Автор Тема: Юрко Винничук: “Я от не розумію одного“  (Прочитано 1377 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
 Я от не розумію одного. Якщо жителі Донбасу і Харківщини щиро не хочуть у Росію, то чому сидять по хатах? Вас же ж мільйони!!! Галичани визволяти вас не поїдуть, бо це було б саме те, чого чекає Пуцькін: бєндєравци захвативают власть!
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Юрій Винничук.

"Згадайте, як на церковний дзвін збіглися кияни, як під ранок приїхали західняки і подоляки. То бийте у дзвони!

У нас нема міліції і СБУ! Ми залишені самі на себе. Кидайте все - роботу, сімю, як то робили ті, що були на Майдані. Інакше опинитеся там, де зараз Крим.

А може ви цього хочете?

А чому у ці області не перекинуто на вихідні внутрішніх військ і національної гвардії - я не хочу запитувати. Бо тоді у мене вириваються нецензурні слова. Таке враження, що є якась таємна угода, про яку ми не знаємо. За принципом: кесарю (Пуцькіну) --кесареве. А ми - в ЄС?".

Трохи згодом Юрій Винничук дописав: "Ну класне пояснення: стріляти не будемо! Та хто вас, курви продажні, просить стріляти? Ви ж на перших порах на Майдані лупасили кийками від щирої душі! Голови розбивали. І все було по закону - Росія і не пікнула. То що зараз забороняє вжити традиційні уже заходи?

Чи це тільки на бєндєравцев рука піднімається?".
If you are going through hell, keep going.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Юрко Винничук: “Я от не розумію одного“
« Reply #1 : Квітня 14, 2014, 11:54:37 23:54 »
счас из донецка чел. был на связи с 112украина -сказал, что у них там 50х50 соотношение ...плюс те, кто за украину, реально боятся выходить

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Юрко Винничук: “Я от не розумію одного“
« Reply #2 : Квітня 15, 2014, 12:49:06 00:49 »
Я от не розумію одного. Якщо жителі Донбасу і Харківщини щиро не хочуть у Росію, то чому сидять по хатах? Вас же ж мільйони!!! Галичани визволяти вас не поїдуть, бо це було б саме те, чого чекає Пуцькін: бєндєравци захвативают власть!
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Юрій Винничук.

дружище ТС, как ты заепал. каждый день одно и то же говно  :smiley23: :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Юрко Винничук: “Я от не розумію одного“
« Reply #3 : Квітня 15, 2014, 12:52:05 00:52 »
Я от не розумію одного. Якщо жителі Донбасу і Харківщини щиро не хочуть у Росію, то чому сидять по хатах? Вас же ж мільйони!!! Галичани визволяти вас не поїдуть, бо це було б саме те, чого чекає Пуцькін: бєндєравци захвативают власть!
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Юрій Винничук.

дружище ТС, как ты заепал. каждый день одно и то же говно  :smiley23: :smiley16:

Правда завжди посередині - я звертаю увагу на різні сторони медалі.  :shuffle:
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Юрко Винничук: “Я от не розумію одного“
« Reply #4 : Квітня 15, 2014, 12:54:42 00:54 »
росіяни навіть якщо буде 20 з 100 за росію , то введуть війська і всім розкажуть "па просьбє насєлєнія".
а україна якщо буде 80 з 100 за україну будуть водити хороводи.

чого ж галичани не зупинили радянську армію в 1944 ? га?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Юрко Винничук: “Я от не розумію одного“
« Reply #5 : Квітня 15, 2014, 12:57:13 00:57 »
Я от не розумію одного. Якщо жителі Донбасу і Харківщини щиро не хочуть у Росію, то чому сидять по хатах? Вас же ж мільйони!!! Галичани визволяти вас не поїдуть, бо це було б саме те, чого чекає Пуцькін: бєндєравци захвативают власть!
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Юрій Винничук.

дружище ТС, как ты заепал. каждый день одно и то же говно  :smiley23: :smiley16:

Правда завжди посередині - я звертаю увагу на різні сторони медалі.  :shuffle:
да ты просто пойми одну вещь. на харькове или донецке оккупация не остановится.

она не остановится даже на киеве! потому что им надо получить все!


Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Юрко Винничук: “Я от не розумію одного“
« Reply #6 : Квітня 15, 2014, 01:05:29 01:05 »
Я маю на увазі, що думка про те, що люди і на Донбасі мають нарешті зрозуміти свою відповідальність за власну безпеку і майбутнє - дуже важлива.
Винничук просто каже - піднімайтеся. Адже там дійсно більшість населення проти приєднання до Росії.
Очевидно, що ризики там значно більші, але це час вибору для них. Наше майбутнє разом буде успішно, коли вони і ми будемо спільні в діях.
А щодо галичан, вони будуть там де їм накаже командування. Вони мають те, що зараз нають виробити в собі люди на Донбасі. І до цього все йде.
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Юрко Винничук: “Я от не розумію одного“
« Reply #7 : Квітня 15, 2014, 01:07:33 01:07 »
Я маю на увазі, що думка про те, що люди і на Донбасі мають нарешті зрозуміти свою відповідальність за власну безпеку і майбутнє - дуже важлива.
Винничук просто каже - піднімайтеся. Адже там дійсно більшість населення проти приєднання до Росії.
Очевидно, що ризики там значно більші, але це час вибору для них. Наше майбутнє разом буде успішно, коли вони і ми будемо спільні в діях.
А щодо галичан, вони будуть там де їм накаже командування. Вони мають те, що зараз нають виробити в собі люди на Донбасі. І до цього все йде.

пішов він нахуй підарас.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч