Автор Тема: Злопихатєльсво про Юлю  (Прочитано 573 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Akv

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 478
  • Стать: Чоловіча
Злопихатєльсво про Юлю
« : Квітня 15, 2014, 02:07:35 02:07 »
http://4vlada.com/blogs/1061/34825

Як рівненській комунальній газеті запропонували «джинсу» про Тимошенко

14.04.2014, 22:35      Сергій Кондрачук      Переглядів: 1464

Хочу подивитися, хто з Рівненських ЗМІ оприлюднить цю "незалежну обєктивну статтю" з фоточкою...

Дивлюся Юлю по іств і прооосто прозріваю з брехні та лукавства цієї людини. "Ніякої реклами, ніякої друкованої агітації! Всі гроші на армію" - каже Тимошенка....

Я головний редактор районної комуналки. Моя газета почала писати про революцію ще до розгону 29 листопада. Не знаю, чи робили це ще якісь комуналки взагалі...

Я був на Майдані в ніч його першого розгону, стояв на ескаваторі 1 грудня, боронив його у ніч з 18 на 19....
Аж тут мені, як головному редактору, лунає дзвінок. Людина у слухавці представилася Аліною. Питання просте: чи погоджуюся на джинсу. Думаю, подивлюся, який кандидат, яка СУКА (Добкін, Тігіпко чи Симоненко) цим займається. Сказав, що погоджуюся. Аліна мені відповіла, що відправить лист і ЦУ. І сьогодні цей лист я отримав....

Стаття з фоточками про те, як рятівниця-Юля відвідала Вінничину та Хмельниччину. Зміст листа - у скріні.

У МЕНЕ ПРОСТЕ ПИТАННЯ. У ЦІЙ КРАЇНІ ЩЕ СПРАВДІ Є ЛЮДИ, ЯКІ ВІРЯТЬ ЦІЙ С....???? Я не про працівників штабів, які тупо за гроші. Я про звичайних людей.

P.S. Стаття, яку мені пропонують поставити, закінчується словами: "Тимошенко впевнена, що результативність цієї боротьби, ефективність люстрації залежить не тільки і не стільки від політиків, а найперше - від активності громадян. Євромайдан у столиці засвідчив, що громадяни уже не ті, що були раніше. Їм притаманна висока активність і зовсім нова громадянська позиція. З такими громадянами у країни з’явилося нове майбутнє…"

P.P.S. Я відповів на лист, що готовий співпрацювати з радістю, але виключно через договір і в межах ЗУ "Про вибори...". Хочу подивитися, хто з Рівненських ЗМІ оприлюднить цю "незалежну обєктивну статтю" з фоточкою...


Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Re: Злопихатєльсво про Юлю
« Reply #1 : Квітня 15, 2014, 08:18:38 08:18 »
БЮТ скажет, что это их конкуренты подставили, а они ни сном, ни духом...