Автор Тема: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.  (Прочитано 1878 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline ladzio

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 112
Якщо відкинути емоції і виходити з реалій,потрібен будь -який мир. Ленін,думаю,був не дурнішим від Турчинова і компанії. а ситуація майже один в один. Країна виснажена у світовій і громадянській війні і країні на порозі банкрутства. Потрібен час на будь яких умовав. Така моя точка зору. Інша справа,що я мою сумніви,чи наша влада може бути настільки ефективною як більшовики.
Можна,звичайно,ризикнути і піти на загострення. Навіть можна виграти,але можна і програти. і програти все.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #1 : Квітня 14, 2014, 07:33:58 19:33 »
не верещи
Брестський мир йому...
країна не така вже й виснажена, просто дегрдвала за час Януковичів, та і нові лідери навряд чи іделаьні

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #2 : Квітня 14, 2014, 07:34:56 19:34 »
Краще Версальський. Путлєр в ролі Кайзера

Offline кляк

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 12
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #3 : Квітня 14, 2014, 07:37:12 19:37 »
хоть на несколько месяцев. чтоб успеть смотаться отсюда

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #4 : Квітня 14, 2014, 07:38:51 19:38 »
Не надо подменять понятия как коммунисты - это они назвали поражение в 1 мировой миром.  В войне бывает или поражение или победа, мира не бывает.
Батя, мы стараемся ...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #5 : Квітня 14, 2014, 07:40:12 19:40 »
Деладьє, підписавши Мюнхенську угоду, сказав після повернення додому - "Я приніс вам мир". Через скільки місяців було окуповано решту Чехії і саму Францію?


Offline Jim

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 239
  • Стать: Чоловіча
  • Харкiв
    • Dreamwood
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #6 : Квітня 14, 2014, 07:41:07 19:41 »
шоб заслужить мир нужно повоевать, а так нахер Вовику подписывать мир, если он может потихоньку и главное без потерь взять всё.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #7 : Квітня 14, 2014, 07:41:13 19:41 »
Якщо відкинути емоції і виходити з реалій,потрібен будь -який мир. Ленін,думаю,був не дурнішим від Турчинова і компанії. а ситуація майже один в один. Країна виснажена у світовій і громадянській війні і країні на порозі банкрутства. Потрібен час на будь яких умовав. Така моя точка зору. Інша справа,що я мою сумніви,чи наша влада може бути настільки ефективною як більшовики.
Можна,звичайно,ризикнути і піти на загострення. Навіть можна виграти,але можна і програти. і програти все.

справа в тому, що умовою миру кацапня ставить федералізацію україни, а це неприйнятно, бо рівносильно здачі країни без бою.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #8 : Квітня 14, 2014, 07:46:25 19:46 »
З Росією без попередньої війни з сотнями кацапських гробів не може бути миру, при якому Україна виживає. Путін не такий лох, щоб на халяву дати нам шанс. Чи, як казав по ТВ якийсь ригоанал, нам треба "палзті в Маскву ужом"?

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #9 : Квітня 14, 2014, 07:49:57 19:49 »
Краще Версальський. Путлєр в ролі Кайзера

ага, краще Версальський. або Мюнхенський (за яким наступило 8 травян 1945 коли Путлєра наршеті зачморили і загнали в рамки)

Брестький - то було зовсім інше явище.
аналогій з укр-рос. ситуацією я бачу мало
в 1914-1918 була тривала реальна війна яку рос. уряд мусив завершити, бо відбуался революція і треба було щось робити всередині країни
ні Росія ні Німеччина своїх територій (тобто саме територій автохтонного населення, рос-мовного в виппдку Росії) не втратили, йшлося про самовизначення територій між ними.

Offline BOB.K

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 407
  • Українська нац. ідея: Bід'їбіться від нас! (c)ЛП
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #10 : Квітня 14, 2014, 07:50:35 19:50 »
Тепер твориться Українська держава. Народиться вона тільки в бою - з таким сусідом іншого не дано.
Хто не хоче її творити - мусять стулити пельку і просто допомагати чим зможуть - дати кілька гривень, копати рови, стимулювати сцикунів у владних верхах пікетами, врешті-решт нишком підпалити двері сусіда-запроданця

Offline BOB.K

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 407
  • Українська нац. ідея: Bід'їбіться від нас! (c)ЛП
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #11 : Квітня 14, 2014, 07:56:59 19:56 »
Військовий спротив для нас є виграшним в обох випадаках: перемогли - Ордосія відповзе на багато-багато років (якщо не розвалиться),
програли - засіяли зерно майбутнього (і досить швидкого) відродження

Offline BOB.K

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 407
  • Українська нац. ідея: Bід'їбіться від нас! (c)ЛП
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #12 : Квітня 14, 2014, 08:00:16 20:00 »
Галичани без УПА 43-55 рр мабуть в основій массі були б сьогодні такими ж баранами як і донбасське стадо

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #13 : Квітня 14, 2014, 08:01:21 20:01 »
Галичани без УПА 43-55 рр мабуть в основій массі були б сьогодні такими ж баранами як і донбасське стадо

 :smiley24:

Offline Harddriver

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 89
  • Стать: Чоловіча
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #14 : Квітня 14, 2014, 08:03:05 20:03 »
справа в тому, що умовою миру кацапня ставить федералізацію україни, а це неприйнятно, бо рівносильно здачі країни без бою.

Я розумію, що путін-х@ло, і з окупантами/терористами переговорів не ведуть, але поясніть, чому федералізація=здача?
Мені від початку здавалося, що мова йшла тільки про  побоювання Ахметова  і всієї компашки від ПР, що "бандеровци" їх "люстрірують". До-речі не такі вже й безпідставні.
« Останнє редагування: Квітня 14, 2014, 08:08:36 20:08 від Harddriver »

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #15 : Квітня 14, 2014, 08:03:55 20:03 »
егеж, буди мир вам... у складі Російскької Імперії.. Хіба не зрозуміло, шо ворог не зупиниться не перед чим, ядеркою бряцає

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #16 : Квітня 14, 2014, 08:05:26 20:05 »
Умови миру цілком зрозумілі - повернення законного президента Януковича. Правда неясно нащо тоді було майдан затівати

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #17 : Квітня 14, 2014, 08:06:11 20:06 »
Брєд. Постреволюційна країна завжди має об'єктивну перевагу, навіть якщо на початковому етапі мають місце пройоби.

Основна перевага - всіляке лайно дуже швидко проявляється і може бути викинуто нахер.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #18 : Квітня 14, 2014, 08:06:55 20:06 »
справа в тому, що умовою миру кацапня ставить федералізацію україни, а це неприйнятно, бо рівносильно здачі країни без бою.

Я розумію, що путін-х@ло, і з окупантами переговорів не ведуть, але поясніть, чому федералізація=здача? Мені від початку здавалося, що мова йшла тільки про небезпідставні побоювання Ахметова і всієї компашки  ПР, що "бандеровци" їх "люстрірують".

Ферералізація - як побудова китайських терас - ізольованих водойм на схилах, в яких росте рис. Це плацдарм для очухування і реваншу совка в Україні, можливість витворити окрему міфологію, сформувати окрему чиновну касту. Змусити ПР конкурувати в єдиному полі - це змусити їх стати українською силою або відмерти. Невже не зрозуміло? 

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #19 : Квітня 14, 2014, 08:09:06 20:09 »
З ким мир? З москалями? Після всіх останніх подій?

Offline dorzhe

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 46
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #20 : Квітня 14, 2014, 08:10:24 20:10 »
Тепер твориться Українська держава. Народиться вона тільки в бою - з таким сусідом іншого не дано.
Хто не хоче її творити - мусять стулити пельку і просто допомагати чим зможуть - дати кілька гривень, копати рови, стимулювати сцикунів у владних верхах пікетами, врешті-решт нишком підпалити двері сусіда-запроданця

Саме так. Попереду ще буде і котел на Сході і измена армії. І вже потім народно-революційна армія і новий Петлюра.

Offline Harddriver

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 89
  • Стать: Чоловіча
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #21 : Квітня 14, 2014, 08:12:21 20:12 »
Ферералізація - як побудова китайських терас - ізольованих водойм на схилах, в яких росте рис. Це плацдарм для очухування і реваншу совка в Україні, можливість витворити окрему міфологію, сформувати окрему чиновну касту. Змусити ПР конкурувати в єдиному полі - це змусити їх стати українською силою або відмерти. Невже не зрозуміло? 

Ну, я так і думав, від початку, але поспілкувавшись з російськомовними звідтам зрозумів - "совки", їх вже не переробиш, треба ждати, поки вимруть, тому ідея з федералізацію видавалася мені непоганою - хай там барахтаються в свому лайні, вибирають собі рабовласників  в дупутати, я ж хочу жити в іншій країні.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #22 : Квітня 14, 2014, 08:18:50 20:18 »
Ферералізація - як побудова китайських терас - ізольованих водойм на схилах, в яких росте рис. Це плацдарм для очухування і реваншу совка в Україні, можливість витворити окрему міфологію, сформувати окрему чиновну касту. Змусити ПР конкурувати в єдиному полі - це змусити їх стати українською силою або відмерти. Невже не зрозуміло? 

Ну, я так і думав, від початку, але поспілкувавшись з російськомовними звідтам зрозумів - "совки", їх вже не переробиш, треба ждати, поки вимруть, тому ідея з федералізацію видавалася мені непоганою - хай там барахтаються в свому лайні, вибирають собі рабовласників  в дупутати, я ж хочу жити в іншій країні.

Але ж між Dumb'ass'ом і Україною не буде рову з крокодилами? Якщо гнилий всього один зуб, псується весь організм (і серце теж).

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #23 : Квітня 14, 2014, 08:26:46 20:26 »
... ідея з федералізацію видавалася мені непоганою - хай там барахтаються в свому лайні, вибирають собі рабовласників  в дупутати, я ж хочу жити в іншій країні.

якщо вони будуть з нами в одній  країні, то своїм гниттям і через стінки федералізації будуть всіх заражати.
має бути АБО спроба полікувати АБО відокремлення їх як гангрени, і рів з крокодилами
« Останнє редагування: Квітня 14, 2014, 08:30:42 20:30 від UnionJack »

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Потрібен Брестський мир. Будь якою ціною.
« Reply #24 : Квітня 14, 2014, 09:46:14 21:46 »
Якщо відкинути емоції і виходити з реалій,потрібен будь -який мир. Ленін,думаю,був не дурнішим від Турчинова і компанії. а ситуація майже один в один. Країна виснажена у світовій і громадянській війні і країні на порозі банкрутства. Потрібен час на будь яких умовав. Така моя точка зору. Інша справа,що я мою сумніви,чи наша влада може бути настільки ефективною як більшовики.
Можна,звичайно,ризикнути і піти на загострення. Навіть можна виграти,але можна і програти. і програти все.
Цікаво, що сьогодні теж була така думка. Але біда в тому, що договір з москалями це ніщо. Та й не зупиняться вони поки не одержать справжню відсіч. А так дійсно, відпустити, тих хто хоче в Росію, їх не переконаєш, перевірено... Своїх забрати в Дніпропетровськ, Запоріжжя, туди, звідки виїхали б совки з цих місць. Рівноцінний обмін так би мовити...  :smilie5: Але це тільки мрії...
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)