Автор Тема: Аваков пише, що начальника міліції Горловки відбили!  (Прочитано 4649 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Андрей Крищенко! Начальник милиции Горловки с честью оборонял свой пост. Отстреливался от сепаратистов. Сбросил российский флаг и сепаратиста с крыши управления. Был захвачен, избит. Некоторые пророссийские сайты сообщают, что он в связи с оказанным сопротивлением был убит.
Ничуть не бывало! Отбили! Андрею оказана медицинская помощь. Он с нами. Более-менее в порядке. НАСТОЯЩИЙ ОФИЦЕР. Таких мало. Он и его зам - подполковник милиции Герман Приступа (на фото) защищали честь страны, честь страны. С ТАКИМИ ОФИЦЕРАМИ БУДЕМ ВЫСТРАИВАТЬ НОВУЮ МИЛИЦИЮ!

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308
Андрей Крищенко! Начальник милиции Горловки с честью оборонял свой пост. Отстреливался от сепаратистов. Сбросил российский флаг и сепаратиста с крыши управления. Был захвачен, избит. Некоторые пророссийские сайты сообщают, что он в связи с оказанным сопротивлением был убит.
Ничуть не бывало! Отбили! Андрею оказана медицинская помощь. Он с нами. Более-менее в порядке. НАСТОЯЩИЙ ОФИЦЕР. Таких мало. Он и его зам - подполковник милиции Герман Приступа (на фото) защищали честь страны, честь страны. С ТАКИМИ ОФИЦЕРАМИ БУДЕМ ВЫСТРАИВАТЬ НОВУЮ МИЛИЦИЮ!

 :Prapor2:

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Аваков не хочет объяснить этому полковнику, почему он ему за 2 дня не удосужился помощь прислать?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Аваков не хочет объяснить этому полковнику, почему он ему за 2 дня не удосужился помощь прислать?
та він до нього на кідометр не підійде  :gigi:
Бо думаю по іплу зловити в нього дуууже великі шанси.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Пиздить Аваков. Офіцера просто не встигли добити - "швидка" вивезла. А його підлеглі-мусора, які були з ним в одній будівлі, присягнули сепарастам.

В інших відділках міліції забарикадувалися інші міліціонери. Насільки мені відомо, вирішили відпустити на всі чотири боки підарасів, які "з народом". Ті, що залишаться "з законом", триматимуть оборону.


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Аваков не хочет объяснить этому полковнику, почему он ему за 2 дня не удосужился помощь прислать?
та він до нього на кідометр не підійде  :gigi:
Бо думаю по іплу зловити в нього дуууже великі шанси.
А шкода  :smilie9: Я думаю, за пару місяців Порох вичистить цю шоблу, і для того, щоб дати Акакію по їплу, треба буде їхати до Італії.

Offline щек

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
не приєднуюся до гонінь на Авакова
не може одна людина відповідати за гріхи, справжні і уявні, всієї влади

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Цитувати

На дорозі між Полтавою та Харковом у цю суботу побили мінімум 100-120 людей, розповів один із потерпілих активіст Сергій Бондар, який їхав до Харкова на акцію Євромайдану.

У ефірі "Громадського ТБ" він розповів, що, тільки за його підрахунками, на блокпосту на півдорозі до Харкова постраждали 50 київських активістів, із якими був він, 30 харківських активістів та журналістів, а також багато випадкових людей, які їхали на маршрутках.

Активіст розповів, що люди їхали на автобусах і приватних машинах. Їх зупинили міліціонери й незрозумілі люди – там були і представники "Соколу", а люди у формі "Беркуту", і представники СБУ, і місцеві слідчі.

Неподалік від блокпосту стояли бронетранспортери, лежали напоготові снайпери.

Бондар розповів, що усі машини були "розтрощені вщент", людей витягали через вікна, били, розрізали одяг, обкрадали, забирали документи і посвідчення. "Особисті речі – все забрали, у мене вижив виключно ремінь", - сказав він і додав, що у хлопців і того не лишилося, бо ременем і скетчем зв’язували руки, коли не вистачало наручників. 

За словами активіста, коли міліція "увійшла в раж", зупиняли і "цивільні маршрутки", били й грабували людей, вимагали гроші, а потім відправляли на Харків. Сам Бондар та його побратими опинився в автозаку. 

Акакія - на палю!

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
не приєднуюся до гонінь на Авакова
не може одна людина відповідати за гріхи, справжні і уявні, всієї влади

пусть не один отвечает,
пусть заберет с собой Турчинова и Ярему

Offline Vadim

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 199
Власть подсела на удобный шустеро-фейсбучный  формат.
Давненько не было открытых пресс-конференций. Что б журналюги рвали по живому.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
не приєднуюся до гонінь на Авакова
не може одна людина відповідати за гріхи, справжні і уявні, всієї влади

За свої - має, фейсбучний клоун. Вирішив вписатися в систему, маючи благу відмазку - ментів не можна чіпати, бо вони наша єдина надія?

А ПС і активістів чмирити, бо, не дай Боже, прийдуть вимагати відповіді? Він боїться реальних патріотів більше, ніж кацапів  :smilie9:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308
не приєднуюся до гонінь на Авакова
не може одна людина відповідати за гріхи, справжні і уявні, всієї влади

пусть не один отвечает,
пусть заберет с собой Турчинова и Ярему

Не надо гнать на Ярему, он исполнитель.
Если не согласен то может подать в отставку, но лучше пусть не подает думаю

Offline щек

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
після поїздки в Харків Аваков говорив про міліцейський саботаж і про те, що 30% харківських ментів скоротить.
Я сам проти ментів - не поважаю. Але ж є серед них і такі, як Крищенко. Аж приємно почути, що серед ментів є такі люди.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
після поїздки в Харків Аваков говорив про міліцейський саботаж і про те, що 30% харківських ментів скоротить.
"Аваков говорив" - це вже мем  :lol:

Цитувати
Я сам проти ментів - не поважаю. Але ж є серед них і такі, як Крищенко. Аж приємно почути, що серед ментів є такі люди.
Я теж захоплений цим чуваком  :smiley24: Якщо Акакій його терміново не вивезе і не поставить курувати Донецьку область - зробити палю вдвічі товщою!

Offline щек

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Тетяно:

в.о. президента, голову ВР Турчинова треба дотерпіти до президентських виборів. Зміни під час цього шаленого політичного перегону тільки нашкодять і будуть на руку вепсу Путіну.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Аваков виявився балаболкою і ретранслятором. Якщо медики відбили міліціонера  то причому тут Аваков? ДЛя чого примазуватися  до чужих випадкових поступків? Для чого тупо повторювати все те  що йому кажуть - в тебе інші функції і задачі!!


У військовий час  треба заборонити звітувати у фейсбуці  і співати гімн. Тільки після перемоги у мемуарах.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
З іншого боку, прогони Авакова можуть бути викликані тим, що на місцях не тільки саботують, але й некуйово дезінформують. А він переповідає оперативні повідомлення на фейбуці без перевірки інформації.

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Тетяно:

в.о. президента, голову ВР Турчинова треба дотерпіти до президентських виборів. Зміни під час цього шаленого політичного перегону тільки нашкодять і будуть на руку вепсу Путіну.

с Турчиновым мы до выборов останемся с половиной Украины,
я считаю, что его надо гнать подальше,
а ставить того, кто имеет план действий, как защитить страну в реальных условиях,
тот же Гриценко сейчас был бы на месте, имхо

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Тетяно:

в.о. президента, голову ВР Турчинова треба дотерпіти до президентських виборів. Зміни під час цього шаленого політичного перегону тільки нашкодять і будуть на руку вепсу Путіну.

с Турчиновым мы до выборов останемся с половиной Украины,
я считаю, что его надо гнать подальше,
а ставить того, кто имеет план действий, как защитить страну в реальных условиях,
тот же Гриценко сейчас был бы на месте, имхо

Вроде же он сдал мандат.
да и не юлёк :smilie5:
ігнор Квант

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Тетяно:

в.о. президента, голову ВР Турчинова треба дотерпіти до президентських виборів. Зміни під час цього шаленого політичного перегону тільки нашкодять і будуть на руку вепсу Путіну.

с Турчиновым мы до выборов останемся с половиной Украины,
я считаю, что его надо гнать подальше,
а ставить того, кто имеет план действий, как защитить страну в реальных условиях,
тот же Гриценко сейчас был бы на месте, имхо

мандат не сдал, т.к. революция случилась,
но не юлек, это да, юльки за него никогда не проголосуют

Вроде же он сдал мандат.
да и не юлёк :smilie5:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
В Сети появилась видеозапись первых минут штурма горловского горуправления милиции.
Видно, как и.о. начальника УВД полковник милиции Андрей Крищенко так страшно пугает сепаратиста, водружающего российский флаг на козырьке здания, что тот предпочитает прыжок вниз страшным объятиям правоохранителя.
После этого полковник Крищенко некоторое время отстреливался от террористов, но был ранен. Его с трудом вывезла с места событий бригада скорой помощи.
По данным местных СМИ, после захвата горуправления офицеру устроили настоящий суд Линча. Медики сумели пробиться к избиваемому милиционеру и отбить его.



Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
обратите внимание на видео на реакцию куриц стоящих рядом - что говорят

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
після поїздки в Харків Аваков говорив про міліцейський саботаж і про те, що 30% харківських ментів скоротить.
Я сам проти ментів - не поважаю. Але ж є серед них і такі, як Крищенко. Аж приємно почути, що серед ментів є такі люди.

Знаете, до вчерашнего дня тоже была категорически против гона на Авакова в той момент. Но после того, как он вчера отписался о начале АТО, которую никто и не планировал начинать, со всех второн полилась полная деза, а боевики в Славянске окончательно уверились в своей безнаказанности, я категорически за то, чтоб его сейчас же турнули с его кресла.

К слову, насколько я знаю, в Харькове, где он уже "хазяйнував", его терпеть не могут все - вне зависимости от политических взглядов.