Автор Тема: Дуже цікава дискусія виникла у фб Karl Volokh  (Прочитано 419 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
 у каментах під цим його постом, дуже раджу ознайомитись.

Karl Volokh
7 год ·
Ни от чего я, патологический оптимист, не устаю больше, чем от роли Кассандры. Но неужели же никто больше не видит, что государство Украина практически перестаёт существовать у нас на глазах? Только за вчера: попытка разгромить суд; нападения нескольких видов титуханов-ветеранов (от обеих противоборствующих сторон) на полицию; другая группа людей в камуфляже, выкинувшая из Гулливера представителей Агентства по управлению арестованными активами - все это чёткие признаки распада государства. И это опасность стократ большая, чем пресловутая коррупция или, якобы, всевластие олигархов. Почему вы об этом не кричите все - хотя бы так же громко, как об офшорах-Мальдивах-антикорсуде - убейте, я не понимаю.
П.С. Если вы убеждены, что пока государство (полиция, прокуратура, суды) не заслужило вашего высокого доверия, их можно игнорировать и даже физически противодействовать - вы дебил и вам запрещается здесь комментировать.
П.П.С. Если вы не понимаете исключительности событий Мадана как массовой мирной акции гражданского неповиновения и намерены им оправдывать свой анархизм и презрение к закону, вам тут также делать нечего.
П.П.П.С Для понимания: я буду только рад, если у НАБУ найдётся достаточно доказательств, чтобы посадить Труханова. Да и его поручителя гнал бы из фракции сраной метлой

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Дуже цікава дискусія виникла у фб Karl Volokh
« Reply #1 : Лютого 16, 2018, 05:54:09 17:54 »
Проглянув коменти що саме там цікавого?
Айдер вийожується?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Дуже цікава дискусія виникла у фб Karl Volokh
« Reply #2 : Лютого 16, 2018, 05:56:12 17:56 »
Проглянув коменти що саме там цікавого?


Дискусія про принципи побудови Держави. Справедливість vs  Закон.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуже цікава дискусія виникла у фб Karl Volokh
« Reply #3 : Лютого 16, 2018, 05:59:36 17:59 »
Спокійно, селяни  :smilie5:

Треба дати публіці наїстись цієї херні з всілякою шпаною, включно з 'професійними' атошниками-заробітчанами.

Головне не пропустити момент, коли їх треба буде почати пиздити без лишніх розмов   :smilie7:

 

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Дуже цікава дискусія виникла у фб Karl Volokh
« Reply #4 : Лютого 16, 2018, 06:00:51 18:00 »
Я боюсь що не бачу там дискусії. Більше схоже що одна частина шпарить по кремльовським методичками, інша намагається їм щось заперечувати

До речі не в тему. Мені на форумі писати/читати комфортніше тому що тут я вже знаю хто є хто, якщо допис йде від певного пулу я  і не намагаюсь вникати в текст. Ну просто я знаю що це інформаційне сміття. І конкретно якщо я переписуюсь з Фералом звісно я не збираюсь з ним дискутувати або в чомусь переконувати.

В цих коментарях - купа безликих ніків, особисто мені невідомих. Це те що я називаю кризою свободи слова
« Останнє редагування: Лютого 16, 2018, 06:10:28 18:10 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Дуже цікава дискусія виникла у фб Karl Volokh
« Reply #5 : Лютого 16, 2018, 07:07:17 19:07 »
Зі мною дискутувати важко, бо я в більшості правий і добре бачу глибинну суть проблем.  :smilie7: :smilie3:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуже цікава дискусія виникла у фб Karl Volokh
« Reply #6 : Лютого 16, 2018, 07:12:48 19:12 »
Зі мною дискутувати важко, бо я в більшості правий і добре бачу глибинну суть проблем.  :smilie7: :smilie3:

Ти просто глибинна кацапська підзалупна субстанція   :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Дуже цікава дискусія виникла у фб Karl Volokh
« Reply #7 : Лютого 16, 2018, 07:26:17 19:26 »
Ну от бачиш, ти сам підтвержуєш мої слова. Не нервуйся. Увпжніше читай що я пишу і думай про те що ти робиш не так. :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуже цікава дискусія виникла у фб Karl Volokh
« Reply #8 : Лютого 16, 2018, 07:33:35 19:33 »
Посмоктуй, кацапський холопе  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Дуже цікава дискусія виникла у фб Karl Volokh
« Reply #9 : Лютого 16, 2018, 07:36:40 19:36 »
Ти знов за своє... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Дуже цікава дискусія виникла у фб Karl Volokh
« Reply #10 : Лютого 17, 2018, 12:40:47 12:40 »
Що за паніка на кораблі? Україна зараз в своєму нормальному стані - всі сваряться з усіма. Але це й насторожує.