Автор Тема: Доречі,не хочу наврочити,але чому захоплення ідуть виключно..  (Прочитано 2210 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline ladzio

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 112
в Донецькій і Луганській області?? Так,звичайно,саме в цих областях найвищий відсоток етнічних росіян і ,взагалі, "пролетаріату" в найгіршому значенні цього слова,але все ж..

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Саме так - це головна опора большевіков.  :moskali:
If you are going through hell, keep going.

Offline sklm

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 513
потому что одна из сторон - регионалы - которым нужен свой недоторканный анклав власти

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Десь чув, що ті випрацювані шахти тримали спеціально для того, щоб в Україні були бійці, готові вбивати українців. Цих шахтарів розглядали як армію, тому платили їм дуже добре (щоб мати їхню лояльність), незважаючи на невеликий видобуток. Також, виховання велося виключно у ворожості до "бандер" і у російсько-радянському патріотизмі. Зроблено це було з дуже прагматичною метою. Було дуже імовірно, що скоріше чи пізніше Україна повстане проти комуняк під жовто-блакитними прапорами. Придушення такого повстання силами Червоної армії миттєво знищило б легенду про "вільний союз соціалістичних республік". Ось для цьoго і потрібні були шахтарі, бо якби це вони виступили проти українців - це була б просто класова боротьба між "передовим робітничим класом" і "відсталим селянством" всередині України.

Ось ці старі ГБ-істські розробки і намагається використати Путін.  :smilie9:

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Я вот хрен рыгов пойму... Их же дофуя как они две области делить то планируют? И это ещё путлеру надо долю откинуть...
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline skiff

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 106
в Донецькій і Луганській області?? Так,звичайно,саме в цих областях найвищий відсоток етнічних росіян і ,взагалі, "пролетаріату" в найгіршому значенні цього слова,але все ж..
Внимательней карту смотрите: захват горадминистраций только в Донецкой!

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
в Донецькій і Луганській області?? Так,звичайно,саме в цих областях найвищий відсоток етнічних росіян і ,взагалі, "пролетаріату" в найгіршому значенні цього слова,але все ж..

Треба розуміти, що це лише наступний крок після Криму.
Фашисти діють планомірно і закріплюють за собою одночасно стільки територій,
на скільки може дозволити їх економіка.
Час зняти рожеві окуляри і усвідомити те,
що імперський дракон прокинувся і буде пробувати поглинати
все нові і нові частини територій (не тільки українських) поки не вдавиться.
Старі доктрини більшовизму відкопані, вдосконалені і
черговий потомок сатанинського насіння пробує їх здійснювати.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Мабуть, планують з Москвою за спиною викрутити руки  Україні на гарантії збереження своєї влади, а потім вже відбиватись від Москви разом з усим світом.
А між собою вони "порішають". Досвід є.

Я вот хрен рыгов пойму... Их же дофуя как они две области делить то планируют? И это ещё путлеру надо долю откинуть...

Offline щек

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Десь чув, що ті випрацювані шахти тримали спеціально для того, щоб в Україні були бійці, готові вбивати українців.

Дурниця. Повна.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Десь чув, що ті випрацювані шахти тримали спеціально для того, щоб в Україні були бійці, готові вбивати українців.

Дурниця. Повна.

Інформація надійна, прямо з Лубянки?  :smiley24:

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Все ж орієнтація на області, де найбільший люмпенський прошарок і людей, відірваних від коріння, переселенців. Плюс - вотчина царя нашого Віктора Йолканутого. Плюс- саме там такі настрої ніжно плекались останні роки. Не зочу сказати нічого злого (знаю багато прекрасних людей звідти), але після відряджень завжди звідти приїжджала хворою, якщо багато доводилось з народом спілкуватись

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
У Пукіна вже галюни про Русомайдан були от воно і займає новини ефіри і тп "цікавими" поки що новинами щоб кацапи хавали то шо вони тільки снили і ГебТВ мріяло, воно тупе не думаю шо надовго того кіна не вистачить, скоро крім зрєлищ і водки кацоби хліби спитають і будуть сииильо розчаровані :moskali:
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
я от тілько но усвідомив, що сепаратизм на Донбасі то на роки, як Придністров'я

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
в Донецькій і Луганській області?? Так,звичайно,саме в цих областях найвищий відсоток етнічних росіян і ,взагалі, "пролетаріату" в найгіршому значенні цього слова,але все ж..

Отвлекается внимание и силы сопротивления.

И Приднестровье тоже.

основная цель  - это Киев.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Я вот хрен рыгов пойму... Их же дофуя как они две области делить то планируют? И это ещё путлеру надо долю откинуть...

А вони і не збираються задовольнятись тільки двома областями.
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
На основі аналізу доступних джерел.
Росія приєднувати Донбас не збирається.
Задіяна технологія створення маріонеткової держави в межах усієї України.
Розвивається ідея домінування Росії у Східній Європі і на Близькому Сході у загальному плані протистояння США.
Росія прагнутиме встановите економічний і політичний контроль над УСІЄЮ Україною, а не лише над її Сходом.
Депресивні східні області не мають для Росії ніякої цінності, крім людського матеріалу для переселення у малолюдний Сибір.
Дотувати 7 мільйонів населення ніхто не збирається і не може.
Саме тому протягом останнього тижня помінялася тактика на Сході, замість російських прапорів акції стали проходити переважно під прапорами "Донецької республіки". Таким чином, розігрується сценарії ще однієї "автономії", щоб примусити Україну до федерального устрою, де проросійський схід визначав би всю внутрішню та зовнішню політику України.
Російські диверсанти створюватимуть гарячі точки по всьому сходу, щоб створити враження масової підтримки дій сепаратистів.
Тим часом активними діями на Сході відволікається увага від півдня.
Без південних областей Крим буде другим Придністров'ям.
Саме тому готується удар з двох напрямків - зі сходу з Донецької області та з заходу з території Придністров'я.
Мета, створення коридору від Одеси до Маріуполя.
Якщо вийде, то на черзі Київ і центральні області, якщо не вдасться, то буде проголошено Новоросійську республіки.