Автор Тема: Дякую Олені Притулі.  (Прочитано 4808 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #60 : Жовтня 07, 2018, 09:22:23 09:22 »
Краще вже так, ніж як казльониш ТімміАпостол досі вірити, що Притула просто не розібралася  :lol:
От зараз ти на рівному місті мене намагався образити.

В твоїх тараканах в розібратись взагалі не можливо. Всюди конспірологія.
Тіммі, ти ображаєш здоровий глузд своїми заявами, що Притула просто не розібралась в ситуації.
Тому фактично ти перший почав ображати опонентів.

Тіммі і здоровий глузд незнайомі одне одному.
Так що це - огидна брехня про образу.  :bch:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #61 : Жовтня 07, 2018, 09:39:01 09:39 »
Тіммі, ти ображаєш здоровий глузд своїми заявами, що Притула просто не розібралась в ситуації.
Тому фактично ти перший почав ображати опонентів.
Гразда, от вона читає тут СУП, в тебе є можливість просвітити і розповісти мені про свої переконання, які ти вважаєш абсолютною істиною.
Тіммі, ти знову пишеш маячню і тим самим на грубість нариваєшся  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #62 : Жовтня 07, 2018, 09:41:16 09:41 »
Тіммі, ти знову пишеш маячню і тим самим на грубість нариваєшся  :laugh:
Я так розумію, аргументів не буде на свою користь?  :smilie11:

 :smilie11: Тоді виходить що ти просто любити конспірології. :Razom:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #63 : Жовтня 07, 2018, 09:42:46 09:42 »
Тіммі і здоровий глузд незнайомі одне одному.
Так що це - огидна брехня про образу.  :bch:

Здорового глузду не існує, це вигадка. Ну накрайняк він нагадує інстинкт самозбереження.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #64 : Жовтня 07, 2018, 09:44:41 09:44 »
Тимми баллансирует.
И тут интересно, и там - интересно.
Поэтому ему приходится использовать  витиеватую риторику.

А шо поробиш ?
 :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #65 : Жовтня 07, 2018, 09:49:51 09:49 »
Тіммі, ти знову пишеш маячню і тим самим на грубість нариваєшся  :laugh:
Я так розумію, аргументів не буде на свою користь?  :smilie11:

 :smilie11: Тоді виходить що ти просто любити конспірології. :Razom:
Тіммі, тобі навіть такі лояльні до фупівської адміністрації фупчеки як ЮАР відкритим текстом написали, що Казльона на гебню працює, а ти далі як вуж на пательні крутишся, намагаючись догодити Казльоні  :weep:
Будеш й далі вар'ята вдавати - вибачай, але будеш битий. Можливо дрючком по м'якому місцю.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #66 : Жовтня 07, 2018, 09:57:21 09:57 »
З Притулою все дуже просто. Тупенька, абсолютно сіра особистість, якій пощастило опинитися в правильних руках і правильному ліжку. Слово "пощастило" прошу розуміти з точки стояння тієї особистості, бо з точки зору нормальної людини- ну його нафік таке щастя. Але ж це для нормальної людини. Кацапська жадність і блядське нутро творять чудеса і використовують ситуацію по повній програмі, компенсовуючи відсутність інтелекту. Що в результаті і сталося. Тут немає жодного чуда метаморфози, вона завжди такою була.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #67 : Жовтня 07, 2018, 11:01:04 11:01 »
З Притулою все дуже просто. Тупенька, абсолютно сіра особистість, якій пощастило опинитися в правильних руках і правильному ліжку. Слово "пощастило" прошу розуміти з точки стояння тієї особистості, бо з точки зору нормальної людини- ну його нафік таке щастя. Але ж це для нормальної людини. Кацапська жадність і блядське нутро творять чудеса і використовують ситуацію по повній програмі, компенсовуючи відсутність інтелекту. Що в результаті і сталося. Тут немає жодного чуда метаморфози, вона завжди такою була.
Нещодавно Голлівуд зняв фільм "Червоний горобець" про кадебешну школу професійних шльондр. Дуже схоже на те, що наша Альонушка ту школу закінчила, після чого її намагались засунути в ліжко Кучмі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #68 : Жовтня 07, 2018, 11:34:54 11:34 »
Краще вже так, ніж як казльониш ТімміАпостол досі вірити, що Притула просто не розібралася  :lol:
От зараз ти на рівному місті мене намагався образити.

В твоїх тараканах в розібратись взагалі не можливо. Всюди конспірологія.
Тіммі, ти ображаєш здоровий глузд своїми заявами, що Притула просто не розібралась в ситуації.
Тому фактично ти перший почав ображати опонентів.

Тіммі і здоровий глузд незнайомі одне одному.
Так що це - огидна брехня про образу.  :bch:

Читаю его посты с ужасом :smilie2:Как можно, до такого опуститься? Позор!!! :smilie2:
скаче дид ишак лютуе

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #69 : Жовтня 07, 2018, 11:42:56 11:42 »
Нормальній людині достатньо того, що в УП стартували сєрий і наєм, щоб не продовжувати залишатись самнєвающімся

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #70 : Жовтня 07, 2018, 11:59:07 11:59 »
Читаю его посты с ужасом :smilie2:Как можно, до такого опуститься? Позор!!! :smilie2:
Я десь багато пишу?

 :smilie2: Просто цікаво, бо останнім часом мало пишу.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #71 : Жовтня 07, 2018, 11:59:59 11:59 »
Нормальній людині достатньо того, що в УП стартували сєрий і наєм, щоб не продовжувати залишатись самнєвающімся
А хто це такі? Ніколи не читав... :ai :take_example:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #72 : Жовтня 07, 2018, 12:21:43 12:21 »
Нормальній людині достатньо того, що в УП стартували сєрий і наєм, щоб не продовжувати залишатись самнєвающімся
А хто це такі? Ніколи не читав... :ai :take_example:

Про клієнта сбєрбанка сєрого не читав ?

І про квартирку його ?

Чи про провокатора наєма ?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #73 : Жовтня 07, 2018, 12:24:34 12:24 »
Тимми баллансирует.
И тут интересно, и там - интересно.
Поэтому ему приходится использовать  витиеватую риторику.

А шо поробиш ?
 :smilie1:

 :laugh: ++

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #74 : Жовтня 07, 2018, 12:27:34 12:27 »
З Притулою все дуже просто. Тупенька, абсолютно сіра особистість, якій пощастило опинитися в правильних руках і правильному ліжку. Слово "пощастило" прошу розуміти з точки стояння тієї особистості, бо з точки зору нормальної людини- ну його нафік таке щастя. Але ж це для нормальної людини. Кацапська жадність і блядське нутро творять чудеса і використовують ситуацію по повній програмі, компенсовуючи відсутність інтелекту. Що в результаті і сталося. Тут немає жодного чуда метаморфози, вона завжди такою була.

Стопудово. Тому на все, що відбулось і відбувається, включно Гонгадзе..в мене свій погляд. Погляд не кошерний і не популярний.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #75 : Жовтня 07, 2018, 12:42:29 12:42 »
Нормальній людині достатньо того, що в УП стартували сєрий і наєм, щоб не продовжувати залишатись самнєвающімся
А хто це такі? Ніколи не читав... :ai :take_example:

Даже то, что пишешь у козлятницы уже позор. Нет слов. Передавай привет Венечке, он тоже раз и не пидарас!
скаче дид ишак лютуе

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #76 : Жовтня 07, 2018, 12:44:59 12:44 »
Я напишу однією короткою фразою. Думайте. Хто не зрозумів - то таке.

УП і Притула О.Ю. працюють на знищення БУДЬ-ЯКОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ. Зрозуміло глибину цього речення?

Кучма? Кучма.
Ющенко? Ющенко.
Порох? Порох.

Чому не Янукович? Відповідаю. Бо в кремлі знали, що цей "тупий предмет сам завалиться".

Для цього використовувались: Гонгадзе (любовник), Лєщєнко (кімнатна болонка Притули), Шеремет (любовник), Литвин (мгм-мгм...злії люди кажуть - любовник)

Альона діє не як дитячий садочок: 112, Ньюз Ван і Інтер...ТОЧЄЧНО. Вона херачить по "площадям".  ТОбто валить БУДЬ-ЯКУ УКРАЇНСЬКУ владу. Тобто...виконує СТРАТЕГІЧНЕ завдання ФСБ і кремля...:

УКРАЇНА  - КРАЇНА 404. Я в це врубився безповоротно в 2008 році.
« Останнє редагування: Жовтня 07, 2018, 12:55:36 12:55 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #77 : Жовтня 07, 2018, 12:52:22 12:52 »
Разницу чувствуете?:

Мы - русскомирные сепары. Констатируем. Данная украинская власть  - дерьмо, кроме НАШЕЙ власти.

Мы - патриоты Украины. Констатируем. Украинская власть  - дерьмо. ВООБЩЕ.

Что сильнее?

Это политика Притулы.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #78 : Жовтня 07, 2018, 01:08:57 13:08 »
Є ворог у "горкє", з колорадською стрічкою і з автоматом.

Є ворог у вишиванці, з портретом Шевченка, дитиною вбитого АТОшніка на руках і з мікрофоном.

ДРУГИЙ ворог НАБАГАТО (в десятки разів) БІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Але в державі БАГАТО ДЕБІЛІВ, які по життю використовують "слух, зрение и обоняние", як косуля, або кабан. Але не як людина - МОЗОК.


І цей історичний *издець...завжди заважав створити СВОЮ державу.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #79 : Жовтня 07, 2018, 02:00:46 14:00 »
Так, Гео. Як наочний приклад, Яник був ворогом у горці, Йуля- ворогом у вишиванці. Одного ми вже здихалися.. Маю надію, що за півроку здихаємося і другого. Аби тільки знову все не просрати.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #80 : Жовтня 07, 2018, 02:38:58 14:38 »
Тимми баллансирует.
Це радіоточка. Абсолютно безмозке створіння, у якого при цьому рот не закривається і життєва ціль нагенерувати якомога більше ідіотського контенту. Таких на ФУПі було досить немало, з них деякі були прикольні, з них можна було поржати - Вечер, Волька, Меридіан, а деякі абсолютно нудні і беззмістовні - Тіммі, целовательніца оленів, Людас, Аеліт, Роман_Бондар, Рамзан Духовноскрепов і тд. Якщо перших ще можна було часом почитати заради лулзів, то у других я не пригадаю жодного повідомлення з їхніх багатотисячних послужних списків, які взагалі були б чимось колись цікавими чи корисними. Тобто сидять люди, строчать повідомлення сотнями в день, а знайти хоча б одне щоб несло якийсь зміст - неможливо. Але доки на ФУПі залишались цікаві люди, його можна було читати. А після того як звідти вижили Андреаса, Гео, Татьяну, Елену, Квесті, Моніку, ДіМа, бордера, Вестніка і багатьох інших, я не розумію що там взагалі можна робити. Це тепер форум безмозких радіоточок. Там навіть преференції найбезмозкішим радіоточкам Альона роздає у вигляді прав на те щоб потік свідомості радіоточки нічиї сторонні повідомлення не переривали.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #81 : Жовтня 07, 2018, 06:36:21 18:36 »
Тимми баллансирует.
Це радіоточка. Абсолютно безмозке створіння, у якого при цьому рот не закривається і життєва ціль нагенерувати якомога більше ідіотського контенту. Таких на ФУПі було досить немало, з них деякі були прикольні, з них можна було поржати - Вечер, Волька, Меридіан, а деякі абсолютно нудні і беззмістовні - Тіммі, целовательніца оленів, Людас, Аеліт, Роман_Бондар, Рамзан Духовноскрепов і тд. Якщо перших ще можна було часом почитати заради лулзів, то у других я не пригадаю жодного повідомлення з їхніх багатотисячних послужних списків, які взагалі були б чимось колись цікавими чи корисними. Тобто сидять люди, строчать повідомлення сотнями в день, а знайти хоча б одне щоб несло якийсь зміст - неможливо. Але доки на ФУПі залишались цікаві люди, його можна було читати. А після того як звідти вижили Андреаса, Гео, Татьяну, Елену, Квесті, Моніку, ДіМа, бордера, Вестніка і багатьох інших, я не розумію що там взагалі можна робити. Це тепер форум безмозких радіоточок. Там навіть преференції найбезмозкішим радіоточкам Альона роздає у вигляді прав на те щоб потік свідомості радіоточки нічиї сторонні повідомлення не переривали.  :gigi:
Дуже дякую, що рішив мене образити і підлизатись до інших...

 :Prapor2: :upa

Це так по людськи  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #82 : Жовтня 07, 2018, 06:54:23 18:54 »
Тимми баллансирует.
Це радіоточка. Абсолютно безмозке створіння, у якого при цьому рот не закривається і життєва ціль нагенерувати якомога більше ідіотського контенту. Таких на ФУПі було досить немало, з них деякі були прикольні, з них можна було поржати - Вечер, Волька, Меридіан, а деякі абсолютно нудні і беззмістовні - Тіммі, целовательніца оленів, Людас, Аеліт, Роман_Бондар, Рамзан Духовноскрепов і тд. Якщо перших ще можна було часом почитати заради лулзів, то у других я не пригадаю жодного повідомлення з їхніх багатотисячних послужних списків, які взагалі були б чимось колись цікавими чи корисними. Тобто сидять люди, строчать повідомлення сотнями в день, а знайти хоча б одне щоб несло якийсь зміст - неможливо. Але доки на ФУПі залишались цікаві люди, його можна було читати. А після того як звідти вижили Андреаса, Гео, Татьяну, Елену, Квесті, Моніку, ДіМа, бордера, Вестніка і багатьох інших, я не розумію що там взагалі можна робити. Це тепер форум безмозких радіоточок. Там навіть преференції найбезмозкішим радіоточкам Альона роздає у вигляді прав на те щоб потік свідомості радіоточки нічиї сторонні повідомлення не переривали.  :gigi:
Дуже дякую, що рішив мене образити і підлизатись до інших...

 :Prapor2: :upa

Це так по людськи  :smilie7:
Тіммі, тебе ми тут почали ображати може ще й тому, щоб добитись від тебе живої людської реакції по питанню, яке багатьох хвилює. Бо наразі часом не зрозуміло, чи з живою людиною розмовляєш, а чи з програмою, яка запрограмована згладжувати гострі кути. Донедавна такий пацифізм можливо й можна було вітати, але зараз він дратує та злить. Часи просто змінились.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #83 : Жовтня 07, 2018, 07:20:40 19:20 »
Тіммі, тебе ми тут почали ображати може ще й тому, щоб добитись від тебе живої людської реакції по питанню, яке багатьох хвилює. Бо наразі часом не зрозуміло, чи з живою людиною розмовляєш, а чи з програмою, яка запрограмована згладжувати гострі кути. Донедавна такий пацифізм можливо й можна було вітати, але зараз він дратує та злить. Часи просто змінились.
Хочеш людської реакції і тобі стане легше?
То ваші образи і викликають людські реакцію, роздратування, правда. Потім "промовлю Шановний Порошенко Петро Олексійович Український президент" 10 раз, заспокоюсь і згладжую кути.

Є час каміння розкидати, а є час збирати каміння. Зараз час збирати каміння.

Зараз час коли потрібне все терпіння яке є, готувати і будувати армію, і не давати розігрітись сильно напрузі. Мовчазна робота, просто робота...

А взагалі я дуже темпераментна людина, ох як темперамента.  :pooh_honey:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #84 : Жовтня 07, 2018, 07:29:45 19:29 »
Тіммі, тебе ми тут почали ображати може ще й тому, щоб добитись від тебе живої людської реакції по питанню, яке багатьох хвилює. Бо наразі часом не зрозуміло, чи з живою людиною розмовляєш, а чи з програмою, яка запрограмована згладжувати гострі кути. Донедавна такий пацифізм можливо й можна було вітати, але зараз він дратує та злить. Часи просто змінились.
Хочеш людської реакції і тобі стане легше?
То ваші образи і викликають людські реакцію, роздратування, правда. Потім "промовлю Шановний Порошенко Петро Олексійович Український президент" 10 раз, заспокоюсь і згладжую кути.

Є час каміння розкидати, а є час збирати каміння. Зараз час збирати каміння.

Зараз час коли потрібне все терпіння яке є, готувати і будувати армію, і не давати розігрітись сильно напрузі. Мовчазна робота, просто робота...

А взагалі я дуже темпераментна людина, ох як темперамента.  :pooh_honey:

То це упячка допомагає будувати армію ?   :weep:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #85 : Жовтня 07, 2018, 07:35:27 19:35 »

То це упячка допомагає будувати армію ?   :weep:
Не зовсім зрозумів куди вас занесло. :fp3

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #86 : Жовтня 07, 2018, 08:42:36 20:42 »

То це упячка допомагає будувати армію ?   :weep:
Не зовсім зрозумів куди вас занесло. :fp3

оце чиє?
Цитувати
Зараз час коли потрібне все терпіння яке є, готувати і будувати армію, і не давати розігрітись сильно напрузі. Мовчазна робота, просто робота..

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #87 : Жовтня 07, 2018, 08:51:53 20:51 »
оце чиє?
Взагалі мова про країну а не про УП, що зараз треба де можна зглажувати кути і остужувати горячі голови.  :be

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #88 : Жовтня 07, 2018, 08:52:16 20:52 »

То це упячка допомагає будувати армію ?   :weep:
Не зовсім зрозумів куди вас занесло. :fp3

оце чиє?
Цитувати
Зараз час коли потрібне все терпіння яке є, готувати і будувати армію, і не давати розігрітись сильно напрузі. Мовчазна робота, просто робота..

Зараз впаде на мороз або почне відволікаючий маневр)

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Дякую Олені Притулі.
« Reply #89 : Жовтня 07, 2018, 08:58:54 20:58 »
оце чиє?
Взагалі мова про країну а не про УП, що зараз треба де можна зглажувати кути і остужувати горячі голови.  :be

ок, УП то не Україна, це ми вже давно зрозуміли.