Автор Тема: Мій президент, моя країна, мій народ. Ахтем Чийгоз  (Прочитано 448 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5595

«Пане Президент, я, в першу чергу, хочу Вам подякувати не за ті зусилля, які ви докладали для звільнення, зокрема мене, а за те, що Ви дали можливість бачити як у ці роки укріплювалася моя країна», - сказав заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз під час зустрічі з Президентом Петром Порошенком після їх з Ільмі Умеровим звільнення із в’язниці та повернення в Україну.
«Я багатьох Президентів бачив уже незалежної, як ми її називали, України. Але саме сидячи у тюрмі і маючи змогу бачити лише російські канали, з їх інформації і бачив, як міцніє моя країна. Я бачив, що во істину стає незалежною Україна. Я бачив, як у цієї країни створюється найміцніша армія. Я бачив, що Президента моєї країни боїться та держава, яку бояться багато держав. Я це бачив, я це відчував і це мене наповнювало гордістю», - заявив Ахтем Чийгоз.

Він також зазначив, що паспорт громадянина України – це не лише зобов’язання держави перед своїми громадянами, але й громадянина перед своєю країною. «Громадянин, маючи цей документ несе дуже великий обов’язок перед своєю країною. І я з гордістю кажу – я громадянин України», - заявив він, висловивши тверде переконання, що кожен, хто має паспорт з синьо-жовтим прапором має бути вірним цим кольорам, своїй землі і не зраджувати їм.
«Треба говорити: мій Президент, моя країна, мій народ. Тоді всі вороги відчуватимуть, що у цієї нації не буде окремих груп, угрупувань, на які можливо потім спиратися і спробувати вплинути всередині країни», - наголосив Ахтем Чийгоз.
Заступник голови Меджлісу  також висловив вдячність Петру Порошенку за його зусилля щодо звільнення, за ставлення і дзвінок у перші години, коли він та Ільмі Умеров опинилися на свободі. «Це було повагою Президента країни до свого громадянина», - сказав він, додавши, що Росія навпаки демонструє  хамство, зневагу і неповагу до людської гідності. «Я не хочу бути громадянином тієї країни. Я й на суді це сказав. Я не буду громадянином тієї Росії. Не хочу», - заявив він.
Ахтем Чийгоз також підкреслив, що зусилля Президента України спільно з Президентом Туреччини, голови Кримськотатарського меджлісу Рефата Чубарова та лідера кримських татар Мустафи Джемілєва зі звільнення його та Ільмі Умерова з російського ув’язнення були дуже знаковими і вагомим. «Це були ті кроки, які моєму народу дух підняли. Дзвінки, які звідти (з Криму – ред.) йдуть – це загальна радість, якої не було стільки років. Це символічне звільнення», - резюмував заступник голови Меджлісу висловивши переконання, що звільненні Криму від окупації відбудеться набагато швидше, ніж дехто цього бажає.

В свою чергу, Заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров,  також подякував Президенту за допомогу і зусилля у їх звільненні. «Але доля двох конкретних людей – це дуже маленький епізод у великій боротьбі. Боротьба триває не лише за звільнення нас та інших заручників і політичних в’язнів, але за звільнення української території, за відновлення територіальної цілісності України, за деокупацію Криму і звільнення частини Донецької та Луганської областей», - зауважив Ільмі Умеров.
Він також подякував лідерам країн та світовому співтовариству, ООН, Європейському Союзу, ПАРЄ і багатьом громадянським організаціям за допомогу.
«Хочу подякувати своєму кримськотатарському народові, який знаходячись в достатньо важкому стані залишився незламим. Переважна його більшість не прийняли окупацію, не визнали анексію. І продовжують доступними способами боротися за її закінчення. Думаю, що чекати доведеться не так довго, як комусь хочеться», - зазначив він, додавши, що для цього кожен в силу своїх можливостей має докласти зусиль. Ільмі Умеров також відзначив необхідність роботи над відновленням і забезпеченням прав кримськотатарського народу.


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Так мова йде про звільнення Криму чи про деокупацію Криму?
А то якась плутанина - звільнення, відновлення, деокупація....  :eyes:
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Так мова йде про звільнення Криму чи про деокупацію Криму?
А то якась плутанина - звільнення, відновлення, деокупація....  :eyes:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%BC

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Сьодні на хвупі Кабс видав. Сказав Чийгоз - Порошенко побудував армію, яку боїться країна, яку усі бояться.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34406
  • Стать: Чоловіча
Так мова йде про звільнення Криму чи про деокупацію Криму?
А то якась плутанина - звільнення, відновлення, деокупація....  :eyes:

Тобі не один хер, підкацапне сміття  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Так мова йде про звільнення Криму чи про деокупацію Криму?
А то якась плутанина - звільнення, відновлення, деокупація....  :eyes:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%BC

Я так розумію що фразу “звільнення території Криму від російської окупації“ вживати в офіційних промовах і державних документах заборонено?

“Бо ...ло нападе“...
If you are going through hell, keep going.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5595

Я так розумію що фразу “звільнення території Криму від російської окупації“ вживати в офіційних промовах і державних документах заборонено?

“Бо ...ло нападе“...

Ферал з тих що якщо на кремлі поставлять тризуб скаже що криво стоїть :smilie1: