Автор Тема: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі  (Прочитано 1024 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« : Грудня 16, 2017, 05:41:14 17:41 »
Вона молодець. Справжня принцеса-воїн. Минулого разу, говорячи про її виступ перед студентами Оксфорду, я відмітив, що хоч її англійська краща за таку в наших перших політиків вищого ранку, що заговорили англійською - Яценюка та Порошенка,- деякі помилки у вимові, за якими можна ідентифікувати раша інґліш, все ж таки були. В цей раз вона не тільки покращила вимову, але й одразу вибачилась перед студентами Кембриджа за те, що лише недавно стала вивчати англійську в сенсі практики та продовжує її вивчати,- це дійсно круто... Як для початківця, це шалений прогрес та рівень, на який переважно більшість людей вийде лише разом з появою штучного інтелекту, бо в нас таких, які вивчали англійську все життя та так і не заговорили- переважна більшість в районі 95% ...

От відео- кожний може переконатись у справедливості моїх слів- дійсно прогресує як у російських казках, не по днях, а по годинах...

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #1 : Грудня 16, 2017, 05:47:40 17:47 »
Шо її ту англійську вивчати, пожити півроку в англомовній країні і все
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #2 : Грудня 16, 2017, 05:50:46 17:50 »
Принцеса-воїн це Олена Білозерська.
А це - кацапка з хуйлостану.
Але для когось - кацапи джерело істини і гарної англійської... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #3 : Грудня 16, 2017, 06:02:38 18:02 »
Шо її ту англійську вивчати, пожити півроку в англомовній країні і все

Ви мене не зрозуміли. Мова йшла не про лисенинґ і спікинг, а про дещо більше- розмовляти англійською з пош-акцентом, щоб не можна було визначити, звідки ви - з раша, з України, взагалі з есендовії... Ми всі з повагою ставимось до Сикорського, але він прожив у штатах майже все життя, але так і не навчився говорити як американець ( чи британець) - все життя розмовляв на стахітливому рашґліші
Як і більшість українців, особливо від 30 років та старше - практично ніхто не говорить англійською як native speaker в сенсі акценту, а не в сенсі побіжності. Якраз навпаки- щоб розмовляти побіжно ( fluently ), можна навіть не їхати за кордон - досить прочитати багато книжок англійською, щоб почати думати англійською... Але якщо Ви поїдете до англомовної країни- Ви будете після цього розмовляти побіжно, навіть нічого не читаючи ( тобто обидві методи спрацюють незалежно). Але щоб позбутись російського акценту в англійській, потрібно робити окремі свідомі зусилля,- щось на зразок вправ у музикальних гамах чи катах у бойових мистецтвах чи навчальній саліді ( 8 базових кроків ) у танго... Це особливий шик, більшість так званих східних слов'ян на нього не здатні через недосить розвинутий артистизм та художній смак...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #4 : Грудня 16, 2017, 06:09:18 18:09 »
Ти за східних слов'ян не розписуйся, лінгвісте підхуйловський.
Кацапський акцент дуже специфічний і притаманний лише кацапам. Собчак дійсно постаралася і він у неї менш виражений.
Але все одно кацапи йдуть нах. Усі...
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #5 : Грудня 16, 2017, 06:13:51 18:13 »
Принцеса-воїн це Олена Білозерська.
А це - кацапка з хуйлостану.
Але для когось - кацапи джерело істини і гарної англійської... :lol:

от якраз я не казав, що її анґлійська бездоганна. Я лише відмітив, що вона намагається позбутись російського акценту, в той час як Яценюк і Порошенко його мали та їх це не дуже турбувало. Перші посадові особи України були першими вищими посадовими особами , що заговорили англійською- але із страшенним російським акцентом. А росіянка намагається його позбутись і вибачається за те, що тільки нещодавно почала практикувати англійську- тож іще досі не бездоганна в ній... На мою думку, це більш цікавий варіант , якщо чисто по-людськи ...

П.С. До чого тут Білозерська?  Я її взагалі не чіпав. Не множте сутності

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #6 : Грудня 16, 2017, 06:16:55 18:16 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #7 : Грудня 16, 2017, 06:17:07 18:17 »
Щоб уже покінчити з моєю особистою позицією щодо Собчак як кандидата у Президенти РФ, відмічу, що я за знищення РФ як країни та нації. Тож я не мусив би підтримувати Собчак як можливу рятівницю своєї країни. Але оскільки її все одне не оберуть, то чому б не підтримувати її як найбільш проукраїнського кандидата ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #8 : Грудня 16, 2017, 06:21:16 18:21 »
Щодо акцентів Порошенка і Яценюка - вони по життю кацапомовні, і напевно вчені кацапомовними вчителями.
У Лесі Оробець - чудова англійська. Куди там Собачці... :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #9 : Грудня 16, 2017, 06:21:22 18:21 »
Проукраїнського та найбільш прозахідного- а то Ви знов скажете, що в нас, українців, манія величі, раз ми вважаємо, що все мусить вертітись навколо України... Я навіть сказав би- єдино нормального кандидата серед росіян, який досі є людиною. Всі інші там давно зомбанулись. Отже, Собчак- найбільш ПРОЛЮДСЬКИЙ кандидат у президенти РФ, всі інші є зомбі, запрограмованими на знищення всього людства, як якійсь бактерії, що гинуть разом із організмом, який вони заразили- або цей організм мусить знищити їх... Бактерії ж гинуть у будь-якому разі

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #10 : Грудня 16, 2017, 06:23:28 18:23 »
Щодо акцентів Порошенка і Яценюка - вони по життю кацапомовні, і напевно вчені кацапомовними вчителями.
У Лесі Оробець - чудова англійська. Куди там Собачці... :smilie7:

Можливо. Українська в неї ( Оробець ) точно пристойна та досить гарна й артистична. Але я не чув її англійську, хоч я й схильний Вам вірити саме в цьому питанні, через її інтелігентну українську вимову

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #11 : Грудня 16, 2017, 06:32:31 18:32 »
Ти за східних слов'ян не розписуйся, лінгвісте підхуйловський.
Кацапський акцент дуже специфічний і притаманний лише кацапам. Собчак дійсно постаралася і він у неї менш виражений.
Але все одно кацапи йдуть нах. Усі...
Не безди, придурок. Я вже 15 років ходжу майже в усі англійські клуби Полтави, тому досить відповідально заявляю- лише в цьому, 2017 році, з'явились люди, акцент який став походити на щось людське... Всі попередні роки це був саме російський акцент, із страшенною палаталізацією, відсутністю ті-ейч саунду як класу, подібністю голосних у словах ман і мен ( чоловік і чоловіки, в однині й множині ), відсутністю дифтонгів як класу та багато інших безмежно дратівливих приколів... Причому це був саме кацапський акцент, а не український, який можливо, теж десь є- на Західній Україні, можливо, в середовищі інтелігенції ( не мав щастя чути англійську Забужко, Андруховича та Рябчука, але чув, як Рябчук стьобався над радянським акцентом нашої східноукраїнської номенклатури ... прикольно, звісно, але свій власний акцент він так і не продемонстрував )

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #12 : Грудня 16, 2017, 06:40:41 18:40 »
Я украінську викладав десять років в амерканських університетах. Американцям українська набато легша фонетично ніж каапська..

Полтава, бляха-муха.... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #13 : Грудня 16, 2017, 06:57:31 18:57 »
Я украінську викладав десять років в амерканських університетах. Американцям українська набато легша фонетично ніж каапська..

Для мене це трюїзм. Причому вже досить давно- з початку 90-х років, коли вирішив розмовляти українською скрізь, а не лише читати книжки... Саме тоді я ознайомився з такою наукою, як орфоепія ( закони правильної вимови ) й мене вразило, наскільки українська ближче за своєю фонетикою до групи романо-германських мов, ніж інші слов'янські мови, навіть західної групи- не кажучи вже про російську...

Але... Якщо не брати до уваги фонетику та НЕ пред'являти до американців вимоги правильної вимови, то більшість моїх знайомих амерів з числа  мормонських місіонерів не хочуть вчити українську, натомість наполегливо вчать російську. Тут, звісно, є своя специфіка- Полтавщину помилково приєднали до Дніпропетровської місії, оскільки хтось дуже розумний в канцеляріях Солт-Лейк-Сіті вирішив, що це- Східна Україна... Тож ми тут мучимося з амерами, що є кацапами, і яким подобається бути кацапами  :) ... Але така дивна ситуація лише в мормонському англійському клубі. У баптистів та в корпусі миру ( англійські клуби при регіональних бібліотеках, "Вікно в Америку" ) зовсім інші амери- більш українізовані
« Останнє редагування: Грудня 16, 2017, 07:01:21 19:01 від Sebastian Brant »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #14 : Грудня 16, 2017, 07:00:09 19:00 »
А головне- менш русифіковані. Мормони ведуть активну місіонерську роботу російською, тому під кінець свого "служіння" (1.5-2 роки) практично 100 % місіонерського молодняку розмовляє російською вільно-побіжно

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #15 : Грудня 16, 2017, 07:02:18 19:02 »
Щодо акцентів Порошенка і Яценюка - вони по життю кацапомовні, і напевно вчені кацапомовними вчителями.
У Лесі Оробець - чудова англійська. Куди там Собачці... :smilie7:

Пєця, може і кацапомовний з дому, Сєня ні. Але Іудушці спиздіти  :fp2 :moskali: 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ксенія Собчак виступила й в Кембриджі
« Reply #16 : Грудня 16, 2017, 09:05:50 21:05 »
Щоб уже покінчити з моєю особистою позицією щодо Собчак як кандидата у Президенти РФ, відмічу, що я за знищення РФ як країни та нації.
Тож я не мусив би підтримувати Собчак як можливу рятівницю своєї країни.
Але оскільки її все одне не оберуть, то чому б не підтримувати її як найбільш проукраїнського кандидата ?
Тримайте мене семеро...
Про що мова?..
Про Собчак, як про найбiльш проукр. кандидата?
Ви це серйозно чi ви вперше чуете, що в Кремлi таки драматурги, що вони iз Ксюши... кого хош зроблять.
Навiть нову Юлiю Володимiривну...
А закiнчiться це все великим Шоу на Цветном Булуваре, де москалi завжди ходять в Цiрк.
Полiтичний Цiрк... це останне, що лишилося Кремлю.
Ви не бачiли iхне нове кiно "КРИМ"?..
Знайдiть на Цензорi ролик та подивиться, як Кремль вмiе плутати карти та вiшати лакшину на вуха.
Понти мамзель Собчак, то частина ii Шоу, котре притягуе голодного глядача телеканалу "Дождь".
То нащо нам такой Проукр. кандидат?..
Нащо  нам вона - взагалi?..
 :moskali: