Автор Тема: Відомий тенісист ладен задушити коли чує російську  (Прочитано 369 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Відомий український тенісист Сергій Стаховський, що є переможцем 7 турнірів серії ATP, розповів про своє ставлення до представників країни-агресора Росії.


"Щодо матчів з росіянами, то коли виходиш на корт, ти про це не думаєш. Все, що у тебе в голові – це завершити вдало сьогоднішній матч. Хоча в 2014-му році, коли тільки все починалося, у мене на підсвідомому рівні щось спрацьовувало, я думаю", – підкреслює тенісист.

За його словами, зараз такого точно немає

"У мене ще є передоцінка відразу до російськомовних – це так. Коли я чую російську мову, то мене спочатку так відразу ... Навіть без різниці, з яким акцентом говорить людина. Просто так би відразу задушив", – додає Стаховський.

Водночас він зауважив, що зазвичай відповідає тією мовою, якою йому задають запитання.

Крім того, спортсмен зазначив, що пропозиції щодо коментарів з блоку російських журналістів були, але після Революції Гідності, коли він заявив, що це "аморальні, брехливі, неетичні, продажні провокатори", з ними ніколи більше не спілкувався.


https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Мовна тема...

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
тут на форумі є дехто южанін який вважає какяразница на какомязике лишбичеловекхорошийбил
ну оскільки переконання порохобота optimist його мало цікавлять нехай почитає висловлення тенісиста

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
тут на форумі є дехто южанін який вважає какяразница на какомязике лишбичеловекхорошийбил
ну оскільки переконання порохобота optimist його мало цікавлять нехай почитає висловлення тенісиста

Можна бути україномовним кацапюрою, можна бути російськомовним українцем. Варіанти з кращого до гіршого:

1. Україномовний українець.
2. Російськомовний українець
3. Україномовний хохол
4. Росйськомовний хохол
5. Україномовне падло
6. Російськомовне падло

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
тут на форумі є дехто южанін який вважає какяразница на какомязике лишбичеловекхорошийбил


Южанин считает , что говно остается говном , на какой бы мове оно не вякало и мова не является ни каким маркером, а только средством коммуникации.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46747
  • Never give in!
тут на форумі є дехто южанін який вважає какяразница на какомязике лишбичеловекхорошийбил
ну оскільки переконання порохобота optimist його мало цікавлять нехай почитає висловлення тенісиста

Можна бути україномовним кацапюрою, можна бути російськомовним українцем. Варіанти з кращого до гіршого:

1. Україномовний українець.
2. Російськомовний українець
3. Україномовний хохол
4. Росйськомовний хохол
5. Україномовне падло
6. Російськомовне падло

Русскоязичні є по факту хуйлоязичними.
Всі русскоязичниє украінци - ідеологічний інструмент хуйлоіського міра в Ураїні.
Спитайте йужаніна - він підтвердить.  :smilie7:

А Стаховському - браво! :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
тут на форумі є дехто южанін який вважає какяразница на какомязике лишбичеловекхорошийбил
ну оскільки переконання порохобота optimist його мало цікавлять нехай почитає висловлення тенісиста

Можна бути україномовним кацапюрою, можна бути російськомовним українцем. Варіанти з кращого до гіршого:

1. Україномовний українець.
2. Російськомовний українець
3. Україномовний хохол
4. Росйськомовний хохол
5. Україномовне падло
6. Російськомовне падло

Русскоязичні є по факту хуйлоязичними.
Всі русскоязичниє украінци - ідеологічний інструмент хуйлоіського міра в Ураїні.
Спитайте йужаніна - він підтвердить.  :smilie7:

А Стаховському - браво! :smiley24:

я з 2015 року вже нікого не питаю. Знав про це, котяра?  :lol: