Автор Тема: Заарештований екс-президент Вірменії Роберт Кочарян  (Прочитано 2465 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/zaareshtovanij-eks-prezident-virmenii-robert-kocharyan.htm

Заарештований екс-президент Вірменії Роберт Кочарян

28 липня 2018, 08:02
Суд в Єревані заарештував на два місяці екс-президента Вірменії Роберта Кочаряна. Його звинувачують в поваленні конституційного ладу.У Єревані суд першої інстанції в п'ятницю, 27 липня, прийняв рішення про арешт екс-президента Вірменії Роберта Кочаряна на два місяці. Раніше Спеціальна слідча служба Вірменії звинуватила політика в поваленні конституційного ладу десять років тому. Кочарян вже переправлений з будівлі суду до кримінально-виконавчої установи.

Адвокати політика заявили, що оскаржать постанову суду. Сам Кочарян відкинув висунуті проти нього звинувачення і заявив, що його хочуть не допустити до участі в майбутніх позачергових парламентських виборах. "Це політичне переслідування, це вендета. Не думав, що в нашій сучасності так можна фабрикувати звинувачення", - заявив він в ефірі вірменського телеканалу напередодні арешту, передає агенція "Інтерфакс".

1 березня 2008 року було розігнано багатотисячну акцію протесту, учасники якої виступили проти підсумків президентських виборів, на яких переміг Серж Саргсян. В результаті зіткнень загинули десять людей, понад 250 отримали поранення. Кочарян обіймав посаду президента Вірменії з 1998 по 2008 роки.

Чинний прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян брав участь в заворушеннях 1 березня 2008 року. Пізніше він був засуджений до семи років позбавлення волі за організацію масових заворушень. Він відсидів трохи більше року та достроково вийшов на волю за амністією.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Скiльки ще у нас будуть заочно судити Хряка?..
Може, поки воно в Па-Раше... дочекаеться вироку... само по собi копита вiдкине?..
 :smilie7:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Може, поки воно в Па-Раше... дочекаеться вироку... само по собi копита вiдкине?..
 :smilie7:
Хряк своєю смертю навряд чи помре. На даний момент він уже фактично нікому не потрібен. А після майбутніх українських виборів жодних навіть мінімальних способів його використати проти України у Хуйла не залишиться. Тому є значні шанси що після 2019 року Хряка якийсь шляк трафить.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14493
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
ех, харашо :bch:
Mocsia delenda est

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
чому у нас так не вийшло, як у армяшок, - без крові та втрати території? Може через те, що там Бень Коломойських не має? Га?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33399
  • Стать: Чоловіча
чому у нас так не вийшло, як у армяшок, - без крові та втрати території? Може через те, що там Бень Коломойських не має? Га?

Головне - в армяшок кордону з Кацапією немає.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
чому у нас так не вийшло, як у армяшок, - без крові та втрати території? Може через те, що там Бень Коломойських не має? Га?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
це важкий аргумент. Хоча у армяшек є воєнна база расїї.  Але всерівно, якось завидно, що ті замутили якось продумано і без наслідків

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27006
це важкий аргумент. Хоча у армяшек є воєнна база расїї.  Але всерівно, якось завидно, що ті замутили якось продумано і без наслідків

Вот именно, без последствий, без всяких. Что у них поменялось?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
чому у нас так не вийшло, як у армяшок, - без крові та втрати території? Може через те, що там Бень Коломойських не має? Га?
Тому що Арменія влаштовує Росію як цілісна держава, а існування України не влаштовує
Тому що Росія готувалася до українського майдан як мінімум 10 років
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
що нам заважало тихенько почекати виборів, виграти їх, а потім вже давить синячьйо та решту? Рохтлумачте ото мені, недалекому.

Мені чомусь так здається, що нас дуже  спішили копняками всілякі Бєні Коломойські, аби всілякі Ахметови та Єфремови та ін, тікали геть швидко, що аж полишали б труси та решту майна, що їм належало і відповідно які, можна було б льохко позбирати. Га?

Поясніть мені, чому це посол Пафйер нас заспокоював, какзав: "Створіть правління національного єднання!"? А ну...кажіть

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
чому у нас так не вийшло, як у армяшок, - без крові та втрати території? Може через те, що там Бень Коломойських не має? Га?
Тому що Арменія влаштовує Росію як цілісна держава, а існування України не влаштовує
Тому що Росія готувалася до українського майдан як мінімум 10 років

ну то яснено. Росія цього хотіла із того дня, коли ми приобріли неалежність. Але чому ми, розумні файні, знаюче це, розуміючи це, бачучи це на примірах кожного дня, самі розклали багаття у себе біля солом'яної хатинки, знаючи ще й що, рядом знаходиться палій із сірниками (база в Криму) ?

Проясніть, бо я сі ніц не второпаю що сі діє

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33399
  • Стать: Чоловіча
Верифікацій, от хер тебе розбереш. Ти якийсь агітатор - початківець ?

Ніби про правильні речі пишеш, і правильними словами. А в результаті якась куйня виходить  :smilie11:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
що нам заважало тихенько почекати виборів, виграти їх, а потім вже давить синячьйо та решту? Рохтлумачте ото мені, недалекому.

Мені чомусь так здається, що нас дуже  спішили копняками всілякі Бєні Коломойські, аби всілякі Ахметови та Єфремови та ін, тікали геть швидко, що аж полишали б труси та решту майна, що їм належало і відповідно які, можна було б льохко позбирати. Га?

Поясніть мені, чому це посол Пафйер нас заспокоював, какзав: "Створіть правління національного єднання!"? А ну...кажіть

Те що більшість ЗМІ виконували замовлення Росії (і зараз виконують). Те що більшість політиків виконували замовлення Росії.
Ось це заважало. У Росії були всі важелі ініціювати Майдан
« Останнє редагування: Липня 28, 2018, 05:27:15 17:27 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Верифікацій, от хер тебе розбереш. Ти якийсь агітатор - початківець ?

Ніби про правильні речі пишеш, і правильними словами. А в результаті якась куйня виходить  :smilie11:

та я не стверджую, ні. Я стараюсь сам розібратись із вашою та й допомогою.   :smiley15:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27006
що нам заважало тихенько почекати виборів, виграти їх, а потім вже давить синячьйо та решту? Рохтлумачте ото мені, недалекому.

Мені чомусь так здається, що нас дуже  спішили копняками всілякі Бєні Коломойські, аби всілякі Ахметови та Єфремови та ін, тікали геть швидко, що аж полишали б труси та решту майна, що їм належало і відповідно які, можна було б льохко позбирати. Га?

Поясніть мені, чому це посол Пафйер нас заспокоював, какзав: "Створіть правління національного єднання!"? А ну...кажіть

Ну и кто бы выиграл выборы?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
що нам заважало тихенько почекати виборів, виграти їх, а потім вже давить синячьйо та решту? Рохтлумачте ото мені, недалекому.

Мені чомусь так здається, що нас дуже  спішили копняками всілякі Бєні Коломойські, аби всілякі Ахметови та Єфремови та ін, тікали геть швидко, що аж полишали б труси та решту майна, що їм належало і відповідно які, можна було б льохко позбирати. Га?

Поясніть мені, чому це посол Пафйер нас заспокоював, какзав: "Створіть правління національного єднання!"? А ну...кажіть

Ну и кто бы выиграл выборы?
Росія б тупо не дозволила дотягнути до виборів. Це за умови якщо б українці знали наміри Росії. А ми їх не уявляли.
Ми в 2013 думали що Росія хоче Україну затягнути в свою орбіту.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33399
  • Стать: Чоловіча
Верифікацій, от хер тебе розбереш. Ти якийсь агітатор - початківець ?

Ніби про правильні речі пишеш, і правильними словами. А в результаті якась куйня виходить  :smilie11:

та я не стверджую, ні. Я стараюсь сам розібратись із вашою та й допомогою.   :smiley15:

То в чому ти хочеш розібратись, чітко формулюй. А то вірменів якихось приплів, хер просциш до чого вони тут  :smilie11:

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
що нам заважало тихенько почекати виборів, виграти їх, а потім вже давить синячьйо та решту? Рохтлумачте ото мені, недалекому.

Мені чомусь так здається, що нас дуже  спішили копняками всілякі Бєні Коломойські, аби всілякі Ахметови та Єфремови та ін, тікали геть швидко, що аж полишали б труси та решту майна, що їм належало і відповідно які, можна було б льохко позбирати. Га?

Поясніть мені, чому це посол Пафйер нас заспокоював, какзав: "Створіть правління національного єднання!"? А ну...кажіть

Те що більшість ЗМІ виконували замовлення Росії (і зараз виконують). Те що більшість політиків виконували замовлення Росії.
Ось це заважало. У Росії були всі важелі ініціювати Майдан

 так думку не гадаю. чомусь вважаю, що ініціювати Майдан моцкалями, якось зажирно і вони не такі всемогутні, як ми самі собі надрочили. В більшості українців не має довіри до них,а без тих укрів не зробити Майдан. Хоча, коли  Янукович пробував мутити із ЄС, то погрожували що могли, що будуть протидіяти в економічній площині

  Я чомусь наполегливо вважаю, що в кінці майдану і опісля, намутили херні такі особистості як Беня Коломойський, котрий сцяв і срав від того,що велика і прибюуткова частина економіки належала якомусь там безрідному татарину, а не йому, - великому єврею. Я чомусь так вважаю, що намутили і Юлія Тимоешнко та її прибічники, котрі фактично керували країною,та не намагались якось навіть, заспокоїти населення, себто прибокарти качку лодки, в неймовірний шторм.

А Росія? Росії, як на мій недалекий розум, лиш залишплось тішитись шухером в Україноньці, та й використати шанс, котрий не вдався в роки першого майдану, коли зрадник-падло-пасічник Ющенко, втихомирив країну, якимось сцяним неважливим меморандумом, складеним на туалетому папері. Ющ, сцуко був геній. Хоча я певен, не кожний патріот це пойняв.

Ну якось так. А ну, скажіть, я помиляюсь та де? МОжна навіть плюнуть та закидать камінцями!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33399
  • Стать: Чоловіча
що нам заважало тихенько почекати виборів, виграти їх, а потім вже давить синячьйо та решту? Рохтлумачте ото мені, недалекому.

Мені чомусь так здається, що нас дуже  спішили копняками всілякі Бєні Коломойські, аби всілякі Ахметови та Єфремови та ін, тікали геть швидко, що аж полишали б труси та решту майна, що їм належало і відповідно які, можна було б льохко позбирати. Га?

Поясніть мені, чому це посол Пафйер нас заспокоював, какзав: "Створіть правління національного єднання!"? А ну...кажіть

Те що більшість ЗМІ виконували замовлення Росії (і зараз виконують). Те що більшість політиків виконували замовлення Росії.
Ось це заважало. У Росії були всі важелі ініціювати Майдан

 так думку не гадаю. чомусь вважаю, що ініціювати Майдан моцкалями, якось зажирно і вони не такі всемогутні, як ми самі собі надрочили. В більшості українців не має довіри до них,а без тих укрів не зробити Майдан. Хоча, коли  Янукович пробував мутити із ЄС, то погрожували що могли, що будуть протидіяти в економічній площині

  Я чомусь наполегливо вважаю, що в кінці майдану і опісля, намутили херні такі особистості як Беня Коломойський, котрий сцяв і срав від того,що велика і прибюуткова частина економіки належала якомусь там безрідному татарину, а не йому, - великому єврею. Я чомусь так вважаю, що намутили і Юлія Тимоешнко та її прибічники, котрі фактично керували країною,та не намагались якось навіть, заспокоїти населення, себто прибокарти качку лодки, в неймовірний шторм.

А Росія? Росії, як на мій недалекий розум, лиш залишплось тішитись шухером в Україноньці, та й використати шанс, котрий не вдався в роки першого майдану, коли зрадник-падло-пасічник Ющенко, втихомирив країну, якимось сцяним неважливим меморандумом, складеним на туалетому папері. Ющ, сцуко був геній. Хоча я певен, не кожний патріот це пойняв.

Ну якось так. А ну, скажіть, я помиляюсь та де? МОжна навіть плюнуть та закидать камінцями!

Можеш іти нахуй, з тобою все ясно  :smilie7: 

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Помиляєтесь коли вважаєте що Майдан відбувся без направляючої ролі Росії. І всі інші рефлексії вже пішли з помилкою початковою...

Недалекий розум це може осягнути, якщо мій допис вище роздрукувати, повісити над кроваттю і кожного вечора перечитувати і думати.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33399
  • Стать: Чоловіча
Лізуть і лізуть, бля, підараси ольгінські   :moskali:

Хоча це лайно як співало, патріотичні пости тут херачило кілька днів.

Гео недарма підара вже банив, видно нутром чує гниль. 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33399
  • Стать: Чоловіча
Помиляєтесь коли вважаєте що Майдна відбувся без направляючої ролі Росії

Недалекий розум це може осягнути, якщо мій допис вище роздрукувати повісити над кроваттю і кожного вечора перечитувати і думати.

Не пояснюй нічого, це кацапездол. Просто посил нахуй працює :smilie7:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Помиляєтесь коли вважаєте що Майдна відбувся без направляючої ролі Росії

Недалекий розум це може осягнути, якщо мій допис вище роздрукувати повісити над кроваттю і кожного вечора перечитувати і думати.

Не пояснюй нічого, це кацапездол. Просто посил нахуй працює :smilie7:
Я для інших пишу. Тєма  цікава. Не всі до кінця розуміють що відбувалося у 2001 - 2014 роках
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33399
  • Стать: Чоловіча
Хоча... Бабцейобнутий, це ти іспражняєшся ?

Больно уж слог похож  :love:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33399
  • Стать: Чоловіча
Помиляєтесь коли вважаєте що Майдна відбувся без направляючої ролі Росії

Недалекий розум це може осягнути, якщо мій допис вище роздрукувати повісити над кроваттю і кожного вечора перечитувати і думати.

Не пояснюй нічого, це кацапездол. Просто посил нахуй працює :smilie7:
Я для інших пишу. Тєма  цікава. Не всі до кінця розуміють що відбувалося у 2001 - 2014 роках

Якщо хтось дотепер не розуміє - він вже не зрозуміє в принципі.   

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
чим кращі армяшки а ніж ми? Де ми упустили? Чому армяшки не допустили в пробоїні в своєму човні, а ми ні?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
чим кращі армяшки а ніж ми? Де ми упустили? Чому армяшки не допустили в пробоїні в своєму човні, а ми ні?
в темі вже відповідь є
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
я саме тому поважаю Петю, бо він в ті часи, не будучи а ні президентом, а ні явним висуванцем, старався якось утихомирити ситуацію.

Для порівняння йулька, котра все в той час неофіційно все рішала, тупо їздила по європам та рихнувала до виборів спухле їбло, а Турч обісцявся у своєму президентському кабінеті і навіть телефону не здіймав.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33399
  • Стать: Чоловіча
я саме тому поважаю Петю, бо він в ті часи, не будучи а ні президентом, а ні явним висуванцем, старався якось утихомирити ситуацію.

Для порівняння йулька, котра все в той час неофіційно все рішала, тупо їздила по європам та рихнувала до виборів спухле їбло, а Турч обісцявся у своєму президентському кабінеті і навіть телефону не здіймав.

Слухай, пиздоболе, нахера ото тобі ще тужитись тут, щось зображати ?

Просто пистуй нахуй, з тобою вже все зрозуміло  :smilie7: