Автор Тема: Каси самообслуговування  (Прочитано 366 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Каси самообслуговування
« : Серпня 29, 2018, 10:07:20 22:07 »
У нас зараз в багатьох супермаркетах з'явилися каси без касирів - сам підійшов, попікав товарами на сканері, сам упакував, всунув картку в термінал, розплатився і пішов щасливий додому, бо майже без черги і без м'ятих папірців грошей.

А касири, 1-2 штуки замість десяти, лише поруч ходять, заглядають через плече. Покупець сам виконав за них всю роботу, і при цьому безплатно - це геніальний винахід!

А на Заході кажуть вже є каси взагалі без кас - набрав у кошик товарів і пішов прямо на вихід, а на виході кошик спеціальний пристрій просканував, зняв з твого рахунку відповідну суму і все.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Каси самообслуговування
« Reply #1 : Серпня 30, 2018, 10:42:42 10:42 »
У нас зараз в багатьох супермаркетах з'явилися каси без касирів - сам підійшов, попікав товарами на сканері, сам упакував, всунув картку в термінал, розплатився і пішов щасливий додому, бо майже без черги і без м'ятих папірців грошей.

А касири, 1-2 штуки замість десяти, лише поруч ходять, заглядають через плече. Покупець сам виконав за них всю роботу, і при цьому безплатно - це геніальний винахід!

А на Заході кажуть вже є каси взагалі без кас - набрав у кошик товарів і пішов прямо на вихід, а на виході кошик спеціальний пристрій просканував, зняв з твого рахунку відповідну суму і все.

Я думаю, це короткий перехідний етап до поставки продуктів чи їжі прямо додому

Це вже на часі, як на мене

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6442
Re: Каси самообслуговування
« Reply #2 : Серпня 30, 2018, 11:05:49 11:05 »
Між іншим, це один з маркерів рівня культури та життя.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Каси самообслуговування
« Reply #3 : Серпня 30, 2018, 11:22:07 11:22 »
Жаль,  что "Лірник" сюда не ходит, а куда он ходит обсудить тему просто не возможно. Нам нужно с чего-то начинать и мне кажется начинать нужно с медиа. Остро этот вопрос встал , когда вышел фильм "Киборги". Где тот баланс между нужным кино и коммерцией? Сколько создатели "Киборгов" потратили сил на его охрану., а он все равно утек в сеть. Времена уже не 50 годы прошлого века , а 21 век. И древние методы сегодня уже не работают.  Вот на "Черном козаке" и можно было потренироваться. Заведи в каждый платежный терминал раздел "медиа" ( технически это сделать не сложно), а дальше все на совести сограждан. Я посмотрел в сети и если у меня есть желание помочь создателям , то я должен легко это желание реализовать на каждом шагу. Мне не жалко денег за просмотр а кинотеатре , но выбраться в кинотеатр , это целое действо. А так посмотрел , подошел к терминалу тиснул того, кому хочу помочь и сунул купюру в терминал. И не нужно содержать полчища охранников и мониторить все сети. Сделать с медиа по типу такого.
« Останнє редагування: Серпня 30, 2018, 11:28:58 11:28 від Южанин »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Каси самообслуговування
« Reply #4 : Серпня 30, 2018, 11:26:31 11:26 »
Я думаю, це короткий перехідний етап до поставки продуктів чи їжі прямо додому
Це вже на часі, як на мене

Невигідно і технічно неможливо. Скільки за день проходить людей через середній супермаркет? Ну, тисяч 20-30. Чи можливо замість того аби вони самі ходили, кожному доставити товари додому? Це ж скільки кур'єрів треба ...  :smilie10:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26983
Re: Каси самообслуговування
« Reply #5 : Серпня 30, 2018, 11:29:13 11:29 »
Жаль,  что "Лірник" сюда не ходит, а куда он ходит обсудить тему просто не возможно. Нам нужно с чего-то начинать и мне кажется начинать нужно с медиа. Остро этот вопрос встал , когда вышел фильм "Киборги". Где тот баланс между нужным кино и коммерцией? Сколько создатели "Киборгов" потратили сил на его охрану., а он все равно утек в сеть. Времена уже не 50 годы прошлого века , а 21 век. И древние методы сегодня уже не работают.  Вот на "Черном козаке" и можно было потренироваться. Заведи в каждый платежный терминал раздел "медиа" ( технически это сделать не сложно), а дальше все на совести сограждан. Я посмотрел в сети и если у меня есть желание помочь создателям , то я должен легко это желание реализовать на каждом шагу. Мне не жалко денег за просмотр а кинотеатре , но выбраться в кинотеатр , это целое действо. А так посмотрел , подошел к терминалу тиснул того, кому хочу помочь и сунул купюру в терминал. И не нужно содержать полчища охранников и мониторить все сети. По типу такого.


Вполне возможный вариант

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Каси самообслуговування
« Reply #6 : Серпня 30, 2018, 01:49:52 13:49 »
Я думаю, це короткий перехідний етап до поставки продуктів чи їжі прямо додому
Це вже на часі, як на мене

Невигідно і технічно неможливо. Скільки за день проходить людей через середній супермаркет? Ну, тисяч 20-30. Чи можливо замість того аби вони самі ходили, кожному доставити товари додому? Це ж скільки кур'єрів треба ...  :smilie10:

як а мене, можливо

я навіть задумуюсь іноді над цим бізнес-планом

люди втомлюються від обов'язку ходити по супермаркету

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Каси самообслуговування
« Reply #7 : Серпня 30, 2018, 02:02:10 14:02 »
як а мене, можливо

я навіть задумуюсь іноді над цим бізнес-планом

люди втомлюються від обов'язку ходити по супермаркету

Але ж шопінг - це одна з головних розваг сучасної людини  :bpn:
Якшо сидіти вдома і тільки замовляти, то можна з ожиріння та ліні лопнути.