитись вiд Волi.
Едине, що рятуе - единий кабель, який поеднуе TV + Iтернет.
Новини... дивлюсь мало - менi FM та Iнтернету висточае.
 :smilie7:

Offline Lana4512

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
Та то справжній грабунок, я відмовилася від послуг волі мабуть більше 5-ти років тому. Тепер наТВ маю за 15 грн а високошвидкісний інтернет 100грн на місяць. Збоїв нема, якість послуг влаштовує, а сумма рахуйте в половину меньша ніж ви волі віддаєте. Просто жах...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Та то справжній грабунок, я відмовилася від послуг волі мабуть більше 5-ти років тому. Тепер наТВ маю за 15 грн а високошвидкісний інтернет 100грн на місяць. Збоїв нема, якість послуг влаштовує, а сумма рахуйте в половину меньша ніж ви волі віддаєте.
Просто жах...
Я продивився рiзни тарифи - вiд Стартового та Легкого до Воля HD.
В тому то й фокус, що на один телеприйомник та ше з пакетом Старт (лише Укр. та мiсцевi телеканали - жодного iноземного) виточае 50-70 гр.
Воля не така дурна, аби на одну "точку" робити 250 гр.
А коли три точки + Iнтернет...  виходить 250 гр.
Адже сюди входить аренда 3 ТВ тюнерiв + Iнтернет-Модем.
 :smilie7:

Offline Lana4512

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
У нас два телевізори, а точка одна. Чоловік сам розводив кабелі по квартирі за допомогою трійника і сигла від цього аж ніяк но постраждав. У сусідів знаю теж так зроблено. Просто не розумію, для чого платити такі гроші, краще з дітьми в парку їх прогуляти)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У нас два телевізори, а точка одна. Чоловік сам розводив кабелі по квартирі за допомогою трійника і сигла від цього аж ніяк но постраждав. У сусідів знаю теж так зроблено. Просто не розумію, для чого платити такі гроші, краще з дітьми в парку їх прогуляти)
Розводка кабелю по 2-3 точкам... не мае нiчого спiльного з оплатою ВОЛI по "Точкам".
Адже,  для того, аби дивитися ТБ, Воля кодуе сигнал та переводить його в цiфру.
Ви (чi Ваш чоловiк) лище розвели одну гiлку (кабель) на двi-три точки (телеприймачi).
Для просмотру ТБ треба мати ще й ТЮНЕР... з активованою карткою, де вказано, що Ви сплачуете та якi пакети програм... маете право дивитися.
Таким чином ВОЛЯ (або будь який провайдер) через карту в тюнерi мае право вiдслiдковувати Ваши пакети та виставляти щомiсячнi рахунки за наданi послуги.
Сьогоднi (жовтень-листопад 2017 року)  найбiльш оптимальный пакет - 92 канала (168 гр) + Iнтернет = 245 гр. в мiсяц за двi точки доступу (два тюнери / два телеприймача).
 :smilie7:

Offline Lana4512

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
Тепер зрозуміло. У нас на праму кабель підключаєтося до телевізора, без тюнера. Але ми не настільки часто дивимось телевізор, щоб оплачувати волю :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тепер зрозуміло. У нас на праму кабель підключаєтося до телевізора, без тюнера.
Але ми не настільки часто дивимось телевізор, щоб оплачувати волю :smilie5:
Е альтернатива - La-Net, Vika-TV - там невеликi тарифи, але, дивлячись який пакет ви обираете.
Взагалi, якшо подивитися пакети кабельних компанiй та вартiсть буде майже однакова.
Воля... може робити гнучкий тариф, навiть кредит на 10 днiв... до сплати надае.
Але е неприемний Сюрприз: Зараз багато показують про продаж супер-дешевого тюнера, який дае змогу все й вiдразу дивитися безкоштовно.
Подробицi на www.nrada.gov.ua.
По-перше, сам тюнер коштуе чимало.
По-друге головнi ефiрнi телеканали Украiни мають велике бажання кодувати сигнал, аби раз i назавжди закiнчiлася халява.
Для кабельного ТБ... це на мае проблем: всi абоненти так чi iнакше сплачують за цифр. сигнал.
А от тi, у кого телеприймач працюе в старому "Халявному" режимi... тобто - лише вiд антени-рогатки... можуть позбутися единого Вiкна в Свiт.
Можливо, залишуть Перший Нац та 5 канал - все iнше - викладайте грошi - чiм бiльше тим краще.
 :smilie7:

Offline Lana4512

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
Чесно кажучи іншого й годі чекати було, хоч би на пенсіонерів зважили і так іх за людей не рахують :smiley23:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Чесно кажучи іншого й годі чекати було, хоч би на пенсіонерів зважили і так іх за людей не рахують :smiley23:
Забил на "Ящик" - примитивные Рос  сериалы с Укр. дубляжем...  :smiley23:
Перешел в Интернет и смотрю что хочу и когда хочу.
С хорошим качеством, в любое время, без рекламы и за те же самые деньги.
 :smilie7:

Offline Lana4512

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
то мабуть таки найкращий варіант) я теж так зробила))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
то мабуть таки найкращий варіант) я теж так зробила))
Мне старый знакомый посоветовал интересный выход из кризиса.
Есть в Сети кинотеатры, где НА ШАРУ и с хорошим качеством идут сериалы, кино, программы и пр.
Все официально, ни какой паленки или сайт Васи Вертолетова, куда отправьте три рубля за кино.
Ай Ви Ай - сайт Первого канала (ОРТ), вернее его дочки - наберите в Сети и увидите массу всего интересного.
Платный ресурс Мего-Го - такой же кино-театр, но уже ПЛАТНЫЙ, поскольку таковы его условия.
Ю-Туб... конечно, не плохо и много чего интересного , но часто там помойка дублированных сюжетов да еше с ужасным качеством.
Есть, правда странички кинокомпаний - НТВ (криминал, детективы), Форвард-Фильм (криминал, детективы).
На сайте Стар-Медиа... есть свой кинотеатр - там полное собрание программ и кино этой компании.
Кстати, Япончика можно было смотреть с этого сайта.
А вот сариалы ICTV с ихнего ресурса-приложения или же с того же Ю-Туба, притом в хорошем качестве (HD).
Пора отвыкать платить ящику за убожество и рекламу.
Пусть они привыкают к тому. что с годами ТВ уйдет в Интернет, как ушли Телеграммы и письма до востребования.
 :smilie7:

Offline Lana4512

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 93
Дякую за ппідказку :smilie1:

Offline этамама

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 89
А зачем они вам там? У вас что интернета с компьютером нет? Я сейчас все смотрю на сайте онлайн-кинотеатра "kino.cool". Особенно нравится смотреть фильмы про приключения https://kino.cool/category/filmy-pro-priklyucheniya-onlajn/ , а их там довольно большое количество. Мне еще на пару лет точно хватит)))). Это если новые выходить не будут.))))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А зачем они вам там?
У вас что интернета с компьютером нет?
С октября 2017 года я перешел в Интернет.
Ящик стал настолько убогим и примитивным, что кроме новостей... вообще нечего смотреть.
А за т. н. киноканалы... Воля требует допольнительную плату.
Сейчас снова "порадовали" - в мае 2018 года... + 25 гр. - в итоге 275 гр.  за 92 канала, на которых, в самом деле, нечего смотреть.
В Интернете... много сериалов - старых, новых и пр.- (качество разное - 90%  - ворованные записи с телеканалов)
По сути, Ящик уже не нужен - его вполне заменяет Интернет, если там есть то, что мне надо, а не то, что навязывают телеканалы.
 :smilie7: