Автор Тема: В Донецке началась партизанская война с сепаратистами  (Прочитано 1965 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Potato

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 942
  • Стать: Чоловіча
  • In Potato We Trust
В ночь с 13 на 14 апреля была предпринята попытка атаки на баррикады вокруг Донецкой ОГА. Об этом сообщают очевидцы события.

Неизвестные забросали зажигательной смесью складированные на баррикадах вокруг Донецкой ОГА автомобильные шины.

Как описывает это очевидец на баррикадах, неизвестные кинули несколько бутылок с зажигательной смесью. Загорелась близстоящая палатка. Тут же забили барабаны.

К утру последствия поджога были ликвидированы. Хотя следы сажи остались.

Параллельно, на бульваре Пушкина были расписаны антисепаратистскими надписями лайтбоксы.

Offline ladzio

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 112
 от таких людей і можна захищати. Ніхто не знімає відповідальності з влади,просто,повторюю,якщо місцевих жителям всеодно, ну нафіга їх захищати,значить їх усе влаштовує. Гірко,але правда.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
от таких людей і можна захищати. Ніхто не знімає відповідальності з влади,просто,повторюю,якщо місцевих жителям всеодно, ну нафіга їх захищати,значить їх усе влаштовує. Гірко,але правда.

Заткни пельку. Ти особисто нікого захищати не будеш.

Offline Potato

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 942
  • Стать: Чоловіча
  • In Potato We Trust
от таких людей і можна захищати. Ніхто не знімає відповідальності з влади,просто,повторюю,якщо місцевих жителям всеодно, ну нафіга їх захищати,значить їх усе влаштовує. Гірко,але правда.

так їх і захищати вони ж Донецьку живуть не в космосі

Offline Akv

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 478
  • Стать: Чоловіча
Може то Дончанін?  :upa

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Где-то прочла, что ночью посрывали "сепараторные" плакаты с сити лайтов
ігнор Квант

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
от таких людей і можна захищати. Ніхто не знімає відповідальності з влади,просто,повторюю,якщо місцевих жителям всеодно, ну нафіга їх захищати,значить їх усе влаштовує. Гірко,але правда.

А захищати теріторію України вже не треба? що це за страусина позиція??? я просто в акуї...

Offline ladzio

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 112
А захищати теріторію України вже не треба? що це за страусина позиція??? я просто в акуї...


а нафіга тобі територія з ворожим до тебе населенням? шоб було? Ідемо захищати територію х ,де населення вас на хєру вертіло. Кого захищати і від кого. Це я там умовно кажу.  Це як москалі б захищали львівську область.

Offline Георгиу

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
А захищати теріторію України вже не треба? що це за страусина позиція??? я просто в акуї...


а нафіга тобі територія з ворожим до тебе населенням? шоб було? Ідемо захищати територію х ,де населення вас на хєру вертіло. Кого захищати і від кого. Це я там умовно кажу.  Це як москалі б захищали львівську область.
Потому что там разговаривают на ненавистном тебе русском языке? Потому что там больший %ненавистных тебе   русских граждан Украины?Потому что из-за 15% реальных глупцов,не понимающих толком что они хотят и чем обернётся реализация их хотелок для них,ты хочешь " выкинуть" 85% не желающих " воссоединиться с лоном"?
 У тебя наверняка ВСЕ русские граждане Украины числятся в " москалях"!
 Потому что тебе даже в страшном сне не мождет представиться,что при необходимсости РУССКИЕ граждане Украины придут защищать Львов!
 Ты ослепил себя крайним украинским национализмом!

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
А захищати теріторію України вже не треба? що це за страусина позиція??? я просто в акуї...


а нафіга тобі територія з ворожим до тебе населенням? шоб було? Ідемо захищати територію х ,де населення вас на хєру вертіло. Кого захищати і від кого. Це я там умовно кажу.  Це як москалі б захищали львівську область.

Навіть якби так було, почитайте в інеті про захист польської пошти у Гданьську (Данцігу) - на той момент там німців була більшість, і вони хтіли в Райх. І що? Тепер ті поляки герої, і правильно.

Коли у держави видирають територію, вона повинна кусатися. Закон джунглів, інакше - швидкий капець.

Offline Potato

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 942
  • Стать: Чоловіча
  • In Potato We Trust

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
А захищати теріторію України вже не треба? що це за страусина позиція??? я просто в акуї...


а нафіга тобі територія з ворожим до тебе населенням? шоб було? Ідемо захищати територію х ,де населення вас на хєру вертіло. Кого захищати і від кого. Це я там умовно кажу.  Це як москалі б захищали львівську область.

Навіть якби так було, почитайте в інеті про захист польської пошти у Гданьську (Данцігу) - на той момент там німців була більшість, і вони хтіли в Райх. І що? Тепер ті поляки герої, і правильно.

Коли у держави видирають територію, вона повинна кусатися. Закон джунглів, інакше - швидкий капець.

Це все було до історичного матеріалізму. А сьогодні ми покладемо тисячі життів української молоді - а завтра міжнародні організації зобов'яжуть нас надати Донбасу повну автономію, бо вони росіяни. А ми тут вже дійшли, здається, згоди, що найгіршим для України буде мати автономний Донбас, який назавжди зробить нас сателітами Росії. Ви цього хочете? Я - ні.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Це все було до історичного матеріалізму. А сьогодні ми покладемо тисячі життів української молоді - а завтра міжнародні організації зобов'яжуть нас надати Донбасу повну автономію, бо вони росіяни. А ми тут вже дійшли, здається, згоди, що найгіршим для України буде мати автономний Донбас, який назавжди зробить нас сателітами Росії. Ви цього хочете? Я - ні.

Тільки ідіоти і сраколизи виконують всі побажання міжнародних організацій. Я думаю, що Штати і французи дивуються нашій беззубості і виконавськості. Треба жорстких прагматиків ізраїльского типу (може, Ярош?), і Захід закриє очі на скавчання донецьких москалів.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Це все було до історичного матеріалізму. А сьогодні ми покладемо тисячі життів української молоді - а завтра міжнародні організації зобов'яжуть нас надати Донбасу повну автономію, бо вони росіяни. А ми тут вже дійшли, здається, згоди, що найгіршим для України буде мати автономний Донбас, який назавжди зробить нас сателітами Росії. Ви цього хочете? Я - ні.

Тільки ідіоти і сраколизи виконують всі побажання міжнародних організацій. Я думаю, що Штати і французи дивуються нашій беззубості і виконавськості. Треба жорстких прагматиків ізраїльского типу (може, Ярош?), і Захід закриє очі на скавчання донецьких москалів.

 :smiley23: Да, міжнародне право не для "справжніх пацанів". Мілошевич теж так думав. Путін сподівається, що його захистить ядерна зброя і велетенські запаси копалин. А нас що? Тим більше, що за Донбас не донбасяни, а Росія буде нас дрючити.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Основний принцип міжнародного права - "Хто чим володіє, тим хай володіє" - зафіксувати стан речей і уникнути різких змін. Ще жодного разу міжнародне право саме по собі не допомогло окупованій державі. "Буря в пустелі" - так, допомогла.

Я думав, що у нас один пастор залишився пацифістом і любителем надій на абстрактні цінності  :smilie11:

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Основний принцип міжнародного права - "Хто чим володіє, тим хай володіє" - зафіксувати стан речей і уникнути різких змін. Ще жодного разу міжнародне право саме по собі не допомогло окупованій державі. "Буря в пустелі" - так, допомогла.

Я думав, що у нас один пастор залишився пацифістом і любителем надій на абстрактні цінності  :smilie11:

 :smiley23:До чого тут пацифізм? 23 роки з кучмами, януковичами, ахметовими, калесниченками, ... та сторінки не вистачить всю ту донбасятину перелічити - i що, залишити це все назавжди? Та з такої України всі нормальні люди просто емігрують. А ви тут залишитесь з єнакієвськими гопниками з'ясовувати, у кого товщий.  :smiley23:

Offline щек

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
а нафіга тобі територія з ворожим до тебе населенням?

це явне перебільшення. Біснується кілька тисяч. З подачі північного "брата". Скільки у нас набирав постійно ""Русскій блок"? Менше одного відсотка...

Але й Георгіу має визнати, що серед україномовних таких начно більше патріотів, ніж серед російськомовних. І це зрозуміло. У багатьох випадках відмова від української мови - це відмова від України.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27019
а нафіга тобі територія з ворожим до тебе населенням?

це явне перебільшення. Біснується кілька тисяч. З подачі північного "брата". Скільки у нас набирав постійно ""Русскій блок"? Менше одного відсотка...


10 000 с  7 000 000 это 0,14% ушлепков на всю область
зимой с одного Киева выходило в 20 раз больше народу

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1756
"відмова від української мови - це відмова від України"
 :smiley24: :Prapor2: