Автор Тема: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?  (Прочитано 1640 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline kaktus_x

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« : Квітня 15, 2014, 10:04:43 22:04 »
друга черга у "партизани"
In vino veritas!

Offline kaktus_x

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #1 : Квітня 15, 2014, 10:07:12 22:07 »
сьогодні був у військоматі.... 68-70 р.н. викликають повістками. рядовий та сержантський склад
In vino veritas!

Offline kaktus_x

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #2 : Квітня 15, 2014, 10:15:06 22:15 »
досить дефіцитна ВОС.... начальник відділу сказав, що б "тпивожний чемодан" тримав на поготові.... у мену рюкзак... 65 л... зпакований вже півтора місяці... стоїть коло дверей....
In vino veritas!

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #3 : Квітня 15, 2014, 10:15:07 22:15 »
сьогодні був у військоматі.... 68-70 р.н. викликають повістками. рядовий та сержантський склад

??? Як можуть викликати 68-й рік, навіть сержантів ?

Я 68-го року народження, тобто мені минулого року стукнуло 45. Я спеціально перевіряв - по закону рядові запасу знаходяться на обліку до 40 років, сержанти - до 45. І це вже взагалі "друга категорія" запасу. Особисто я не проти взяти автомата в руки, але враховуючи закон, то думав лише про якусь самооборону чи щось таке - бо думав, що вже вийшов навіть з другої категорії.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #4 : Квітня 15, 2014, 10:18:04 22:18 »
досить дефіцитна ВОС....

Ну хіба що.... В мене в принципі теж, ЗАС, спецзв"язок, але не думаю, що покличуть... Зараз потрібні водії-механіки та всяка спецура-десантура...

Offline kaktus_x

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #5 : Квітня 15, 2014, 10:23:49 22:23 »
сьогодні був у військоматі.... 68-70 р.н. викликають повістками. рядовий та сержантський склад

??? Як можуть викликати 68-й рік, навіть сержантів ?

Я 68-го року народження, тобто мені минулого року стукнуло 45. Я спеціально перевіряв - по закону рядові запасу знаходяться на обліку до 40 років, сержанти - до 45. І це вже взагалі "друга категорія" запасу. Особисто я не проти взяти автомата в руки, але враховуючи закон, то думав лише про якусь самооборону чи щось таке - бо думав, що вже вийшов навіть з другої категорії.

та я й сам сьогодні децл обуїв.... я офіцер.... але об"ява у селищі - "ВСІМ військовозабов"язаним від 18 до 50 - поновити дані у військоматі"
In vino veritas!

Offline kaktus_x

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #6 : Квітня 15, 2014, 10:27:06 22:27 »
досить дефіцитна ВОС....

Ну хіба що.... В мене в принципі теж, ЗАС, спецзв"язок, але не думаю, що покличуть... Зараз потрібні водії-механіки та всяка спецура-десантура...

електромеханіки, радіоінженери, механіки, етс....
In vino veritas!

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #7 : Квітня 15, 2014, 10:31:21 22:31 »
. я офіцер....

А-а-а !  Тоді усе зрозуміло,  бо я то рядовий. У вас інші категорії обліку...

але об"ява у селищі - "ВСІМ військовозабов"язаним від 18 до 50 - поновити дані у військоматі"

Ну у нашому "селищі" (Львові) я щось поки що нічого не чув про таке. Принаймі сьогодні спецом поштову скриньку перевіряв - пусто...

Offline kaktus_x

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #8 : Квітня 15, 2014, 10:36:50 22:36 »
. я офіцер....

А-а-а !  Тоді усе зрозуміло,  бо я то рядовий. У вас інші категорії обліку...

але об"ява у селищі - "ВСІМ військовозабов"язаним від 18 до 50 - поновити дані у військоматі"

Ну у нашому "селищі" (Львові) я щось поки що нічого не чув про таке. Принаймі сьогодні спецом поштову скриньку перевіряв - пусто...

та у мене теж пусто.... дружина зранку на зупинці побачила об"яву. зателефонувала. я й поїхав. а в менших селах сільради відпрацювали з доставкою повісток
In vino veritas!

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #9 : Квітня 15, 2014, 10:36:56 22:36 »
сьогодні був у військоматі.... 68-70 р.н. викликають повістками. рядовий та сержантський склад

ахуєть! а офіцери какого года?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #10 : Квітня 15, 2014, 10:40:06 22:40 »
нє... кую щит Вітчизни вдома...

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #11 : Квітня 15, 2014, 10:41:35 22:41 »
сьогодні був у військоматі.... 68-70 р.н. викликають повістками. рядовий та сержантський склад

??? Як можуть викликати 68-й рік, навіть сержантів ?

Я 68-го року народження, тобто мені минулого року стукнуло 45. Я спеціально перевіряв - по закону рядові запасу знаходяться на обліку до 40 років, сержанти - до 45. І це вже взагалі "друга категорія" запасу. Особисто я не проти взяти автомата в руки, але враховуючи закон, то думав лише про якусь самооборону чи щось таке - бо думав, що вже вийшов навіть з другої категорії.

ну я теж сержант (младшОй :) ). ПВО.  скоро 45.
повісток не було.
може то від регіону залежить?
або - від спеціальності

я свою так і не розшифрував 507468 (запис ще з часів ссср)
507 - це ясно - Командир отделения, старший оператор РЛС ПРВ-13, ПРВ-17  :smiley16:
а шо таке 468???

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #12 : Квітня 15, 2014, 10:42:29 22:42 »
А я нині цілісінький день вдома просидів , в скриньку не заглядав . Вже завтра подивлюсь. Я правда 67 року і теж про якусь самооборону місцеву  думав але як тра то тра  :upa

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #13 : Квітня 15, 2014, 10:43:39 22:43 »
сьогодні був у військоматі.... 68-70 р.н. викликають повістками. рядовий та сержантський склад

??? Як можуть викликати 68-й рік, навіть сержантів ?

Я 68-го року народження, тобто мені минулого року стукнуло 45. Я спеціально перевіряв - по закону рядові запасу знаходяться на обліку до 40 років, сержанти - до 45. І це вже взагалі "друга категорія" запасу. Особисто я не проти взяти автомата в руки, але враховуючи закон, то думав лише про якусь самооборону чи щось таке - бо думав, що вже вийшов навіть з другої категорії.

ну я теж сержант (младшОй :) ). ПВО.  скоро 45.
повісток не було.
може то від регіону залежить?
або - від спеціальності

я свою так і не розшифрував 507468 (запис ще з часів ссср)
507 - це ясно - Командир отделения, старший оператор РЛС ПРВ-13, ПРВ-17  :smiley16:
а шо таке 468???


піші в спортлото      на дєрєвню к дєдушкє     в мацкву в міністєрство нападєній РФ, оттудова отвєтят
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline kaktus_x

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #14 : Квітня 15, 2014, 10:47:10 22:47 »
А я нині цілісінький день вдома просидів , в скриньку не заглядав . Вже завтра подивлюсь. Я правда 67 року і теж про якусь самооборону місцеву  думав але як тра то тра  :upa

зайди у військомат та понови особисті дані. а самооборона - то й у нас вже двіжняк пішов. без усяких ПС... ;)
In vino veritas!

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Шалом, гої! У віськоматі відмітилися?
« Reply #15 : Квітня 15, 2014, 10:49:59 22:49 »
так - тут можна глянути свою військову спеціальність: http://desantura.ru/forum/forum44/topic200/?PAGEN_1=10