Автор Тема: Це гарна традиція серед американських військових  (Прочитано 210 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
 :smiley24: :smiley24:



У руках американських армійців не зброя, а подарунки. Бійці Національної гвардії Збройних сил США, які навчають українських військових, нині - у ролі помічників Санта-Клауса.

У місцевому інтернаті живуть близько півсотні дітей з вадами фізичного та розумового розвитку. Для іноземних гостей вони підготували концерт. Американські військові – плескають у долоні.

Після концерту вихованці інтернату разом із військовими взялися до ігор та спільної творчості. Різні мови спілкування на заваді не стали.

"Я намалював його (хлопчика), бо думаю, що це гарний шлях, аби зруйнувати мовний бар'єр, навіть якщо він не розуміє мене, а я – його. Малюнок – це універсальна мова. І так, це йому від мене подарунок такий", - каже військовослужбовець Національної гвардії США  Браян Кенеді.

Старші вихованці чекали на військових, щоб зіграти з ними у футбол. На всі запитання, які діти самі не змогли поставити воякам через мовний бар'єр, довелося відповідати американському офіцеру Олександру Батину. Він родом із Закарпаття. 

"Народився тут. Потім батьки забрали мене  у Нью-Йорк, там ходив у школу, потім в коледж, учився на воєнній кафедрі і так став офіцером Національної гвардії у піхотинських військах", – розповідає військовий ЗС США Олександр Батин.

Керівники інтернату кажуть, що меценати до них навідуються часто, але зазвичай обмежуються подарунками для дітей. Проте малечі для розвитку потрібне спілкування і контакти не лише з вихователями.

"Коли  повідомили, що приїдуть американські солдати, це була радість велика для дітей. І перше питання, яке вони запитали - "Чи вони будуть у справжній формі, американській?". Ми дуже чекали отих солдатів. Хлопчаки чекали найбільше, бо хотіли з ними у футбол пограти, і вони хотіли обмінятися з ними телефонами", - каже керівник Краковецького навчально-реабілітаційного центру Наталя Франків.

Американські військові пообіцяли, що візити до малечі стануть їхньою новою традицією на українській земл
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Это отличает нормальное общество от тоталитарного где человеческие отношения полностью отсутствуют