Автор Тема: Нацполіція розпочала кримінальне провадження за фактом  (Прочитано 510 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!


Після низки публікацій в ЗМІ та звернень народних депутатів, Головним слідчим управлінням Національної поліції України розпочато кримінальне провадження за фактом втручання в діяльність Арсенія Яценюка під час його перебування на посаді прем`єр-міністра України з метою перешкоджання його діяльності і подальшої  відставки з посади голови уряду.

Зловмисників буде встановлено та притягнуто до відповідальності за  ч.1 ст. 344 Кримінального кодексу України «Втручання у діяльність державного діяча».

Крім того, слідство розглядає версію змови групи осіб для реалізації цього злочинного задуму. За попередніми висновками, вони здійснювали втручання шляхом підкупу громадян, організації проплачених мітингів та розповсюдження дискредитаційної та неправдивої інформації у ЗМІ та через народних депутатів, експертів, інших осіб. За інформацією народного депутата України Олександра Онищенка, лише протягом 2015-2016 років на подібні акції було витрачено понад 30 мільйонів доларів.

Національна поліція України

https://www.npu.gov.ua/news/do-uvagi/naczpolicziya-rozpochala-kriminalne-provadzhennya-za-faktom-vtruchannya-v-diyalnist-eks-prem-jer-ministra-ukrajini-arseniya-yaczenyuka/
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Жулькиню нарешті посадять? Мочанова та інших імбецилів.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Жулькиню нарешті посадять? Мочанова та інших імбецилів.

Цьому підкацапному гандону давно пора яйця повідривати.

Воно, чмо ватне, десь недавно щось там ще в'якало, типу які всі навкруги херові   :at

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Жулькиню нарешті посадять? Мочанова та інших імбецилів.

Именно.
Именно Кремлевская Тварь со своей бешеной, ватной, кремлевской юлькотой топила кроля в дерьмище, с абсолютно черносотенными высказываниями. А самые дикие и волосатые антисемиты-юлькота.  Я откровенно очень хочу, что бы Юльки не стало. Но, т.к. я человек крайне гуманный, то я за ее посадку лет на 20. И реально есть, за что.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Кроль взял страну со казначейским счетом в 108 тысяч гривень на ВСЮ УКРАИНУ.  И эта кремлевская блядь, наворовавшая 8 миллиардов баксов почти в два раза богаче Папы Кучманоида...хотела еще что-то вякнуть?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
А самые дикие и волосатые антисемиты-юлькота.

Далеко і ходити не треба - Бумеранг. Все про поганих жидів розказує, і топить за жулью.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
А самые дикие и волосатые антисемиты-юлькота.

Далеко і ходити не треба - Бумеранг. Все про поганих жидів розказує, і топить за жулью.

Цього убогого вже розбанили ?

А то навіть немає кого в лайно пикою потикати  :love:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Цього убогого вже розбанили ?

А то навіть немає кого в лайно пикою потикати  :love:

А я не знаю, не стежу зараз, тут Дрейк є і мені нема потреби втручатися  :smilie7:

О, а в банлисті зараз весело  :laugh:

rZ0 08052018   вата   Травня 08, 2018   Ніколи
Fox 07052018   Пропаганда сепаратизма   Травня 07, 2018   27 день(днів)
Бумеранг 0605218   Больничный   Травня 06, 2018   2 день(днів)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Цього убогого вже розбанили ?

А то навіть немає кого в лайно пикою потикати  :love:

А я не знаю, не стежу зараз, тут Дрейк є і мені нема потреби втручатися  :smilie7:

О, а в банлисті зараз весело  :laugh:

rZ0 08052018   вата   Травня 08, 2018   Ніколи
Fox 07052018   Пропаганда сепаратизма   Травня 07, 2018   27 день(днів)
Бумеранг 0605218   Больничный   Травня 06, 2018   2 день(днів)

Нормально  :smiley24:

z70 давно вже зайобував тупою кацапською пропагандою   :moskali:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
z70 давно вже зайобував тупою кацапською пропагандою   :moskali:

Задрот той rZ0, типовий штабний ольгінець. Назавжди - це правильно.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Жулькиню нарешті посадять? Мочанова та інших імбецилів.

Именно.
Именно Кремлевская Тварь со своей бешеной, ватной, кремлевской юлькотой топила кроля в дерьмище, с абсолютно черносотенными высказываниями. А самые дикие и волосатые антисемиты-юлькота.  Я откровенно очень хочу, что бы Юльки не стало. Но, т.к. я человек крайне гуманный, то я за ее посадку лет на 20. И реально есть, за что.

а краще - качанівка, шити  рукавиці. довічно.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…