Автор Тема: грек і єврейка- хто кращий?  (Прочитано 800 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
грек і єврейка- хто кращий?
« : Серпня 27, 2018, 10:23:54 10:23 »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #1 : Серпня 27, 2018, 10:30:57 10:30 »
Я не знаю, хто вище був кращий- напевно, це найеротичніша пара в сучасному аргентинському танго, хоча вони не є топ-виконавцями
Натомість я знаю, хто зараз із поданих буде найгірший. Це представник радянської школи бального танцю широко відомий в колах українського шоу-бізнесу як Григорій Чапкіс, і який у порівнянні з наведеною парою навіть ходити під музику як людина не вміє- шимпанзе станцював би краще

Здається, його на цьому форумі наводили як приклад- а він навіть музику, щоб це було танго, а не шлягер про танго, обрати не зміг. І ходить так, як новачок, якого ще не навчили "збирати ноги" - взагалі нічого не вміє
 

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #2 : Серпня 27, 2018, 10:37:14 10:37 »
та що там "збирати ноги" - вагу на опорну перенести не може, стоїть на двох ногах, в той час як у аргентинському танго так взагалі не можна- стояти треба на одній нозі, друга вільна. І кроки робить не прямо й не перпендикулярні- партнерці, якщо їх попередньо не буде дрочити хореограф, не може бути зрозумілим, куди він її веде- вбік, прямо чи по колу. На мілонзі (тут мілонга- це вечірка, де танцюють танго з усіма, хто запросить- в тому числі з незнайомими, без керівництва з боку придуркуватих хореографів, як у совків ) він би однозначно провалився- після першої ж танди з ним ніхто не захотів би танцювати

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #3 : Серпня 27, 2018, 12:04:53 12:04 »
та що там "збирати ноги" - вагу на опорну перенести не може, стоїть на двох ногах, в той час як у аргентинському танго так взагалі не можна- стояти треба на одній нозі, друга вільна.
І кроки робить не прямо й не перпендикулярні- партнерці, якщо їх попередньо не буде дрочити хореограф, не може бути зрозумілим, куди він її веде- вбік, прямо чи по колу. На мілонзі (тут мілонга- це вечірка, де танцюють танго з усіма, хто запросить- в тому числі з незнайомими, без керівництва з боку придуркуватих хореографів, як у совків ) він би однозначно провалився- після першої ж танди з ним ніхто не захотів би танцювати
Танок з 1 вiдео виглядае бiльше професiйним, анiж 2 вiдео -де Гр. Чапкiс..., як може, намагаеться видавити iз себе шанувальника тангу.
Тут треба зважити на вiк кавалерiв - все ж таки Гриня... вже не в тому вiцi, аби сто пудов видати супер-профi в парi танго.
Бачу,  що йому важко, ноги вже не тi, що нема емоцiноi складовоi та партнерка йому... не вiдповiдае, не пiдiгруе...
Адже танго... це танок двох особистей, де не лише один кавалер робить темпо-ритм а обидва партнери.
Тому... я за "голосую" за 1 вiдео, хоча... е претензii по руках партнерiв та платтю мадам - здаеться  для танго... воно надто вузьке...
 :smilie1:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #4 : Серпня 27, 2018, 12:35:45 12:35 »
та що там "збирати ноги" - вагу на опорну перенести не може, стоїть на двох ногах, в той час як у аргентинському танго так взагалі не можна- стояти треба на одній нозі, друга вільна.
І кроки робить не прямо й не перпендикулярні- партнерці, якщо їх попередньо не буде дрочити хореограф, не може бути зрозумілим, куди він її веде- вбік, прямо чи по колу. На мілонзі (тут мілонга- це вечірка, де танцюють танго з усіма, хто запросить- в тому числі з незнайомими, без керівництва з боку придуркуватих хореографів, як у совків ) він би однозначно провалився- після першої ж танди з ним ніхто не захотів би танцювати
Танок з 1 вiдео виглядае бiльше професiйним, анiж 2 вiдео -де Гр. Чапкiс..., як може, намагаеться видавити iз себе шанувальника тангу.
Тут треба зважити на вiк кавалерiв - все ж таки Гриня... вже не в тому вiцi, аби сто пудов видати супер-профi в парi танго.
Бачу,  що йому важко, ноги вже не тi, що нема емоцiноi складовоi та партнерка йому... не вiдповiдае, не пiдiгруе...
Адже танго... це танок двох особистей, де не лише один кавалер робить темпо-ритм а обидва партнери.
Тому... я за "голосую" за 1 вiдео, хоча... е претензii по руках партнерiв та платтю мадам - здаеться  для танго... воно надто вузьке...
 :smilie1:

А що не так з руками?

Сукню не коментую, вона з розрізом позаду, як часто буває в танго, щоб у болео ноги можна було підкинути вище... До речі, саме заднє болео у Наташі феноменальної висоти-  лише подивіться усе відео...

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #5 : Серпня 27, 2018, 12:45:39 12:45 »
отуточки є  відео 2012 року, де Гарис із своєю старою партнеркою Малікою. Руки вони там тримають стандартно.


Але там і партнерка не така крупна. Наташа ж майже одного росту з Міхалом та ще й не худенька- іноді виглядає навіть потужніше за нього. Танцює дуже близько від нього ( є два головних типу обіймів- відкриті та закриті, тобто відносно далекі та близькі- вони танцюють у закритих обіймах), отже, щоб її легше було тримати, йому краще ставити лікоть максимально близько біля свого тулуба, а передпліччя- максимально вертикально. Тоді долонь можна трохи розгорнути, щоб партнерка поклала свою долонь трохи зверху, наче він її підтримує.
Так що все логічно, хоча й трохи нетипово

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #6 : Серпня 27, 2018, 12:47:26 12:47 »
А що не так з руками?
Сукню не коментую, вона з розрізом позаду, як часто буває в танго, щоб у болео ноги можна було підкинути вище...
До речі, саме заднє болео у Наташі феноменальної висоти - лише подивіться усе відео...
Дякую, подивився, не раз...
На мою думку, руки треба класти не на шию партнера, а на спину, наче пiдтримуеш партнера, аби вiн вiльно почувався.
Бо коли руки прижмае шию, партнеру буде тяжко дивитися в сторони, як цього вимагае темпо-ритм танго.
Звiсно, можуть бути варiанти - як кого тримати, але в танго головне - эксперсiя, погляд, гра...
Нажаль, у Чапкiнса... цього не бачiмо - можливо, поза його невеликим ростом, а може й за вiком - все ж таки не молодий...
Танго - чудовий та складний танок - це не просто 5 хв. кохання, а вистава, де грають не стiльки тiлом, як душею, поглядом, а потiм вже ногами...
 :smilie7:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #7 : Серпня 27, 2018, 01:01:50 13:01 »
2:19-2:20 на першому відео. Саме тоді Наташа викидає своє напотужніше заднє болео, та ще таке, що не кожна карате-їстка чи таеквондо-їстка зможе повторити

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #8 : Серпня 27, 2018, 01:02:51 13:02 »
2:19-2:20 на першому відео. Саме тоді Наташа викидає своє напотужніше заднє болео, та ще таке, що не кожна карате-їстка чи таеквондо-їстка зможе повторити
:smiley24:
Танго... це не стiльки класичний танок, як експресiя та ритм...
 :smilie7:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #9 : Серпня 27, 2018, 01:07:43 13:07 »
А що не так з руками?
Сукню не коментую, вона з розрізом позаду, як часто буває в танго, щоб у болео ноги можна було підкинути вище...
До речі, саме заднє болео у Наташі феноменальної висоти - лише подивіться усе відео...
Дякую, подивився, не раз...
На мою думку, руки треба класти не на шию партнера, а на спину, наче пiдтримуеш партнера, аби вiн вiльно почувався.
Бо коли руки прижмае шию, партнеру буде тяжко дивитися в сторони, як цього вимагае темпо-ритм танго.
Звiсно, можуть бути варiанти - як кого тримати, але в танго головне - эксперсiя, погляд, гра...
Нажаль, у Чапкiнса... цього не бачiмо - можливо, поза його невеликим ростом, а може й за вiком - все ж таки не молодий...
Танго - чудовий та складний танок - це не просто 5 хв. кохання, а вистава, де грають не стiльки тiлом, як душею, поглядом, а потiм вже ногами...
 :smilie7:

То чоловік так руки кладе. Або, загально кажучи- лідер ( бувають змішані пари, чи коли чоловік і жінка міняються ролями- тому зараз все більше кажуть лідер і фоловер, а не чоловік і жінка). Жінка ж кладе руки на верхню частину тіла чоловіка, або в область шиї, якщо обійми закриті, або на зверху на плече чоловіка, в район трицепсу або дельт, якщо обійми відкриті.
Не скажу за всі танці, я в бальних танцях не розбираюсь і розбиратись не хочу, але  в аргентинському танго- так . А цю тему я знаю

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #10 : Серпня 27, 2018, 01:12:41 13:12 »
2:19-2:20 на першому відео. Саме тоді Наташа викидає своє напотужніше заднє болео, та ще таке, що не кожна карате-їстка чи таеквондо-їстка зможе повторити
:smiley24:
Танго... це не стiльки класичний танок, як експресiя та ритм...
 :smilie7:

Ритм там дуже специфічний. Не кожний може відчувати. У нас в групі, крім вчителів, лише я від природи маю відповідну музикальність ( причому це одна з найкращих шкіл аргентинського танго в Україні, якщо не найкраща). Але це почуття ритму стосується переважно танго- вся інша музика мене не цікавить

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #11 : Серпня 27, 2018, 01:58:09 13:58 »
а це в них такий танго-вальс.
В деяких моментах таке враження, що крутний момент у Наташі набагато більший, але людям це подобається ( наче це вона крутить чоловіка, а не чоловік її ):

А що? По-своєму теж гарно ( красиво ) і не позбавлене присмаку певної еротики

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #12 : Серпня 27, 2018, 02:07:51 14:07 »
і не розбереш, хто кого більше крутить  :)
я б хотів з такою танцювати

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #13 : Серпня 27, 2018, 03:24:47 15:24 »
хіба може бути аргентинське танго без д'Арієнцо ?


і мілонга ( тут - танок ) д'Арієнцо:



Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #14 : Серпня 27, 2018, 03:28:01 15:28 »
і на завершення- трохи романтичної лірики: "Я не знаю, чому я люблю тебе" Франсиско Канаро:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #15 : Серпня 27, 2018, 04:08:17 16:08 »
...
На мою думку, руки треба класти не на шию партнера, а на спину, наче пiдтримуеш партнера, аби вiн вiльно почувався.
Бо коли руки прижмае шию, партнеру буде тяжко дивитися в сторони, як цього вимагае темпо-ритм танго.

в аргентинському танго головою заради погляду ніхто не крутить- мусить бути розвинений периферійний зір
Як бачите на відео, грек "дивиться" винятково перед собою, тобто тримає голову прямо. Можна трохи вбік і вниз- але зазвичай тоді весь час так і "дивляться", в залежності від індивідуального стилю ведення
Звiсно, можуть бути варiанти - як кого тримати, але в танго головне - эксперсiя, погляд, гра...
...
Танго - чудовий та складний танок - це не просто 5 хв. кохання, а вистава, де грають не стiльки тiлом, як душею, поглядом, а потiм вже ногами...
 :smilie7:
Погляд у танго важливий лише на мілонгах, коли запрошуєш панянку й вона дає згоду поглядом або кивком голови. Це називається міранда або кабасео
Все інше- це Голлівуд , певний американський міф і стереотипи про латинос і аргентинських мачо- мовляв, лише там на півдні збереглись справжні пристрасті дикого кохання. Такі саме стереотипу про українців існували й у поляків і москалів, що находило відбиток в їхній літературі- мовляв, лише в Україні ( "на Україні" ) залишились великі цицьки та справжня енергетика дикої чоловічої пристрасті з мордобоєм

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #16 : Серпня 27, 2018, 04:11:40 16:11 »
тепер ці москальські та польські стереотипи про українців потихеньку переходять до американців. Вони нас колонізують і при цьому творять певні міфи про нашу дикість

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #17 : Серпня 27, 2018, 04:35:31 16:35 »
ну а так- так. Наша життя тангерос важке й сповнене небезпеки бути в старості задушеними під час танцю обіймами молодих гарних жінок, пристрасть яких буде тим більше, чим більшою буде наша майстерність у веденні, яка з віком буде зростати й зростати...  :smilie2:

Який сумний у своїй закономірності підсумок...
« Останнє редагування: Серпня 27, 2018, 04:39:54 16:39 від Sebastian Brant »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9417
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #18 : Серпня 27, 2018, 05:26:14 17:26 »
Ой господи, як жити далі - я зовсім не вмію танцювати оте танго... :smilie11: :pooh:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #19 : Серпня 27, 2018, 05:55:02 17:55 »
Ой господи, як жити далі - я зовсім не вмію танцювати оте танго... :smilie11: :pooh:

Є багаті країни, а є щасливі ( де мешканці почуваються щасливими)
Іноді це збігається ( скандинави, наприклад ). Це одна категорія щасливих країн- з високим і дуже високим рівнем життя, стабільні, помірковані в усьому- і в психіці, бажаннях, емоціях також
З протилежного полюсу щасливих країн- тоталітарні й авторитарні, де просто наказано бути щасливими, а хто з цим не погоджується- маргіналізується й пресується
А посередині- країни, де танцюють. Іноді вони теж мають відносно високий рівень життя, як то в Аргентині, Уругваї ( танго), Домініканській Республіці ( бачата ), іноді вони є авторитарними, як то Куба (сальса)- але не це головне. Ангола, наприклад, в жодній з цих категорій не є- вона бідна, вона не є авторитарною, вона нещодавно була втягнута в багаторічну громадянську війну- але там танцюють кізомбу ( сембу ) і все одне почуваються щасливими

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #20 : Серпня 27, 2018, 05:57:11 17:57 »
навчиться танцювати аргентинське танго дуже легко
Але певну кількість часу й грошей прийдеться витратити. Якщо є таке бажання

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #21 : Серпня 27, 2018, 06:19:05 18:19 »
Ой господи, як жити далі - я зовсім не вмію танцювати оте танго... :smilie11: :pooh:

Ви не зовсім вірно розумієте суть проблеми. Ви не танцювати танго не вмієте,- Ви ні стояти ні тим більше ходити правильно не вмієте. Ви просто приречені на артроз і інші хвороби, пов'язані з неправильною постурою ( поставою ) і ходою

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #22 : Серпня 27, 2018, 09:16:01 21:16 »
Ой господи, як жити далі - я зовсім не вмію танцювати оте танго... :smilie11: :pooh:
Дивиться та вчиться...





 :smilie7:
« Останнє редагування: Серпня 27, 2018, 09:29:48 21:29 від Бувалий »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #23 : Серпня 27, 2018, 11:08:09 23:08 »
Ой господи, як жити далі - я зовсім не вмію танцювати оте танго... :smilie11: :pooh:
Дивиться та вчиться...





 :smilie7:

останній сюжет з Надею й кацапчиком не є аргентинським тангом. Показуха, як і більшість проектів шоу-бізнесу, типу "танці із зірками"

 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: грек і єврейка- хто кращий?
« Reply #24 : Серпня 27, 2018, 11:16:52 23:16 »
останній сюжет з Надею й кацапчиком не є аргентинським тангом.
Показуха, як і більшість проектів шоу-бізнесу, типу "танці із зірками"
В чому проблема - у нас хiба сайт шанувальникiв аргентинського танго?..
Здаеться, ми просто цiкавимся темою - не бiльше того.
Танго - це пристрасть, кохання, пострiли поглядами тощо.
Я привiв невелику частинку вiдео-контенту Ю-Туба, аби... просто пiдняти найстрiй.
 :smilie7: