Автор Тема: Автоматизация баров и ресторанов  (Прочитано 2405 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline sofia00

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 25
Автоматизация баров и ресторанов
« : Серпня 11, 2018, 01:41:21 13:41 »
Кто может помочь разобраться в вопросе автоматизации баров и ресторанов?

Offline evgenijvector

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 21
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #1 : Серпня 11, 2018, 05:05:27 17:05 »
мы по рекомендациям коллег по бизнесу обращались в эту компанию по вопросу автоматизации баров и ресторанов https://knaipa-pro.com.ua/. Эти специалисты имеют значительный опыт успешного внедрения программ для автоматизации ресторанов, кафе, баров. Проконсультироваться можно по телефонам, указанных на сайте.

Offline vitalina

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 366
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #2 : Серпня 16, 2021, 07:57:35 19:57 »
Как записать голосовое приветствие онлайн для ресторана.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #3 : Серпня 16, 2021, 08:06:57 20:06 »
Как записать голосовое приветствие онлайн для ресторана.
Для чего оно Вам?..

Offline Vlad

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 166
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #4 : Серпня 22, 2021, 03:32:17 15:32 »
Как записать голосовое приветствие онлайн для ресторана.

Работать 24 часа в сутки нельзя, поэтому мы также решили на автоответчик, записать голосовое приветствие онлайн https://streamtele.com/ru/voice-greeting/
 Обратились в "Stream Telecom", у них запись осуществляется на профессиональном студийном оборудовании - приветствуем дозвонившегося клиента, сообщаем в какую компанию он позвонил и часы работы...
 Рекомендую.


Offline Владимир91

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 166
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #5 : Листопада 24, 2021, 04:23:38 16:23 »
За допомогою автоматизації бізнесу можна суттєво збільшити дохід та оптимізувати роботу любого підприємства чи організації. У нашому ресторані встановлена система автоматизації BAS від компанії НЕТСОФТ, яка також надає нам по вимозі оновлення BAS https://www.netsoft.com.ua/BAS-Obsluhovuvannya-ta-pidtrymka.html. Із таким програмним забезпеченням працювати стало зручніше і прибутки виросли.

Offline lemm

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • Стать: Чоловіча
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #6 : Грудня 26, 2021, 09:38:23 09:38 »
Вообще это не лёгкий процесс, к автоматизации нужно подходить с полной ответсnвенностью, ибо будут попросту деньги выброшенные на ветер, лучше перед этим пообщаться с экспертами, чтобы понять, что именно не достаёт вашему бизнесу.

Offline tappyn

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #7 : Грудня 26, 2021, 12:29:06 12:29 »
А как вообще можно автоматизировать работу такого бизнеса? Если честно, я даже попросту не представляю, думаю, что это сложный процесс, требующий много времени


Offline burda

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 285
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #8 : Грудня 26, 2021, 12:36:20 12:36 »
Ребят, я для себя нашел спасение! Теперь могу и вам рекомендовать от души!
Бесплатная CRM-система для автоматизации бизнес-процессов от Битрикс24 https://www.bitrix24.ua/ru/features/ решит многие ваши проблемы по работе, там где человеку нужно на задачу часа 2, системе достаточно нескольких минут.
Ну не подарок ли судьбы?
Как по мне, это отличная возможность облегчить себе работу и жизнь и грех ею не воспользоваться.
Уже как год сижу на ней, всё супер, без нареканий!

Offline sasha99

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 85
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #9 : Серпня 17, 2023, 11:09:48 23:09 »
Досить великий функціонал для закладів громадського харчування має CRM perfectum. Декілька моїх друзів і знайомих, які володіють ресторанами, вже впровадили це програмне рішення. Що зручно, всі дані зберігаються у хмарі та доступ до них, можна отримати з будь-якої точки світу.

Offline nogon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 192
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #10 : Вересня 26, 2023, 10:13:57 22:13 »
Мені потрібна невідкладна допомога у виборі програми автоматизації для ветеринарних клінік і аптек. Я працюю у ветеринарній клініці, і нам дуже потрібно покращити ефективність роботи. Які є варіанти на ринку, і як обрати найкращий інструмент для автоматизації процесів у нашій сфері?
"Everybody lies." - Dr. Gregory House

Offline Натуся24

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 295
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #11 : Вересня 26, 2023, 10:23:58 22:23 »
Я розумію ваші потреби у програмі автоматизації для ветеринарних клінік і аптек https://enote.vet/enote4/ , і хочу запропонувати вам перевірений і надійний варіант. Рекомендую вам відвідати сайт для ознайомлення. Ця програма пропонує широкий спектр функцій, спеціально розроблених для ветеринарної сфери, що дозволить вам ефективно вести облік пацієнтів, приймати покликання, керувати лікарськими рецептами і багато іншого. Вона допоможе вам підвищити продуктивність та покращити обслуговування клієнтів.

Offline burda

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 285
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #12 : Грудня 02, 2023, 05:51:19 17:51 »
Які ще варіанти маєте? Цікавить програмне забезпечення для ресторанів.

Offline dalidaq

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 166
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #13 : Грудня 02, 2023, 07:16:31 19:16 »
Програмне забезпечення для ресторанів FireMenu  https://firemenu.net/uk це великий крок уперед у сфері ресторанного бізнесу. Його використання в нашому закладі значно полегшило управління замовленнями, стеженням за складом та веденням обліку. Однією з головних переваг є можливість швидкого і точного прийому замовлень від клієнтів через  додаток. Велика різноманітність функцій дозволяє персоналу ефективно працювати та швидко реагувати на будь-які зміни в роботі. Безкоштовна пробна версія дала нам можливість переконатися в ефективності системи перед тим, як ми прийняли рішення про повне впровадження

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 234
  • Стать: Чоловіча
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #14 : Грудня 12, 2023, 10:23:38 10:23 »
Окрім автоматизації закладів громадського харчування потрібно питання із постачальниками продуктів вирішувати, адже це так само дуже вжливо

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 234
  • Стать: Чоловіча
Re: Автоматизация баров и ресторанов
« Reply #15 : Грудня 13, 2023, 07:50:25 07:50 »
Я раніше цього не розумів. Лише зараз. коли сам відкрив своє кафе - знаю наскільки важливо співпрацювати лише з перевіреними виробниками та постачальниками і саме від їх злагодженої роботи та якісної продукції залежить успіх і мого бізнесу. В мене є один постачальник, в роботі якого я впевнений на усі сто відсотків - це Eurocommerce https://eurocommerce.com.ua/ . М'ясо, м'ясні делікатеси, рибу та бакалію лише в нього зараз замовляю.