Автор Тема: СЗВ. Підклад яєць  (Прочитано 6723 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
СЗВ. Підклад яєць
« : Вересня 30, 2018, 05:01:43 17:01 »
От зіткнувся із такой хуйньой.
Весною розпушував землю навколо посаджених осінню троянд. Під однією викопав яйце, гусини або індюшине, судячи із розмірів. Спалив нахуй на тому ж місці, попредньо обдавши святою водою. Троянда довго боролась, але загинула.
Влітку кедура та ж сама.
Копаю часник. Знов яйце. Трішки менше - качине або великої курки. Процеі дура та ж сама. Часник теж там ні в пизду вродив.
Сьогодні готую ділянку під розсадку клубники і знов вигрібаю яйце. Зараз буду йому аудофе робити. Весною минулого року там садив малинові дерева - всі до єдиного тоді ж і загинули.
Потім мене осенило - всі три знайдені яйця знаходяться по напрямку вуглів хати.

От скажіть тепер пені, чи все це хуйня і моя параноя і то все тваринки поприкопувпли, чи дійсно хтось ото так "добра" бажає і що робити в останньому випадку?

Offline Кость

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 42
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #1 : Вересня 30, 2018, 05:20:17 17:20 »
У нас куница рядом живет. Постоянно яйца находим где-попало. Хитом было яйцо в моторе машины.
Немного помогает ультразвуковой отпугиватель.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #2 : Вересня 30, 2018, 05:35:56 17:35 »
Сподіваюся, про спалювання і святу воду - жарт  :lol:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27009
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #3 : Вересня 30, 2018, 05:51:57 17:51 »
Параноя :)

Хотя "добрые люди" конечно могли прикопать "на счастье", но ты ж понимаешь что это все бред. :)
Хотя для психологического спокойствия можешь спалить, как говорил один равин - "хуже не будет"

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #4 : Вересня 30, 2018, 05:53:01 17:53 »
Яке в людей цікаве життя.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #5 : Вересня 30, 2018, 05:54:36 17:54 »
Параноя :)

Хотя "добрые люди" конечно могли прикопать "на счастье", но ты ж понимаешь что это все бред. :)
Хотя для психологического спокойствия можешь спалить, как говорил один равин - "хуже не будет"

Як на мене, для психологічного спокою краще якраз не спалювати


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #6 : Вересня 30, 2018, 05:55:11 17:55 »
Яке в людей цікаве життя.  :gigi:

 :smiley24:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27009
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #7 : Вересня 30, 2018, 05:58:35 17:58 »
Параноя :)

Хотя "добрые люди" конечно могли прикопать "на счастье", но ты ж понимаешь что это все бред. :)
Хотя для психологического спокойствия можешь спалить, как говорил один равин - "хуже не будет"

Як на мене, для психологічного спокою краще якраз не спалювати

Я когда крышу в доме перекрывал выкинул найденное под шифером яйцо. Так маман мне лет пять это поминала и долбила мозг тем как я был неосторожен. Надо было мол выйти в лунную ночь на перекресток и выкинуть его через плечо  :laugh:, ну или чтото в этом духе, я точно не помню.
Так что лучше пусть спалит для спокойствия в личной жизни :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33422
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #8 : Вересня 30, 2018, 06:05:03 18:05 »
Може сусідка якась приворожити хоче  :smilie5:

А так - собаку сторожового заведи.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #9 : Вересня 30, 2018, 06:08:35 18:08 »
Параноя :)

Хотя "добрые люди" конечно могли прикопать "на счастье", но ты ж понимаешь что это все бред. :)
Хотя для психологического спокойствия можешь спалить, как говорил один равин - "хуже не будет"

Як на мене, для психологічного спокою краще якраз не спалювати

Я когда крышу в доме перекрывал выкинул найденное под шифером яйцо. Так маман мне лет пять это поминала и долбила мозг тем как я был неосторожен. Надо было мол выйти в лунную ночь на перекресток и выкинуть его через плечо  :laugh:, ну или чтото в этом духе, я точно не помню.
Так что лучше пусть спалит для спокойствия в личной жизни :gigi:

Краще рубати всі ці яйця, пусті відра і різні знаки в зародку

Треба з честю нести місію порохобота  :lol:




Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #10 : Вересня 30, 2018, 06:24:30 18:24 »
Та хуй його зна. Може паранойя, може ще щось. Сам ніколи в подібну хуйню не вірив. Але от останній рік щось і справи не ахті як ідуть, і болячки почали всілякі вилазити - то лікоть не зігну, то на ногу стати не можу і все без будь-яких причин.
Справа в тому, що в селі практично всі думають, що хата належить моїй малій - вони з чоловіком там жили, ремонтували й зараз вкладають в неї гроші. Але 5 років тому поїхали працбвати в Данію. Тепер  купили квартиру в Полтародмаві, мафинку в Данії, там же народили мені онука та онучку, непогано заробляють  і живуть добре. А кому ж таке в селі сподобається?

Ну й про всяку різну магію. В мене бабуся і її сестра прекрасно вміли виводити гуски. Бабуня перед смертю передала Дар кузену - найстаршому внуку і хоч вірте хоч ні, але і він виводив гуски і передав це своїй дочці. Як він це робить, як воно передається мні теж дуде цікаво, але ніколи про це у нього не запитаю.ее

ПС: яйце згоріло прям в розплаві пляшок з під пива.

Знайду четверте - теж спалю і нехай згорить живцем те, що їх підкладає.  :gigi:щ

Offline Кость

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 42
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #11 : Вересня 30, 2018, 07:01:06 19:01 »
... нехай згорить живцем те, що їх підкладає.  :gigi:щ
Чому така агресія? Може він хоче з вами потоваришувати, їжу вам носить, а ви його ненавидіте.
Молока йому налийте, біля дверей поставте.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #12 : Вересня 30, 2018, 08:43:35 20:43 »
Моя прабабця колись знайшла якесь яйце, не знаю що вони з ним зробили, якось також ліквідували, і потім ще багато місяців а мо й років пригадували цю подію.

А була ще одна історія. Бабця знайшла у хаті якійсь дивний гудзик, таких ніколи в домі не було, порадилися з матір'ю і вирішили негайно ліквідувати. Винесли на двір, кинули на помийку, закопали чи що там. Батько потім прийшов і каже - ось мої джинси, тут пуговка така була, на кишені, відпала, чи ніхто не бачив? Вони переглянулися та - ой, ми знайшли та викинули, думали що пороблено ... він - йопт, я тільки з-за цього гудзика вчора ті джинси в комісіонці купив...  :weep:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #13 : Вересня 30, 2018, 10:48:11 22:48 »
Шарік, то серед сусідів є злісний йульок. Обсип крейдою ділянку навколо і часником обсади для гарантії.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14493
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #14 : Жовтня 01, 2018, 10:12:26 10:12 »
Хуйня, або куниця , або тхір підкладає😁
Mocsia delenda est

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #15 : Жовтня 01, 2018, 11:35:08 11:35 »
Хуйня, або куниця , або тхір підкладає😁

Прикинь.. а Шарік святою водою, палив то яйце потім. Цирк, ото би зазняти..

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #16 : Жовтня 01, 2018, 12:22:26 12:22 »
Тобто ви хочите сказати, що куниця притягла яйце, розміром з м'яч для внликого тенісу, акуратно згребла тонкий шар піску, яким була замульчована троянда, закопала яйце, а потім так само акуратно замульчувала це піском?

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #17 : Жовтня 01, 2018, 12:31:08 12:31 »
Вчера, спилил несколько веток на старой яблоне, на одной были кусты омелы. Повесил над дверью. Пусть повисит пару дней, от всякой нечисти :smilie8: :smilie5:
скаче дид ишак лютуе

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27009
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #18 : Жовтня 01, 2018, 12:33:10 12:33 »
Тобто ви хочите сказати, що куниця притягла яйце, розміром з м'яч для внликого тенісу, акуратно згребла тонкий шар піску, яким була замульчована троянда, закопала яйце, а потім так само акуратно замульчувала це піском?

Если куница зарывает "про запас"  то такое вполне может быть. Еще и веточками могла замаскировать. А куст это ориентир

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: СЗВ. Підклад яєць
« Reply #19 : Жовтня 01, 2018, 12:35:24 12:35 »
Тобто ви хочите сказати, що куниця притягла яйце, розміром з м'яч для внликого тенісу, акуратно згребла тонкий шар піску, яким була замульчована троянда, закопала яйце, а потім так само акуратно замульчувала це піском?

Думаю, тут сильно б допомогла камера

Це взагалі досить корисна річ