Автор Тема: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...  (Прочитано 1557 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« : Жовтня 27, 2017, 06:39:13 18:39 »
Віктор Ющенко
6 hrs ·
Я зараз буду нескромним. Я до сьогоднішнього дня глибоко переконаний, що Україні потрібний політичний курс президента Ющенка. В самому широкому значенні цього слова. Я не підписав жодної угоди, за яку мені соромно як президенту. Я не підписував зрадницьку газову угоду, я не здавав Крим, я не здавав східний Донбас. Я по відношенню до своєї нації був чесним, мені здається, був професійним, і я ні про що не жалкую.

Коли ти 5 років перебуваєш на посаді президента і, звісно, розумієш, що той політичний курс, з яким ти прийшов, причому фізично хворим, без своєї політичної більшості в парламенті, із правами президента, які найменші були за 23 роки нашої історії, і ти зробив те, що ти зробив, тобі не соромно дивитись своїм дітям в очі і своїй нації.

Хоча, безумовно, наступні 5 років тобі не завадили б для того, щоб продовжити, поглибити цей курс. Тому, коли ти йдеш, у 2010 році, ти цим показуєш своє принципове відношення до завтрашнього дня. Цим ти хочеш сказати: "Моя улюблена націє, я залишаюся переконаний, що вам потрібен цей політичний курс. Це ваше право обирати. Я не погоджуюся з тим вибором, який починає домінувати в вас. Але я завжди його буду поважати!

If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #1 : Жовтня 27, 2017, 07:00:51 19:00 »
Кiт, а чого це тебе до Староi Гвардii потянуло?..
Невже Хуйло дав вказiвку чморити Педро й термiново шукати замiну?..
Що такого робив В.А.Ю, що зараз ти його так шануеш?..
Чi у тебе ностальгiя по Юлечке проснулася?..
Не роби дурниць та не згадуй того, що було вчора.
У Юща... був строк показати свою Силу й Волю.
Що вiн по собi залишив?..
Ти давай нам ще Петлюру й Вiнниченко покажи.
Мо, вiд них, сто рокiв тому, було бiльше толку, анiж вiд Вiтька-Пчеловода.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #2 : Жовтня 27, 2017, 07:04:56 19:04 »
Кацапів, кузинів і гебню від Юща ще й досі плющить.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5591
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #3 : Жовтня 27, 2017, 07:33:24 19:33 »
Віктор Ющенко
6 hrs ·
Я зараз буду нескромним. Я до сьогоднішнього дня глибоко переконаний, що Україні потрібний політичний курс президента Ющенка. В самому широкому значенні цього слова. Я не підписав жодної угоди, за яку мені соромно як президенту. Я не підписував зрадницьку газову угоду, я не здавав Крим, я не здавав східний Донбас. Я по відношенню до своєї нації був чесним, мені здається, був професійним, і я ні про що не жалкую.

Щось на кшталт Я улеслював кацапів як міг і відтягнув війну.
Може й правильно зробив.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #4 : Жовтня 27, 2017, 07:44:54 19:44 »
Андрійович був правильний хлоп, але повинен розуміти, що він - вже історія. Зробив в принципі більш-менш все, що в його ситуації було можливо, за що йому честь і хвала.

Головне, щоби він зараз не поліз в якусь дурну сааківщину з подачі всіляких іудушок, як наш грузинський абрек. А то ще й місце в історії доведеться переглядати.   

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9779
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #5 : Жовтня 27, 2017, 11:09:01 23:09 »
Не потрібний. Слабкий президент, що привів до влади Януковича. Фактично вже при ньому країною розоряджалися регіонали.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #6 : Жовтня 28, 2017, 12:55:07 00:55 »
Ющенко: Влада використовує конфлікт на Донбасі для власного виправдання

Конфлікт на Донбасі часто використовується владою для виправдання своєї неефективної політики або її відсутності. Між тим в країні вищий рівень корупції, ніж будь-коли.

Про це заявив екс-президент Уркаїни Віктор Ющенко в інтерв’ю польскому виданню Rzeczpospolita.

Ющенко не вважає, що  війна в Донбасі, яка триває три роки, гальмує реформи в Україні.  :an :an

"Це не правда. Війна часто використовується, щоб обгрунтувати неефективну політику або відсутність якої б то не було політики. Це правда, що вона створює багато нових проблем, але другим її фронтом є економіка. Якщо тут зазнати поразки, то на першому теж програєш", - сказав екс-президент.

Ющенко розкритикував фінансову політику уряду.

"Протягом трьох років девальвація української гривні досягла 350 відсотків. Але чому Сталін девальвував рубль не в 1942 році, а тільки в 1946-му? Тому що стабільна національна валюта є ефективним методом боротьби з окупантом. Я не в змозі пояснити, чому протягом останніх півтора років половина українських банків збанкрутували. Я не можу зрозуміти, що ще півтора роки тому у нас була 47-відсоткова інфляція. Тут мова йде не про війну, а про слабку фінансову, монетарну, а також банківську політику", - констатував він.

"Є дуже багато прикладів того, що багаторічна війна не заважає розвитку держави. Я маю на увазі Ізраїль. Коли там не було війни?", - пояснив Ющенко.
:be :be

Серед помилок нинішньої влади він назвав провал деолігархізації. За його словами, монополізація і олігархізація української моделі економіки позбавляє Україну не тільки економічної, але і соціальні перспективи.

"Це близько 20 або 30 осіб, які отримують прибуток. Незалежні аналітичні кола вважають, що з України виведено у податкові гавані 140 мільярдів доларів. Звичайно, цей процес тривав не два, не три роки. Тепер ми стоїмо у черзі до Міжнародного валютного фонду, аби отримати $ 17 млрд за чотири роки. Може бути, варто організувати круглий стіл і спробувати відповісти на питання: що нам потрібно зробити, щоб повернути ці 140 мільярдів доларів Україні?", - заявив екс-президент.   :ay :az

Ющенко також висловив переконання, що такого високого рівня корупції,  як зараз, ніколи не було.    :fp2 :fp2 :fp2

"Десять-вісім років тому ситуація була іншою. Тому протестуючі під Верховною Радою вимагають боротьби з корупцією та створення антикорупційного суду", - сказав він, маючи на увазі нинішні протести біля Верховної Ради, які очолив Міхеїл Саакашвілі.

"Думаю, що президент України повинен рахуватися з такими виступами. Є таке мудре висловлювання: якщо ви хочете бути лідером, ви повинні бути слугою для всіх. Ви маєте пам'ятати, що обіцяли під час виборів. Міхеїл Саакашвілі показує жовту картку, яка свідчить, що правителі мають бути більш відповідальними і послідовними", - підкреслив екс-президент.  :ai :ai

Як повідомлялося, 27 жовтня Ющенко заявив, що Україні потрібен політичний курс, якого він притримувався під час своєї роботи.
----------------------------------------------------------------

 Бардак в королівстві... :lol:

« Останнє редагування: Жовтня 28, 2017, 05:03:54 05:03 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #7 : Жовтня 28, 2017, 09:37:16 09:37 »
Ющенко - геній, і це справді так, слів з пісні історії не викинеш. Якби не він, зараз не було б і Порошенка, макака мабуть царювала б або янукович. Але так сталося, що президентство Ющенка було перехідним етапом, довелося пройти через обрання янука, Майдан, війну. Така ціна Свободи. Він Крим і Данбас не здавав, бо хуйло тоді ще не розуміло, що все так серйозно.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9779
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #8 : Жовтня 28, 2017, 09:49:30 21:49 »
Врешті, виникає закономірне питання - хто заважав Ющенку запровадити антикорупційні суди та провести відовідні економічні реформи? Він цього не зробив, як і зробив Януковича прем"єром та віддав регіоналам генеральну прокуратуру. З чого й почалася вакханалія регіоналів при владі.
А тепер він став розумний - заднім числом. Гарна ложка до обіду, а після обіду вже нікому не потрібна.
Щодо розпочав -не розпочав війну з Росією - це все фантазії політологів. Питання війни тоді не стояло, бо Путін зробив ставку на Янука й хотів прибрати Україну до рук мирним шляхом. Що він успішно й робив.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #9 : Жовтня 28, 2017, 11:29:15 23:29 »
Андрійовичу головне не почати займатись якоюсь куйнею незрозуміло в чиїх інтересах   :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #10 : Жовтня 29, 2017, 07:59:09 07:59 »
Врешті, виникає закономірне питання - хто заважав Ющенку запровадити антикорупційні суди
Українці таки дуже наївний народ, приблизно як ті африканці, які змайстрували макет літака та моляться богу неба, щоб їхній літак почав літати.
Пані Ліно, Ваша наївна віра в антикорупційні суди нічим не краща за віру українського селянства в те, що Ленін зі Сталіним зроблять їм щасливе та заможне життя 100 років тому :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #11 : Жовтня 29, 2017, 08:01:05 08:01 »
Андрійовичу головне не почати займатись якоюсь куйнею незрозуміло в чиїх інтересах   :smilie7:
:smiley24:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9779
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #12 : Жовтня 30, 2017, 09:11:05 21:11 »
Врешті, виникає закономірне питання - хто заважав Ющенку запровадити антикорупційні суди
Українці таки дуже наївний народ, приблизно як ті африканці, які змайстрували макет літака та моляться богу неба, щоб їхній літак почав літати.
Пані Ліно, Ваша наївна віра в антикорупційні суди нічим не краща за віру українського селянства в те, що Ленін зі Сталіним зроблять їм щасливе та заможне життя 100 років тому :weep:

Я зовсім не вірю в антикорупційні суди. І навіть знаю, як досить просто і ефективно побороти коруцію. Але для цього потрібна політична воля людей, які нині при владі. Які самі собі не вороги і не відірвуться від кормушки державних, тобто наших з вами грошей.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #13 : Жовтня 31, 2017, 08:22:50 08:22 »
Я зовсім не вірю в антикорупційні суди.
І навіть знаю, як досить просто і ефективно побороти коруцію.
Але для цього потрібна політична воля людей, які нині при владі.
Які самі собі не вороги і не відірвуться від кормушки державних, тобто наших з вами грошей.
Ворон ворону око не виклюе.
Нiчого новостворений АКС... робити не буде.
Нiде в Свiтi... такого не мае.
Навiть в США, на яке ми дивимось та беремо приклад.
ФБР Укр. розливу... мае копати, поки не знайде докази.
В Судах саме на доказах... будуеться остаточна стаття.
А коли доказiв не буде... то хоч Супер-Вселенський Суд придумайте... буде те ж саме, що й було.
 :smilie7:   

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #14 : Жовтня 31, 2017, 03:43:13 15:43 »
Врешті, виникає закономірне питання - хто заважав Ющенку запровадити антикорупційні суди
Українці таки дуже наївний народ, приблизно як ті африканці, які змайстрували макет літака та моляться богу неба, щоб їхній літак почав літати.
Пані Ліно, Ваша наївна віра в антикорупційні суди нічим не краща за віру українського селянства в те, що Ленін зі Сталіним зроблять їм щасливе та заможне життя 100 років тому :weep:

Я зовсім не вірю в антикорупційні суди. І навіть знаю, як досить просто і ефективно побороти коруцію. Але для цього потрібна політична воля людей, які нині при владі. Які самі собі не вороги і не відірвуться від кормушки державних, тобто наших з вами грошей.
Справа не в політичній волі, а в слабкості Української держави.
Слабка держава автоматично означає анархію та корупцію, хоч би яка залізна воля була в керманичів.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #15 : Жовтня 31, 2017, 03:47:49 15:47 »
А слабкість держави є резхультатом тотальної корупції.
Але я б відзначив усе ж головну причину слабкості України як держави - відсутність нормальної для сучасних націй національної свідомості.
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #16 : Жовтня 31, 2017, 03:51:39 15:51 »
А слабкість держави є резхультатом тотальної корупції.

Дурня.
Українська держава слабка, бо "мудрий" український народ вирішив, що власна держава йому не потрібна.
Хоче халяви відразу й задурно. А так не буває.
Корупція між іншим теж є проявом любові українського народу до халяви.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #17 : Жовтня 31, 2017, 07:21:48 19:21 »
А слабкість держави є резхультатом тотальної корупції.
Але я б відзначив усе ж головну причину слабкості України як держави - відсутність нормальної для сучасних націй національної свідомості.

Ну ти ж, такий весь свідомий, здриснув з України, як тхір, от і мучимось ми тут, темні та несвідомі   :weep:

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #18 : Жовтня 31, 2017, 11:01:55 23:01 »
ВАЮ щось таке про східний Донбас ляпнув, ммабуть і  сам не зрозумів- каже "не сдавав"

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #19 : Листопада 01, 2017, 08:43:05 08:43 »
ВАЮ щось таке про східний Донбас ляпнув, ммабуть і  сам не зрозумів- каже "не сдавав"
Висточае того, що вiн Каб-Мiн "Здав" Мамцi...
Бiльшого "Дарунку"... Хуйлу не треба було.
Далi... почався Цiрк на дротi.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #20 : Листопада 01, 2017, 01:28:41 13:28 »
ВАЮ щось таке про східний Донбас ляпнув, ммабуть і  сам не зрозумів- каже "не сдавав"
Висточае того, що вiн Каб-Мiн "Здав" Мамцi...
Бiльшого "Дарунку"... Хуйлу не треба було.
Далi... почався Цiрк на дротi.
 :smilie7:

Макакіне прем'єрство - це таки дійсно його пройоб був, він сам визнавав.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #21 : Листопада 01, 2017, 02:01:01 14:01 »
Макакіне прем'єрство - це таки дійсно його пройоб був, він сам визнавав.
Скiльки вiн судився за свою тубуретку - годi й казати.
Можливо, В. А. Ю. був би не поганим Головою НБУ...
Але його Президенство -  :smiley23:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #22 : Листопада 01, 2017, 04:55:32 16:55 »
Макакіне прем'єрство - це таки дійсно його пройоб був, він сам визнавав.
Скiльки вiн судився за свою тубуретку - годi й казати.
Можливо, В. А. Ю. був би не поганим Головою НБУ...
Але його Президенство -  :smiley23:

Нормальне було президентство, особливо при Єханурові як в.о. прем'єра. В плані економіки це були найкращі в Україні часи.

Просто майже зразу масово поперли до корита всілякі макаки, підтримувані кацапнею, ті ж кацапи наплодили всіляких підарасів, типу Сірожі Квартирного, які почали гнати вал всілякого заказушного лайна. Ну і народець тоді був дуже легковірний, на всіляку куйню легко вівся.   

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #23 : Листопада 02, 2017, 11:03:02 11:03 »
Україні безперечно пощастило з Ющенком у свій час

але Віктор Андрійович, як на мене, сів грати карти з жуліками - цього не можна було робити

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #24 : Листопада 02, 2017, 12:13:04 12:13 »
Україні безперечно пощастило з Ющенком у свій час
але Віктор Андрійович, як на мене, сів грати карти з жуліками - цього не можна було робити
А хто привiв цiх "Жулiкiв" до Влади?..
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #25 : Листопада 02, 2017, 12:24:50 12:24 »
Україні безперечно пощастило з Ющенком у свій час
але Віктор Андрійович, як на мене, сів грати карти з жуліками - цього не можна було робити
А хто привiв цiх "Жулiкiв" до Влади?..
 :smilie7:

Їх не треба вести, вони лізуть самі


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #26 : Листопада 02, 2017, 12:35:45 12:35 »
Їх не треба вести, вони лізуть самі
Лiзуть... таргани.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #27 : Листопада 02, 2017, 12:45:11 12:45 »
Україні безперечно пощастило з Ющенком у свій час
але Віктор Андрійович, як на мене, сів грати карти з жуліками - цього не можна було робити
А хто привiв цiх "Жулiкiв" до Влади?..
 :smilie7:
Яника та Юльку мудрий український народ привів до влади.
Ющенко правда теж декого привів, але рангом поменше. Каськівих, Наливайок, Гриценків.
Але то не його вина, то швидше наша спільна біда.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34310
  • Стать: Чоловіча
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #28 : Листопада 02, 2017, 12:49:28 12:49 »
Катеринчуки та рибачуки ще всілякі пригадуються :fp2

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: В.А.Ю.: Я зараз буду нескромним...
« Reply #29 : Листопада 02, 2017, 07:20:05 19:20 »
Україні безперечно пощастило з Ющенком у свій час
але Віктор Андрійович, як на мене, сів грати карти з жуліками - цього не можна було робити
А хто привiв цiх "Жулiкiв" до Влади?..
 :smilie7:
Яника та Юльку мудрий український народ привів до влади.
Ющенко правда теж декого привів, але рангом поменше. Каськівих, Наливайок, Гриценків.
Але то не його вина, то швидше наша спільна біда.

так, це наша біда

порядні люди зазвичай бояться встати в гівно йти в політику