Автор Тема: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi  (Прочитано 43742 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #450 : Листопада 28, 2018, 11:08:19 11:08 »
Handelsblatt

Vor wenigen Tagen ist der Konflikt zwischen Russland und der Ukraine erneut eskaliert. Deshalb erwägt die Europäische Union (EU) neue Sanktionen gegen Moskau. Der deutsche Außenminister Heiko Maas (SPD) sieht durch die Krim-Krise bereits die Sicherheit Europas in Gefahr.

„Es ist keine gute Entwicklung“, sagt auch Thilo Wieland, Russlandvorstand des deutschen Öl- und Gasunternehmens Wintershall im Gespräch mit dem Handelsblatt. Man schaue mit Sorge auf die Situation zwischen Kiew und Moskau.


ЄС розглядає нові санкції проти росії

німецький міністр закордонних справ хайко маас бачить загрозу для безпеки європи у кримській кризі

поганий розвиток подій- тіло віланд, представник Wintershall


Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #451 : Листопада 28, 2018, 11:09:41 11:09 »
Нас чекають попереду важкі часи, тому мені дивною здається позиція багатьох супчиків стосовно бляхарів, мовляв влада "пагана" і податки та мита мають бути відмінені. Панове, даруйте, але якщо ви вже зараз ниєте на податки та мита, то власна держава вам точно не потрібна.

Ага
Часом зменшення акцизів збільшує податки в бюджет, але зменшує хабарі, на що автори закону піти не могли

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #452 : Листопада 28, 2018, 11:13:31 11:13 »
wallstreet-online.de

Als Konsequenz aus einem "eklatanten Rechtsbruch" Russlands gegenüber der Ukraine im Konflikt um die Meerenge von Kertsch verlangen die Grünen von der Bundesregierung eine Absage an Nord Stream 2.

Nord Stream: Grüne fordern Absage der Bundesregierung an Nord Stream 2 | wallstreet-online.de - Vollständiger Artikel unter:
https://www.wallstreet-online.de/nachricht/11043755-nord-stream-gruene-absage-bundesregierung-nord-stream-2


як наслідок кричущого порушення права росією у конфлікті в керченській протоці, зелені вимагають від федерального уряду відмову від нордстріму 2

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #453 : Листопада 28, 2018, 11:13:44 11:13 »
для того, щоб спілкуватись з Європою, Україні і США потрібні залізобетонні аргументи

події в Керчі такими є безперечно

побачимо,  по нордстріму , чи ця подія дала ефект, я вважаю, що реакція буде

і ще одне- нам ще рано переходити в гарячу фазу, кацапи мусять бути максимально ослаблені

У меня подобные чувства:


Тут немного официального:

Геращенко назвала "неадекватно м'якою" реакцію світу на агресію РФ на Азові.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко вважає неадекватно м'якою реакцію світового співтовариства на агресивні дії Російської Федерації проти українських кораблів 25 листопада.

Про це перший віце-спікер заявила на своїй сторінці у Facebook.

"Я вважаю, що реакція світу на новий факт відкритої агресії РФ проти України поки що неадекватно м'яка і не враховує рівень можливих загроз. Зараз потрібна мобілізація наших дипломатичних зусиль і більш рішуча апеляція до негайного звільнення моряків, українських суден, гарантії безпечного судноплавства й економічної діяльності в Азовському морі, нові санкції проти РФ", - зауважила Геращенко.

При цьому політик зазначила, що у вівторок до ООН, Європарламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, ПА НАТО, ПА ОБСЄ, ПА ГУАМ і національних парламентів держав буде направлено звернення у зв'язку з черговим актом агресії РФ проти України, ухвалене Верховною Радою напередодні.

"ВР 272 голосами підтримала наше звернення ВР України до міжнародних інституцій, парламентів світу та міжпарламентських асамблей. Сьогодні дипломатичними каналами це звернення буде направлене до партнерів", - додала вона.

У звернені йдеться зокрема про те, що Україна вимагає невідкладно надати медичну допомогу пораненим українським морякам, негайно повернути незаконно захоплене військове майно. Міжнародне співтовариство парламент закликає вжити дієвих заходів для припинення військової агресії як на суходолі, так і на морі, в тому числі застосувати нові та посилити чинні санкцій до повного відновлення суверенітету і цілісності України в міжнародно визнаних кордонах.

Також Рада запрошує міжнародні організації направити спостерігачів у регіон Чорного та Азовського морів та Керченської протоки і пропонує морським державам направити в регіон військові кораблі, щоб запобігти подальшій ескалації напруги з боку Росії. Окрім того, міжнародних партнерів закликають збільшити надання Україні військової та іншої допомоги для захисту її територіальної цілісності та суверенітету.

источник

О "горячей фазе" я вообще молчу.
No money No honey

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #454 : Листопада 28, 2018, 11:19:03 11:19 »
Суд на укр.моряками...
Як все почiналося...

Громадянська оборона - останнiй ипуск (Телеканал ICTV)

 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #455 : Листопада 28, 2018, 11:19:18 11:19 »
Washington (Reuters) - Die USA haben Europa wegen des Konflikts zwischen Russland und der Ukraine zu schärferen Sanktionen gegen Russland aufgefordert.

Die europäischen Staaten müssten mehr tun, um die Ukraine zu unterstützen, erklärte das Außenministerium in Washington am Dienstag. So müsse auch die Unterstützung für die Gaspipeline Nordstream 2 überdacht werden. Der Bau der Ostsee-Pipeline durch russische und europäische Firmen unter Führung des russischen Gaskonzerns Gazprom ist den USA seit Langem ein Dorn im Auge, weil sie ihr Flüssiggas nach Europa verkaufen möchten. Auch die Ukraine ist strikt gegen die Pipeline, weil sie den Verlust von Transit-Einnahmen fürchtet.


США вимагають у зв'язку із конфліктом гостріших санкцій від європи

мзс сша вважає, що європейські держави мають більше зробити для підтримки України. Тому підтримка нордстріму 2 має бути переосмислена. сша давно розглядають російський газ як конкурента для їх зрідженого газу. також Україна проти нордстріму через втрати від транспортування

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6191
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #456 : Листопада 28, 2018, 11:20:32 11:20 »
И вы обратите внимание на ещё одну важную деталь. Это обилие видео и фото материалов и оперативность их появления. Съёмок, разве что, из под воды нет. И сравните с, например, информационной ситуацией с "керченским стрелком", есть разница, правда? Всё санкционировано.
О, то безперечно. Все санкціоновано, й беззаперечно велося під особистим контролем кремля - власне, це відчули навіть рядові кацапи згідно даних радіоперехвату.
Я здебільшого пишу про мотиви, що призвели до цієї свідомої ескалації. Враховуючи особистість кремліна та відсутність якихось одночасно неочікуваних та приємних для кацапів реакцій, я серйозно розглядаю версію, що він це зробив не з холодною головою, як частину стратегії - а головним чином задля підтримки власної манії величі.
Мені здається, що тут для Кремля - це саме блокада українських портів. Вони би й транзит газу через Україну перекрили, але поки що не можуть цього зробити, бо не добудували "Північний потік - 2". Але добудують та перекриють.
Вони й так блокують наші порти, Маріуполь втратив 30% прибутків з порту.
Тобто Кремль безперечно хоче перекрити та взяти під повний контроль азовське море, але для цього йому не потрібно було влаштовувати напад.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #457 : Листопада 28, 2018, 11:22:04 11:22 »
Вони й так блокують наші порти, Маріуполь втратив 30% прибутків з порту.
Тобто Кремль безперечно хоче перекрити та взяти під повний контроль азовське море, але для цього йому не потрібно було влаштовувати напад.
:smiley24:
Для провокацiй... Кремль пiде на все...
Скоти...
 >:(

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #458 : Листопада 28, 2018, 11:26:09 11:26 »
Заарештованих українських моряків з кораблів ВМС, захоплених 25 листопада росіянами в Керченській протоці, доставили в Сімферопольський СІЗО і розмістили в «жіночому блоці».

За словами кореспондента Антона Наумлюка, українців розмістили подалі від інших арештантів, у кілька камер.

«Тобто вони не знаходяться поодинці. У солідарність з ними арештанти зібрали, скільки могли, чай, каву, одяг для них. До заїзду моряків в СІЗО пройшли перевірки, такі ж очікуються сьогодні», — каже Наумлюк.

Контекст: https://zaborona.com/pratsivnyky-sbu-znakhodylysia-na-bortu-zakhoplenykh-rf-korabliv-vms-ukrainy/

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #459 : Листопада 28, 2018, 11:29:42 11:29 »
Народ
Вы думайте не про Азовское море, а про Черное. Напомню что нападение было в нейтральных водах

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #460 : Листопада 28, 2018, 11:30:16 11:30 »
для того, щоб спілкуватись з Європою, Україні і США потрібні залізобетонні аргументи

події в Керчі такими є безперечно
Я погоджуюся за суттю, але чіпляюся за слова. :) Аргументи в нас можуть бути (та й були) залізобетонними, це всім до одного місця, десь на рівні консьорну. Для того, щоб ефективно спілкуватися з ЄС, нам треба щоб ЄС відчував загрозу конкретно для себе.
Так от події в Керчі безперечно змусили відчутно напружитися європейців (й конкретно норвегів). Нам дуже потрібно, щоб пересічний європеєць відчував такі речі своєю проблемою. Бо ставлення тоді буде принципово іншим. Одна справа, коли десь там несправедливість та вбивають людей - то в найкращому випадку консьорн. Інша справа, коли проблеми матиме особисто бюргер.

побачимо,  по нордстріму , чи ця подія дала ефект, я вважаю, що реакція буде
Було б дуже непогано заблокувати цей проект.

Я не думаю, что события под Керчью могут заставить рядового европейского обывателя принимать всё происходящее как собственную проблему. Для них МН-17 не проблема.

У границ Украины собрана мощнейшая группировка войск именно атакующего характера. Не видеть этого не возможно. Наши этим дегенератам уже в картинках рисуют, возможно так лучше воспринимается информация, если текст понять не могут. И объясняется, что всё это построено и функционирует на ваши бюргерские деньги, которыми вы так щедро заливаете это болото. Там об стену горохом.

А по поводу СП - 2 небольшая ремарка. А вы знаете, кто сейчас "уламывает" Данию на дать добро на стройку. Нет, не РФия. А Германия. Местные общины уже прошли, сейчас работают с экологами. Вот так вот.
No money No honey

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #461 : Листопада 28, 2018, 11:32:21 11:32 »
Я одного не розумію
Кацапський торговий флот йде за 10км від Марику кожен день
Чому у відповідь наші артою не хуячать все що там пливе?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #462 : Листопада 28, 2018, 11:38:57 11:38 »
Я одного не розумію
Кацапський торговий флот йде за 10км від Марику кожен день
Чому у відповідь наші артою не хуячать все що там пливе?
:weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6191
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #463 : Листопада 28, 2018, 11:50:11 11:50 »
Народ
Вы думайте не про Азовское море, а про Черное. Напомню что нападение было в нейтральных водах
Та нам, чесно кажучи, особливої різниці нема - РФ потрібна вся Україна з усіма її терводами, а яку її частку вони намагаються захопити зараз - то, як на мене, принципової різниці в собі не несе.
Можу помилятися, звісно

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #464 : Листопада 28, 2018, 11:51:22 11:51 »
Полная версия стенограммы заседания РНБО

https://mil.in.ua/повна-версія-стенограми-засідання-рн/amp/?tg_rhash=dbe3a25d55522e

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #465 : Листопада 28, 2018, 11:56:32 11:56 »
Я одного не розумію
Кацапський торговий флот йде за 10км від Марику кожен день
Чому у відповідь наші артою не хуячать все що там пливе?
:weep:



 :smilie5:
No money No honey

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6191
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #466 : Листопада 28, 2018, 11:59:06 11:59 »
Я не думаю, что события под Керчью могут заставить рядового европейского обывателя принимать всё происходящее как собственную проблему. Для них МН-17 не проблема.
Ну, принаймі норвезька преса подає інформацію в ключі "гаряча війна у Європі", "Норвегія, як країна що має рашку як сусіда, має починати хвилюватися"

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #467 : Листопада 28, 2018, 12:00:48 12:00 »
Народ
Вы думайте не про Азовское море, а про Черное. Напомню что нападение было в нейтральных водах
Та нам, чесно кажучи, особливої різниці нема - РФ потрібна вся Україна з усіма її терводами, а яку її частку вони намагаються захопити зараз - то, як на мене, принципової різниці в собі не несе.
Можу помилятися, звісно

Кстати, в комментариях российских СМИ к телефонному разговору Меркель и Путина по поводу керченского конфликта, впервые было употреблено словосочетание "внутрироссийское море" в отношении Азова.
No money No honey

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #468 : Листопада 28, 2018, 12:01:00 12:01 »
Один співробітник Служби безпеки України поранений під час нападу російських військових на українські кораблі 25 листопада, повідомив начальник апарату голови СБУ Ігор Гуськов.

Він зазначив, що серед 24 українських військових, затриманих російською владою, – двоє представляють СБУ.

«Відео з одним із наших співробітників Андрієм Драчем у 2014 році зворушило весь інтернет. Він, ще будучи курсантом, не зрадив присязі, відмовився перейти на бік окупантів та співав гімн України. Інший наш співробітник – Василь Сорока – неодноразово виконував бойові завдання в районі проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил отримав важкі поранення під час зухвалого нападу російського агресора», – заявив Гуськов.

Я  - людина далека від армії, спецслужб та всього іншого  з погонами. Тому, хотілося б зрозуміти, для чого говориться  в етер виділене мною. А, таваріщь Гуськов?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #469 : Листопада 28, 2018, 12:03:32 12:03 »


ТЕРМІНОВО! Росія перекидає у Криму протикорабельні берегові комплекси «Бал». На відео, опублікованому в одній із соцмереж, зафіксовано, як сьогодні, 28 листопада, на 15-му кілометрі траси Севастополь-Керч у супроводі поліцейських авто рухається колонна військової техніки.

Невже в РФ бояться введення в Україні воєнного стану? Чи це, можливо, чергові «навчання»? Хай там що, але ми завжди маємо бути напоготові.

Нагадаємо, «Бал» - це береговий ракетний комплекс з протикорабельною ракетою Х-35. З 2008 року знаходиться на озброєнні ЗС Росії. Стежте за новинами. Зберігайте спокій. Пам’ятайте про підступність ворога. І рятуйте Україну тут: https://goo.gl/pvmGNn

Фонд «Повернись живим»

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #470 : Листопада 28, 2018, 12:03:34 12:03 »
Я не думаю, что события под Керчью могут заставить рядового европейского обывателя принимать всё происходящее как собственную проблему. Для них МН-17 не проблема.
Ну, принаймі норвезька преса подає інформацію в ключі "гаряча війна у Європі", "Норвегія, як країна що має рашку як сусіда, має починати хвилюватися"

Я думаю они понимают с чем могут столкнуться в Арктике.
No money No honey

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #471 : Листопада 28, 2018, 12:12:38 12:12 »
Нас чекають попереду важкі часи, тому мені дивною здається позиція багатьох супчиків стосовно бляхарів, мовляв влада "пагана" і податки та мита мають бути відмінені. Панове, даруйте, але якщо ви вже зараз ниєте на податки та мита, то власна держава вам точно не потрібна.

яка держава, якщо є бляшка  :gigi:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #472 : Листопада 28, 2018, 12:17:51 12:17 »
Ну-у-у-..., что же... Ладно.

ЗМІ: Німеччина і Франція проти нових санкцій щодо Росії.

Після інциденту в Керченській протоці головуюча в ЄС Австрія запропонувала посилити санкції проти Москви. Німецькі ЗМІ, однак, повідомляють, що ФРН і Франція не підтримали цю пропозицію.

На тлі нового загострення конфлікту між Україною і Росією, Німеччина і Франція відкинули пропозицію про посилення санкцій відносно Москви. На засіданні Комітету з політики і безпеки ЄС у Брюсселі представники обох країн висловилися за заходи зі зміцнення довіри між сторонами конфлікту, пише в середу, 28 листопада, газета Die Welt із посиланням на європейських дипломатів. Водночас, на думку представників Німеччини і Франції, санкції не є частиною таких заходів.

.............

источник

Ёбаные "Чемберлены". Суки.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #473 : Листопада 28, 2018, 12:26:38 12:26 »
Путинские содержанки подтягиваются.

Україна вже обманула нас колись "мертвим" журналістом, - голова парламенту Словаччини.

Лідер Словацької національної партії (SNS) і голова словацького парламенту – Національної ради Андрей Данко вважає, що українська влада може приховувати правду про події 25 листопада у Азово-Керченській акваторії.

 За словами голови парламенту, цей конфлікт має бути вирішено з "холодною головою, а не показуючи пальцем, поки не буде відомо, яким чином це сталося", повідомляє прес-служба партії.

"Для нас дуже небезпечно, якщо напруженість посилюється. Але настільки ж небезпечно для нас робити заяви з дня на день на основі статей з медіа", - сказав Андрій Данко.

"Я не людина, яка довіряє Порошенку. Знову ж таки, за повідомленнями, Україна обманула з померлим журналістом (уточнюється, що йдеться про Аркадія Бабченка. - Ред.). Ми повинні спокійно подивитися на всі події і факти, але насправді я боюся, що деякі люди з нами знову просто зіграли. Не вимагайте від нас негайтно давати судження і не вимагайте мільйона санкцій, важливий мир між Україною і Росією", - сказав він.

"Також необхідно сприймати конкретну ситуацію в Україні - не все біле або чорне. Ми молимося, щоб цей конфлікт зупинився якомога швидше дипломатичними засобами. Проте санкції не є ефективними. Словаччина повинна наполягати на такому тиску, щоб обидві сторони сідали за стіл і вирішували ситуацію без військового положення", - сказав Данко.

Також, німецький міністр заявила, що Україна повинна надати докази щодо конкретних подій 25 листопада, внаслідок яких Росія захопила українські судна та військових в Азово-Керченській акваторії.

Додамо, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб оприлюднило карту з координатами перебування військових суден "Бердянськ", "Нікополь" та "Яну Капу" в момент обстрілу та затримання їх військовими підрозділами РФ, яка свідчить, що Росія атакувала та захопила українські кораблі в міжнародних водах Чорного моря.

источник

Коллеги, вы оцените "красоту игры"ТМ и масштабы коррупции и разложения.
No money No honey

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #474 : Листопада 28, 2018, 12:29:56 12:29 »
Абсолютно не удивлен.

Все повторяется, как перед Второй Мировой.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #475 : Листопада 28, 2018, 12:32:49 12:32 »
Помпео и госдеп - президенты Украины и кацапии должны сесть за стол переговоров

https://www.currenttime.tv/a/pompeo-calls-putin-poroshenko-resolve-kerch-crisis/29623237.html

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #476 : Листопада 28, 2018, 01:05:06 13:05 »
🗣Президент Украины Петр Порошенко попросил президента США Дональда Трампа лично передать президенту РФ Владимиру Путину сообщение от него - http://bit.ly/2SdSdhB

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6191
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #477 : Листопада 28, 2018, 01:06:08 13:06 »
Я думаю они понимают с чем могут столкнуться в Арктике.
Між іншим, у місцевих військових (позаду мене сидить хлопець з арктичного спецпризначення :) ) ніколи жодних ілюзій в цьому сенсі не виникало: завжди тренувалися проти умовного супротивника під назвою "руссере". А от цивільних кацапи дуже серйозно оброблюють по соцмережах; можу з впевненістю констатувати наявність окремого норвезького відділу Ольгіно.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #478 : Листопада 28, 2018, 01:06:16 13:06 »
Еврогеи как они есть....

⚽️В преддверии матча Лиги чемпионов между "Шахтером" и "Лионом", президент французского клуба выразил опасения насчет "политической ситуации" в Украине и поставил под сомнение проведение самого матча - http://bit.ly/2SbR8a6

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Пiрати Азовського моря - новини, подii, коментарi
« Reply #479 : Листопада 28, 2018, 01:07:21 13:07 »
🇺🇸США призывают европейские страны отказаться от строительства газопровода Северный поток-2 после нападения России на Украину в Черном море - http://bit.ly/2P73LBg