Автор Тема: Новий тиждень: Рашагейт, Верховна Рада, план Маршала для України  (Прочитано 2510 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Пономарь:
Цитувати
Доброе утро, друзья.
Понедельник. Нас ждет мега- насыщенная неделя. Мега!
1. На этой неделе будет очень много #RussiaGate.
Мюллер будет предъявлять обвинения новым фигурантам. Сразу уточню по Флинну. Я уверен, что моя апрельская информация о том, что Флинн сотрудничает со следствием в той или иной мере, корректная. Если бы он не сотрудничал, то ему бы светил пожизненный срок.
И вчерашняя утечка в прессу о том, что Россия через Газпром вложила 1 млрд долл в Фейсбук и через ВТБ - 200 млн долл в Твиттер - для разогрева стартующей недели.
2. Наша Рада.
Нас ожидают две рабочие недели Рады подряд. Очень ждем закон О приватизации, О рынке земли, законы о дерегуляции бизнеса и др. важные законы.
Бизнес также настойчиво просит в этом месяце (иначе потеряем год) три вещи:
- внести проект закона о Службе фин. расследований или поставить на голосование №4228 О фин полиции;
- внести проект закона о замене налога на прибыль налогом на выведенный капитал (законопроект Минфина одобрен Правительством);
- поставить на голосование №7115 (возврат в тестовый режим блокирования налоговых накладных).
3. Сегодня в Сейме Литвы официально будет представлен для США, ЕС, Канады и Японии "План Маршалла для Украины".
Спасибо большое за очень живые отклики на вчерашний пост. Они не просто живые, - они очень качественные и зрелые. Горжусь своими читателями.
Хорошей недели всем.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46803
  • Never give in!
Я більше довіряю Алану Дершовіцу ніж Пономарю.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я більше довіряю Алану Дершовіцу ніж Пономарю.  :smilie5:
А я - Пономарю.
Корокто i ясно.
Нi яких коментарiв про добрих та поганих.
Пономар -  :smiley24:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33551
  • Стать: Чоловіча
Іудушка смішно так сернув  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Іудушка смішно так сернув  :weep:
Працюють люди.
Це ми з Вами... розважаемось.
 :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46803
  • Never give in!
Хтось не пропускає жодного мого посту, щоб не обгавкати, і при тому каже, що я тут “працюю“.  :gigi:
Навпаки, це я розважаюся - а хтось має завдання одразу срати під моїми постами...  :lol: :lol: :lol:
Мені вас шкода... :smilie2:

P.S.
Все чекаю карколомних новин, оголошених ПАНАМАрьом. :lol:
« Останнє редагування: Листопада 06, 2017, 04:25:13 16:25 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Хтось не пропускає жодного мого посту, щоб не обгавкати, і при тому каже, що я тут “працюю“.  :gigi:
Навпаки, це я розважаюся - а хтось має завдання одразу срати під моїми постами...  :lol: :lol: :lol:
Мені вас шкода... :smilie2:

P.S.
Все чекаю карколомних новин, оголошених ПАНАМАрьом. :lol:
Як би там не було, але репліка Кота про Дещовітса таки дуже виглядала схожою на спробу ляпнути хоч щось по темі, по якій Котові не було чого сказати.
Але сказати мусив.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33551
  • Стать: Чоловіча
Хтось не пропускає жодного мого посту, щоб не обгавкати, і при тому каже, що я тут “працюю“.  :gigi:
Навпаки, це я розважаюся - а хтось має завдання одразу срати під моїми постами...  :lol: :lol: :lol:
Мені вас шкода... :smilie2:

P.S.
Все чекаю карколомних новин, оголошених ПАНАМАрьом. :lol:
Як би там не було, але репліка Кота про Дещовітса таки дуже виглядала схожою на спробу ляпнути хоч щось по темі, по якій Котові не було чого сказати.
Але сказати мусив.

Що зробиш, сказали куратори срати, от воно й тужиться, навіть коли немає чим  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46803
  • Never give in!
Хтось не пропускає жодного мого посту, щоб не обгавкати, і при тому каже, що я тут “працюю“.  :gigi:
Навпаки, це я розважаюся - а хтось має завдання одразу срати під моїми постами...  :lol: :lol: :lol:
Мені вас шкода... :smilie2:

P.S.
Все чекаю карколомних новин, оголошених ПАНАМАрьом. :lol:
Як би там не було, але репліка Кота про Дещовітса таки дуже виглядала схожою на спробу ляпнути хоч щось по темі, по якій Котові не було чого сказати.
Але сказати мусив.

Алан Дершовіц - відомий американський адвокат і професор права з Гарварду, який стверджує що ані Гілари ані Трамп не вчинили тих “злочинів“, які їм приписує американська преса.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33551
  • Стать: Чоловіча
... продовжує тужитись  :laugh:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Хтось не пропускає жодного мого посту, щоб не обгавкати, і при тому каже, що я тут “працюю“.  :gigi:
Навпаки, це я розважаюся - а хтось має завдання одразу срати під моїми постами...  :lol: :lol: :lol:
Мені вас шкода... :smilie2:

P.S.
Все чекаю карколомних новин, оголошених ПАНАМАрьом. :lol:
Як би там не було, але репліка Кота про Дещовітса таки дуже виглядала схожою на спробу ляпнути хоч щось по темі, по якій Котові не було чого сказати.
Але сказати мусив.

Алан Дершовіц - відомий американський адвокат і професор права з Гарварду, який стверджує що ані Гілари ані Трамп не вчинили тих “злочинів“, які їм приписує американська преса.
А при чому тут це? Здається в цій темі ніхто жодного слова не написав про вину Трампа, а тим паче Гіларі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
... продовжує тужитись  :laugh:
Полiтинчий запор.
Хуйло пiдкине грошенят - почнеться дiарея (думок).
 :smilie1:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
"План Маршалла" для України передбачає $50 млрд на малий і середній бізнес
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
"План Маршалла" для України передбачає $50 млрд на малий і середній бізнес
5 млрд. - щорiчно.
Але... щось воно надто оптимiстично.
 :smilie7:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Хтось не пропускає жодного мого посту, щоб не обгавкати, і при тому каже, що я тут “працюю“.  :gigi:
Навпаки, це я розважаюся - а хтось має завдання одразу срати під моїми постами...  :lol: :lol: :lol:
Мені вас шкода... :smilie2:

P.S.
Все чекаю карколомних новин, оголошених ПАНАМАрьом. :lol:
Як би там не було, але репліка Кота про Дещовітса таки дуже виглядала схожою на спробу ляпнути хоч щось по темі, по якій Котові не було чого сказати.
Але сказати мусив.

Алан Дершовіц - відомий американський адвокат і професор права з Гарварду, який стверджує що ані Гілари ані Трамп не вчинили тих “злочинів“, які їм приписує американська преса.
Це тут ні до чого . За великим рахунком доля Трампа нікого не хвилює, крім самого трампа. Мова йшла про зашморг для Росії та план Маршала для України

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Причому обидва пункти- подальше стягування зашморгу для РФ та бабло на реформи в Україні- набагато масштабніше, фундаментальніше й важливіше, ніж доля якогось довбоната, якого використовує Історія

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46803
  • Never give in!
With all due respect, gentlemen, але коли ви починаєте давати волю своїм буйним фантазіям щодо ролі США, Трампа, чи ваших сценаріїв щодо майбутнього України і світу за участі Америки, то мене просто чорти хапають, і я не знаю чи сміятися чи плакати... :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
With all due respect, gentlemen, але коли ви починаєте давати волю своїм буйним фантазіям щодо ролі США, Трампа, чи ваших сценаріїв щодо майбутнього України і світу за участі Америки, то мене просто чорти хапають, і я не знаю чи сміятися чи плакати... :smilie2:
За всієї поваги, кадете Біглере, нам на це насрати

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Але трохи дивує, наскільки Ваша реакція збігається з тим, що хочуть почути москалі та що періодично кажуть всілякі феесбешники... І зовсім не збігається з опінією офіційних осіб США
« Останнє редагування: Листопада 07, 2017, 08:00:42 08:00 від Sebastian Brant »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33551
  • Стать: Чоловіча
Що тут, Іудушка намагається тримати голівку ?  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Що тут, Іудушка намагається тримати голівку ?  :smilie5:
Повчае нас, як жити треба...
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46803
  • Never give in!
Але трохи дивує, наскільки Ваша реакція збігається з тим, що хочуть почути москалі та що періодично кажуть всілякі феесбешники... І зовсім не збігається з опінією офіційних осіб США

Я не знаю, що хочуть почути москалі, але я кажу що насправді відбувається.
Опінія офіційних осіб - це опінія Трампа і Тілерсона.
Інші можуть мати свою опінію, лае вона нікого не цікавить
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Але трохи дивує, наскільки Ваша реакція збігається з тим, що хочуть почути москалі та що періодично кажуть всілякі феесбешники... І зовсім не збігається з опінією офіційних осіб США

Я не знаю, що хочуть почути москалі, але я кажу що насправді відбувається.
Опінія офіційних осіб - це опінія Трампа і Тілерсона.
Інші можуть мати свою опінію, лае вона нікого не цікавить
Вони самі по собі- ніхто. І звати їх ніяк
У порівнянні з американськими інститутами, на які замахнувся Трамп

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46803
  • Never give in!
Трамп не замахувався на жодні інститути.
Звідки така маячня?
Ви там зовсім попливли мізками?...
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Трамп не замахувався на жодні інститути.
Звідки така маячня?
Ви там зовсім попливли мізками?...

Ти,  макака кацапська, хоч трохи розумієш, про що йде мова?
Що таке, по-твоєму, інститути ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46803
  • Never give in!
Макака це ти.
Трамп зміцнює міністерство оборони, верховний суд, міністерство енергетики, міністерство освіти. хоче провести податкову реформу, захищає економічні інтереси країни.
У тебе з цим проблеми?
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Макака це ти.
Трамп зміцнює міністерство оборони, верховний суд, міністерство енергетики, міністерство освіти. хоче провести податкову реформу, захищає економічні інтереси країни.
У тебе з цим проблеми?
які економічні інтереси країни? цей упир заявив що боротися зі зміною клімату не треба.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Макака це ти.
Трамп зміцнює міністерство оборони, верховний суд, міністерство енергетики, міністерство освіти. хоче провести податкову реформу, захищає економічні інтереси країни.
У тебе з цим проблеми?

Я так і думав, що не знаєш. І це є доказом, що ти- кацап. Як тебе не називай - бонобо ( ці мавпочки набагато ближче до людини, ніж макаки) чи макакою... Спершу погуглі, придурок, слово "інститути"
П.С. Підказка - це перш за все правила, як писані ( у формі законів, наприклад ), так і неписані ( традиції, ментальність, "поняття" - неписані закони ), а вже потім, - органи, що контролюють виконання цих правил...
У вас у ФСБ цього не проходили? То якого хера ви лізете на політичні форуми, де це обговорюють, бонобошки кацапські?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46803
  • Never give in!
Макака це ти.
Трамп зміцнює міністерство оборони, верховний суд, міністерство енергетики, міністерство освіти. хоче провести податкову реформу, захищає економічні інтереси країни.
У тебе з цим проблеми?
які економічні інтереси країни? цей упир заявив що боротися зі зміною клімату не треба.

Боріться. Хто вам не дає. Ще в парію зелених фінансовану кацапами вступи.
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Макака це ти.
Трамп зміцнює міністерство оборони, верховний суд, міністерство енергетики, міністерство освіти. хоче провести податкову реформу, захищає економічні інтереси країни.
У тебе з цим проблеми?
які економічні інтереси країни? цей упир заявив що боротися зі зміною клімату не треба.

Боріться. Хто вам не дає. Ще в парію зелених фінансовану кацапами вступи.

до чого ту зелені, ти казав про  захист економічних інтересів, я конкретно показав, що економічні інтереси він не захищає
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч