Автор Тема: Вечірня казка про біснуватих  (Прочитано 1413 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Вечірня казка про біснуватих
« : Вересня 29, 2017, 09:26:09 21:26 »

 :smilie3:
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #1 : Вересня 29, 2017, 10:24:15 22:24 »
Примушувати - це по російськи.
Будувати щось через насилля і ГУЛАГи.

Добра воля, добровольці - це ключова відмінність українців від росіян.
Це те чого у Росії нема (і не може бути), це український козир.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #2 : Вересня 30, 2017, 07:43:14 07:43 »
Корчинський - соратник Кургіняна, Дугіна та Стрєлкова, тобто ефесбешний провокатор.
Феррал - ти теж з цієї контори? Бо   я не бачу іншої причини тягти на форум промови таких провокаторів.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #3 : Вересня 30, 2017, 08:00:02 08:00 »
Він цікаво іноді говорить. Нестандартно. І головне - по суті. Чому ви проті і правдиві речі називаєте провокацією? Дивні люди. Хтось каже правду і одразу - провокація.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #4 : Вересня 30, 2017, 08:04:00 08:04 »
Він цікаво іноді говорить. Нестандартно. І головне - по суті. Чому ви проті і правдиві речі називаєте провокацією? Дивні люди. Хтось каже правду і одразу - провокація.  :smilie2:
Я в принципі його не слухаю, бо вся його біографія свідчить про те, що це ефесбешний провокатор.
Він давно служить Медведчуку, їздить на ефесбешні шабаші на Сєлігер, де цілується з Кургінянами та Дугіними. Які ще потрібні докази його роботи на Кремль?
Повторюю своє питання, Феррал - ти теж з цієї проклятої контори на Лубянці?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #5 : Вересня 30, 2017, 11:55:07 11:55 »
Будь хто може мати помилки.
Тим більше якщо врахувати скільки часу українці жили під впливом російської ментальності.
Не дивно що багато хто несвідомо успадкував деякі ідеї російського світогляду і моделі поведінки.
Навіть зараз в українському інфо полі активно застосовуються новостворені російськи меми.
Але процес все одно йде  - навіть з такими помилками і з таким залишковим впливом.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #6 : Вересня 30, 2017, 12:08:19 12:08 »
Корчинський - соратник Кургіняна, Дугіна та Стрєлкова, тобто ефесбешний провокатор.
Феррал - ти теж з цієї контори?
Бо   я не бачу іншої причини тягти на форум промови таких провокаторів.
:smiley24:
Він цікаво іноді говорить.
Нестандартно.
І головне - по суті. Чому ви проті і правдиві речі називаєте провокацією?
Дивні люди.
Хтось каже правду і одразу - провокація.  :smilie2:
"Бiле братство" Юрiя Кривоногова теж чудово казки розповiдало, а на справдi виявилося, що... звичайна секта шахраiв, якi лише лакшину на вуха вiшали, але бабло таки збирали.
Чим Корч вiдрiзняеться вiд Кривоногова?..
Хiба що тим, що куратори - в Кремлi, а засiб вiшати лакшину на вуха - той самий, як у всiх довбойобiв.
  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #7 : Вересня 30, 2017, 02:11:47 14:11 »
Будь хто може мати помилки.

Робота Корчинського на ФСБ та на Медведчука - це така собі невеличка помилочка, яку Декодер радо йому прощає  :weep:?!
 :fp2
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #8 : Вересня 30, 2017, 02:57:16 14:57 »
Будь хто може мати помилки.

Робота Корчинського на ФСБ та на Медведчука - це така собі невеличка помилочка, яку Декодер радо йому прощає  :weep:?!
 :fp2

Зосереджувати увагу на вторинних чинниках, - це відвертати її від суті.
В результаті ця суть часто так і залишається поза увагою.

А по суті я зробив важливе зауваження вище.
Зауваження більш важливе (як мені здається), ніж деталі біографії самого Корчинського і тим більше, ніж припущення щодо моїх вподобань і обговорення моєї особистості в цій темі.
« Останнє редагування: Вересня 30, 2017, 03:02:09 15:02 від Декодер »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #9 : Вересня 30, 2017, 03:46:58 15:46 »
Будь хто може мати помилки.

Робота Корчинського на ФСБ та на Медведчука - це така собі невеличка помилочка, яку Декодер радо йому прощає  :weep:?!
 :fp2

Зосереджувати увагу на вторинних чинниках, - це відвертати її від суті.
В результаті ця суть часто так і залишається поза увагою.

А по суті я зробив важливе зауваження вище.
Зауваження більш важливе (як мені здається), ніж деталі біографії самого Корчинського і тим більше, ніж припущення щодо моїх вподобань і обговорення моєї особистості в цій темі.
Вчинки Корчинського та імена його хазяїв - це якраз суть питання, а його словесна полова ніц не варта.
Але напевно це надто складно для радянської людини, для якої упевненність в завтрашньому дні пов"язана виключно з роздруківкою квитанції за комунальні послуги.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #10 : Вересня 30, 2017, 05:12:03 17:12 »
Навпаки - думки якраз цікаві. Особа не має значення.
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #11 : Вересня 30, 2017, 05:27:29 17:27 »
Навпаки - думки якраз цікаві. Особа не має значення.
Хєрню мелеш, при чому таку, яка протирічить твоїм вчорашнім заявам.
Якщо особа не має значення, то чому в тебе претензії до того, що Ахметови не сидять? В них теж можливо якісь цікаві думки є  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #12 : Вересня 30, 2017, 05:57:24 17:57 »
Вот еще интересная мысль неважно от кого :)

Цитувати
В российском Минобороны посоветовали Киеву уволить главу Генштаба Украины

Официальный представитель Минобороны России Игорь Конашенков посоветовал киевским властям уволить начальника Генштаба Украины Виктора Муженко за профнепригодность. Так российский генерал-майор отреагировал на заявление Муженко о том, что Москва вывела из Белоруссии не всех военнослужащих, задействованных в учениях «Запад-2017». Слова Конашенкова в субботу, 30 сентября, приводит «Интерфакс».

«Что касается подразделения российских войск, принимавшего участие в совместных стратегических учениях "Запад-2017", все вернулись в пункты постоянной дислокации», — подчеркнул Конашенков.

По его словам, заявления начальника украинского Генштаба о «спрятанных» российских войсках в Белоруссии демонстрируют его профнепригодность.

«Абсолютное невладение оперативной обстановкой на удалении сотен километров от столицы собственной страны и фантазии о численности находящихся там войск — повод для немедленного увольнения такого начальника Генштаба», — отметил Конашенков.

Ранее в интервью Reuters Муженко заявил, что Россия после учений «Запад-2017» оставила в Белоруссии свои войска. По его словам, Москва занизила первоначальное количество направленных в Белоруссию военнослужащих и вывела из республики их небольшую часть.

Совместные стратегические учения России и Белоруссии «Запад-2017» прошли с 14 по 20 сентября. В них было задействовано до 12,7 тысячи военнослужащих, до 70 самолетов и вертолетов, до 680 единиц боевой техники. Аналогичные совместные маневры проводились в 2009 и 2013 годах.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #13 : Вересня 30, 2017, 06:00:20 18:00 »
Раскомандовались, Кремлевские Соколы.
Им там виднее,  кто у нас Нач. Ген штаба ВСУ.
Пусть проверят, все ли не месте - может, пару дивизий... "забыли" по дороге.
 :moskali:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #14 : Вересня 30, 2017, 08:35:45 20:35 »
Вот еще интересная мысль неважно от кого :)

Цитувати
В российском Минобороны посоветовали Киеву уволить главу Генштаба Украины

Официальный представитель Минобороны России Игорь Конашенков посоветовал киевским властям уволить начальника Генштаба Украины Виктора Муженко за профнепригодность. Так российский генерал-майор отреагировал на заявление Муженко о том, что Москва вывела из Белоруссии не всех военнослужащих, задействованных в учениях «Запад-2017». Слова Конашенкова в субботу, 30 сентября, приводит «Интерфакс».

«Что касается подразделения российских войск, принимавшего участие в совместных стратегических учениях "Запад-2017", все вернулись в пункты постоянной дислокации», — подчеркнул Конашенков.

По его словам, заявления начальника украинского Генштаба о «спрятанных» российских войсках в Белоруссии демонстрируют его профнепригодность.

«Абсолютное невладение оперативной обстановкой на удалении сотен километров от столицы собственной страны и фантазии о численности находящихся там войск — повод для немедленного увольнения такого начальника Генштаба», — отметил Конашенков.

Ранее в интервью Reuters Муженко заявил, что Россия после учений «Запад-2017» оставила в Белоруссии свои войска. По его словам, Москва занизила первоначальное количество направленных в Белоруссию военнослужащих и вывела из республики их небольшую часть.

Совместные стратегические учения России и Белоруссии «Запад-2017» прошли с 14 по 20 сентября. В них было задействовано до 12,7 тысячи военнослужащих, до 70 самолетов и вертолетов, до 680 единиц боевой техники. Аналогичные совместные маневры проводились в 2009 и 2013 годах.
Напевно Ферал Кету та Декодеру й ці заяви подобаються, раз "особа не має значення"  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #15 : Вересня 30, 2017, 09:03:35 21:03 »
Я ніколи не був критиком Муженка і вважаю нападки на нього - або ж ворожою пропагндою, або продуктом людської дурості.
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #16 : Вересня 30, 2017, 09:15:20 21:15 »
Вчинки Корчинського та імена його хазяїв - це якраз суть питання, а його словесна полова ніц не варта.
Але напевно це надто складно для радянської людини, для якої упевненність в завтрашньому дні пов"язана виключно з роздруківкою квитанції за комунальні послуги.

Я коли читаю час від часу різні обговорення (до речі не тільки політичні теми), то постійно бачу як розумні люди можуть дуже довго обговорювати один одного, а по суті питання так і не сказати нічого.
Ця недосказаність, недомовленість, недообговорення, такий собі іноді в пів кроку "недохід" - це те що постійно присутнє в пострадянському інфопросторі.
При чому якщо в російському сегменті присутні системні боти, які генерують узгоджені підказки, то український сегмент - стихійний, отже негативні наслідки від цих поведінкових звичок більш руйнівні.

Мені здається треба поважати інфопростір, так само як наприклад природу.
Уявіть собі звичайну людину, яка почула Корчинського і хоче дізнатися що думають інші. Людина йде в Гугл і шукає коментарі. Потрапляє на цей форум, а тут в коментарях до Корчинського йде обговорення того який Корчинський падлюка, і того про що радіє один з дописувачів. Людина зробить висновок, що поважним дописувачам нема чого Корчинському заперечити.

Корчинький - це насправді зовсім не "не важливо хто каже", а медійна персона, яка має вплив навіть на тих хто з ним не згоден! Це по перше.
По друге - це ментальне питання "треба примушувати..." ("я тебя научу Родіну любіть" - типовий російський мем) вже випливало неодноразово. Воно актуальне.
По третє - "недохід" в обговореннях дуже негативно впливає на інфопростір. Інфопростір як на мене треба поважати - в деяких ключових питаннях (про які до речі сперечалися багато розумних людей останні сотні, чи навіть тисяч років) суть важливіша за припущення чи підозри щодо тих хто їх висловлює чи коментує.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #17 : Вересня 30, 2017, 09:16:21 21:16 »
Вот еще интересная мысль неважно от кого :)

Цитувати
В российском Минобороны посоветовали Киеву уволить главу Генштаба Украины
...

Важливо. І нажаль ще довго буде важливо.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #18 : Вересня 30, 2017, 09:20:48 21:20 »
Корч - просто мудак. Тому навіщо так багато слів ?  :smilie7: 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #19 : Вересня 30, 2017, 09:21:59 21:21 »
Я вже давно намагаюся довести в тому числі і американцям, що не варто прислухатися до того, що кацапи кажуть - лише що вони роблять.

Russians lie, Russians steal, Russians kill, and Russians always blame the victim.
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #20 : Вересня 30, 2017, 09:27:06 21:27 »
Корч - просто мудак. Тому навіщо так багато слів ?  :smilie7:
Він медійна персона, яка має реальний вплив на певну частину суспільства.
Питання свободи волі чи примусу - дуже старе, навіть стародавнє, яке багато обговорювалося різними поважними людьми минулого. І воно актуальне - час від часу зустрічаю його обговорення (зазвичай поверхневе, в мимохідь). І воно важливе. І помилка тут багато коштує.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #21 : Вересня 30, 2017, 09:34:26 21:34 »
Я вже давно намагаюся довести в тому числі і американцям, що не варто прислухатися до того, що кацапи кажуть - лише що вони роблять.

Russians lie, Russians steal, Russians kill, and Russians always blame the victim.

Прислухатися варто, вірити - не варто.
Треба бути уважним до системи яка підлягає руйнуванню. Те що цей атавізм досі існує - теж не просто випадковість. Є те на чому вони тримаються, і це головна мета в процесі руйнації.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #22 : Вересня 30, 2017, 09:47:47 21:47 »
Я вже давно намагаюся довести в тому числі і американцям, що не варто прислухатися до того, що кацапи кажуть - лише що вони роблять.

Russians lie, Russians steal, Russians kill, and Russians always blame the victim.

Прислухатися варто, вірити - не варто.
Треба бути уважним до системи яка підлягає руйнуванню. Те що цей атавізм досі існує - теж не просто випадковість. Є те на чому вони тримаються, і це головна мета в процесі руйнації.
Дурня, не треба прислухатись ні до російської пропаганди, ні до брехні Корчинського. Справа в тому, що вони вороги і мають на меті нас обдурити; почати до них прислухатись - це вже початок шляху, який приведе до поразки. Навіть якщо вони вас не надурять, то займуть Ваші розум та час абсолютно беззмістовною справою, тобто Ви в результаті можете дізнатись те, що й так було відомо з самого початку - що ворог хотів Вас надурити.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Вечірня казка про біснуватих
« Reply #23 : Вересня 30, 2017, 10:12:32 22:12 »
Я вже давно намагаюся довести в тому числі і американцям, що не варто прислухатися до того, що кацапи кажуть - лише що вони роблять.

Russians lie, Russians steal, Russians kill, and Russians always blame the victim.

Прислухатися варто, вірити - не варто.
Треба бути уважним до системи яка підлягає руйнуванню. Те що цей атавізм досі існує - теж не просто випадковість. Є те на чому вони тримаються, і це головна мета в процесі руйнації.
Дурня, не треба прислухатись ні до російської пропаганди, ні до брехні Корчинського. Справа в тому, що вони вороги і мають на меті нас обдурити; почати до них прислухатись - це вже початок шляху, який приведе до поразки. Навіть якщо вони вас не надурять, то займуть Ваші розум та час абсолютно беззмістовною справою, тобто Ви в результаті можете дізнатись те, що й так було відомо з самого початку - що ворог хотів Вас надурити.

Звісно прислухатися - не є метою.
Мета - мати відповіді (а краще чітку світоглядну систему, здатну генерувати ці відповіді). І мати свої питання, на які у них відповіді бути не може.