Автор Тема: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі  (Прочитано 6383 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #90 : Грудня 19, 2017, 07:55:47 19:55 »
Я добровільно виїхав до США, бо за багато років втомився лупити лозиною по воді, намагаючись довести мешканцям міста Одеси, що це в їхніх інтересах переходити на українську мову, не відновлювати монументів імперського періоду (Катерина 2), перестати підтримувати московських попів, і перестати одне одного найобувати на кожному кроці.

Зараз цю шляхетну місію продовжує Сергій Стерненко. За це його чесна і пратіотична очищена нова влада поки що посадила під хатній арешт.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #91 : Грудня 19, 2017, 08:01:32 20:01 »
Я добровільно виїхав до США, бо за багато років втомився лупити лозиною по воді, намагаючись довести мешканцям міста Одеси, що це в їхніх інтересах переходити на українську мову, не відновлювати монументів імперського періоду (Катерина 2), перестати підтримувати московських попів, і перестати одне одного найобувати на кожному кроці.
Зараз цю шляхетну місію продовжує Сергій Стерненко. За це його чесна і пратіотична очищена нова влада поки що посадила під хатній арешт.  :smilie2:
Тобто, Кiт, лаявся iз Владою, аж поки не надоiло.
Потiм вирiшив - а ну його нах... - швидко зпакував речi й здриснув в США.
Ти кому лакшину на вуха вiеш, чортовий зрадофiл?..
Справжнi Патрiоти живуть й борються в Украiнi, а не тiкають за три моря й звiдти повчають нас, як жити треба.
Стыдно, товарищ.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #92 : Грудня 19, 2017, 08:02:41 20:02 »
Саме так - ну його все нах....
Бумеранг щодо народу правий. :smilie5:

Щодо повчання, то українці надійно застраховані від здатності вчитися, коли мова йде про справи суспільні.
 :smilie2:

В народі це називають - Хоч кіл на голові теши... :gigi:

В Америці такої приказки нема... :smilie3:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #93 : Грудня 19, 2017, 08:10:10 20:10 »
Саме так - ну його все нах....
Бумеранг щодо народу правий. :smilie5:
Щодо повчання, то українці надійно застраховані від здатності вчитися, коли мова йде про справи суспільні.
 :smilie2:
В народі це називають - Хоч кіл на голові теши... :gigi:
В Америці такої приказки нема... :smilie3:
Щось в лiсi здохло.
Одеський емiгрант, 20 рокiв здриснувший в США, повчае нас, як жити треба?
У тебе iз головою все в порядку?..
 :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #94 : Грудня 19, 2017, 08:30:29 20:30 »
"простому майту" в Австралії до сраки, за що йому будуть платити гроші

задача влади - дати йому робоче місце , наприклад на сонячній станції,  і зберегти середовище для життя дітям та внукам

Уряд Австралії не має своїх грошей - у нього гроші від податків з майтів. Якщо решта майтів готова платити більше податків і вищі тарифи щоб замінити рентабельний кар'єр и і вугільну  електростанцію з відносно кваліфікованими робочими місцями для тисяч гладстонських майтів на субсидовану сонячну електростанцію з китайських панелей з робочими місцями для десятків (максимум сотен) місцевих майтів - флаг їм в руки. Але для цього треба переконати виборців. Чого поки що не сталося. Навіть коли Тетчер закривала нерентабельні субсидовані шахти пів-юкейщини на вухах стояла, а тут мова іде про рентабельні кар'єри, електростанції і порти і заміну їх на субсидовані сонячні із втратою купи робочих місць.

Шейху простіше, бєспєзди.

PS. Там ще й порт, до речі, котрий теж пиздою накриється, якщо вугілля більш не експортувати. А в порту добре платять і там, блядь, профспілка.
« Останнє редагування: Грудня 19, 2017, 08:36:09 20:36 від Адам Жоржович »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #95 : Грудня 19, 2017, 08:38:40 20:38 »
"простому майту" в Австралії до сраки, за що йому будуть платити гроші

задача влади - дати йому робоче місце , наприклад на сонячній станції,  і зберегти середовище для життя дітям та внукам

Уряд Австралії не має своїх грошей - у нього гроші від податків з майтів. Якщо решта майтів готова платити більше податків і вищі тарифи щоб замінити рентабельний кар'єр и і вугільну  електростанцію з відносно кваліфікованими робочими місцями для тисяч гладстонських майтів на субсидовану сонячну електростанцію з робочими місцями для десятків (максимум сотен) місцевих майтів - флаг їм в руки. Але для цього треба переконати виборців. Чого поки що не сталося. 

Шейху простіше, бєспєзди.

Ну якщо бути точними - то в Австралії податок на CO2 відмінили лише два роки тому.
От щоб місцеві виборці не тупили і вправно рахували що їм вигідніше більші податки та більші тарифи  зараз чи менші прибутки  і більші тарифи завтра.
Для того і буде вводитися глобальний податок на CO2.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #96 : Грудня 19, 2017, 10:25:44 22:25 »
Якби я був на місці Гео, то можливо чинив би так само як і він.
Але поки що мене захищає United States Military Forces.

чудово ! вітаю !

це так зручно- любити дітей та дружину за спиною у United States Military Forces


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #97 : Грудня 19, 2017, 10:47:40 22:47 »
Якби я був на місці Гео, то можливо чинив би так само як і він.
Але поки що мене захищає United States Military Forces.

чудово ! вітаю !

це так зручно- любити дітей та дружину за спиною у United States Military Forces

Іудушка і вся його мерзенна сутність   :at

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #98 : Грудня 19, 2017, 10:55:23 22:55 »
Якби я був на місці Гео, то можливо чинив би так само як і він.
Але поки що мене захищає United States Military Forces.

чудово ! вітаю !

це так зручно- любити дітей та дружину за спиною у United States Military Forces

Іудушка і вся його мерзенна сутність   :at

Скільки місяців (тижнів, днів, годин, хвилин, секунд) ти провів у шанцях біля Авдіївки із зброєю в руках, наш нескорений патріоте?  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Щоправда кого я питаю - ти б одразу дременув до Захарчєнкі і влаштувався б вертухаєм у нього. Хіба не так?  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #99 : Грудня 19, 2017, 11:07:08 23:07 »
Якби я був на місці Гео, то можливо чинив би так само як і він.
Але поки що мене захищає United States Military Forces.

чудово ! вітаю !

це так зручно- любити дітей та дружину за спиною у United States Military Forces

Іудушка і вся його мерзенна сутність   :at

Скільки місяців (тижнів, днів, годин, хвилин, секунд) ти провів у шанцях біля Авдіївки із зброєю в руках, наш нескорений патріоте?  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Щоправда кого я питаю - ти б одразу дременув до Захарчєнкі і влаштувався б вертухаєм у нього. Хіба не так?  :smilie7:

всі не будуть в шанцях

але будуть жити тут, любити Україну не по телевізору, а вживу

будуть платити податки, ходити на мітинги, ростити тут українців

і не будуть повчати, наприклад, американців, як їм боротись із їхньою злачинною владою, хоч, відверто кажучи, було б чого і навчити

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #100 : Грудня 19, 2017, 11:12:58 23:12 »
Я так само вважав.

Вам бажаю на власній шкірі відчути як в Одесі люблять українську мову і тих хто за неї активно агітує.   :gigi: :gigi:

Мене вистачило на 15 років. Потім я зрозумів, що гатити лозиною по воді - справа марна. І подався геть. Ваш зоряний час настав зробити Україну українською. Вперед, панове!

 :lol: :lol: :lol:

А русскоязичная Украіна мені нахєр не треба. В жодній політичній обгортці....  :smilie7: :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #101 : Грудня 19, 2017, 11:28:50 23:28 »
Я так само вважав.

Вам бажаю на власній шкірі відчути як в Одесі люблять українську мову і тих хто за неї активно агітує.   :gigi: :gigi:

Мене вистачило на 15 років. Потім я зрозумів, що гатити лозиною по воді - справа марна. І подався геть. Ваш зоряний час настав зробити Україну українською. Вперед, панове!

 :lol: :lol: :lol:

А русскоязичная Украіна мені нахєр не треба. В жодній політичній обгортці....  :smilie7: :smilie7:

Навіть якщо ця російськомовна Україна сидить в шанцях ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #102 : Грудня 19, 2017, 11:49:57 23:49 »
Україна в шанцях не сидить. Потяги і автобуси на Москву значно чисельніші за черги до військкоматів. Це по-перше.

По-друге, русскоязичная Украіна - це покруч, який приречений бути частиною русскава міра.
І лише скацаплені украінци не хочуть в цьому признатися.
 :smilie2:
« Останнє редагування: Грудня 19, 2017, 11:53:20 23:53 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #103 : Грудня 20, 2017, 12:01:04 00:01 »
Для того і буде вводитися глобальний податок на CO2.

Ким "буде вводитися"?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #104 : Грудня 20, 2017, 12:02:02 00:02 »
Для того і буде вводитися глобальний податок на CO2.

Ким "буде вводитися"?

 :smiley24: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #105 : Грудня 20, 2017, 12:03:18 00:03 »
Ну якщо бути точними - то в Австралії податок на CO2 відмінили лише два роки тому.

Так отож.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #106 : Грудня 20, 2017, 12:08:55 00:08 »
Що мені ще сподобалося у цій гілці так це прив'язка імені Маска до тези "ктота бальшой і страшний всєх нагньот на електрічєскіх єздіть і панєлі на кришу бистранах!". При тому що вся діяльність власне Маска напрямлена на "викотимо такий продукт, що всі ЗАХОЧУТЬ на електричних їздити".

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #107 : Грудня 20, 2017, 12:27:53 00:27 »
Я не захочу, бо мені на день без підзарядки треба як мігімум 600 миль.
І вдвічі дешевше.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #108 : Грудня 20, 2017, 12:45:34 00:45 »
Для того і буде вводитися глобальний податок на CO2.

Ким "буде вводитися"?
Зацікавленими
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #109 : Грудня 20, 2017, 12:59:16 00:59 »
 :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #110 : Грудня 20, 2017, 02:32:23 02:32 »
Я добровільно виїхав до США, бо за багато років втомився лупити лозиною по воді, намагаючись довести мешканцям міста Одеси, що це в їхніх інтересах переходити на українську мову, не відновлювати монументів імперського періоду (Катерина 2), перестати підтримувати московських попів, і перестати одне одного найобувати на кожному кроці.
Зараз цю шляхетну місію продовжує Сергій Стерненко. За це його чесна і пратіотична очищена нова влада поки що посадила під хатній арешт.  :smilie2:
Тобто, Кiт, лаявся iз Владою, аж поки не надоiло.
Потiм вирiшив - а ну його нах... - швидко зпакував речi й здриснув в США.
Ти кому лакшину на вуха вiеш, чортовий зрадофiл?..
Справжнi Патрiоти живуть й борються в Украiнi, а не тiкають за три моря й звiдти повчають нас, як жити треба.
Стыдно, товарищ.
 :smilie7:
Чому б і ні? Кожний, право, має право на те, що зліва й те, що справа

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #111 : Грудня 20, 2017, 09:39:54 09:39 »
Україна в шанцях не сидить. Потяги і автобуси на Москву значно чисельніші за черги до військкоматів. Це по-перше.

По-друге, русскоязичная Украіна - це покруч, який приречений бути частиною русскава міра.
І лише скацаплені украінци не хочуть в цьому признатися.
 :smilie2:

Ви щось постійно втрачаєте логіку розмови

з російськомовних героїв України перестрибуєте на якісь черги в військкоммати

для мене російськомовний Гео- герой, а україномовний провокатор кет- не буду говорити хто, щоб не ставати подібним на нього

це, звичайно, не змінює того, що і для мене українська мова - один з найважливіших об'єднувальних факторів народу України

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #112 : Грудня 20, 2017, 09:40:53 09:40 »
Для того і буде вводитися глобальний податок на CO2.

Ким "буде вводитися"?

тобто квоти Ви не вважаєте "податком" ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #113 : Грудня 20, 2017, 04:49:49 16:49 »
Україна в шанцях не сидить. Потяги і автобуси на Москву значно чисельніші за черги до військкоматів. Це по-перше.

По-друге, русскоязичная Украіна - це покруч, який приречений бути частиною русскава міра.
І лише скацаплені украінци не хочуть в цьому признатися.
 :smilie2:

Ви щось постійно втрачаєте логіку розмови

з російськомовних героїв України перестрибуєте на якісь черги в військкоммати

для мене російськомовний Гео- герой, а україномовний провокатор кет- не буду говорити хто, щоб не ставати подібним на нього

це, звичайно, не змінює того, що і для мене українська мова - один з найважливіших об'єднувальних факторів народу України

Це гілка про вугілля та енергетику. Хочете поговорити на тему мови і національної безпеки - створіть гілку. Поговоримо. Ви як новачок на форумі напевно не в курсі того що я тут писав із цього приводу.

Щодо логіки, то вона дуже конкретна.

1. Кацапи і їхній бог хуйло вважають русскій йазик осцновою руссссскаґо міра. І це абсолютно логічно. Так було ще з часів Петра І.

2. Дебільні і продажні аборигени, які відмовилися свого часу (і відмовляються і надалі) від української мови на користь кацапської є союзниками кацапів і хуйла. Що є логічним, бо русскій йазик - основа русскаґо міра.

3. Хуйло цілком логічно використав цей факт із пропагандивною метою, коли напав на Україну і забрав Крим. Він також повідомив світові що захищає русскоязичноє насєлєніє і переконав власних кацапів що саме це є його метою в Україні - защіта русскойазичноих украінцев. Зрештою, яка зовнішня ріжнинця між русскойазичним хохликом, який ходить до кацапської церкви і кацапом? Логічно - жодної. За винятком того хіба що хохлик хлебче самогон і горілку а кацап брагу і бояришнік.

4. Позаяк просування русскаґо міра і защіта русссскязичних овець в Україні були реальними і формальним приводами для агресії і вбивства тисяч українських громадян, то цілком логічним був би масовий перехід скацаплених хохликів на українську мову, як свідомий протест проти того, що нав“язували Україні кацапи і їхні посіпаки в Україні. Але з логікою у більшості насєлєнія України хуйово.

Це так в загальних рисах.

26 років незалежності було пройобано на хєр зна що, але не не використано на головне - на знищення кацапізму і з його мовою і церквою в Україні.

Як назвати населення, яке так себе поводить?

Спитайте Бумеранга, він знає. А я утримаюсь, бо в Україні не живу.
Та й тут, чесно кажучи, легше дихається, бо ніхто не починає на тебе дивитися косо чи щось таке варнякати, почувши українську, як це є в Одесі, наприклад.

Бажаю всього найкращого. :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #114 : Грудня 20, 2017, 08:59:26 20:59 »
Що тут, знову Іудушка обісраний ?  :weep:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #115 : Грудня 21, 2017, 06:56:27 06:56 »
Для того і буде вводитися глобальний податок на CO2.

Ким "буде вводитися"?

тобто квоти Ви не вважаєте "податком" ?

які квоти? паризькі-добровільні? а їх хтось дотримується? а як це можна перевірити? а якщо не дотримуються, як і хто буде карати?

на кажучи вже про те, що почали з "глобальної" "заборони" вугілля а закінчуємо розмову якимись квотами, на котрі всі, хто реально на вугіллі сидить, клали хуй.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #116 : Грудня 21, 2017, 09:27:44 09:27 »
Україна в шанцях не сидить. Потяги і автобуси на Москву значно чисельніші за черги до військкоматів. Це по-перше.

По-друге, русскоязичная Украіна - це покруч, який приречений бути частиною русскава міра.
І лише скацаплені украінци не хочуть в цьому признатися.
 :smilie2:

Ви щось постійно втрачаєте логіку розмови

з російськомовних героїв України перестрибуєте на якісь черги в військкоммати

для мене російськомовний Гео- герой, а україномовний провокатор кет- не буду говорити хто, щоб не ставати подібним на нього

це, звичайно, не змінює того, що і для мене українська мова - один з найважливіших об'єднувальних факторів народу України

Це гілка про вугілля та енергетику. Хочете поговорити на тему мови і національної безпеки - створіть гілку. Поговоримо. Ви як новачок на форумі напевно не в курсі того що я тут писав із цього приводу.

Щодо логіки, то вона дуже конкретна.

1. Кацапи і їхній бог хуйло вважають русскій йазик осцновою руссссскаґо міра. І це абсолютно логічно. Так було ще з часів Петра І.

2. Дебільні і продажні аборигени, які відмовилися свого часу (і відмовляються і надалі) від української мови на користь кацапської є союзниками кацапів і хуйла. Що є логічним, бо русскій йазик - основа русскаґо міра.

3. Хуйло цілком логічно використав цей факт із пропагандивною метою, коли напав на Україну і забрав Крим. Він також повідомив світові що захищає русскоязичноє насєлєніє і переконав власних кацапів що саме це є його метою в Україні - защіта русскойазичноих украінцев. Зрештою, яка зовнішня ріжнинця між русскойазичним хохликом, який ходить до кацапської церкви і кацапом? Логічно - жодної. За винятком того хіба що хохлик хлебче самогон і горілку а кацап брагу і бояришнік.

4. Позаяк просування русскаґо міра і защіта русссскязичних овець в Україні були реальними і формальним приводами для агресії і вбивства тисяч українських громадян, то цілком логічним був би масовий перехід скацаплених хохликів на українську мову, як свідомий протест проти того, що нав“язували Україні кацапи і їхні посіпаки в Україні. Але з логікою у більшості насєлєнія України хуйово.

Це так в загальних рисах.

26 років незалежності було пройобано на хєр зна що, але не не використано на головне - на знищення кацапізму і з його мовою і церквою в Україні.

Як назвати населення, яке так себе поводить?

Спитайте Бумеранга, він знає. А я утримаюсь, бо в Україні не живу.
Та й тут, чесно кажучи, легше дихається, бо ніхто не починає на тебе дивитися косо чи щось таке варнякати, почувши українську, як це є в Одесі, наприклад.

Бажаю всього найкращого. :smilie7:

Дивна Ви людина

самі постійно зіскакуєте з теми, але звинувачуєте у цьому опонентів

цитую Вас :

Перш ніж думати про онуків, вилізьте з гівна, в яке ви залізли самі по вуха, але при цьому розмазуєте цим лайном великі полотна про майбутнє світове благодєнствіє завдяки сонячні енергетиці.
 
Подібними вологими мріями полтавського соцького ви мені дуже нагаду-єте кацапів, які сидять у не меншому лайні і при цьому розказують усім про свою асобєнную духовнасть.

А майбутнє своїх внуків ви вкрали ще у 1991 році, проголосувавши за комуняку Кравчука і його дружбу із засцяною кацапнею.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #117 : Грудня 21, 2017, 09:31:48 09:31 »
ще одна цитата з кета :
Для того і буде вводитися глобальний податок на CO2.

Ким "буде вводитися"?

тобто квоти Ви не вважаєте "податком" ?

які квоти? паризькі-добровільні? а їх хтось дотримується? а як це можна перевірити? а якщо не дотримуються, як і хто буде карати?

на кажучи вже про те, що почали з "глобальної" "заборони" вугілля а закінчуємо розмову якимись квотами, на котрі всі, хто реально на вугіллі сидить, клали хуй.

ті, в зв'язку із якими , наприклад, наша поліція їздить на пріусах

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #118 : Грудня 21, 2017, 09:36:05 09:36 »
Для того і буде вводитися глобальний податок на CO2.

Ким "буде вводитися"?

тобто квоти Ви не вважаєте "податком" ?

які квоти? паризькі-добровільні? а їх хтось дотримується? а як це можна перевірити? а якщо не дотримуються, як і хто буде карати?

на кажучи вже про те, що почали з "глобальної" "заборони" вугілля а закінчуємо розмову якимись квотами, на котрі всі, хто реально на вугіллі сидить, клали хуй.

але справа не в квотах, тобто не тільки в квотах

альтернативна енергетика, тобто відмова від викопного палива та атомної енергії, як на мене- це пропуск в майбутнє

і не тільки через викиди , також і задля уникнення потенційних глобальних конфліктів

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: На Фуп обговорюють заборону вугілля у світі
« Reply #119 : Грудня 21, 2017, 09:49:39 09:49 »
але справа не в квотах, тобто не тільки в квотах

альтернативна енергетика, тобто відмова від викопного палива та атомної енергії, як на мене- це пропуск в майбутнє

і не тільки через викиди , також і задля уникнення потенційних глобальних конфліктів

Однозначно
Отказ от ископаемых топлив выгоден по многим причинам. Так же есть много причин препятствующих этому.
Но это единственно верный путь