Автор Тема: Фотографуєте на вулиці в Європі? - Можете загриміти на нари...  (Прочитано 551 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
https://hromadske.ua/posts/novi-pravila-fotohrafuvannya-v-evropi

Не маєш згоди людини, яку фотографуєш — не можеш оприлюднити фото. Незалежно від того, чи ти турист, чи фотожурналіст, чи стріт-фотограф, байдуже — чи хочеш виставити світлину у Facebook, чи надіслати в редакцію.

Таке нововведення тепер діє на території усіх без винятку 28 країн Євросоюзу, прописане у новому GDPR (Загальному регламенті про захист даних) від 25 травня 2018


If you are going through hell, keep going.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
https://hromadske.ua/posts/novi-pravila-fotohrafuvannya-v-evropi

Не маєш згоди людини, яку фотографуєш — не можеш оприлюднити фото. Незалежно від того, чи ти турист, чи фотожурналіст, чи стріт-фотограф, байдуже — чи хочеш виставити світлину у Facebook, чи надіслати в редакцію.

Таке нововведення тепер діє на території усіх без винятку 28 країн Євросоюзу, прописане у новому GDPR (Загальному регламенті про захист даних) від 25 травня 2018

А шо не так?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Все.
Бюрократичні зайоби від нудьги у європейських політиків. Прбільше заборон і регуляцій - голоне в діяльності урядів.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
https://hromadske.ua/posts/novi-pravila-fotohrafuvannya-v-evropi

Не маєш згоди людини, яку фотографуєш — не можеш оприлюднити фото. Незалежно від того, чи ти турист, чи фотожурналіст, чи стріт-фотограф, байдуже — чи хочеш виставити світлину у Facebook, чи надіслати в редакцію.

Таке нововведення тепер діє на території усіх без винятку 28 країн Євросоюзу, прописане у новому GDPR (Загальному регламенті про захист даних) від 25 травня 2018

А шо не так?

Звучить, чесно кажучи, як хуйня.  Сам подумай, як тепер якому-небуть Ройтерсу опублікувати фоточку натовпу людей з концерту чи демонстрації десь у Парижі? Підійти до кожного за підписом?  :Sho_za:
« Останнє редагування: Червня 01, 2018, 04:29:57 04:29 від Адам Жоржович »

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
В новинах бачив - на відео з Європи лиця людей, які попали в кадр, заретушовані.
Russia delenda est.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27305
https://hromadske.ua/posts/novi-pravila-fotohrafuvannya-v-evropi

Не маєш згоди людини, яку фотографуєш — не можеш оприлюднити фото. Незалежно від того, чи ти турист, чи фотожурналіст, чи стріт-фотограф, байдуже — чи хочеш виставити світлину у Facebook, чи надіслати в редакцію.

Таке нововведення тепер діє на території усіх без винятку 28 країн Євросоюзу, прописане у новому GDPR (Загальному регламенті про захист даних) від 25 травня 2018

А шо не так?

"Когда коту делать нечего он яйца лижет"

Эта поговорка полностью отражает стиль деятельности бруселя.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
"Когда коту делать нечего он яйца лижет"
Эта поговорка полностью отражает стиль деятельности бруселя.
Полный бред и чушь.
Кiт вмiе знахоити всяке лайно й постити його де треба й не треба.
Я маю право зимати все, що хочу й нi яка сука мене не зупинить.
За таким принципом працюють всi репортери Свiту.
Звiсно, коли я пiдiйду до когось та просто буду клацати фотокамерой... мене можуть послати...
Але профi працюють iз 500 х оптикою, яка добре бере за пiв кварталу.
Взагалi, репортерська работа... часто йде всупереч нормам й законам.
А чi всi у нас такi святi?..
З таких понтiв мсжна фотокамеру взагалi не купляти...
Але нащо тодi мандрувати, коли е Iнтернет та Ящiк?..
Кiт, як завжди, сiв в багнуюку - що не новина, то фейк або брехня...
 :smilie7:
P.S.
Репортеру Раша Тудей...  заборонили зимали в Елiсейскьому Палацi.
Взагалi заборонили - тому що воно з того самого видання, яке Макрону... просто не подобаеться...
Лише Макрону? .
 :smilie7:
« Останнє редагування: Червня 01, 2018, 11:30:17 11:30 від Бувалий »

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
це не фейк?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
« Останнє редагування: Червня 01, 2018, 05:02:53 17:02 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27305
Кстати. А как с камерами наблюдения? Все, йок? А камеры на дорога, не?

Ну хорошо. Теперь бандюганы разного рода могут быть спокойны, снимать нельзя. Теперь их хуй кто опознает

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
це не фейк?

Це хуєта
У вказаній нормі від 25травня нема ні слова за фоточки у фейсбучиках
Вона взагалі не стосується простих смертних

1. Журнашлюхи як завжди недопоняли і перебрехали
2. Норму від 25 травня ПОЧАЛИ ВПРОВАДЖУВАТИ ДВА РОКИ ТОМУ... ті дауні що пишуть зараз - слоупоки і дауні, що кроми тормозів, ще й читати не сміють

В нормі є ДУЖЕ ДЕТАЛЬНО про персональні дані, там все шикарно і правильно... думаю наші скоро скопіпастять, але там нема ні слова про вуличні фото

Наприклад по тій нормі розетку, що без нашої згоди пише про нас ВСЕ І ВСЯ, сре браузери куками більше двох дисятків, пише всі сесії і іп з яких вони відбувались - євросоюз вжарив би до ляма евро штрафу, бо я НЕ ДАВАВ ЗГОЛДИ все це писати про мене - а вони пишуть... і якби я був в єврозоні - то перший би написав скаргу на розетку...

Іменно по цій нормі аліекспресс оновив свою політику зберігання персданних... тепер вона стала похожа на багатотомне видання
Там описано сотні речей, які китайці зберігають кожну сесію і 20 компаній якій вони віддають наші персональні дані.
Нічого не змінилось, просто тепер вони ЗОБОВЯЗАНІ описувати построково що, коли і навіщо вони зберігають, а головне коли це все буде видалено автоматом
« Останнє редагування: Червня 01, 2018, 05:40:52 17:40 від jia »

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27305
це не фейк?

Це хуєта
У вказаній нормі від 25травня нема ні слова за фоточки у фейсбучиках
Вона взагалі не стосується простих смертних

1. Журнашлюхи як завжди недопоняли і перебрехали
2. Норму від 25 травня ПОЧАЛИ ВПРОВАДЖУВАТИ ДВА РОКИ ТОМУ... ті дауні що пишуть зараз - слоупоки і дауні, що кроми тормозів, ще й читати не сміють

В нормі є ДУЖЕ ДЕТАЛЬНО про персональні дані, там все шикарно і правильно... думаю наші скоро скопіпастять, але там нема ні слова про вуличні фото

Наприклад по тій нормі розетку, що без нашої згоди пише про нас ВСЕ І ВСЯ, сре браузери куками більше двох дисятків, пише всі сесії і іп з яких вони відбувались - євросоюз вжарив би до ляма евро штрафу, бо я НЕ ДАВАВ ЗГОЛДИ все це писати про мене - а вони пишуть... і якби я був в єврозоні - то перший би написав скаргу на розетку...

Іменно по цій нормі аліекспресс оновив свою політику зберігання персданних... тепер вона стала похожа на багатотомне видання
Там описано сотні речей, які китайці зберігають кожну сесію і 20 компаній якій вони віддають наші персональні дані.
Нічого не змінилось, просто тепер вони ЗОБОВЯЗАНІ описувати построково що, коли і навіщо вони зберігають, а головне коли це все буде видалено автоматом

Я извиняюсь, а кто к простым смертным относится?
И как это не относится к ФБ?
Цитувати
Тобто якщо фотограф зробив світлину, попередньо знаючи, що вона піде лише в архів, автор використає її як шпалери для робочого столу на лептопі або роздрукує і помістить на стіні у власній кімнаті, але гарантовано не буде публікувати у соцмережах та не надсилатиме жодним ЗМІ, до відповідальності автора ніхто не притягне.


Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Я извиняюсь, а кто к простым смертным относится?
И как это не относится к ФБ?
Цитувати
Тобто якщо фотограф зробив світлину, попередньо знаючи, що вона піде лише в архів, автор використає її як шпалери для робочого столу на лептопі або роздрукує і помістить на стіні у власній кімнаті, але гарантовано не буде публікувати у соцмережах та не надсилатиме жодним ЗМІ, до відповідальності автора ніхто не притягне.

Це хуїта
В законі такого нема
Мало того, ти і зараз можеш подати скаргу і видалять фото де ти випадково попав на фоні

По фейсбуку там є тільки те, що якщо в тебе на сайті є інтеграшка ФБ (лайки там, чи поділитись) і юзвер жме на лайк ФБ - то повинен зявлятись попап типу "Ахтунг, зараз ми передамо ваші персдані і душу фейсбуку"

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27305
https://idpc.org.mt/en/Documents/Data%20Protection%20and%20Street%20Photography.pdf

читайте кому не лень (англ) официальное пояснение к закону

Про интернет правда, соцсети не отслеживают и применять обещают не ко любым фоткам а только  по жалобе "пострадавшего"
Но вот если фотка демонстрируется на выставке или публикуется в СМИ то 100% подпадает под закон