Автор Тема: Сявік йде в спасителі  (Прочитано 1758 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Сявік йде в спасителі
« : Вересня 15, 2018, 01:29:05 13:29 »
Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вважає, що національний лідер має об'єднати українців і він особисто готовий іти в політику.
...
Він також заявив, що не готовий миритися з ситуацією, коли політики продовжують красти. "Я часто чую від політиків слова про те, що музиканти повинні співати, а політикою повинні займатися політики. 27 років ці політики займаються політикою. І що ми бачимо? Що роблять політики? Крадуть. Перекладаючи на нормальну мову, їхній лозунг мав би бути таким: нехай музиканти співають, а ми будемо продовжувати красти. Ви готові миритися з такою ситуацією? Я не готовий. Що мені в такій ситуації залишається робити?", - наголосив Вакарчук.

Таки підарас :fp2

Тут більше від співака ротом  Вакарчук готовий іти в політику, але не каже про президентські амбіції

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #1 : Вересня 15, 2018, 01:55:56 13:55 »
А чо ж  он в ВР не остался если решил политикой заняться?
Или он зрадоебов наслушался что президент контролирует все и вся и что хочет то и воротит?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #2 : Вересня 15, 2018, 02:10:45 14:10 »
Та хай іде.
Це рівнозначно тому , аби він пішов нахуй.
Тепер йому світить доля Кабздона. Той теж у політику ходив :weep:
Mocsia delenda est

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #3 : Вересня 15, 2018, 02:39:07 14:39 »
Тепер йому світить доля Кабздона. Той теж у політику ходив :weep:
Та ні. Просто зашкварившись на підтримці Вони (а іншого варіанту "піти в політику"
у нього нема), Славік відгребе лайна на свою адресу. Образиться на весь світ і
пісні стануть ще сумнішими  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #4 : Вересня 15, 2018, 03:16:25 15:16 »
Цікаво, хто спонсори заходу ?   :smilie7:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #5 : Вересня 15, 2018, 05:12:49 17:12 »
Клікуха "Сявік" в українському політикумі завжди була закріплена за Кириленко. Він же "Пінгвін". :)
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #6 : Вересня 15, 2018, 05:42:34 17:42 »
Ну не знаю, цьому кадру більше підходить  :smilie5:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #7 : Вересня 15, 2018, 07:59:32 19:59 »
Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вважає, що національний лідер має об'єднати українців і він особисто готовий іти в політику.
...
Він також заявив, що не готовий миритися з ситуацією, коли політики продовжують красти. "Я часто чую від політиків слова про те, що музиканти повинні співати, а політикою повинні займатися політики. 27 років ці політики займаються політикою. І що ми бачимо? Що роблять політики? Крадуть. Перекладаючи на нормальну мову, їхній лозунг мав би бути таким: нехай музиканти співають, а ми будемо продовжувати красти. Ви готові миритися з такою ситуацією? Я не готовий. Що мені в такій ситуації залишається робити?", - наголосив Вакарчук.

Таки підарас :fp2

Тут більше від співака ротом  Вакарчук готовий іти в політику, але не каже про президентські амбіції
Славкові все таки про крадіїв треба обережніше розказувати, бо земельку під своє обійстя під Києвом він теж не купував на базарі. Це ще не пригадуючи тих часів, коли його тата призначали ректором Універу і вся кафедра збирала 200 тис. баксів на хабар міністру освіти. Ця ж кафедра до речі писала дисер кандидату наук Славкові Вакарчуку  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #8 : Вересня 15, 2018, 08:16:40 20:16 »
Якщо він піде в прези, то опоненти нариють на нього такого болота, що подальшим перспективам у тому числі і "Океану Ельзи" - кранти.

А так хоч бабло збирають ще поки своєю занудною "творчістю" (хоча яка там творчість, все скромно запозичене в Оазиса та інших бритів).

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #9 : Вересня 15, 2018, 08:45:08 20:45 »
Роблю прогноз - він у презденти не пійде а буде першим номером нової партії на виборах у Раду

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #10 : Вересня 15, 2018, 08:57:41 20:57 »
Роблю прогноз - він у презденти не пійде а буде першим номером нової партії на виборах у Раду

+++

Десь так. Бо якщо він полізе у президенти, то назавжди поховає себе у купі лайна.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #11 : Вересня 15, 2018, 09:56:43 21:56 »
А чо ж  он в ВР не остался если решил политикой заняться?
Или он зрадоебов наслушался что президент контролирует все и вся и что хочет то и воротит?
Видимо ОЕ его уже не устраивает.
Захотелось чего то нового, свеженького...
Пущай идет - Петя ему как раз стульчик поставит, что бы Сява не оступился...
Роблю прогноз - він у презденти не пійде а буде першим номером нової партії на виборах у Раду
Можливо.
Якщо він піде в прези, то опоненти нариють на нього такого болота, що подальшим перспективам у тому числі і "Океану Ельзи" - кранти.
А так хоч бабло збирають ще поки своєю занудною "творчістю" (хоча яка там творчість, все скромно запозичене в Оазиса та інших бритів).
Нариють - сто пудов, коли ще почне пiд когось сам капати...
Воно ж дурне - не розумiе, що полiтика взагалi... бруд\на справа.
Романтiк...
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #12 : Вересня 15, 2018, 10:02:25 22:02 »
Та який він нафіг романтик  :pooh_lol:

Баблішко откєль, романтичні баришні дають ?  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #13 : Вересня 15, 2018, 10:07:03 22:07 »
Та який він нафіг романтик  :pooh_lol:
Баблішко откєль, романтичні баришні дають ?  :weep:
Може кому й подобаеться... його штиль.
Десь бачiв вiдео, здаеться по СТБ... як Сява... пiв години студентам лакшину вiшав.
От нащо лабуху середнього рiвня... ще й в моралiзатори йти?..
А уявiть, пройде воно в Раду, що там робити буде?..
В Преззи... його не пустять - Петя... не дурний та розумiе, що садити в Головну табуретку дитину... не можна.
Хай спiвае - кожний робить те, що вмiе.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #14 : Вересня 29, 2018, 09:19:59 21:19 »
Ще один сказочнік возмужал  :weep:

На думку музиканта, суддівський корпус слід повністю оновити, а до розгляду справ залучити присяжних з бізнесу і суддів з-за кордону.

Присяжні-бізнесмени і судді з-за кордону. Вакарчук розповів, якою бачить реформу судової системи


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #15 : Вересня 29, 2018, 09:33:37 21:33 »
Ще один сказочнік возмужал  :weep:

На думку музиканта, суддівський корпус слід повністю оновити, а до розгляду справ залучити присяжних з бізнесу і суддів з-за кордону.

Присяжні-бізнесмени і судді з-за кордону. Вакарчук розповів, якою бачить реформу судової системи

Явно комуто лучше петь

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #16 : Вересня 29, 2018, 10:15:43 22:15 »
Вони крадуть, а він -співає.
Непорядок !
 :smilie5:


Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #17 : Вересня 30, 2018, 08:33:43 08:33 »
Вони крадуть, а він -співає.
Непорядок !
 :smilie5:

Та ясно, що жаба давить :bch:
Mocsia delenda est

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #18 : Вересня 30, 2018, 09:37:17 21:37 »
Почитав Славка про реформу суддів. Славко, на жаль, тупуватий.

Оця ідея:

Крім того, для розгляду комерційних спорів слід залучити як присяжних авторитетних правників, делегованих представниками бізнесу.

мені особливо сподобалась. Хоча здається щось таке я вже читав.

Тут обізвалася Лисиця.—
Розбійницю таку не так судить годиться:
Щоб більше жаху їй завдать
І щоб усяк боявся так робити, —
У річці вражу Щуку утопити!
— Розумна річ! — всі зачали гукать.
Послухали Лисичку
І Щуку кинули — у річку.


 :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #19 : Вересня 30, 2018, 09:43:18 21:43 »
Так отож. Там ще пишуть, що в провінційних судах некомплект страшний, а пєвун наш взагалі несе якусь херню про суддів з-за кордону   :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #20 : Вересня 30, 2018, 09:49:54 21:49 »
Почитав Славка про реформу суддів. Славко, на жаль, тупуватий.

Я не думаю, що він настільки тупий, що не здатний зрозуміти, що дурниці верзе.
Думаю все простіше та набагато гірше. Славкові насрати, він просто бабло заробляє, яке в нього російські та українські олігархи вкладають.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #21 : Вересня 30, 2018, 09:52:14 21:52 »
Так отож. Там ще пишуть, що в провінційних судах некомплект страшний, а пєвун наш взагалі несе якусь херню про суддів з-за кордону   :weep:
Ви так дивуєтесь, ніби справді чекали від Вакарчука якихось притомних пропозицій. Даруйте, ви що забули, що йдеться про автора пісні "Не твоя війна"?!
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #22 : Вересня 30, 2018, 10:09:03 22:09 »
Так отож. Там ще пишуть, що в провінційних судах некомплект страшний, а пєвун наш взагалі несе якусь херню про суддів з-за кордону   :weep:
Ну навіть якщо промовчати що судді з закордону не знатимуть ані української-російської мови, ані українського законодавства, ані процедур, і просто банально не зможуть працювати тут, ні напряму, ні через перекладачів (перекладачі в такому випадку і стануть основними учасниками і бенефеціарами судових процесів), то можна хоча б порахувати кошторис цього експерименту. Кваліфікований юрист (наприклад із США) навряд чи поїде в незнайому йому проблемну воюючу країну, якщо йому запропонують менше ніж $300-500 тисяч на рік. Тому що він  в США може стільки заробити. В Україні порядка 6 тисяч судей. Ну нехай половину їх замінити на іноземців. $400K * 3000 = $1,2 млрд. В рік. Ми від кацапського газового транзиту ненабагато більше отримуємо. У нас уся металургійка всього в кілька разів більше дає ніж Славко хоче на суддів-іноземіців викинути. Де Славко гроші на це візьме? Концерти даватиме?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19088
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #23 : Вересня 30, 2018, 11:43:13 23:43 »
Славко, на жаль, тупуватий.

Як всі музики.  :al

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #24 : Вересня 30, 2018, 11:46:59 23:46 »
Я думаю варто для проби оновити склад гурту Океан Ельзи. Залучити закордонноих музикантів. Голосуватимуь активісти.
І соліста переобрати.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #25 : Жовтня 01, 2018, 12:55:45 00:55 »
Голосуватимуь активісти.
Іво Бобул, Винник і Поплавський.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #26 : Жовтня 01, 2018, 01:02:22 01:02 »
Голосуватимуь активісти.
Іво Бобул, Винник і Поплавський.
Їх кандидатами в солісти ОЕ можна.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #27 : Січня 12, 2022, 01:58:10 01:58 »
Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вважає, що національний лідер має об'єднати українців і він особисто готовий іти в політику.
...
Він також заявив, що не готовий миритися з ситуацією, коли політики продовжують красти. "Я часто чую від політиків слова про те, що музиканти повинні співати, а політикою повинні займатися політики. 27 років ці політики займаються політикою. І що ми бачимо? Що роблять політики? Крадуть. Перекладаючи на нормальну мову, їхній лозунг мав би бути таким: нехай музиканти співають, а ми будемо продовжувати красти. Ви готові миритися з такою ситуацією? Я не готовий. Що мені в такій ситуації залишається робити?", - наголосив Вакарчук.
...

Не чути щось зараз підараса  :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #28 : Січня 12, 2022, 04:35:04 04:35 »
Не чути щось зараз підараса  :smilie7:

чому?
чути
колядки співає :lol:
Mocsia delenda est

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17209
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Сявік йде в спасителі
« Reply #29 : Січня 12, 2022, 08:01:37 08:01 »
Сявік в будь якому разі йде найух.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: