Автор Тема: Я же говрил , что враги будут взрывать Украину именно так  (Прочитано 2666 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Какие перспективы

Стоит отметить, параллельно с 5670-д были поданы два аналогичных по тематике проекта, но учитывая внушительную группу авторов, а также факт, что одним из них является глава профильного комитета по вопросам культуры и духовности Николай Княжицкий, вероятность его рассмотрения очень высока.

Эту информацию OBOZREVATEL подтвердил народный депутат от "Народного фронта" Тарас Креминь. По его словам, законопроект будет рассмотрен уже на следующей пленарной неделе и, вероятно, будет основным.

Главные его цели - побороть последствия закона "регионалов", а также увеличить влияние украинского языка в западных и южных регионах страны.


А вы думали это будет проходить под лозунгами "Откроем путь Путлеру?" Именно так эта шобла под выборы будет клепать бомбу под страну и крутить закон КК, второй сезон. И это намерение читалось еще при скачках грузинского наркомана.

http://maxpark.com/community/8211/content/6477046
« Останнє редагування: Вересня 13, 2018, 08:05:07 20:05 від Южанин »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Что не успел сделать Путлер и почему его затея провалилась? Он не успел расколоть страну , что планировалось сделать под выборы 2015 года и весь народ Украины встал на защиту страны. Теперь начинается вторая серия и эти типа "патриоты" будут доделывать недоделки Путлера с той же целью.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46755
  • Never give in!
У тебе є вибір - попросити хуйла по допомогу і захистити твій язик.

Ваші вже це робили в 2014-му.
If you are going through hell, keep going.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Инкапсуляция. Заворачивают в съедобную обертку.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Южанин, про що там проєкт?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46755
  • Never give in!
Т ь о т я

— Не бачили, не читали? "Харків" — написано. Тільки що під'їхали до вокзалу, дивлюсь — отакими великими літерами: "Харків". Дивлюсь — не "Харьков", а "Харків"! Нащо, питаюсь, навіщо ви нам іспортілі город?

М а з а й л о

— Дайте мені слова!.. Слова! Води!.. Води!..

М а з а й л и х а налила і дала йому води.

Поки він пив, Т ь о т я увірвала Мокієву промову. Задихана:

— Годі!.. Годі!.. І скажи нарешті, Моко, Моко, Мо-ко, невже ти не руська людина?

М о к і й

— Я — українець!

Т ь о т я

— Та українці — то не руські люди? Не руські, питаю? Не такі вони, як усі росіяни?

М о к і й

— Вони такі росіяни, як росіяни — українці...

Т ь о т я

— Тоді я не розумію, що таке українці, хто вони такі: євреї, татари, вірмени?.. Будь ласка, скажіть мені, кого у вас називають українцями? Будь ласка...

М а з а й л о, випивши води:

— Українцями звуться ті, хто вчить нещасних службовців так званої української мови. Не малоруської і не Тарасошевченківської, а української — і це наша малоросійська трагедія.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46755
  • Never give in!
Т ь о т я

— Не розумію. Тоді у вас якась друга партія. У нас, у Курську, нічого подібного! Нічого подібного! Всі говорять руською мовою. Прекрасною московською мовою, жаль тільки, що нам її трошки попсували євреї, що їм тепер дозволено жити у Курську. Та не про це, мої милі, я взялася вам сказати. Дуже жалько, дуже жалько, що у вас не виставляють на театрі "Дні Турбіних" — я бачила в Москві. Ах, мої ви милі, "Дні Турбінах". Це ж така розкіш. Така правда, що якби ви побачили, які взагалі осоружні, огидливі на сцені ваші українці, ви б зовсім одцуралися цієї назви... Грубі, дикі мужлани! Телефон попсувався, дак вони... Ха-ха-ха... трубку чоботом почали лагодити, об стіл, об стіл її, — бах, бах. Ідійоти! І хоть би один путній, хоть трішки пристойний був. Жодного! Ви розумієте? — Жодного! Всі, як один, дикі й жорстокі... Альошу, милого, благородного Альошу вбили, та як убили!... Якби ви, панове, знали, яка це драМ а т ична сцена, коли Альошина сестра довідується, що брата її вбито! Я плакала... (Утерла сльози). І тобі, Моко, після цього не сором називатися українцем, не сором поставати проти нового папиного прізвища! Та в "Днях Турбіних" Альоша, ти знаєш, як про українізацію сказав: все це туман, чорний туман, каже, і все це минеться. І я вірю, що все оце минеться. Зостанеться єдина, неподільна...
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46755
  • Never give in!
М о к і й. Г у б а. Т е р т и к а, навіть Д я д ь к о Т а р а с:

—Що-о?!

Т ь о т я хитро:

— СРСР...

Губа до Тертики:

— Баба з кованим носом!

Т ь о т я

—А якби ви знали, якою огидною, репаною мовою вони говорять на сцені. Невже й ваші українці такою говорять? Жах! До речі, невже правда, що "акушерка" по-українському "пупорізка" ? Пупорізка? Ха-ха-ха... Невже "адвокат" по-вашому — "брехунець", а на лампу ви кажете — лямпа, а на стул — стілець? Хі-хі-хі — стілець!

Тут як не вихопиться дядько Т а р а с:

— А по-вашому, по-оно-о-му, вишепоіменованому, не по без-воз-мез-дно у французів бла-го-прі-об-ре-тє-н-ному, а по істинно по-расєйському як буде "акушерка" ? По-нашому "повитуха", а по-вашому як?

Т ь о т я М о т я

— Акушерка.

Д я д ь к о Т а р а с

— Нічого подібного! "Акушерка" — слово французьке, "адвокат" — латинське, "лямпа" — німецьке. По-нашому білет — "квиток", а по-вашому як?

Т ь о т я

— Білет.

Д я д ь к о Т а р а с

— А дзуськи! "Білет" — слово французьке. Думаєте, "комод" — ваше слово, "гардина", "кооператив" або "вагон"? "Матерія" — думаєте, ваше слово, "овальний", "роза" або "машина"? Навіть "гармоніка" — і то не ваше слово.

Т ь о т я М о т я

— Шовінізм!

Д я д ь к о Т а р а с

— Нехай шовінізм, проте і це не ваше слової Половина слів у вас позичена...

Т ь о т я М о т я

— Коли на те пішло, то по-вашому, по-вищезгаданому, через позаяк додатково порепаному як буде комод?

Д я д ь к о Т а р а с

— Одіжник!

М о к і й

— Нічого подібного! Комод — і по-нашому "комод".

Т ь о т я

— А "кооператив" ? "Вагон" ?

Д я д ь к о Т а р а с

— "Кооператив"? Кооператив... Кооператив... Гм... Підождіть, я придумаю...

М о к і й

— Так і буде — "кооператив".

Т ь о т я

— Ага! Так і ви крали?!

Д я д ь к о Т а р а с

— Хоч і крали, та не ховались. Украли у німців "лямпу", — кажемо лямпа, а ви її перекрутили вже на якусь "лам-пу".
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46755
  • Never give in!
Т ь о т я

— Ви серйозно чи по-вкраїнському?
If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Южанин, про що там проєкт?

Что бы там не было , но вводятся полицейские штрафы. Этого достаточно что-бы поднять волну о притеснениях , преследованиях и сделать ремейк 2014 года. К этому все и идет.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46755
  • Never give in!
М а з а й л о

— А я не повірю вам, не повірю! І тобі, Мокію, раджу не вірити українізації. Серцем передчуваю, що українізація — це спосіб робити з мене провінціала, другосортного службовця і не давати мені ходу на вищі посади.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46755
  • Never give in!
Южанин, про що там проєкт?

Что бы там не было , но вводятся полицейские штрафы. Этого достаточно что-бы поднять волну о притеснениях , преследованиях и сделать ремейк 2014 года. К этому все и идет.

Ти вже поднімаєш волну.
І палишся...  :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ну от читаю.

Полная украинизация
Новый законопроект вносит ряд поправок и касается многих сфер жизни украинцев - от выборов до кино.
Во-первых, 5670-д вносит изменения в судебную систему Украины. В проекте закона четко прописано - все документы и акты гражданского, административного, криминального судопроизводств ведутся на украинском языке. После принятия норм истцы, ответчики, а также судебные инстанции будут обязаны предоставлять любые документы исключительно на государственном языке.


Кроме того, при трудоустройстве будущий судья и его помощник должны не просто показать свободное владение украинским языком, но и подтвердить это сертификатом из “Нацкомиссии по стандартам”.

Це - правильно.


Согласно предлагаемым нормам, реклама в Украине переводится на государственный язык. Все зарегистрированные в стране организации и субъекты собственности изготовляют вывески и рекламные таблички исключительно на украинском. Аналогичные изменения коснутся телевидения, радиовещания и газет. Пункт о 60% украинского контента в эфирах - исключен.
После принятия закона потребители также смогут прочитать всю необходимую информацию о любом товаре на украинском языке. Изменения касаются в том числе и маркированной продукции.

Це - правильно.

Що там неправильно? Все не читав.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча


Ти вже поднімаєш волну.
І палишся...  :lol: :lol: :lol:

Палишься ты блохастая кремлевская шавка запоребриковая. Циба в будку тварь!!!

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Согласно предлагаемым нормам, реклама в Украине переводится на государственный язык. Все зарегистрированные в стране организации и субъекты собственности изготовляют вывески и рекламные таблички исключительно на украинском.
Це - правильно.


Это правильно? А рекламу и вывески государство будет за свой счет выполнять или цеплять их на свои богодельни ? А ну переведи на украинский ADIDAS,REEBOK, SHELL и прочие торговые марки. И почему частному бизнесу дегенераты указывают как им продавать свой товар?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46755
  • Never give in!
Ти заплатиш...  :lol: :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Это правильно? А рекламу и вывески государство будет за свой счет выполнять или цеплять их на свои богодельни ? А ну переведи на украинский ADIDAS,REEBOK, SHELL и прочие торговые марки. И почему частному бизнесу дегенераты указывают как им продавать свой товар?

Якщо не помиляюся, закон про зовнішню рекламу був прийнятий ще років 10 тому, і він спочатку працював, але потім шось пішло не так. Особисто мене дуже дратує коли бачу рекламу або вивіски російською. Так і хочеться закидати камінням чи позривати нах.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46755
  • Never give in!
Это правильно? А рекламу и вывески государство будет за свой счет выполнять или цеплять их на свои богодельни ? А ну переведи на украинский ADIDAS,REEBOK, SHELL и прочие торговые марки. И почему частному бизнесу дегенераты указывают как им продавать свой товар?

Якщо не помиляюся, закон про зовнішню рекламу був прийнятий ще років 10 тому, і він спочатку працював, але потім шось пішло не так. Особисто мене дуже дратує коли бачу рекламу або вивіски російською. Так і хочеться закидати камінням чи позривати нах.


 :smiley15: :smiley15: :smiley15: :smiley15: :smiley15:
If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Закон КК был принят врагами Украины за три месяца до выборов 2012 года с определенной целью .Те же враги Украины ,опять под выборы , с той же целью , только под псевдо патриотическими лозунгами творят тоже самое.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
А завтра пятниця.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1756
О!
Язикоущємльонний  Южанін язикосрач розводить, а гілка ще не "херак!"(с).
Дивно...

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
О!
Язикоущємльонний  Южанін язикосрач розводить, а гілка ще не "херак!"(с).
Дивно...

Geo,  мне этому  скоту ответить в своем стиле или ты сам утихомиришь животное?

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Російськомовні незадоволені, значить правильний закон.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Російськомовні незадоволені, значить правильний закон.

Ну, ну. Я второй раз не пойду. Ты сам будешь с автоматом объяснять , что  любить Украину это значит все расхерячить вокруг , пока перед тобой не образуется с автоматом с другой стороны. И что характерно в этом уже будет виновен не кремль , а такие как ты и замотанные  во флаги Украины кремлевские крысы, как это было осенью прошлого года.  .

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968

Согласно предлагаемым нормам, реклама в Украине переводится на государственный язык. Все зарегистрированные в стране организации и субъекты собственности изготовляют вывески и рекламные таблички исключительно на украинском.
Це - правильно.


Это правильно? А рекламу и вывески государство будет за свой счет выполнять или цеплять их на свои богодельни ? А ну переведи на украинский ADIDAS,REEBOK, SHELL и прочие торговые марки. И почему частному бизнесу дегенераты указывают как им продавать свой товар?

Вивчайте досвід Канади. Всі таблички, написи на товарах - двома державними мовами. Якщо установа державна, то гроші державні. А якщо приватна - то приватні.  Приватні бізнеси не звільнені від дотримання вимог законодавства.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Южанін скажи що у тебе в голові за вавка?

Хочеш тебе з себе вивести і заболтати тему, згадай що у росіян не якись язик такий не вірний що не може вимовити українські слова, а вді українських слів на клавіатурі пече пальці...

Ти хіба не помічаєш що тебе зумисно цим тролять? :smilie9:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Приватні бізнеси не звільнені від дотримання вимог законодавства.

Во-во этой фразой тупое всегда пытается оправдать свою тупость. А законодательство Украины принимается в чьих интересах ?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27020

Согласно предлагаемым нормам, реклама в Украине переводится на государственный язык. Все зарегистрированные в стране организации и субъекты собственности изготовляют вывески и рекламные таблички исключительно на украинском.
Це - правильно.


Это правильно? А рекламу и вывески государство будет за свой счет выполнять или цеплять их на свои богодельни ? А ну переведи на украинский ADIDAS,REEBOK, SHELL и прочие торговые марки. И почему частному бизнесу дегенераты указывают как им продавать свой товар?

Вивчайте досвід Канади. Всі таблички, написи на товарах - двома державними мовами. Якщо установа державна, то гроші державні. А якщо приватна - то приватні.  Приватні бізнеси не звільнені від дотримання вимог законодавства.

У нас один государственный слава богу

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46755
  • Never give in!
Якщо йти за канадським прикладом, то Західна Україна має вживати польсьу, а решта України - кацапську. Так що Україна на Схід від Збруча і є канадським варіянтом. :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Приватні бізнеси не звільнені від дотримання вимог законодавства.

Во-во этой фразой тупое всегда пытается оправдать свою тупость. А законодательство Украины принимается в чьих интересах ?

Більшості.