Автор Тема: Бжезінський: Америка перетворить Україну у В'єтнам для росіян  (Прочитано 1360 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline SVD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 334
На думку політолога Збігнева Бжезинського, США повинні підтримати Україну всім необхідним для боротьби з Росією - так само, як свого часу СРСР підтримав В'єтнам у війні з Америкою. Це відповідає інтересам Сполучених Штатів. Чим вирішиться вся ця ситуація? Вчора державний секретар США Джон Керрі знову попередив свого російського колегу - міністра закордонних справ Сергія Лаврова, - про дії Росії і їх наслідки. Але прислухається чи Росія? Зі мною на зв'язок виходить Збігнєв Бжезінський, який був радником з національної безпеки в адміністрації Картера. Збігнєв, як вам здається: Росія навмисно прагне до того, щоб східні регіони України оголосили про свою незалежність або ж вони намагаються створити ситуацію, в якій Росія виступила б посередником у переговорах щодо автономії у якому-небудь виді? ЗБІГНЄВ БЖЕЗІНСЬКИЙ, колишній радник з національної безпеки США: Я бачу разючу подібність між тим, що відбувається зараз, і тим, що відбувалося кілька тижнів тому в Криму, і, як мені здається, воно говорить саме за себе. Дивіться, ми бачимо групу бандитів, одягнутих у якусь дивну, майже мафіозну форму, на якій немає ніяких знаків національної належності. На вигляд вони дуже схожі на тих людей, яких ми, до речі, бачили в Криму. І вони викидають ось такі «трюки» в декількох містах сходу України. При цьому Росія заявляє, що хвилювання піднімає місцеве населення. Росія явно намагається з'ясувати, чи зможе вона захопити ці території без особливого опору і оголосити таким чином, що вони самі відокремилися від України. Якщо ж вони зустрінуть опір, то введуть на Україну ті сили, які зараз зібрані біля кордону. Перед нами серйозний виклик міжнародного масштабу, виклик міжнародним нормам і стабільності. Виклик системі, яка створювалася так, щоб країни не покладалися на застосування сили. Мені здається, що це вже виклик міжнародному співтовариству, а не тільки Україні. Збігнєв, адже Україна не виживе без східних регіонів - саме там у чому зосереджені важка і видобувна промисловості. Як ви думаєте, якщо розвиток все-таки піде по описаному вами сценарієм, зробить Захід ще якісь заходи? В Європі якось неохоче ставляться до таких речей, як, наприклад, заборона на постачання енергоносіїв з Росії, так як європейці дуже залежать від російських поставок. ЗБІГНЄВ БЖЕЗИНСЬКИЙ: По-перше, багато залежить від того, як надійдуть самі українці. Якщо вони не стануть опиратися, вони не стали чинити опір в Криму, то, звичайно, міжнародне співтовариство не буде виявляти надмірне завзяття і підтримувати, по суті, визнали поразку українців. Якщо вони вирішать чинити опір, вони, ймовірно, будуть крок за кроком терпіти поразку. Однак якщо незважаючи на це вони продовжать опір, громадськість як всередині західних країн, так і на міжнародному рівні буде надавати все більший тиск на ці країни, думаю, незалежно від того, хочуть вони чи ні в даний момент, на користь надання допомоги Україні. Мова йде не про пряму військову участь, а про постачання озброєнь. І з моєї точки зору, чесно кажучи, така допомога може виявитися дійсно необхідною, і нам не варто ухилятися від неї. Тільки подумайте, Фарід, що сталося у В'єтнамі. Ми втратили тисячі і тисячі людей у війні з в'єтнамцями. А хто озброював їх і перевооружал? Росія. Вони не вважали це скрутним, тому що вважали, що таким чином захищають свої міжнародні інтереси, при цьому не беручи безпосередньої участі у війні. Я вважаю, що нам варто зайняти не менш активну позицію. Якщо українці чинитимуть опір, ми повинні їм допомогти. І якщо ми скажемо їм про це заздалегідь, то більша ймовірність, що вони чинитимуть опір. А якщо Росія буде знати, що Україна чинитиме опір, вони добре подумають, перш ніж починати таке велике підприємство. Вони розраховують на те, що все має пройти мирно, ефективно і, в підсумку, дати безперечні результати. У нас в розпорядженні залишилося тільки 15 секунд, так що у мене коротке запитання. Як ви думаєте, наскільки ви можете судити, президент Обама зараз на правильному шляху? ЗБІҐНЄВ БЗЕЖИНСЬКИЙ: Я не в курсі того, що обговорюється в приватному порядку. Я виступаю за те, щоб донести наші наміри до України по конфіденційним каналах так, щоб їх сприйняли серйозно, але щоб Росія була також у курсі наших намірів. Я вважаю, що ми повинні не намагатися принизити Росію, а запропонувати їй угоду на тих умовах, що Україна може співпрацювати з Європейським союзом і також вільна підтримувати нормальні відносини з Росією. Таким чином і Захід, і Росія брали б участь у вирішенні українського конфлікту за прикладом Фінляндії. Надзвичайно цікавий аналіз, Збігнєв, спасибі вам. Після короткої перерви ми обговоримо багато інших питань. Матеріал надано CNN USA.

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
"якщо українці чинитимуть опір" - отожбо! Світ сумнівається, чи хоче Україна воювати за себе, бо якщо ні, то нехай розпадеться і не треба тоді ніяких воєн світових.

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
"якщо українці чинитимуть опір" - отожбо! Світ сумнівається, чи хоче Україна воювати за себе, бо якщо ні, то нехай розпадеться і не треба тоді ніяких воєн світових.
That's it.
Отож.
Sapere aude

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
"якщо українці чинитимуть опір"
Главная идея статьи :(
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46711
  • Never give in!
Щось опору не дуже відчутно.
If you are going through hell, keep going.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Крайне не хотелось бы быть Вьетнамом, но лучше быть Вьетнамом, чем частью Северной Кореи.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Було б дуже непогано, якби США дали кілька "нічних мисливців" з екіпажами.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Всё правильно буржуи намекают - фуле мы без боя сдаёмся?
Но США старательно обходит момент гарантий за ЯО.
Уже не обсуждают этот вопрос. Неудобно типо.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
будуть поливати нас напалмом?

дуже вдалий вислів Бжезінського, Кисєльов впісявся від такого подарунка.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
будуть поливати нас напалмом?

дуже вдалий вислів Бжезінського, Кисєльов впісявся від такого подарунка.
Не будуть лізти - не будуть поливати.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
будуть поливати нас напалмом?

дуже вдалий вислів Бжезінського, Кисєльов впісявся від такого подарунка.
Не будуть лізти - не будуть поливати.

а нічого, що гамери поливали напалмом просто села, де вони вважали МОЖУТЬ БУТИ вєтконгівці. За спиною Кисєлоьова ось ця фотка - класика журналістики.


або ця



а наприкінці він скаже, що для американців війна скінчилася ганебної евакуацією їх посольства з Сайгону.

Чудово. Бжезіські видавався розумнішим.
« Останнє редагування: Квітня 15, 2014, 08:57:30 08:57 від PamTam »