Автор Тема: безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції)  (Прочитано 21166 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Ого. Тут за пару днів стількі всього.

Ти колись якими словами непотребними, поносними обзивав кАзльонушку нашу Ватніцу, хозяюшку Дерьмовой гори?
Навряд)

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Ахаха она мониторит эту ветку! :lol: Сегодня глянул в список. У меня был бан на месяц. Уже в николы. Кстати,  Ксюше вечный бан тоже поставила. :Razom:

Мені ще вчора вліпила, коли я їй прєвєд передала)

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
І до речі, гальона юрьєвна, ви суп почитуйте.  Через максимум три тижні будете мати сюрпрайз.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Ні, після цього висеру Притули я не можу втриматися та чекати  на розбан до 1 серпня!



Якщо дійсно Притула читає цей форум, то нижче звернення до неї:

Олено Юріївно!

Чи усвідомлюєте ви, що форум УП можуть читати родичі наших загиблих воїнів?

Я одна із десятків тисяч громадян України, що втратили своїх рідних в війні з російськими загарбниками.
Саме  27.07, але 4 роки тому, мій племінник Білоушенко Сергій, 21 річний солдат 95-ї  ОАМБ,  загинув під Торезом, захищаючі Україну.
14 листопада 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмерто).

Тепер щодо вашого висеру (допису)

Поясніть мені, як родичці загиблого героя, яке моральне право ви маєте захищати, захоплюваться та заохочувати моральних уродів на кшалт "туй" писати на вашому ресурсі (ФУПі) про наших воїнів як про карателів та мародерів?
Чи не є ви  пособницею наших ворогів-московитів?
Ви пишите про "подтявкивание".
Так от ви, нешановна, не те що підгавкуваєте ворогу,  ви своєю політикою модерування по принциау "свіжих мух" є прямою спіучасницею агресії проти моєї Батьківщини.
Ганьба вам!

________
вибачте, друзі, що використала ваш ресурс для звернення до упячки.
 


Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
А є ще ось такий безпідставний негативний вислів:
https://twitter.com/mykolayovych45/status/1024011595159162882?s=19

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Отобрали возможность створювати теми и голосовать, почему не знаю, правил не нарушал, практически не ругался.
Аналогично. :smiley15: Единственное упомянул "странное" продление бана бордлендера...
sine ira et studio

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
В мене іноді складається враження, що Притула залізла в мій аккаунт на ФУПі, читає моє приватне листування і банить тих людей, з якими я спілкувався і яких на СУП запрошував. Таке технічно можливо?

Власне кажучи, нічого кримінального чи такого, що я б соромився громадськості показати, в моєму листуванні нема. А все одно думка неприємна.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline lesi4ka

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
  • канешно, леса!
Таке технічно можливо?


есессно.
технически - да.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Повеселило про тещо на форум гроші давали многіє
І про ініціативу бикової 


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Повеселило про тещо на форум гроші давали многіє
І про ініціативу бикової
Я ще розумiю, коли Беня платить Юльке за те, аби вона проти Порошенка йшла.
Але...Притула... яким чином до Монтян - руку руку мие чи якiсь зобовязання?..
Вони... взагалi розумiють, що пiсля виборiв Педро iх усiх... на Йолке повiсить - все УПiвське шобло.
На Турiвськiй справдi Дурдом працюе?..
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Повеселило про тещо на форум гроші давали многіє
І про ініціативу бикової
Я ще розумiю, коли Беня платить Юльке за те, аби вона проти Порошенка йшла.
Але...Притула... яким чином до Монтян - руку руку мие чи якiсь зобовязання?..
Вони... взагалi розумiють, що пiсля виборiв Педро iх усiх... на Йолке повiсить - все УПiвське шобло.
На Турiвськiй справдi Дурдом працюе?..
 :smilie7:

УП з високою імовірністю наривається на "бан", щоб волати перед виборами про прітіснєнія

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
УП з високою імовірністю наривається на "бан", щоб волати перед виборами про прітіснєнія
Там не бан треба, а Молотова накидати.
Це ж... приховане ФСБ-ешне лайно пiд масками Демократii та Швоболи слова.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
УП з високою імовірністю наривається на "бан", щоб волати перед виборами про прітіснєнія
Там не бан треба, а Молотова накидати.
Це ж... приховане ФСБ-ешне лайно пiд масками Демократii та Швоболи слова.
 :smilie7:

молотова вони собі накидають- це не проблема

але головне завдання в УП зараз- "переслідування" від влади

"голос майданів" , який намагаються зупинити бариГі

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
молотова вони собі накидають- це не проблема
але головне завдання в УП зараз - "переслідування" від влади
"голос майданів" , який намагаються зупинити бариГі
Вони лише за грошi Бенi й Григоришина тримаються...
Як тiльки Папа дасть команду, вiд УП, як вiд Вестей... мокрого мicця на залишиться.
УП... давно не Медiаресурс, а пральна машина для олiгархiв, яким конче потрiбний брендоивй сайт iз форумом.
 :smilie7:

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Зазирнула на ФУП   :smilie10: А хіба в Україні нема адміністративної відповідальності за використання колорадки?
Деякі юзери тулять фото/відео на якому колорадка, вже мовчу про свинособачу пропаганду. Це точно українська правда?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Зазирнула на ФУП   :smilie10: А хіба в Україні нема адміністративної відповідальності за використання колорадки?
Деякі юзери тулять фото/відео на якому колорадка, вже мовчу про свинособачу пропаганду.
Це точно українська правда?
Можна скопiювати сторiнку та поскаржитися в Нац.Полiцiю - е там контора, вiдповiдальна за Медiаресурси.
Може й звернуть увагу.
 :smilie7:

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Мда... Я думав, що ця чмошниця вже досягла дна, але вона вирішила там шахту викопати.

До відома тупої пизди, інжінєра з електроакустики та ультразвуку, яка оголосила себе невйобной журнашлюшкой, наведу значення слова "каратель" не по серіалам, як це роблять типові ватніки із тілівізором замість мізків, а просто грамотні люди, до яких кАзльонушка ну ніяк не належить:

КАРАТЕЛЬ, я, ч. Те саме, що каральник. [Любов:] Ідіть, ідіть в свій рай, не грайте ролі архангела-карателя! (Л. Укр., II, 1951, 75); Карателі ганялись по вулицях і городах за жінками, однімали дітей і кидали в огонь палаючих хат (Довж., Зач. Десна, 1957, 487).


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
молотова вони собі накидають- це не проблема
але головне завдання в УП зараз - "переслідування" від влади
"голос майданів" , який намагаються зупинити бариГі
Вони лише за грошi Бенi й Григоришина тримаються...
Як тiльки Папа дасть команду, вiд УП, як вiд Вестей... мокрого мicця на залишиться.
УП... давно не Медiаресурс, а пральна машина для олiгархiв, яким конче потрiбний брендоивй сайт iз форумом.
 :smilie7:

Ви вважаєте григоришина чи коломойського самостійними фігурами ?

і абрамовича, можливо ?


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ви вважаєте григоришина чи коломойського самостійними фігурами ?
і абрамовича, можливо ?
Стара забава олiгархiв - хто перед виборами пiд себе бiльше всього ресурсiв скупить.
Менi байдуже, де та в кого якi грошi - для Бенi це не принципово.
Головне для нього -  насрати Педро в борщ та зачекати на реакцiю.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Ви вважаєте григоришина чи коломойського самостійними фігурами ?
і абрамовича, можливо ?
Стара забава олiгархiв - хто перед виборами пiд себе бiльше всього ресурсiв скупить.
Менi байдуже, де та в кого якi грошi - для Бенi це не принципово.
Головне для нього -  насрати Педро в борщ та зачекати на реакцiю.
 :smilie7:

це вже давно не забава

"олігархи" типу коломойського- це інструмент , яким діє хуйло

коломойський просто має хорошу , добротну легенду, але шкоди наробив більше багатьох явних ворогів

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Олена юрівна перечисліть будламкп многіх

І чому ті многіє не заткнули мені рота що вони теж давали і утримували форум

кстаті а хто оплачував модераторів?


я сворив міф? дивно що ніхто навіть з ярих моїх опонентів не заперечує  цей міф  :Ganba:

« Останнє редагування: Липня 31, 2018, 12:07:16 12:07 від Слав »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Слав, не ображайся, але моя порада- спрямуй енергію в продуктивне русло

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
До речі, ні в яку " лічку" притуле я ніч не писав. Всі безпідставні негативні пости викладав відкрито. Шоб не було інсінуацій ніяких
А то перечитав оту хуєту за останні дні на фупі, можна подумати шо я когось в приваті нахуй послав.
Якби послав то на форумі а не в приваті)
« Останнє редагування: Липня 31, 2018, 01:16:10 13:16 від stargooner »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Слав, не ображайся, але моя порада- спрямуй енергію в продуктивне русло

 :weep: :lol: :weep:
Mocsia delenda est

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Outlander-а розбанила з "Ніколи"

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Outlander-а розбанила з "Ніколи"
Иииии  :lol:
Я уже не встигаю за цим цирком. Хто розбирається в психології головних редакторів - підкажіть в чому сенс цих борсань?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
З Оутлендером- це взагалі.. Якісь шизофренічні стрибки  :weep:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Outlander-а розбанила з "Ніколи"
Иииии  :lol:
Я уже не встигаю за цим цирком. Хто розбирається в психології головних редакторів - підкажіть в чому сенс цих борсань?  :gigi:

Я так розумію, модерує одна особа - пані Притула - і робить помилки.

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Ще раз. Я вважаю уп, тобто і головного редактора, як відповідальну особу (яка приділяє ресурсу уваггу, час, нрви і тп), не відповідними моїм очікуванням (очікуванням моїх друзів, за яких я не буду розписуватися) на отримання об,єктивної інормації.
Декілька років перед тим як ресурс став уп притули (після смерті гонгадзе), газета набувала репутації незалежного ресурсу, розміщающего незалежні, критичні думки авторів.
Але вже в 2005 ресурс перетвровився на майданчик продажу джинси. За рахунок набутої, в тому числі і за рахунок загиблого гонгадзе, репутації.
Півтори декади продажу майданчику принесли нинішнім власникам (притулп & лещенко) достатньо статків шоб спонсорувати один одного на купівлю багатомільонних квартир в центрі києва.
Але це все тимчасове. Бо репутація, набута за декілька років, так само втрачається за декілька років. Ніякого якісного розвитку, та сама джинса, гугл, вибачте мені на слові, транслейт , ніякого факт-чекінгу, простого відчуття здорового глузду, тупізна на рівні "понабирали по оголошенню", це все приведе до логічного кінця.
Зі. Перекажіть притулі шо якшо це задовгі конструкції, най йде в пиварню на солом,янці, там кельнери і публіка задовільнять їі спрагу отримання інформації коротткими рубаними реченнями.
Зі.і. незрозуміло тіл ки як вона могла стількі терпіти графомана  лещенка. Мабуть щось особсите.
Зі.і.і. за сім аткланвваюсь, с наівєжлішими пажиланіямі.