Автор Тема: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi  (Прочитано 43788 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #420 : Листопада 27, 2018, 10:14:22 22:14 »
:smilie9:
Окупанти арештували захоплених українських військових моряків на два місяці
Усім 12 заарештованим морякам інкримінують частину 3 статті 322 КК РФ - незаконний перетин кордону групою осіб за попередньою змовою
Тобто, в зонi нейтральних вод, де вчора спокiйно йшли Укр. суда... в недiлю зявилися контрабандисти на човнах?...
Туристи... план по арештах не роблять, тому Хуйло перевiв стрiлки на Керч. проход.
 :moskali:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #421 : Листопада 27, 2018, 10:15:11 22:15 »
Рассмешил меня этот остроязычный.  :laugh:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #422 : Листопада 27, 2018, 10:17:16 22:17 »
Барани -  :smiley24:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #423 : Листопада 27, 2018, 10:24:49 22:24 »
Командир малого броньованого артилерійського катеру Військово-морських сил ЗС України «Бердянськ» старший лейтенант Роман Мокряк відмовився відповідати на питання співробітників російського ФСБ та «зізнатись» на відео в не вчинених ним злочинах.

Про це повідомляє видання «Думская»

Видання отримало цю інформацію від правозахисників, що займаються правовою підтримкою наших полонених в окупованому Криму.

If you are going through hell, keep going.

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #424 : Листопада 27, 2018, 10:38:10 22:38 »
Тупо аналогичные мысли..


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #425 : Листопада 27, 2018, 10:44:26 22:44 »
 Volodymyr Yelchenko Retweeted

MFA of Ukraine  🇺🇦

Verified account
 
@MFA_Ukraine
 13h13 hours ago
More
"In accordance with the Geneva Convention of 1949, Ukrainian crew members seized by the #Russia'n Federation are POWs. The MFA of #Ukraine coordinates with @ICRC in order to get them released", - @PavloKlimkin.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #426 : Листопада 27, 2018, 11:11:00 23:11 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #427 : Листопада 28, 2018, 01:18:01 01:18 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #428 : Листопада 28, 2018, 07:37:29 07:37 »
ТЕРМІНОВО

В інтерв'ю американському центральному виданню The Washington Post президент США Дональд Трамв заявив, що через агресію Росії проти України він скасував свою зустріч з Путіним на саміті G-20 (саміт країн великої двадцятки)

https://www.washingtonpost.com/politics/trump-slams-fed-chair-questions-climate-change-and-threatens-to-cancel-putin-meeting-in-wide-ranging-interview-with-the-post/2018/11/27/4362fae8-f26c-11e8-aeea-b85fd44449f5_story.html?noredirect=on&utm_term=.b111b4f37295

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #429 : Листопада 28, 2018, 07:46:11 07:46 »
По ссылке есть трейлер фильма о моряках ВМС


 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2278064258935387&id=1251759981565825

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #431 : Листопада 28, 2018, 08:17:18 08:17 »
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155781147327554&id=177288837553

...
ЩОСЬ У мене сумніви у такому розвитку ситуації,швидше за все,нагтінання істерії

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #432 : Листопада 28, 2018, 08:44:53 08:44 »
Тупо аналогичные мысли..


:smiley15:
В мене ті самі відчуття.
Щоправда як пригадаю віцеспікера ВР Сироєдову, як почитаю висери купи проплачених Казльоною ботів на Упячці, то взагалі руки опускаються. І зневіра охоплює.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #433 : Листопада 28, 2018, 08:57:45 08:57 »
 :Prapor2: народ собирает помощь нашим морякам


Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #434 : Листопада 28, 2018, 08:59:24 08:59 »
Спасибо крымским татарам и всем настоящим Людям, которые поддерживают наших моряков

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2110355585694957&id=100001616084112

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #435 : Листопада 28, 2018, 09:48:25 09:48 »

Путин провёл стресс-тест. И получил для себя супер результат и, мягко сказано, негативный для нас.
Між іншим, я можу звісно помилятися, але на мій погляд він не відкрив для себе нічого нового, але при цьому привернув більше уваги - як нашої, так й закордонної - до війни.
Частина нашого суспільства - адекватна загалом, але зі схильністю перейматися правами риб (тм) за наявності більш нагальних питань, після просмотру трансляції ВР змушена трошки повернутися до реальності.
Частина закордонного суспільства - з тією самою пропорцією адекватності та рибних прав - теж змушена напружитися, й звернути увагу на хоча б власну обороноздатність.

Рашка при цьому не отримала ніякої інформації, котру б вона й без того не знала. Ані в нас, ані у кремлі не виникає сумнівів щодо того, як прореагує на війну будь-якого рівня куплений за 300к ойро бюргер. Також зрозуміло - й було зрозуміло - що в нас нема наразі таких союзників, котрі б разом з нами підрулювали до місць локальних конфліктів.

Тож я це сприймаю здебільшого як enrage баскетболіста, а не як запланований стресс-тест. Рашці було б куди вигідніше продовжувати тихенько відтискати Азов, робити вигляд що вони як завжди ні до чого, й не вчиняти шуму, привертаючи увагу до своїх дій.
Вы знаете, я не зря написал поправку, на которую всегда нужно ориентироваться, рассматривая эти события.
Это первое открытое применение российского вооружения в ходе атаки, агрессии. Не гибридное, как было до сих пор.
И вы обратите внимание на ещё одну важную деталь. Это обилие видео и фото материалов и оперативность их появления. Съёмок, разве что, из под воды нет. И сравните с, например, информационной ситуацией с "керченским стрелком", есть разница, правда? Всё санкционировано.
Путин сознательно перевёл конфликт на новую энергетическую орбиту. Это, своего рода, разведка боем. Ему нужна реакция. Не все эти бла-бла-бла и озабоченность, а фактически. Действия.
А теперь давайте смотреть. С Европой всё понятно. Эта дама "лягли и просют". Остаются только США и сама Украина, ну, вот - ждём-с.
No money No honey

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #436 : Листопада 28, 2018, 10:40:28 10:40 »
для того, щоб спілкуватись з Європою, Україні і США потрібні залізобетонні аргументи

події в Керчі такими є безперечно

побачимо,  по нордстріму , чи ця подія дала ефект, я вважаю, що реакція буде

і ще одне- нам ще рано переходити в гарячу фазу, кацапи мусять бути максимально ослаблені

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #437 : Листопада 28, 2018, 10:41:38 10:41 »
і я впевнений, що минулий успішний конвой з переможними реляціями мав роздрочити хуйла

це була мета крнвою, і це абсолютно очевидно

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6191
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #438 : Листопада 28, 2018, 10:45:04 10:45 »
И вы обратите внимание на ещё одну важную деталь. Это обилие видео и фото материалов и оперативность их появления. Съёмок, разве что, из под воды нет. И сравните с, например, информационной ситуацией с "керченским стрелком", есть разница, правда? Всё санкционировано.
О, то безперечно. Все санкціоновано, й беззаперечно велося під особистим контролем кремля - власне, це відчули навіть рядові кацапи згідно даних радіоперехвату.
Я здебільшого пишу про мотиви, що призвели до цієї свідомої ескалації. Враховуючи особистість кремліна та відсутність якихось одночасно неочікуваних та приємних для кацапів реакцій, я серйозно розглядаю версію, що він це зробив не з холодною головою, як частину стратегії - а головним чином задля підтримки власної манії величі.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #439 : Листопада 28, 2018, 10:50:12 10:50 »
Опознаны два бывших наших согромодянина, которые перекинулись к кацапам и теперь стреляют по нашим морякам

https://mil.in.ua/%d0%b7%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b8-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d0%b8-%d1%89%d0%be-%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%8c-%d0%b2-%d0%b0%d1%82%d0%b0/amp/?tg_rhash=dbe3a25d55522e

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #440 : Листопада 28, 2018, 10:52:30 10:52 »
И вы обратите внимание на ещё одну важную деталь. Это обилие видео и фото материалов и оперативность их появления. Съёмок, разве что, из под воды нет. И сравните с, например, информационной ситуацией с "керченским стрелком", есть разница, правда? Всё санкционировано.
О, то безперечно. Все санкціоновано, й беззаперечно велося під особистим контролем кремля - власне, це відчули навіть рядові кацапи згідно даних радіоперехвату.
Я здебільшого пишу про мотиви, що призвели до цієї свідомої ескалації. Враховуючи особистість кремліна та відсутність якихось одночасно неочікуваних та приємних для кацапів реакцій, я серйозно розглядаю версію, що він це зробив не з холодною головою, як частину стратегії - а головним чином задля підтримки власної манії величі.

мачо не міг допустити насмішок у вигляді напівбойових українських конвоїв

і це можна було без проблем зпрогнозувати

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6191
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #441 : Листопада 28, 2018, 10:54:14 10:54 »
для того, щоб спілкуватись з Європою, Україні і США потрібні залізобетонні аргументи

події в Керчі такими є безперечно
Я погоджуюся за суттю, але чіпляюся за слова. :) Аргументи в нас можуть бути (та й були) залізобетонними, це всім до одного місця, десь на рівні консьорну. Для того, щоб ефективно спілкуватися з ЄС, нам треба щоб ЄС відчував загрозу конкретно для себе.
Так от події в Керчі безперечно змусили відчутно напружитися європейців (й конкретно норвегів). Нам дуже потрібно, щоб пересічний європеєць відчував такі речі своєю проблемою. Бо ставлення тоді буде принципово іншим. Одна справа, коли десь там несправедливість та вбивають людей - то в найкращому випадку консьорн. Інша справа, коли проблеми матиме особисто бюргер.

побачимо,  по нордстріму , чи ця подія дала ефект, я вважаю, що реакція буде
Було б дуже непогано заблокувати цей проект.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6191
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #442 : Листопада 28, 2018, 10:56:45 10:56 »
Опознаны два бывших наших согромодянина
Чого бувших? Вони ж ними й залишаються, й до них застосовуються усі юридичні наслідки. Наприклад, у разі їх затримання вони будуть не військовополоненими, а громадянами під статтею "державна зрада" й ще кількох до купи.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #443 : Листопада 28, 2018, 10:59:07 10:59 »
Опознаны два бывших наших согромодянина
Чого бувших? Вони ж ними й залишаються, й до них застосовуються усі юридичні наслідки. Наприклад, у разі їх затримання вони будуть не військовополоненими, а громадянами під статтею "державна зрада" й ще кількох до купи.

Да согласна, протупила я с формулировкой


Ещё, по ссылке есть полный список всех наших моряков, которые кацапосудом арестованы, сегодня еще 9 человек пройдут это издевательство

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1080690492092297&id=100004540692709

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #444 : Листопада 28, 2018, 11:00:55 11:00 »
для того, щоб спілкуватись з Європою, Україні і США потрібні залізобетонні аргументи

події в Керчі такими є безперечно
Я погоджуюся за суттю, але чіпляюся за слова. :) Аргументи в нас можуть бути (та й були) залізобетонними, це всім до одного місця, десь на рівні консьорну. Для того, щоб ефективно спілкуватися з ЄС, нам треба щоб ЄС відчував загрозу конкретно для себе.
Так от події в Керчі безперечно змусили відчутно напружитися європейців (й конкретно норвегів). Нам дуже потрібно, щоб пересічний європеєць відчував такі речі своєю проблемою. Бо ставлення тоді буде принципово іншим. Одна справа, коли десь там несправедливість та вбивають людей - то в найкращому випадку консьорн. Інша справа, коли проблеми матиме особисто бюргер.

побачимо,  по нордстріму , чи ця подія дала ефект, я вважаю, що реакція буде
Було б дуже непогано заблокувати цей проект.

так чи інакше, риторика в Європі зараз достатньо чітка і зрозуміла

загрозу зрозуміли, обиватель бачить мавпу з гранатою

реакція напевно буде відповідати очікуванням України

і це достатня , як на мене, ціна за перебування в полоні наших моряків

я щиро вважаю їх героями і щиро бажаю їх найшвидшого повернення, і вважаю, що вони надзвичайно допомогли Україні

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #445 : Листопада 28, 2018, 11:01:59 11:01 »
Видео со вчерашнего суда, людей, что пришли поддержать наших ребят, прогнозированно не пускали, зато пускали кацапоСМИ по заготовленному списку

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=577168059381435&id=100012647377710

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #446 : Листопада 28, 2018, 11:04:29 11:04 »
Наши моряки там не одни, спасибо тем, кто в этом аду не боиться поддерживать наших иебят


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2110993942297788&id=100001616084112

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #447 : Листопада 28, 2018, 11:05:53 11:05 »
И вы обратите внимание на ещё одну важную деталь. Это обилие видео и фото материалов и оперативность их появления. Съёмок, разве что, из под воды нет. И сравните с, например, информационной ситуацией с "керченским стрелком", есть разница, правда? Всё санкционировано.
О, то безперечно. Все санкціоновано, й беззаперечно велося під особистим контролем кремля - власне, це відчули навіть рядові кацапи згідно даних радіоперехвату.
Я здебільшого пишу про мотиви, що призвели до цієї свідомої ескалації. Враховуючи особистість кремліна та відсутність якихось одночасно неочікуваних та приємних для кацапів реакцій, я серйозно розглядаю версію, що він це зробив не з холодною головою, як частину стратегії - а головним чином задля підтримки власної манії величі.
Мені здається, що тут для Кремля - це саме блокада українських портів. Вони би й транзит газу через Україну перекрили, але поки що не можуть цього зробити, бо не добудували "Північний потік - 2". Але добудують та перекриють.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #448 : Листопада 28, 2018, 11:06:04 11:06 »
Киви-кошелек для сбора денег нашим морякам, напрямую поддерживающим их в Крыму

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2110948312302351&id=100001616084112

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #449 : Листопада 28, 2018, 11:06:16 11:06 »
Нас чекають попереду важкі часи, тому мені дивною здається позиція багатьох супчиків стосовно бляхарів, мовляв влада "пагана" і податки та мита мають бути відмінені. Панове, даруйте, але якщо ви вже зараз ниєте на податки та мита, то власна держава вам точно не потрібна.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?