Автор Тема: Geo, до тебе військове питання  (Прочитано 2229 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #30 : Травня 28, 2018, 11:10:44 23:10 »
Обстріли щоночі на лінії розмежування залежать тільки від планів і намірів Хуйла. Більше ні від кого і ні від чого.

Хуйло - щойнообраний, Тому ще років 5 обстріли триватимуть.
Якщо Хуйло сам чисто випадкоово не здохне.

А якщо й здохне, то місяць два і знову буде те саме. (тобто щодобові обстріли й руйнування)
Для Кремля і Хуйла такий стан речей найоптимальніший.

Будь-які інші варіонти поведінки Хуйла і Кремля - менш корисні і менш вигідні.

Тому буде так як сьогодні ще дуже довгі роки.

А макака шо, не задружить флатамі ? Вона ж ніби на табуретку своє целюлітне гузно мітить всадити   :smilie7:

макакак по перше питання як її випустили - за якої процедури?
за такі рєчі як вона в якості невідомокого штовхала на раді рнбоу вона має бути вже кілкьа років як під слідоство - як до речі більшість з тої наради.
але
всі повязані кровю небесної сотні. всі покривають терористів що в день початку окупації криму розстряліли сотню гроамядн України в центрі - НЕ європейської країни. бо в євроепйській країні в 21 столітті то не можливо, як і діамантові суди прокурори гинирали митники митарі охендовські етс - при подушному ввп манюпаса в 2200 - ( у папуасів 2600)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #31 : Травня 28, 2018, 11:15:53 23:15 »
до рядових бійців добрбатівців мобілізованих немає жодних перетнзій - вони свій обовязок виконали на всі 1000 відсотків - зробили все що могли. за то їм дяка шана довіку.
але до головкома і його гиниралштабні - назаркіних грищенків муженків хомчаків етс - купа обгрунтованих претензій.

Наприклад? Конкретно?

Які претензії можуть бути у кондитера до футболіста? У водія до електрика? У акушера до водолаза?

не той логічний ряд. порошенко - обраний головком , наділений повноваженнями , в його розпорядженні сотні тисяч військовослужбовців - мільярди грошей платнкиів податків, його відповідальність за всіх генералів - одна з основних його обіцянок. по факут маємо що маємо.

що він мав зробити.
знаючи що саме корупція  українців є союзницею хуйла - почав би відразу реальні дії по невідворотності покарання по закону за корупцією - по факту він її очолив.
знаючи з подій в криму що керівництво зсу вмф впс сбу мвд - тотально корумповане як і самі структури - відстороненя всього керівництва і ізоляція.  - а все керівництво - грищенки назаркіник етс - в минулому регіонали і симпатики хуйла -
запрошення спеців з пентагону , як гаранта по будапештському меморандуму- вони планують і керують операцією , виключаючи злив інфорамції і відповідно оточення наших в котлах - і в 2014 році південно східни йдонбас був би звільнений. і там постало безпосереднє питанн япро повернення криму.
а зараз про крим головком і ніхто не говорить - все по плану хуйла - окупацію південносхідного донбасу зняла питання криму з повістки денної. отаке
5 рік кИрування. корупція процвітає, населення втікає і вимирає - помогли хуйлу побудувати міст поставивши щєбоночьку - постачаємо сировину на фарташівський кримський титан - суцільнйи вроттердам плюс - держморди діамантовішають - ну суцільне все по новьому.

Я прочитал. Я не знаю, что ответить. Реально. Я не знаю, что ответить на этот БРЕД! От первого до последнего слова.

Бред
Охуевшего
Диванного
Хомяка

Я всегда говорил...что ЕДИНСТВЕННАЯ СТРАТЕГИЧЕСКАЯ ошибка Пороха, что он не объявил ВСЕОБЩУЮ мобилизацию.

Может бы ты тогда такую ХУЙНЮ не писал. Или бы поумнел, или бы погиб.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #32 : Травня 28, 2018, 11:23:05 23:23 »
ну немає в тебе контаргументів. памятаєш  за цинічного бандеру?)

невже ти думаєш я пішов би під командуванням головкома фундатора ригоаналів порошенки - бізнеспартньора хуйла - який витащив з сраки хуйла інуковича універсалом нацєдності і всадовив на табуретку - і його продажних некомпетентних дегенералів - теж ригоаналів - типу командувача тоді 72 бригади - мерзотника якого проклинає вся біла церква - де базується 72 - дегенерала грищенка.
результат того відомий був наперед. допоки ця діамантова опг не віджповідає Конституції України і не дотримується Законів України - а є мерзенною корупціонерією потомсьвених казнокрадів і зрадників типу генерала сбу артюхова - іншого результату і не буде. і час показує що на жаль правда за мною( але я тому не радію

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #33 : Травня 28, 2018, 11:31:35 23:31 »
ну немає в тебе контаргументів. памятаєш  за цинічного бандеру?)

невже ти думаєш я пішов би під командуванням головкома фундатора ригоаналів порошенки - бізнеспартньора хуйла - який витащив з сраки хуйла інуковича універсалом нацєдності і всадовив на табуретку - і його продажних некомпетентних дегенералів - теж ригоаналів - типу командувача тоді 72 бригади - мерзотника якого проклинає вся біла церква - де базується 72 - дегенерала грищенка.
результат того відомий був наперед. допоки ця діамантова опг не віджповідає Конституції України і не дотримується Законів України - а є мерзенною корупціонерією потомсьвених казнокрадів і зрадників типу генерала сбу артюхова - іншого результату і не буде. і час показує що на жаль правда за мною( але я тому не радію

Іди вже накуй, чмо дегенеративне. Твоє графоманство нікому в хер не вперлось 

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #34 : Травня 28, 2018, 11:32:32 23:32 »
ну немає в тебе контаргументів. памятаєш  за цинічного бандеру?)



Контраргументи? А на які аргументи. У тебе крім важкочитаємого набора зради аргументи відсутні зовсім
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #35 : Травня 28, 2018, 11:33:26 23:33 »
ну немає в тебе контаргументів. памятаєш  за цинічного бандеру?)

невже ти думаєш я пішов би під командуванням головкома фундатора ригоаналів порошенки - бізнеспартньора хуйла - який витащив з сраки хуйла інуковича універсалом нацєдності і всадовив на табуретку - і його продажних некомпетентних дегенералів - теж ригоаналів - типу командувача тоді 72 бригади - мерзотника якого проклинає вся біла церква - де базується 72 - дегенерала грищенка.
результат того відомий був наперед. допоки ця діамантова опг не віджповідає Конституції України і не дотримується Законів України - а є мерзенною корупціонерією потомсьвених казнокрадів і зрадників типу генерала сбу артюхова - іншого результату і не буде. і час показує що на жаль правда за мною( але я тому не радію

Хорошо.

Я отвечу по каждому пункту и игнорю тебя навечно. Что бы ты своим долбоебизмом меня больше не доставал. Договорились. Ок.
==================================================

що він мав зробити.
знаючи що саме корупція  українців є союзницею хуйла - почав би відразу реальні дії по невідворотності покарання по закону за корупцією - по факту він її очолив.

У нас парламентско-президентская республика. Парламент - законодательбная власть. Только и исключительно парламент - законондательная власть ИМЕЕТ ПРАВО по Конституции ДЕЛАТЬ ЗАКОНОДАТЕЛЬНЫЕ изменнеия в НЕЗАВИСИМОЙ СУДЕБНОЙ ВЛАСТИ.
А не Президент.



знаючи з подій в криму що керівництво зсу вмф впс сбу мвд - тотально корумповане як і самі структури - відстороненя всього керівництва і ізоляція.

На основании КАКОГО ЗАКОНА?

- а все керівництво - грищенки назаркіник етс - в минулому регіонали і симпатики хуйла -


запрошення спеців з пентагону , як гаранта по будапештському меморандуму- вони планують і керують операцією , виключаючи злив інфорамції і відповідно оточення наших в котлах - і в 2014 році південно східни йдонбас був би звільнений. і там постало безпосереднє питанн япро повернення криму.

СПЕЦЫ ИЗ ПЕНТАГОНА УЧАТСЯ У НАС ведению ьоевых действий с Российской Федерацией. Мы у них учимся ХАЙ-ТЕКУ. Они у нас учатся ведению боевых действий и операций с Российской Федерацией.

а зараз про крим головком і ніхто не говорить - все по плану хуйла - окупацію південносхідного донбасу зняла питання криму з повістки денної. отаке

Освободим Донбасс,освободим и Крым. Тогда, когда это будет наиболее БЕСКРОВНО. Ибо ТЫ ПЕРВЫЙ смоешься в Россию или Польшу при всеобщей мобилизации. А таких, как ты - сотни тысяч.

5 рік кИрування. корупція процвітає, населення втікає і вимирає - помогли хуйлу побудувати міст поставивши щєбоночьку - постачаємо сировину на фарташівський кримський титан - суцільнйи вроттердам плюс - держморди діамантовішають - ну суцільне все по новьому.

Населення так живет, что машины в 10 рядов стоят на тротуарах, на самых забитых, задрипанных и конченных улочках. Супермаркеты ломятся от тележек. Люди покупают новые иномарки и строят дома, как семечки щелкают. 2000 баксов среди молодежи - уже не зарплата.

Пенсы по безвизу битком в очередях стоят за получением паспортов. Что бы ПУТЕШЕСТВОВАТЬ. Сам лично видел и охуел.
И это 5 год войны идет!


А теперь, БРЕХЛО....ИДЕШЬ к едреней фене в игнор.  :smiley14:
« Останнє редагування: Травня 28, 2018, 11:56:00 23:56 від Geo »

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #36 : Травня 28, 2018, 11:35:45 23:35 »
це вас єднає з йульками. відсутність аргументів

Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха ката свої діти
Її розпинають.
Заміс[т]ь пива праведную
Кров із ребер точать.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #37 : Травня 28, 2018, 11:39:55 23:39 »
Пляць, Аеліта, ти таки феєричне мудило   :weep:

Ти б до дохторів сходив, мізки перевірив (чи що там в тебе на тому місці ?)  :smilie7:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #38 : Травня 28, 2018, 11:43:14 23:43 »
У нас парламентско-президентская республика. Парламент - законодательбная власть. Только и исключительно парламент - законондательная власть ИМЕЕТ ПРАВО по Конституции ДЕЛАТЬ ЗАКОНОДАТЕЛЬНЫЕ изменнеия в НЕЗАВИСИМОЙ СУДЕБНОЙ ВЛАСТИ.
А не Президент.


ну парламент не заважав порошенку крутити генпрокурорами як циган соцнец - тай сбу цілком підвладна порошенку. як і зсу


знаючи з подій в криму що керівництво зсу вмф впс сбу мвд - тотально корумповане як і самі структури - відстороненя всього керівництва і ізоляція.

На основании КАКОГО ЗАКОНА?


відкриваються по факту злочинів кримінальні справи і  відсторонення -. ну наприклад визивається артюхов і питають - а звідки в тебе купа мільйоінв баксів? а як так трапилось що хуйло зкупив все сбу в криму а ти не знав і раптмо мільйонер. та було б бажання - але бажанн ябуло інше - очолити цю корумповану діамантову  вертикаль

СПЕЦЫ ИЗ ПЕНТАГОНА УЧАТСЯ У НАС ведению ьоевых действий с Российской Федерацией. Мы у них учимся ХАЙ-ТЕКУ. Они у нас учатся ведению боевых действий и операций с Российской Федерацией.

так так - цікаві казочки - то пентагонці у нас навчились ібашити кацапів сотнями в 5 хв під дей ез зором. мг . і я щось не памятаю як амерів в сірії заганяли в котли(


Освободим Донбасс,освободим и Крым. Тогда, когда это будет наименее БЕСКРОВНО. Ибо ТЫ ПЕРВЫЙ смоешься в Россию или Польшу при всеобщей мобилизации. А таких, как ты - сотни тысяч.

не змився і н е змиюсь - а під командуванням зрадників воювати не піду. порошенко і його гиниральня вже продемоснтрували свої здібності і відданість .я за командування і планування американських спеців. їх результат наліцо.


Населення так живет, что машины в 10 рядов стоят на самых забитых и конченных улочках. Супермаркеты ломятся от тележек. Люди покупают новые иномарки и строят дома, как семечки щелкают. 2000 баксов среди молодежи - уже не зарплата.

Пенсы по безвизу битком в очередях стоят за получением паспортов. Что бы ПУТЕШЕСТВОВАТЬ. Сам лично видел и охуел.
И это 5 год войны идет!

пенси суддівські прокурорські гиниральскі і їх дітки молодь - звичайно правда - он охендовський тежу країнець а живе на одну сука зарплоату так що саудівські принци заздрять)))




і втік ти в ігнор від правди . і сорому . так навіть порошенко не бреше .



 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #39 : Травня 28, 2018, 11:44:14 23:44 »
Пляць, Аеліта, ти таки феєричне мудило   :weep:

Ти б до дохторів сходив, мізки перевірив (чи що там в тебе на тому місці ?)  :smilie7:

Ага
До проктолога

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #40 : Травня 28, 2018, 11:48:45 23:48 »
давайте вже без новин з майбутнього. ну відомо що порошенко знає як звільнити крим і донбас - перетворити Україну з подушним ввп в 2200 в рік на людину в країну де кожен юнак і дівчина має зарплату в 2000  баксів за лайно. знає і мовчить . це таємниця порошенка . велика порошенківська правда . от оберімо його на наступні 5 років - і оос години - і так далі .

але давайте до дня сьогоднішьного . на сьогодн іж не те що позитивних зрушень - позитивних трендів немає. і деж та молодь яка має зарплату в 2000 ьакса за ніщо Ґ? чому вона втікає на європи? де пенси українскі ( ну окрім пенсіонера там симоненка комуніста - пенсіонера якогось судді етс) які подорожують оп безвізу європами ? а. так вони вимерли. н едоживши до пенсії - а якщо й доживши - то завдяки рішучим медреформам - не переживши.

гео. ти написа нетленку .

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #41 : Травня 28, 2018, 11:54:26 23:54 »
Пляць, Аеліта, ти таки феєричне мудило   :weep:
Ти б до дохторів сходив, мізки перевірив (чи що там в тебе на тому місці ?)  :smilie7:
Ага
До проктолога
Або психiатр, або... паталоанатом.
Щось там iз мозгами непорядочек...
Всюди - вороги, зрада тощо.
 :smilie7:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #42 : Травня 28, 2018, 11:57:13 23:57 »
Аеліт, а тебе в Ліпєцкого забанили ?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #43 : Травня 29, 2018, 12:00:18 00:00 »
Аеліт, а тебе в Ліпєцкого забанили ?
так ))))


Погиб поэт! — невольник чести, —
Пал, оклеветанный молвой,
С свинцом в груди и жаждой мести,
Поникнув гордой головой!..
Не вынесла душа поэта
Позора мелочных обид,
Восстал он против мнений света
Один, как прежде... и убит!
Убит!.. К чему теперь рыданья,
10  Пустых похвал ненужный хор
И жалкий лепет оправданья?
Судьбы свершился приговор!
Не вы ль сперва так злобно гнали
Его свободный, смелый дар
И для потехи раздували
Чуть затаившийся пожар?
Что ж? Веселитесь... он мучений
Последних вынести не мог:
Угас, как светоч, дивный гений,
20  Увял торжественный венок.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #44 : Травня 29, 2018, 12:01:12 00:01 »
і  все рівно я Гео поважаю і вдячний . я розумію цю його реакцію.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #45 : Травня 29, 2018, 12:33:59 00:33 »
Аеліт, а тебе в Ліпєцкого забанили ?
так ))))



Пляць, зрадойоба на зрадойобському форумі прибили  :fp2

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #46 : Травня 29, 2018, 12:36:05 00:36 »
Зубожіле українське село. Західна Україна.

Зубожіння! Зрада і ярмо. О-о! Хто ж піде в ломбарди? (с)


Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #47 : Травня 29, 2018, 12:43:35 00:43 »
Зубожіле українське село. Західна Україна.

Зубожіння! Зрада і ярмо. О-о! Хто ж піде в ломбарди? (с)



Знайомий архітектор називає такий кіч 'домікі с башенкамі'   :smilie5:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #48 : Травня 29, 2018, 12:46:09 00:46 »
Зубожіле українське село. Західна Україна.

Зубожіння! Зрада і ярмо. О-о! Хто ж піде в ломбарди? (с)



Знайомий архітектор називає такий кіч 'домікі с башенкамі'   :smilie5:


Нехило зубожіє НАРІД у селі?


Аэлит на ФУПе уже настучал....https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1005471.0

А пхните в ту ветку это видео, народ!

Что бы *бальники позатыкали там все.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #49 : Травня 29, 2018, 01:03:53 01:03 »
Та тут тільки один аеліт і може там щось написати, всі решта в бані   :smilie7:   

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #50 : Травня 29, 2018, 01:06:38 01:06 »
Та тут тільки один аеліт і може там щось написати, всі решта в бані   :smilie7:

Я уже сам видео вставил на УПячку.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #51 : Травня 29, 2018, 01:07:34 01:07 »
Все Гео появився на фупі.
давайте список тих хто в бані . буду вимагати від ідміністрації щоб ви повернулись. то ненормально що ми порозбігались по сепарат-форумах - окремо йульки окремо пидріоти. ми маємо зрозуміти що ми не вороги а опоненти - ворог у нас це кацапстан - що користуєтьяс нашою корумпованістю . ми маємо спілкуватись одн ез одним - в суспілсьвті має бути діалог щоб не було стінка на стінку -

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #52 : Травня 29, 2018, 01:12:36 01:12 »
і , Гео, я побудував собі хатинку в такому ж селі. під києвом)))там веееликі нюанси по сусідам. скажім так. не держслужбовець накутку отаких хатинок тільки я )))

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #53 : Травня 29, 2018, 04:04:25 04:04 »
саме тому , Гео, я дуже ретельно підбираю слова в розмові зтобою. з щирої поваги шани і вдячності. аби наші генерали і головком був такий як ти і інші мобілізовані і добрбатівці. було б все інакше

Не надо мне делать одолжение. Я пока что раком не болен. Не надо мне подбирать выражения. Говори, как есть:

Я - Аэлит...плачу налоги и меня заебало, что ВСУ занимаются хуйней

Це скільки в грв? На один хуйовий автомат 63рв і рожок патронів хоч вистачить?
« Останнє редагування: Травня 29, 2018, 04:45:16 04:45 від Адам Жоржович »

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #54 : Травня 29, 2018, 08:35:41 08:35 »
Як гадаєш, чи треба ЗСУ провести наступальну операцію і звільнити окуповані райони Донбасу, чи залишити все як є із щоденними втратами у кілька людей?
  То Гео тобі вже відповив, тепер я скажу. Щоб звільнити Донбас не треба ніякої наступальної операціі, його можно звільнити економічними важілями на РФ та Німечину, в України вони є. Але це не начасі, Петра не для того ставили на пост преза щоб війна скіньчилась. Йде геноцид України, причому він йде від ЄС а виконавці Путін і Порошенко. Доказів вдосталь: від обстрілів мірняка, до партнерського бізнеса між олігархамі РФ та України.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #55 : Травня 29, 2018, 08:46:14 08:46 »
Як гадаєш, чи треба ЗСУ провести наступальну операцію і звільнити окуповані райони Донбасу, чи залишити все як є із щоденними втратами у кілька людей?
  То Гео тобі вже відповив, тепер я скажу. Щоб звільнити Донбас не треба ніякої наступальної операціі, його можно звільнити економічними важілями на РФ та Німечину, в України вони є. Але це не начасі, Петра не для того ставили на пост преза щоб війна скіньчилась. Йде геноцид України, причому він йде від ЄС а виконавці Путін і Порошенко. Доказів вдосталь: від обстрілів мірняка, до партнерського бізнеса між олігархамі РФ та України.

Бля, підараси кацапські, які ви тупорилі мудаки  :moskali:


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #56 : Травня 29, 2018, 08:58:27 08:58 »
Як гадаєш, чи треба ЗСУ провести наступальну операцію і звільнити окуповані райони Донбасу, чи залишити все як є із щоденними втратами у кілька людей?
  То Гео тобі вже відповив, тепер я скажу. Щоб звільнити Донбас не треба ніякої наступальної операціі, його можно звільнити економічними важілями на РФ та Німечину, в України вони є. Але це не начасі, Петра не для того ставили на пост преза щоб війна скіньчилась. Йде геноцид України, причому він йде від ЄС а виконавці Путін і Порошенко. Доказів вдосталь: від обстрілів мірняка, до партнерського бізнеса між олігархамі РФ та України.

Бля, підараси кацапські, які ви тупорилі мудаки  :moskali:



Видишь, живет же русскомирный подонок кремлевский в лугандоне...серет на форуме про "мирняк", гнида... и хоть бы одна мина его накрыла. Где справедливость?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #57 : Травня 29, 2018, 08:59:51 08:59 »
Як гадаєш, чи треба ЗСУ провести наступальну операцію і звільнити окуповані райони Донбасу, чи залишити все як є із щоденними втратами у кілька людей?
  То Гео тобі вже відповив, тепер я скажу. Щоб звільнити Донбас не треба ніякої наступальної операціі, його можно звільнити економічними важілями на РФ та Німечину, в України вони є. Але це не начасі, Петра не для того ставили на пост преза щоб війна скіньчилась. Йде геноцид України, причому він йде від ЄС а виконавці Путін і Порошенко. Доказів вдосталь: від обстрілів мірняка, до партнерського бізнеса між олігархамі РФ та України.

Не існує таких економічних важелів,
доки в Кремлі Хуйло і ФСБешники контролюють весь кацапстан.

Ті картинки великих будинків які виклав тут Geo, то не є масово.
Хай проїдеться по регіонах і хай подивиться як там живуть люди.
І найголовніше: в містах і селах де оті палаци будинки, як правило нема роботи і більшість мешканців працюють і заробляють закордоном.
 Ті будинки - наче спальні райони, де доживають віка заробітчани багатьох поколінь вийшовши на пенсію ( чекаючи смерті, або ще доглядаючи онуків).
.........................................................
Україна - вона велика ( ще, поки що, територіально).
Колись було населення 52 млн. (1992 рік), зараз х.з. скільки, скоро буде мільйонів 10-15 і не відомо, яка територія буде під юрисдикцією Києва

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #58 : Травня 29, 2018, 09:40:29 09:40 »
Освободим Донбасс,освободим и Крым. Тогда, когда это будет наиболее БЕСКРОВНО.
...
Розповідаю, коли Україна звільнить Донбас і Крим. :smilie5:

Тоді, коли приєднає до себе північ Краснодарського краю, схід Ростовськиої області, південний захід Воронезької області, майже всю Бєлгородську, захід Брянської області, майже всю - Берестейську область, південно-східний шматок Польщі ( від кордону до Вісли), північно-східну Словаччину, східну Угорщину по лінії Егер - Дебрецен, Мараморощину і Південну Буковину в Румунії  :smilie5:

От як тільки це станеться - то відразує й поверне Крим і Донбас, "як діти в школу" :smilie5:

Как только - так і сразу. :smilie5:
.........................................................................
Ще ніколи за всю 1000-літню історію свого існування Україна не повертала свої етнічні землі, які були загарбані сусідами.

Хоча, певні винятки були: Буковина (північна) Галичина і шматок Угорської Русі (Закарпаття).
Але це було зроблено стараннями й військово-логістичними потугами Йосипа Сталіна, який однак, українофілом не був і мав щодо українців власні(звірині) геополітично-демографічні задуми.

Але при цьому Сталін єврореформи не проводив і послугами держдепівських радників не користувався. Принаймні, дві американські макаки (Яресько і Супрун) в Сталіна міністрами не працювали. І начальником залізниць був Лазар Каганович, який Сталінові тільки чоботи вилизував, щоб не опинитися в луб"янському підвалі. Кагановича, якби він не вмів би догодити Сталіну, не врятувало б тоді навіть все світове єврейство, разом взяте. А от маловідомий польський аферист не міг би би керувати залізницями не тільки в Сталіна а й в будь-якій нормальній країні.  :gigi:
..............
ВИСНОВОК: Крим і Донбас Україна поверне тоді,коли " хуйло рак свисне".

« Останнє редагування: Травня 29, 2018, 09:44:31 09:44 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #59 : Травня 29, 2018, 09:53:46 09:53 »
Оті палаци- будинки, які   Geo виклав на фото, то зустрічаються в циганських і румунських селищах Закарпаття, в Тячівському районі.
Ну може й ще десь зустрічаються.
Повторю, Україна, поки що велика.

І наївність отих цигансько-румунських палаців хуйлових мінометних обстрілів не зупинять.

І не заслуга Петіних макак з їх рефррмами (фінансова, медична) оті палаци.
Просто закрпатці завжди, ще з часі цісаря більшу частину життя проводили на європейських заробітках.

Але в Україні таких заробітків не буде ніколи бо Хуйло поруч, а керівники України за допомогою Хуйлостану добре заробляють.
Тому ще довго буде так як є, або ще й гірше.