Автор Тема: безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції)  (Прочитано 21025 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Как по мне наивный журналист к 50 годам в нашей стране может работать максимум районным корреспондентом газеты гудок, а не как не главредом общеукраинского СМИ, так, что все что там происходит осознанно и целенаправленно

я б сказав дуже осмислено

тут якось, здається, недооцінюють фсб і притулу

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Как по мне наивный журналист к 50 годам в нашей стране может работать максимум районным корреспондентом газеты гудок, а не как не главредом общеукраинского СМИ, так, что все что там происходит осознанно и целенаправленно

так вона знає що вона робить
розслабтесь
просто закос під наївність

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Слав, вибач за чітерське питання- а движок, який ти купив , що це ?

Це якась ліцензія , чи що ?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33091
  • Стать: Чоловіча
Финикс опять херней страдает. Он неисправимый. В своей слепой ненависти к Пороху он собрал вокруг себя КОНЧЕННУЮ УКРАИНОФОБСКУЮ МЕРЗОТУ. Те ему апплодируют, а он и РАД СТАРАТЬСЯ.

Как ему объяснить, что он ПОРЕТ ДАЛЕКО ИДУЩУЮ ХЕРНЮ..я не знаю...Это только с человеком надо часа три глубоко на все эти политические темы поговорить. Он не понимает, что он вытворяет.

він все розуміє

В такому випадку все дуже хрєново.

Це так звані 'йопані правосєки' по моїй класифікації - 90%+ малолітніх долбойлбів та інфантильних переростків, ну і декілька відсотків кацапської консервації типу ташбаєвих та скоропадських-бичкових.

Сподіваємось, що і правильної агентури там достатньо  :smilie7: 


Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Финикс опять херней страдает. Он неисправимый. В своей слепой ненависти к Пороху он собрал вокруг себя КОНЧЕННУЮ УКРАИНОФОБСКУЮ МЕРЗОТУ. Те ему апплодируют, а он и РАД СТАРАТЬСЯ.

Как ему объяснить, что он ПОРЕТ ДАЛЕКО ИДУЩУЮ ХЕРНЮ..я не знаю...Это только с человеком надо часа три глубоко на все эти политические темы поговорить. Он не понимает, что он вытворяет.
Дурний і гарячий. Поки сам пару раз не обісреться конкретно, не зрозуміє. Так мені хочеться сподіватися.
Або ж інший варіант - він все прекрасно розуміє. Тоді його не жалко.
« Останнє редагування: Липня 29, 2018, 11:57:48 23:57 від Morcheeba »

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Слав, я тебе прошу, перестань до тієї медіакурви звертатись як до порядної людини.
Воно того не варте, бо воно такою не є.
І, доречі, зі святом тебе, і ще раз дякую))

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Слав, вибач за чітерське питання- а движок, який ти купив , що це ?

Це якась ліцензія , чи що ?

я купив  готовий двіжок з намальованим дизайном фупу + заплатив растаману за настройку

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Та  що ви хочите від Фінікса? Він або долбойоб, або провокатор. Сподіваюсь перше, бо лише долбойоб сьогодні може віруваи у нацика Білецького та розповідати, як фронт держиться на правосєках, яких за його ж словами звідти вже давно вигнали разом із Азовом.к

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Слав, ти бачив сьогоднішній допис Пизди? Оказуєтцо її вже і макаківець Растаман ігнорує.
Доцарювалась...

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
я не бачив
де про растамана?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33091
  • Стать: Чоловіча
Слав, вибач за чітерське питання- а движок, який ти купив , що це ?

Це якась ліцензія , чи що ?

я купив  готовий двіжок з намальованим дизайном фупу + заплатив растаману за настройку

А в тебе якогось секретного коду немає ?  Ну, щоб воно все нахер наїбнулось, коли його активувати  :smilie7:   

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Слав, вибач за чітерське питання- а движок, який ти купив , що це ?

Це якась ліцензія , чи що ?

я купив  готовий двіжок з намальованим дизайном фупу + заплатив растаману за настройку

А в тебе якогось секретного коду немає ?  Ну, щоб воно все нахер наїбнулось, коли його активувати  :smilie7:

ні звичайно
все ж на довірі і порядності

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Та  що ви хочите від Фінікса? Він або долбойоб, або провокатор. Сподіваюсь перше, бо лише долбойоб сьогодні може віруваи у нацика Білецького та розповідати, як фронт держиться на правосєках, яких за його ж словами звідти вже давно вигнали разом із Азовом.к
Тут ше ньюанс, "нєзгораємий" полюбляє накинути про контрактників в ЗСУ, як про заробітчан, але... коли мова зайшла про підвищення зарплатні...

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
А в тебе якогось секретного коду немає ?  Ну, щоб воно все нахер наїбнулось, коли його активувати  :smilie7:

А нахрена? Відновлять на наступний день з бекапу.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
я не бачив
де про растамана?

Тута  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1011401.330

Я не против второго, но взвешивая "потери времени и результат, пока остаюсь на прежних позициях; Обращения в личке к rastych к сожалению остаются без ответа.  "

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33091
  • Стать: Чоловіча
Слав, вибач за чітерське питання- а движок, який ти купив , що це ?

Це якась ліцензія , чи що ?

я купив  готовий двіжок з намальованим дизайном фупу + заплатив растаману за настройку

А в тебе якогось секретного коду немає ?  Ну, щоб воно все нахер наїбнулось, коли його активувати  :smilie7:

ні звичайно
все ж на довірі і порядності

Ну само собою, все порядно має наїбнутись  :smilie1:

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
я не бачив
де про растамана?

Тута  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1011401.330

Я не против второго, но взвешивая "потери времени и результат, пока остаюсь на прежних позициях; Обращения в личке к rastych к сожалению остаются без ответа.  "

там нема такого повідомлення відредаговано

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Є

Цитувати
pravda 29 липня 2018 15:33:21
IP/Host: ADMIN
Микроба, 29 липня 2018 15:05:47
Хорошо, я оформлю в виде вопросов.
1. Как вы видите двустороннее общение с подвластным Вам форумом?
пока никак

Микроба, 29 липня 2018 15:05:47
2.Как Вы можете нам обьяснить то, что не видно за что забанен, когда и до какого времени ФУПчик.?
много раз писала - процесс забанивания состоит из долгого поиска ника в списке, удаления бана, потом снова поиска этого ника и оформления нового бана. Это крайне неудобно. Моя цель - быстро пресечь нарушения на форуме, а не делать порядок забанивания достоянием гласности. Я не против второго, но взвешивая потери времени и результат, пока остаюсь на прежних позициях; Обращения в личке к rastych к сожалению остаются без ответа. 
Микроба, 29 липня 2018 15:05:47
3.Почему удаляются посты, если для этого есть смитник, куда имеют доступ только зарегистрированные форумчане?
Потому что дерьмо на форуме следует удалять, а не множить.
Микроба, 29 липня 2018 15:05:47
4.Относительно писания с двух и более ников после бана, раньше за это был бан на всегда. Ваш взгляд?
Не считаю, что это нарушение стоит смертной казни.
Микроба, 29 липня 2018 15:05:47
5.За что забанены Черкащанка и Забужанка?
Не люблю тех, кто подтявкивает. Согласитесь, что бан на 3 дня это довольно милосердно.

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Нехіло тут так народу побільшало))). Не було часу заходити через кляту роботу, а тут таке. Правильно хтось написав - упячка це модель України після приходу убютків до влади. Таке собі майбутнє або що нас чекає. І якшо дійсно це убожество альона тут почитує то нехай знає, що ще раз змогла доказати свою кацапську тупість.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Хехе. Судячи з плину подій, казльоні скоро доведеться не на питання мікроби відповідати, а на питання слідчого СБУ. :weep:
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Гео таки запав на фінікса :weep:

Гео, ти митець у галузі шит-арту?

Я надивився там на ряжених фініксів. Мене не розчулити :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Как по мне наивный журналист к 50 годам в нашей стране может работать максимум районным корреспондентом газеты гудок, а не как не главредом общеукраинского СМИ, так, что все что там происходит осознанно и целенаправленно
:smiley24:
Теж так думаю.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Є

Цитувати
pravda 29 липня 2018 15:33:21
IP/Host: ADMIN
Микроба, 29 липня 2018 15:05:47
Хорошо, я оформлю в виде вопросов.
1. Как вы видите двустороннее общение с подвластным Вам форумом?
пока никак

Микроба, 29 липня 2018 15:05:47
2.Как Вы можете нам обьяснить то, что не видно за что забанен, когда и до какого времени ФУПчик.?
много раз писала - процесс забанивания состоит из долгого поиска ника в списке, удаления бана, потом снова поиска этого ника и оформления нового бана. Это крайне неудобно. Моя цель - быстро пресечь нарушения на форуме, а не делать порядок забанивания достоянием гласности. Я не против второго, но взвешивая потери времени и результат, пока остаюсь на прежних позициях; Обращения в личке к rastych к сожалению остаются без ответа. 
Микроба, 29 липня 2018 15:05:47
3.Почему удаляются посты, если для этого есть смитник, куда имеют доступ только зарегистрированные форумчане?
Потому что дерьмо на форуме следует удалять, а не множить.
Микроба, 29 липня 2018 15:05:47
4.Относительно писания с двух и более ников после бана, раньше за это был бан на всегда. Ваш взгляд?
Не считаю, что это нарушение стоит смертной казни.
Микроба, 29 липня 2018 15:05:47
5.За что забанены Черкащанка и Забужанка?
Не люблю тех, кто подтявкивает. Согласитесь, что бан на 3 дня это довольно милосердно.
Господи, яка ж та Притула тупа та брехлива!
Поки вона практично не писала на форумі, то ще здавалась розумною, а як заговорила - то дурість й полізла.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Слав, вибач за чітерське питання- а движок, який ти купив , що це ?

Це якась ліцензія , чи що ?

я купив  готовий двіжок з намальованим дизайном фупу + заплатив растаману за настройку

і на "коробці" з цим движком не було жодної ліцензії ?

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Слав, вибач за чітерське питання- а движок, який ти купив , що це ?

Це якась ліцензія , чи що ?

я купив  готовий двіжок з намальованим дизайном фупу + заплатив растаману за настройку

і на "коробці" з цим движком не було жодної ліцензії ?

Сама платформа безкоштовна
Оплата за дизайн і налаштування написання функціоналу

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Гео таки запав на фінікса :weep:

Гео, ти митець у галузі шит-арту?

Я надивився там на ряжених фініксів. Мене не розчулити :smilie7:

Ти ж мене не любиш, ось я і запав на Фінікса.

Кабс...у тебя талант *уйню городить. Это талант.  :laugh:

Цікаво, а на що надивився я? Чи я не був на нулі, може?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Идет процесс роста лавровых венков на башке у наших воинов.

Цуко...чувствую себя на их фоне диванным хомячком... :smilie7:

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Идет процесс роста лавровых венков на башке у наших воинов.

Цуко...чувствую себя на их фоне диванным хомячком... :smilie7:

Вчора я сидів в сквері з один товаришем він приїхав з десни на неділю додому
Служить він з 2014 року зараз на курсах в десні , так ось на сусідню лавку приземлилось два бухих клоуни
Видно було що вони алкпші вже професійні
І голосно розповідали про те які вони атощнтки
Андрій поржав і  запропонував піти нам звідти бо противно

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
петра львовича выпустила барыня, а тот припав на коленки, да опершись на жирное брюшко
рассыпается в комплиментах, дескать, они все психопаты, зато мы с вами казлена йюрьевна...
ахахахахаха :lol:
скаче дид ишак лютуе

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
просто вважайте , що фуп тут

а він тут насправді і є
Дик я на ФУП уже роки 2-3 практично не дописував. Максимум два десятки повідомленнь за весь цей час. І ті, лишень коли на ФУПі відбувались якісь адміністративні зміни, і я по наївності своїй думав що вони можуть бути на краще. А після того як зрозумів, що там намагається побудувати власниця після свого феєричного повернення, місяць тому я звідти пішов, без будь-якого бажання вертатись коли-небудь. І якби пан Бордер не написав в цій гілці, то я мабуть і досі не знав би що я там забанений.  :gigi:

А сумний смайл, це просто констатація факту, що я досить багато часу і якусь частину власної душі віддав форуму, який тепер перетворився незрозуміло на що. Де тепер відсутнє усяка логіка, де годі шукати правди і де одна людина вирішила що лише вона є носієм найвищої моралі на планеті, хоча геть на цю роль не заслуговує.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos