Автор Тема: Нацжінки поцупили пам'ятний камінь УПА у Львові  (Прочитано 1254 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Вчора, 27 червня, представники Національного корпусу Львівщини перенесли пам’ятний знак героям УПА, який 14 червня члени партії «Народний Рух України» спільно з активістами встановили у сквері на розі вулиць Кульпарківської та Героїв УПА. Тепер пам’ятник стоїть на території Монументу Слави, що на вул. Стрийській. Про це повідомив Національний корпус Львівщини на своїй сторінці у Facebook, передає кореспондент Львівського порталу.

У Львові Нацкорпус переніс пам’ятник УПА, який «рухівці» встановили замість майбутньої заправки



Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Навіть фото є



Якісь вони товстосракі дуже  :smilie5:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Його відразу там треба було ставити, а не запихати в якийсь сквер. Це в'їзна магістраль у місто, а там монумент асвабадітєлям. Поруч з воєнною академією і воєнною частиною. Звичайно, що на цьому місці має бути пам'ятник нашим воїнам.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Його відразу там треба було ставити, а не запихати в якийсь сквер. Це в'їзна магістраль у місто, а там монумент асвабадітєлям. Поруч з воєнною академією і воєнною частиною. Звичайно, що на цьому місці має бути пам'ятник нашим воїнам.

Тут справа не в тім, де має стояти пам'ятник, а те,  що наццьотки спиздиливзяли ЧУЖИЙ камінь, який поставили інші люди і потягнули ставити його на друге місце.

Патріоти, йбмть  :fp2



Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Його відразу там треба було ставити, а не запихати в якийсь сквер. Це в'їзна магістраль у місто, а там монумент асвабадітєлям. Поруч з воєнною академією і воєнною частиною. Звичайно, що на цьому місці має бути пам'ятник нашим воїнам.

Тут справа не в тім, де має стояти пам'ятник, а те,  що наццьотки спиздиливзяли ЧУЖИЙ камінь, який поставили інші люди і потягнули ставити його на друге місце.

Патріоти, йбмть  :fp2

Та зрозуміло. Але тут може бути все по домовленості. Офіційно типу дозволу нема, а по факту його там поставлять. Тут дуже вузьке коло, і ніхто ні з ким з націоналістичних рухів не ворогує, врахуйте це.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Його відразу там треба було ставити, а не запихати в якийсь сквер. Це в'їзна магістраль у місто, а там монумент асвабадітєлям. Поруч з воєнною академією і воєнною частиною. Звичайно, що на цьому місці має бути пам'ятник нашим воїнам.

Тут справа не в тім, де має стояти пам'ятник, а те,  що наццьотки спиздиливзяли ЧУЖИЙ камінь, який поставили інші люди і потягнули ставити його на друге місце.

Патріоти, йбмть  :fp2

Та зрозуміло. Але тут може бути все по домовленості. Офіційно типу дозволу нема, а по факту його там поставлять. Тут дуже вузьке коло, і ніхто ні з ким з націоналістичних рухів не ворогує, врахуйте це.

Типу 'многоходовочка'(с) ?   :smilie7:

Але якось воно зі сторони смішно виглядає. У Львові що, далі чужинці правлять, що такі маневри треба мутити ?  :weep:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Його відразу там треба було ставити, а не запихати в якийсь сквер. Це в'їзна магістраль у місто, а там монумент асвабадітєлям. Поруч з воєнною академією і воєнною частиною. Звичайно, що на цьому місці має бути пам'ятник нашим воїнам.

Тут справа не в тім, де має стояти пам'ятник, а те,  що наццьотки спиздиливзяли ЧУЖИЙ камінь, який поставили інші люди і потягнули ставити його на друге місце.

Патріоти, йбмть  :fp2

Та зрозуміло. Але тут може бути все по домовленості. Офіційно типу дозволу нема, а по факту його там поставлять. Тут дуже вузьке коло, і ніхто ні з ким з націоналістичних рухів не ворогує, врахуйте це.

Типу 'многоходовочка'(с) ?   :smilie7:

Але якось воно зі сторони смішно виглядає. У Львові що, далі чужинці правлять, що такі маневри треба мутити ?  :weep:

Як би там не було, але я підозрюю змову  :gigi:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
На рахунок змови я виявилась неправа. Там є нюанс. Камінь поставили у місці, де планували заправку ОККО, щоб не допустити її будівництва. Ну і ще купа моментів, які непогано описав хлопець у фб, копіюю з оригіналу.


https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=10156361230847310&id=809847309&__tn__=%2AsR


Час розкидати каміння, а час їх... переносити!
Рухівці встановили камінь під меморіальний знак. Прочитав аргументи обох сторін. Інформацію брав з коментарів, тому може бути неточність - скажіть.
Отже, рухівці встановили камінь під меморіальний знак.
1) Встановили на приватній території, без узгодження з власником. Завод "Кінескоп", якому належав фонтан - приватизований. У той час головою Фонду держмайна, який і продавав підприємства, був рухівець Степан Давимука. Не хочете його нічого питати?
2) Без дозволу міської ради.
3) Кажуть, що зібрали підписи (зібрали підписи, щоб збудувати щось на чужій території? - Тільки мені одному це звучить дивно?).
4) Освятили.
5) Зробили це, щоб врятувати сквер від знищення. Не рахується, бо сквер - з іншої сторони дороги. А жодна мама, яка турбується про своїх дітей, не піде гуляти на загазованиц клаптик землі між трьох небезпечних доріг.
6) Зробили, щоб недопустити будівництва заправки. Натомість аргументи іншої сторони - екологічна заправка, ДБН дозволяють, територію облагородять, бо занедбана - на фотографії видно дерева, які ростуть у чаші.
7) Знак (на словах - пам`ятник) мав би бути на честь "Героїв Юнаків ОУН та Юнацтва УПА". Цей інтелектуальний покруч вже мене зачепив - що за структура "Юнаки ОУН" і "Юнацтво УПА"? Що за історична дурня? Не було кращої підстави? Чи ліньки було думати, бо замовлення поступило швидко?
8) Місце розташування. Ніби-то прив`язка до вулиці Героїв УПА. Формально, це завершення Героїв УПА. Але набагато краще читається вулиця Кульпарківська. Уявляю заголовки: "пам`ятник упівцям на Кульпарківській"... Чому не на початку вулиці меморіальний знак (як прийнято інформувати та ознаковувати)? Чому не на перехресті із площею Липневою, де є місце? Чому не біля школи?
9) Історики висловилися проти такої теми пам`ятника в такому місці. Кандидати та доктори наук.
10) В обговореннях більше аргументів проти заправки. Не зачіпаю цієї теми. Але чітко визнають в коментарях - поставили камінь, щоб не було заправки. ЩО??? То ви, рухівські падлюки, тільки прикриваєтеся героями для своїх цілей? Я так розумію, що вам хтось бабло підкинув за блокування? Чи ви хотіли пошантажувати ОККО? Чи ви просто такі корисні ідіоти?
Національний корпус та інші організації перенесли камінь на Стрийську.
1) Забрали камінь, хоча рухівці обіцяли цілодобову охорону ))).
2) Забрали без дозволу (рухівці кажуть "вкрали"). - Стоп! Чийого дозволу? Власника землі чи власника каменюки?
3) Поставили, очевидно, теж без дозволу. Теж хулігани. Але там є камери спостереження і від нациків можна буде відгребти по справжньому.
4) Поставили і оголосили про монумент Звитяги Українських Воїнів (за словами Коцюруби). Мені назва подобається.
5) Оголосили, що нова споруда замінить Монумент бойової слави Радянської армії (в народі використовується скорочена назва – Монумент слави). По Монументу слави і так є рішення виконкому про знесення. Особисто мені дуже подобається таке вирішення конфлікту.
6) Наглість рухівців зустрілася із наглістю нацкорпів. Певною мірою рухівцям вказали на місце. Це їх ображає найбільше.
Отже, назрів час обговорень, без дій "на силу", нахрапом. Рухівці нехай поприбирають у скверику, виб’ють гроші на освітлення, поставлять лавочки – і будуть вам голоси. Нацкорпи нехай обдумають коцепцію монументу і подають всі офіційні документи в Львівську сільраду. Форсувати питання не потрібно, бо війна ще не закінчилася.
3) Кажуть, що зібрали підписи (на чужій території - не рахується).

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Коротше кажучи, патріотичні сили Львова носять камінь по місту  :smilie5:

До речі, а де він на початку стояв, я так і не зрозумів ?  На тому трикутничку, як їхати по Кульпарківській в сторону Городоцької, за заводом кінескопів бувшим ?

Навряд чи та територія до заводу якось відноситься і її продали комусь разом з ним. Хоча Садік злодій ще той, міг намутити  :weep:

Там, якшо чесно, заправка ніяк не вписується. А якийсь пам'ятник якраз цілком а тему буде. Краще щось модернове  :smilie7:     

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Ну так, той трикутничок. Хай там щось ставлять, але не той пам'ятник. Йому місце якраз на Стрийській біля воєнної академії. Там буде дуже символічно. На місці монументу, який треба ліквідувати під корінь. Хлопці, звичайно, погнали собі свиснути каменюку, але результат цього всього правильний. Неправильним був би пам'ятник воїнам УПА в задуп'ї на Кульпарківській.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Ну так, той трикутничок. Хай там щось ставлять, але не той пам'ятник. Йому місце якраз на Стрийській біля воєнної академії. Там буде дуже символічно. На місці монументу, який треба ліквідувати під корінь. Хлопці, звичайно, погнали собі свиснути каменюку, але результат цього всього правильний. Неправильним був би пам'ятник воїнам УПА в задуп'ї на Кульпарківській.

Ну, то не таке вже й задуппя, там купа народу щодня проїхджає. Я колись в школу тролейбусом там 2 роки відтарабанив  :smilie5:

А той монумент на Стрийській ще не прибрали  :fp2

Я про нього вже кілька років чую. Рішення хоч прийняла міськрада про знос ? 

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Ну так, той трикутничок. Хай там щось ставлять, але не той пам'ятник. Йому місце якраз на Стрийській біля воєнної академії. Там буде дуже символічно. На місці монументу, який треба ліквідувати під корінь. Хлопці, звичайно, погнали собі свиснути каменюку, але результат цього всього правильний. Неправильним був би пам'ятник воїнам УПА в задуп'ї на Кульпарківській.

Ну, то не таке вже й задуппя, там купа народу щодня проїхджає. Я колись в школу тролейбусом там 2 роки відтарабанив  :smilie5:

А той монумент на Стрийській ще не прибрали  :fp2

Я про нього вже кілька років чую. Рішення хоч прийняла міськрада про знос ?

Рішення є, загородили вже парканом.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Як то кажуть, коли коту нема що робити, він яйця лиже...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Ну так, той трикутничок. Хай там щось ставлять, але не той пам'ятник. Йому місце якраз на Стрийській біля воєнної академії. Там буде дуже символічно. На місці монументу, який треба ліквідувати під корінь. Хлопці, звичайно, погнали собі свиснути каменюку, але результат цього всього правильний. Неправильним був би пам'ятник воїнам УПА в задуп'ї на Кульпарківській.

Ну, то не таке вже й задуппя, там купа народу щодня проїхджає. Я колись в школу тролейбусом там 2 роки відтарабанив  :smilie5:

А той монумент на Стрийській ще не прибрали  :fp2

Я про нього вже кілька років чую. Рішення хоч прийняла міськрада про знос ?

Рішення є, загородили вже парканом.

Так а в чому затримка, щоби те совкове одоробло якнайшвидше прибрати ?

Новий пам'ятник то зрозуміло, будуть довго родити. Але теж бажано би вже ворушитись потрохи  :smilie7:   

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Ну так, той трикутничок. Хай там щось ставлять, але не той пам'ятник. Йому місце якраз на Стрийській біля воєнної академії. Там буде дуже символічно. На місці монументу, який треба ліквідувати під корінь. Хлопці, звичайно, погнали собі свиснути каменюку, але результат цього всього правильний. Неправильним був би пам'ятник воїнам УПА в задуп'ї на Кульпарківській.

Ну, то не таке вже й задуппя, там купа народу щодня проїхджає. Я колись в школу тролейбусом там 2 роки відтарабанив  :smilie5:

А той монумент на Стрийській ще не прибрали  :fp2

Я про нього вже кілька років чую. Рішення хоч прийняла міськрада про знос ?

Рішення є, загородили вже парканом.

Так а в чому затримка, щоби те совкове одоробло якнайшвидше прибрати ?

Новий пам'ятник то зрозуміло, будуть довго родити. Але теж бажано би вже ворушитись потрохи  :smilie7:

Так от ворушаться  :gigi:
Концептуально вирішують, який пам'ятник там буде стояти)

Паркан там перед 9 травня поставили, стіни з-за нього не видно, може її вже і нема. Обеліск ще стирчить.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Що там чути з пам'ятниками, побудували ?  :smilie7: