Автор Тема: Правду каже Бумеранг: українці це дійсно народ-д.....б.  (Прочитано 983 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
Майже половина українців впевнені, що на даний момент в Україні відсутні політичні лідери, які могли б ефективно керувати країною.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова і презентованого в четвер у Києві, передає "Інтерфакс".

Згідно з даними опитування, 45,5% респондентів вважають, що в Україні немає політичних лідерів, які б могли ефективно керувати країною.

При цьому, 39,4% українців думають, що такі лідери є, а 15,1% - не змогли відповісти.

Зазначається, що соціологічне дослідження було проведено 22-27 вересня 2017 року в усіх регіонах України за винятком Криму і окупованих територій Донецькій і Луганській областях, опитано 2008 респондентів у віці від 18 років (теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%).

Раніше повідомлялося, що соціологічне дослідження, яке провів Центр Разумкова, показало, що велика частина громадян України не цікавляться політикою.


.................

Форумчани, а як ви вважаєте ? :smilie1:

Я навіть кажу зараз не про Юлю.
І уявіть собі: навіть не кажу нічого про Петю.

Хочу сказати не тільки про грузино-квартирно-залупоголовоподібних "младорефоматорів", а й про цей пришелепкуватий "лохторат", що при певному збігові обставин обере собі лідером країни навіть чорта з рогами, не кажучи вже про всіляких там сцитників, вакарчуків, кличків та подібну до них політичну пиздоту.

...Наче Кучму в 1999 році, якого вибрали майже в 1-му турі (а за кого ж голосувать? :smilie11: Нема ж за кого голосувать!)(отак виглядають розумово-інтелектуальні здібності Народу України:  :smilie11: :smilie11: :smilie11: :smilie11: :smilie11: :smilie11: :smilie11: :smilie11: :smilie11: :smilie11:

А отак майже завжди виглядає реакція на результати прийнятих рішень:  :smilie2: :smilie8: :smilie10: :smilie9:
...........................................

Пройшло майже 4 роки з обрання Порошенка. а народ України почав поступово "випадати в осадок". В країні війна й злидні, з"явилася можливість тільки, хіба що молоді виїжджати горбатитись за кордон, на економіки інших країн. А український народ, певно "забив хуй на все", чекає " з моря погоди".

Достойних лідерів - "впритул не бачить".

За всі ці роки так їх і не розгледів.

Ну то що ж тоді далі? В березні 2018р. знову Росія обере для себе Хуйла, ну а він тоді вже українському народові допоможе "прозріти".
Якщо цей народ сам не здатен думати своєю головою.
..................
Але якщо мені буде задано конкретне зустрічне запитання, то моя відповідь буде
одни словом: ТІЛЬКИ...

Інших достойних варіантів впритул не бачу.

Хоча може бути й Петя. Цей варіант не буде самовбичим, але й не буде продуктивним.



Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Не вірю.
Нема посилання Бумеранга на Бумеранга? :lol:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
Не вірю.
Нема посилання Бумеранга на Бумеранга? :lol:

Для чого тобі якісь посилання ???
Я висловлюю свої власні думки.

А сабж - то просто запала в очі одна сьогоднішня новина.
Головне моє особисте роз"яснення і моє особисте ставлення до неї.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
В ломбарди ніхто не піде. Їдуть в Польщу, що аж автостанції тріщать.
« Останнє редагування: Грудня 14, 2017, 08:22:26 20:22 від Бумеранг »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Не вірю.
Нема посилання Бумеранга на Бумеранга? :lol:

Для чого тобі якісь посилання ???
Я висловлюю свої власні думки.

А сабж - то просто запала в очі одна сьогоднішня новина.
Головне моє особисте роз"яснення і моє особисте ставлення до неї.

Ну ти ясно...свої.
А Бумеранг?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Центр Разумкова кажеш. А хто їх танцює на даний момент :smilie11:

Ці опитування часто дуже маніпулятивні, щоб замовник так чи інакше міг отримати те, що йому хочеться.

 

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
В ломбарди ніхто не піде. Їдуть в Польщу, аж автостанції тріщать.

Та да. А повинні б були б на Київ ...скидати шоколадного баригу. Ідійоти, що тут скажеш... :laugh:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Центр Разумкова кажеш. А хто їх танцює на даний момент :smilie11:

Ці опитування часто дуже маніпулятивні, щоб замовник так чи інакше міг отримати те, що йому хочеться.


по секрету...: хто заплатить  той і танцює.
 Вони тобі опріс про зростання відсотків борщененависників такий заєбєнять

як яєчко  :smiley24: :laugh:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Разумкови і т.п  фірми з цього живуть, ходять у Сільпо де на ці опроси собі  сервелат купляють .


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
Центр Разумкова кажеш. А хто їх танцює на даний момент :smilie11:

Ці опитування часто дуже маніпулятивні, щоб замовник так чи інакше міг отримати те, що йому хочеться.

Хай навіть і так. І тим не менше. Якщо Петя ще вважається "допустимий" ( вважається серед більшості лохторату, маю на увазі) значить оберуть його.

Але якщо вірити соціолухам, що твердять, що Петя має лише 12-15 %, то в 2-му турі - як буде?
.......................
Тиждень назад, дивився на якомусь телеканалі виступ Портникова. так той сказав, що новий Президент буде обраний дуже дієвий, енергійний, енергійний і т.п., але "трішки проросійський" ??????
Це як таке може бути ?
То я й подумав, що мається не увазі сцитник. :smilie2:
« Останнє редагування: Грудня 14, 2017, 08:36:19 20:36 від Бумеранг »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Центр Разумкова кажеш. А хто їх танцює на даний момент :smilie11:

Ці опитування часто дуже маніпулятивні, щоб замовник так чи інакше міг отримати те, що йому хочеться.

Хай навіть і так. І тим не менше. Якщо Петя ще вважається "допустимий" ( вважається серед більшості лохторату, маю на увазі) значить оберуть його.

Але якщо вірити соціолухам, що твердять, що Петя має лише 12-15 %, то в 2-му турі - як буде?
.......................
Тиждень назад, дивився на якомусь телеканалі виступ Портникова. так той сказав, що новий Президент буде обраний дуже дієвий, енергійний, енергійний і т.п., але "трішки проросійський" ??????
Це як таке може бути ?
То я й подумав, що мається не уваці сцитник. :smilie2:

Який ще нахер сцитник ? В нього морда тупа, як в банального йуриста-рєшали :fp2

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
Ну не знаю. Чув я і від інших, що сцитник в держдепі розглядається як один з кандидатів.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ну не знаю. Чув я і від інших, що сцитник в держдепі розглядається як один з кандидатів.
[/quote

йому заборонили лізти в політику, якщо хоче зберегти фінансування НАБУ (Госдеп)
Про це відкритим текстом сказали обом, і Сцитніку, і Холодницькому...на коврі із жовтих лістьєв  :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8097
  • Стать: Чоловіча
То тоді на кого ставитиме Деждеп ? На Петю ?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Так за Пецю ж ZOG топить, не похер йому якийсь там задрипаний держдеп?  :smilie5: