Автор Тема: Geo, до тебе військове питання  (Прочитано 2228 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Geo, до тебе військове питання
« : Травня 28, 2018, 06:10:50 18:10 »
Як гадаєш, чи треба ЗСУ провести наступальну операцію і звільнити окуповані райони Донбасу, чи залишити все як є із щоденними втратами у кілька людей?
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #1 : Травня 28, 2018, 06:18:11 18:18 »
Іудушка  :fp2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #2 : Травня 28, 2018, 06:23:50 18:23 »
Амебо, питання було до Geo. Якого дідька ти лізеш із своїм немитим рилом туди, де тобі не місце взагалі? Всохни, глисте, і не відсвічуй...
If you are going through hell, keep going.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #3 : Травня 28, 2018, 06:27:09 18:27 »
о. і тут у вас є вфорумний срач . як було на фупі. які подробиці?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #4 : Травня 28, 2018, 06:27:59 18:27 »
давайте про епічне протистояння іудушки і амеби. впевнений що мясорубка не менш фантастична ніж слав версус йож

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #5 : Травня 28, 2018, 06:42:29 18:42 »
давайте про епічне протистояння іудушки і амеби. впевнений що мясорубка не менш фантастична ніж слав версус йож

Це Іудушка щось марить, йому кацапські смотрящі, напевне, нечіткі інструкції видали сьогодні  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #6 : Травня 28, 2018, 07:50:44 19:50 »
давайте про епічне протистояння іудушки і амеби. впевнений що мясорубка не менш фантастична ніж слав версус йож
Це Іудушка щось марить, йому кацапські смотрящі, напевне, нечіткі інструкції видали сьогодні  :smilie7:
Geo - людина пряма - пошле Кота нах... - ото й всi справи.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #7 : Травня 28, 2018, 08:12:32 20:12 »
Питання було до Geo, а не до муділ із дебільними висерами.
If you are going through hell, keep going.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #8 : Травня 28, 2018, 08:18:04 20:18 »
відповідь така. звичайно треба. тут навіть непитання . це обовязок зсу і функція - територіальна цілісність. Конституційна. і зсу може це зробити - але тільки не під керівництвом пидрогенералів - екс регіоналів . які є кацапокроти ( всі ці муженки грищенки хомчаки нгазаркіни етс)
тільки під керівництвом американських чи британських генералів - під керівництвом їх і по їх планах. пидрогенерало довели свої корумпованість і повнуц некомпетентність. але. головком же вам сказав -0 військового рішення ці питання не мають. а гео як його солдат проти головкома непіде. от вам весь куй до копійки

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #9 : Травня 28, 2018, 08:19:41 20:19 »
Питання було до Geo, а не до муділ із дебільними висерами.
Кiт, ти що досi не в банi?..
Треба це виправляти...
Бажаеш матюкатися - йди на ФУП.
Там таких як ти... давно чекають.
 :smilie7:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #10 : Травня 28, 2018, 08:59:00 20:59 »
Питання було до Geo, а не до муділ із дебільними висерами.
Кiт, ти що досi не в банi?..
Треба це виправляти...
Бажаеш матюкатися - йди на ФУП.
Там таких як ти... давно чекають.
 :smilie7:

де ти , дєфєктівний, там матюки побачив?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #11 : Травня 28, 2018, 09:15:53 21:15 »
де ти , дєфєктівний, там матюки побачив?
Хуйловець, закрой пашть - сiркою за версту тхне.
Питання було до Geo, а не до муділ із дебільними висерами.
Повилазило?..
 >:(

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #12 : Травня 28, 2018, 09:55:40 21:55 »
Мєдвєдка, це ти Іудушці плюси херачиш ?  :weep:

А мінета йому зробиш ?    :love:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #13 : Травня 28, 2018, 09:59:34 21:59 »
Модери, я поставив питання Geo, бо вважаю що його думка буде цікавою не лише для мене, але й для інших.
Забаньте амебу що лазить по моїх гілках і засирає їх.
На біса ви терпите цього психопата? :Sho_za:

Сутки мастер класса по хорошим манерам
« Останнє редагування: Травня 28, 2018, 10:06:55 22:06 від Дрейк »
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #14 : Травня 28, 2018, 10:17:22 22:17 »
Як гадаєш, чи треба ЗСУ провести наступальну операцію і звільнити окуповані райони Донбасу, чи залишити все як є із щоденними втратами у кілька людей?

В армии служил?


Geo, звыняй изменила цвет в твоем сообщении. Красный тут с покон веку зарезервирован за модератором. Юзай любой другой плз. Благодарю за понимание
« Останнє редагування: Травня 28, 2018, 11:12:20 23:12 від Дрейк »

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #15 : Травня 28, 2018, 10:41:14 22:41 »
Я служив.  Тому відповім - питання не до Geo. Чому? Тому що звільнення території розміром з Далбас - це стратегічна операція, тобто рівень Генштабу, а  не командира взводу чи роти.

Щодо бану Кота - собачатниця планомірно  вбиває форум своєю тупою ненавистю, користуючись алкозалежністю адміна форуму, та дозволяючи гнидам типу ріга, злати  та буланого навішувати ярлики як їм заманеться.

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #16 : Травня 28, 2018, 10:45:20 22:45 »
Я служив.  Тому відповім - питання не до Geo. Чому? Тому що звільнення території розміром з Далбас - це стратегічна операція, тобто рівень Генштабу, а  не командира взводу чи роти.

Щодо бану Кота - собачатниця планомірно  вбиває форум своєю тупою ненавистю, користуючись алкозалежністю адміна форуму, та дозволяючи гнидам типу ріга, злати  та буланого навішувати ярлики як їм заманеться.

так. планування рівня генштабу. але не нашого а американського. досить з нас котлів . шаші воїни при вмілому плануванню і керування - без зливів інформації кацапам - безперечно звільнять південносхідний донбас і крим. але головнокомандувач - повторюю - неодноразово сказав що це питання не має військового вирішення.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #17 : Травня 28, 2018, 10:46:46 22:46 »
Я служив.  Тому відповім - питання не до Geo. Чому? Тому що звільнення території розміром з Далбас - це стратегічна операція, тобто рівень Генштабу, а  не командира взводу чи роти.

Щодо бану Кота - собачатниця планомірно  вбиває форум своєю тупою ненавистю, користуючись алкозалежністю адміна форуму, та дозволяючи гнидам типу ріга, злати  та буланого навішувати ярлики як їм заманеться.

так. планування рівня генштабу. але не нашого а американського. досить з нас котлів . шаші воїни при вмілому плануванню і керування - без зливів інформації кацапам - безперечно звільнять південносхідний донбас і крим. але головнокомандувач - повторюю - неодноразово сказав що це питання не має військового вирішення.

Піди і звільни. Тю...Дєлов -то?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #18 : Травня 28, 2018, 10:48:43 22:48 »
Щодо бану Кота - собачатниця планомірно  вбиває форум своєю тупою ненавистю, користуючись алкозалежністю адміна форуму, та дозволяючи гнидам типу ріга, злати  та буланого навішувати ярлики як їм заманеться.
Служивий, бажаеш Коту передачi носити?..
Нехай врубае мозог та памятае, що треба  :Vedy_sebe:
 :smilie7:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #19 : Травня 28, 2018, 10:50:38 22:50 »
Я служив.  Тому відповім - питання не до Geo. Чому? Тому що звільнення території розміром з Далбас - це стратегічна операція, тобто рівень Генштабу, а  не командира взводу чи роти.

Щодо бану Кота - собачатниця планомірно  вбиває форум своєю тупою ненавистю, користуючись алкозалежністю адміна форуму, та дозволяючи гнидам типу ріга, злати  та буланого навішувати ярлики як їм заманеться.

так. планування рівня генштабу. але не нашого а американського. досить з нас котлів . шаші воїни при вмілому плануванню і керування - без зливів інформації кацапам - безперечно звільнять південносхідний донбас і крим. але головнокомандувач - повторюю - неодноразово сказав що це питання не має військового вирішення.

Піди і звільни. Тю...Дєлов -то?
у нас для того є відновлений нагодований обутий одягнутий Генштаб ЗСУ і головком. я собі курєру військового і політика н еобирав. я дотримуюсь законів і конституції. сплачую податки і вимагаю щоб ті хто називає себе державою виконували свої обовязки і функції відповідно до законів і конституції  - вони мають н ато повноваження права і фінансування - але от тільки чомусь з виконанням обовязків і функцій ну ніяк не складується - жоден орган чи інституція. пороблено

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #20 : Травня 28, 2018, 10:52:21 22:52 »
до рядових бійців добрбатівців мобілізованих немає жодних перетнзій - вони свій обовязок виконали на всі 1000 відсотків - зробили все що могли. за то їм дяка шана довіку.
але до головкома і його гиниралштабні - назаркіних грищенків муженків хомчаків етс - купа обгрунтованих претензій.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #21 : Травня 28, 2018, 10:53:09 22:53 »
Я служив.  Тому відповім - питання не до Geo. Чому? Тому що звільнення території розміром з Далбас - це стратегічна операція, тобто рівень Генштабу, а  не командира взводу чи роти.

Щодо бану Кота - собачатниця планомірно  вбиває форум своєю тупою ненавистю, користуючись алкозалежністю адміна форуму, та дозволяючи гнидам типу ріга, злати  та буланого навішувати ярлики як їм заманеться.

так. планування рівня генштабу. але не нашого а американського. досить з нас котлів . шаші воїни при вмілому плануванню і керування - без зливів інформації кацапам - безперечно звільнять південносхідний донбас і крим. але головнокомандувач - повторюю - неодноразово сказав що це питання не має військового вирішення.

Піди і звільни. Тю...Дєлов -то?
у нас для того є відновлений нагодований обутий одягнутий Генштаб ЗСУ і головком. я собі курєру військового і політика н еобирав. я дотримуюсь законів і конституції. сплачую податки і вимагаю щоб ті хто називає себе державою виконували свої обовязки і функції відповідно до законів і конституції  - вони мають н ато повноваження права і фінансування - але от тільки чомусь з виконанням обовязків і функцій ну ніяк не складується - жоден орган чи інституція. пороблено

Тобто піздобол, вірно я зрозумів?

Я ж теж не контрактник в 50 років був....

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #22 : Травня 28, 2018, 10:54:32 22:54 »
саме тому , Гео, я дуже ретельно підбираю слова в розмові зтобою. з щирої поваги шани і вдячності. аби наші генерали і головком був такий як ти і інші мобілізовані і добрбатівці. було б все інакше

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #23 : Травня 28, 2018, 10:54:42 22:54 »
до рядових бійців добрбатівців мобілізованих немає жодних перетнзій - вони свій обовязок виконали на всі 1000 відсотків - зробили все що могли. за то їм дяка шана довіку.
але до головкома і його гиниралштабні - назаркіних грищенків муженків хомчаків етс - купа обгрунтованих претензій.

Наприклад? Конкретно?

Які претензії можуть бути у кондитера до футболіста? У водія до електрика? У акушера до водолаза?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #24 : Травня 28, 2018, 10:55:09 22:55 »
Мєдвєдкі з аелітамі возбуділісь  :weep:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #25 : Травня 28, 2018, 10:59:59 22:59 »
саме тому , Гео, я дуже ретельно підбираю слова в розмові зтобою. з щирої поваги шани і вдячності. аби наші генерали і головком був такий як ти і інші мобілізовані і добрбатівці. було б все інакше

Не надо мне делать одолжение. Я пока что раком не болен. Не надо мне подбирать выражения. Говори, как есть:

Я - Аэлит...плачу налоги и меня заебало, что ВСУ занимаются хуйней уже 4 года! Вместо того, что бы пойти и разъебать ОРДЛО и рашку, они на передке дрочат и получают мое бабло, которое я плвчу из налогов. Мне похуй, чем там занимается пидарастический генштаб! Я не военный и мне до пизды! давайте, блядь, быстрее заканчивайте уже эту звавруху, потому что меня заебало читать в бегущей строке, сколько там "задвухсотилось" наших солдат,благодаря тому, что командиры в жопе пальцем ковыряются, а не воюют!

Я ТРЕБУЮ, как налогоплательщик, что бы это блядство было прекращено и МЫ (не я, конечно...я на военого не учился)...распиздячили эту клоаку....даю СУТКИ! Время пошло! Жду!

(Аэлит)

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #26 : Травня 28, 2018, 11:03:20 23:03 »

у нас для того є відновлений нагодований обутий одягнутий Генштаб ЗСУ і головком. я собі курєру військового і політика н еобирав. я дотримуюсь законів і конституції. сплачую податки і вимагаю щоб ті хто називає себе державою виконували свої обовязки і функції відповідно до законів і конституції  - вони мають н ато повноваження права і фінансування - але от тільки чомусь з виконанням обовязків і функцій ну ніяк не складується - жоден орган чи інституція. пороблено

А можно подкрепить свое высказывание несколькими примерами? Заранее благодарна
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #27 : Травня 28, 2018, 11:04:06 23:04 »
Обстріли щоночі на лінії розмежування залежать тільки від планів і намірів Хуйла. Більше ні від кого і ні від чого.

Хуйло - щойнообраний, Тому ще років 5 обстріли триватимуть.
Якщо Хуйло сам чисто випадкоово не здохне.

А якщо й здохне, то місяць два і знову буде те саме. (тобто щодобові обстріли й руйнування)
Для Кремля і Хуйла такий стан речей найоптимальніший.

Будь-які інші варіонти поведінки Хуйла і Кремля - менш корисні і менш вигідні.

Тому буде так як сьогодні ще дуже довгі роки.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #28 : Травня 28, 2018, 11:06:57 23:06 »
Обстріли щоночі на лінії розмежування залежать тільки від планів і намірів Хуйла. Більше ні від кого і ні від чого.

Хуйло - щойнообраний, Тому ще років 5 обстріли триватимуть.
Якщо Хуйло сам чисто випадкоово не здохне.

А якщо й здохне, то місяць два і знову буде те саме. (тобто щодобові обстріли й руйнування)
Для Кремля і Хуйла такий стан речей найоптимальніший.

Будь-які інші варіонти поведінки Хуйла і Кремля - менш корисні і менш вигідні.

Тому буде так як сьогодні ще дуже довгі роки.

А макака шо, не задружить флатамі ? Вона ж ніби на табуретку своє целюлітне гузно мітить всадити   :smilie7:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Geo, до тебе військове питання
« Reply #29 : Травня 28, 2018, 11:08:11 23:08 »
до рядових бійців добрбатівців мобілізованих немає жодних перетнзій - вони свій обовязок виконали на всі 1000 відсотків - зробили все що могли. за то їм дяка шана довіку.
але до головкома і його гиниралштабні - назаркіних грищенків муженків хомчаків етс - купа обгрунтованих претензій.

Наприклад? Конкретно?

Які претензії можуть бути у кондитера до футболіста? У водія до електрика? У акушера до водолаза?

не той логічний ряд. порошенко - обраний головком , наділений повноваженнями , в його розпорядженні сотні тисяч військовослужбовців - мільярди грошей платнкиів податків, його відповідальність за всіх генералів - одна з основних його обіцянок. по факут маємо що маємо.

що він мав зробити.
знаючи що саме корупція  українців є союзницею хуйла - почав би відразу реальні дії по невідворотності покарання по закону за корупцією - по факту він її очолив.
знаючи з подій в криму що керівництво зсу вмф впс сбу мвд - тотально корумповане як і самі структури - відстороненя всього керівництва і ізоляція.  - а все керівництво - грищенки назаркіник етс - в минулому регіонали і симпатики хуйла -
запрошення спеців з пентагону , як гаранта по будапештському меморандуму- вони планують і керують операцією , виключаючи злив інфорамції і відповідно оточення наших в котлах - і в 2014 році південно східни йдонбас був би звільнений. і там постало безпосереднє питанн япро повернення криму.
а зараз про крим головком і ніхто не говорить - все по плану хуйла - окупацію південносхідного донбасу зняла питання криму з повістки денної. отаке
5 рік кИрування. корупція процвітає, населення втікає і вимирає - помогли хуйлу побудувати міст поставивши щєбоночьку - постачаємо сировину на фарташівський кримський титан - суцільнйи вроттердам плюс - держморди діамантовішають - ну суцільне все по новьому.