Автор Тема: Вниманию Бумеранга!  (Прочитано 3431 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5434
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #30 : Жовтня 19, 2018, 12:00:40 00:00 »
Україна може повторити помилки Помаранчевої революції, - Atlantic Council

Одна з головних проблем країни - те, що в ній немає справжніх політичних партій, вважає британський політолог і історик Тарас Кузьо

...  "Батьківщина" - член правоцентристської "Європейської народної партії", незважаючи на те, що її політика має лівий і популістський характер. Наприклад, риторика партії проти МВФ співзвучна з риторикою проросійського "Опозиційного блоку". "Vox Україна" описало економічну програму Юлії Тимошенко як "суміш із плагіату, напівплагіату, неіснуючих джерел і помилок".

Джерело: https://ua.censor.net.ua/n3092119
http://www.atlanticcouncil.org/blogs/ukrainealert/how-ukraine-can-avoid-disaster-in-2019

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33396
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #31 : Жовтня 19, 2018, 12:22:44 00:22 »
Що тут, Макакія ведуть на розстріл ?   :love:

Не буду я за нього вписуватись, бо дійсно виключно якусь примітивну пропагандонсько-бюторасну х-ню несе.



     

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #32 : Жовтня 19, 2018, 12:28:55 00:28 »
Що тут, Макакія ведуть на розстріл ?   :love:

Не буду я за нього вписуватись, бо дійсно виключно якусь примітивну пропагандонсько-бюторасну х-ню несе.



     

Макакій тут "образ собіратєльний".

Мені похєр. Макакій, ягуарій, вомбатій, бобрій, ведмедій чи скунсій.

Хуйло сказав вже в ХАРЮ ТУПОРИЛИМ! Я за будь-кого, крім Пороха! З будь-ким домовимось!

СУКА!
ДОМОВИМОСЬ!

13 тисяч вбитих і розхуярена Україна!


Пі*да буде всім тут, хто хоч що вякне "апазіционна Вілуколовсько-Юльківсько-Тягнибоківсько-Завірюхівсько".

Я довго терпів.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #33 : Жовтня 19, 2018, 12:58:16 00:58 »
Geo повністю тебе підтримую. Все, баста кошенятки, ігри скінчилися. Як кажуть en guerre comme en guerre. Побачу юльковську агітку на форумі розбаню після Geo і забаню з "особым цинизмом" знов. Сподіваюсь жЮльё мене почуло
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #34 : Жовтня 19, 2018, 01:03:02 01:03 »
Geo повністю тебе підтримую. Все, баста кошенятки, ігри скінчилися. Як кажуть en guerre comme en guerre. Побачу юльковську агітку на форумі розбаню після Geo і забаню з "особым цинизмом" знов. Сподіваюсь жЮльё мене почуло

Дрейк!

Путін сказав ЦЕ! А ще він сказав про ядерну війну і "рай для умєрших за русскій фашизм"! Можемо приплюсовати! А ще після цього Волкер сказав, що США поставляє з цього дня все озброєння в Україну без обмежень!

Це ЖАРТИ?

Прийшов час "Ч"!

Поки нема бомбардувань України тактичною ядерною зброєю...я цих сук тут на форумі валити буду насмерть "в ніколи". Жарти закінчилися з сьогоднішнього дня. Час "Ч"!

Ми вже догралися в "дімакратію".

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #35 : Жовтня 19, 2018, 04:42:16 04:42 »
Я сделаю все, что бы это был форум ЛЮБЯЩИХ Украину до последнего клапана сердца.

Харе. Меня это задолбало все. Война, так война.
Дійсно, прийшов вже цей час.
Тільки, пан Geo, поменше ненависті і побільше "особого цинізма" до покидьків. Бо ненависть затьмарює наш розум, а наш "особий цинізм" затьмарює розум ворогам.  :upa :Prapor2: :Prapor2:
« Останнє редагування: Жовтня 19, 2018, 04:48:03 04:48 від leonpod »

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #36 : Жовтня 19, 2018, 05:27:18 05:27 »
Поки хуйло чекає не нову владу:

"Посол Украины в США Валерий Чалый в эфире одного из телеканалов сообщил об одной очень интересной вещи.

Как передает technosotnya.com ссылаясь на replyua.net, Оказывается, в Вашингтон приезжают известные украинские политики из оппозиции и просят: «не давайте нам оружие, помощь, пока эта власть господствует в Украине, не давайте. Придем мы к власти, тогда будем вас просить о поддержке...». "

https://www.technosotnya.com/2018/08/posol-ukrainy-v-ssha-politiki-oppobloka-i-batkivschiny-prosyat-ssha-ne-pomogat-ukraine-ni-oruzhiem-ni-dengami.html


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #37 : Жовтня 19, 2018, 07:53:14 07:53 »
Geo повністю тебе підтримую.
Все, баста кошенятки, ігри скінчилися.
Як кажуть en guerre comme en guerre.
Побачу юльковську агітку на форумі розбаню після Geo і забаню з "особым цинизмом" знов.
Сподіваюсь жЮльё мене почуло
Якщо Бум такий впертий, що не може "Жити по-новому", а лише по Новому Курсу Чаечки, бо крiм неi в Украiнi нi кого немае на Табуретку, якого чорта кожного разу його попереджати, що так не можна робити, а так - можно...
Ви нi коли не думали, чого вовки в Цирку не виступають?...
Тому що iх не можна привчити виконувати команди.
Бум... той самий  вовк, якого... скiльки не корми обiцянками... буде робити одне й те саме.
Ви йому не потрiбнi - вiн срав на всi нащi попередження та вважае, що прав, тому що... iншоi правди немае.
Це та сама призабута комунiстично-фашистська система правди, коли треба казати не те, що е насправдi, а те, що потрIбно партii Чаечки.
 :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #38 : Жовтня 19, 2018, 11:04:20 11:04 »
Я сделаю все, что бы это был форум ЛЮБЯЩИХ Украину до последнего клапана сердца.

Харе. Меня это задолбало все. Война, так война.
Дійсно, прийшов вже цей час.
Тільки, пан Geo, поменше ненависті і побільше "особого цинізма" до покидьків. Бо ненависть затьмарює наш розум, а наш "особий цинізм" затьмарює розум ворогам.  :upa :Prapor2: :Prapor2:

Більше ненависті або більше цинізму...то таке.

Я попередив.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #39 : Жовтня 19, 2018, 11:18:15 11:18 »
Все правильно. Бачиш в радіусі досяжності йулька- очисть коло від йулька. Це аксіома виживання і добробуту.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #40 : Жовтня 19, 2018, 11:21:27 11:21 »
Geo

Та я вже давно тут сам, давним-давно, перший, про Юлю, жодної теми не відкривав.
Якщо мене тільки хтось спровоковував, то я вже тоді "давав отвєтку".
Та й то, завжди намагався  уникнути розмов "про Юлю".

І, між іншим, про самого Петю, нещодавно, я висловлювався достатньо позитивно.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=48370.msg1237520#msg1237520
Я не став порохоботом і не стану, але про Петю я сказав все прямо, так як вважаю.

Але те що ти виклав в сабжі ( червоним шрифтом), то це що, хіба було не зрозуміло давним-давно?  :smilie11: :smilie11: :smilie11:
Завжди Росія брала участь і впливала на хід виборів в Україні. І в залежності від результатів, вибудовувавла свою подальшу тактику. І тактика ця була завжди гнучка, врахувавши всі для себе позитиви й негативи, і завжди плануючи на декілька кроків вперед, завжди пам"ятаючи й аналізуючи недавнє минуле.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,....
Але про це я вже багато разів говорив тут, за 4 з половиною роки.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
І я давно вже тут рідко беру участь в "гарячих" дискусіях.
---------------------------------------------
Тому - ЗАСПОКОЙТЕСЬ ВСІ.
Ніхто в майбутньому не порушуватиме ваш душевний спокій.


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #41 : Жовтня 19, 2018, 11:25:21 11:25 »
Geo

Та я вже давно тут сам, давним-давно, перший, про Юлю, жодної теми не відкривав.
Якщо мене тільки хтось спровоковував, то я вже тоді "давав отвєтку".
Та й то, завжди намагався  уникнути розмов "про Юлю".

І, між іншим, про самого Петю, нещодавно, я висловлювався достатньо позитивно.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=48370.msg1237520#msg1237520
Я не став порохоботом і не стану, але про Петю я сказав все прямо, так як вважаю.

Але те що ти виклав в сабжі ( червоним шрифтом), то це що, хіба було не зрозуміло давним-давно?  :smilie11: :smilie11: :smilie11:
Завжди Росія брала участь і впливала на хід виборів в Україні. І в залежності від результатів, вибудовувавла свою подальшу тактику. І тактика ця була завжди гнучка, врахувавши всі для себе позитиви й негативи, і завжди плануючи на декілька кроків вперед, завжди пам"ятаючи й аналізуючи недавнє минуле.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,....
Але про це я вже багато разів говорив тут, за 4 з половиною роки.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
І я давно вже тут рідко беру участь в "гарячих" дискусіях.
---------------------------------------------
Тому - ЗАСПОКОЙТЕСЬ ВСІ.
Ніхто в майбутньому не порушуватиме ваш душевний спокій.

А фотачькі дебільні, у Дідуся позичені ти не постив? Бєлий і пушистий ти наш? А про Україну, яка вся втікла в Польшу завдяки Хунті Порошенка і геноциду...ти не писав?

Я
Попередив

тільки слово коряве про "Кієвскую Хунту"...почую, або побачу.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #42 : Жовтня 19, 2018, 11:25:22 11:25 »
+ мій попередній пост.

Я - це я, зі мною все зрозуміло.

Але чого ненависть до мене рикошетом перекинулась і на Ферал Кета. якого ви чомусь так фамільярно називаєте Котом?
Що він вам всім паганого робить? Він же ж ні разу не юльок.
.............................
Чи ви просто всі правди боїтесь, в яку він вас всіх постійне тиче носом, коли ви наче страуси голову в пісок ховаєте ?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #43 : Жовтня 19, 2018, 11:27:12 11:27 »
Плюралізьм крємльовскіх мненій разом з аффтором відправиться у запарєбрік назавжди. І мені пофіг, хто це буде.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #44 : Жовтня 19, 2018, 11:28:59 11:28 »
+ мій попередній пост.

Я - це я, зі мною все зрозуміло.

Але чого ненависть до мене рикошетом перекинулась і на Ферал Кета. якого ви чомусь так фамільярно називаєте Котом?
Що він вам всім паганого робить? Він же ж ні разу не юльок.
.............................
Чи ви просто всі правди боїтесь, в яку він вас всіх постійне тиче носом, коли ви наче страуси голову в пісок ховаєте ?

Ферал Кет почав займатися тупим тролінгом. Ти не в курсі?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #45 : Жовтня 19, 2018, 11:31:27 11:31 »
Тут МАСА НОРМАЛЬНИХ дописувачів! МАСА!

Тому...не раджу тут деяким "звьоздам" випєндріваться.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #46 : Жовтня 19, 2018, 11:50:54 11:50 »
Geo

Я не є любитель Порошенка і ніколи ним не був, ще з 1998 року, відколи Петя став політиком вищої ліги ( будучи обраним нардепом ВР в списку СДПУ (о), 11 номером)
http://ord-ua.biz/media/uploads/2018/10/3poromed.jpg

І словосполучення щодо української влади "київська хунта" я ніколи не вживав.
Бо для мене вигнання з держ. влади янучарів( вигнання в будь-який спосіб) завжди було позитивом вищого рівня, ніж дуже малий позитив від обрання Петі, після кривавої революції.

Якби там не було, який би Петя не був, але 100 разів зрозуміло, що Петя і його оточення в будь-якому випадку це однозначно краще, ніж ті всі донбасюки, які нівелювавши наші силові структури, фактично обеззброївши Україну, вели на нас в Тайожний союз (тобто в Росію).

Да, я не думав, що після втечі донецької банди обраний буде Петя.
Але є - те що є. Хоча й Петя за 4 з половиною роки дещо змінився.
(я в попередньому пості давав посилання, де висловлюється моє до цього ставлення).

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #47 : Жовтня 19, 2018, 12:09:18 12:09 »
+ мій попередній пост.

Я - це я, зі мною все зрозуміло.

Але чого ненависть до мене рикошетом перекинулась і на Ферал Кета. якого ви чомусь так фамільярно називаєте Котом?
Що він вам всім паганого робить? Він же ж ні разу не юльок.
.............................
Чи ви просто всі правди боїтесь, в яку він вас всіх постійне тиче носом, коли ви наче страуси голову в пісок ховаєте ?

Ферал Кет почав займатися тупим тролінгом. Ти не в курсі?

Якщо сабжі й пости Ферал Кета це тролінг, то тоді я взагалі не розумію, який сенс в існуванні України як суверенної держави, з цією сьогоднішньою назвою.

Ферал, постійно робить наголос на тому, що Україна, через свою байдужість, поступово втрачає ознаки етно-національної ідентичності, мовної перш за все.

Можна багато сперичатись про Петю і Юлю, про Віть і Льонь, але я не розумію, чому повідомлення Ферала - тролінг.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #48 : Жовтня 19, 2018, 12:13:26 12:13 »
+ мій попередній пост.

Я - це я, зі мною все зрозуміло.

Але чого ненависть до мене рикошетом перекинулась і на Ферал Кета. якого ви чомусь так фамільярно називаєте Котом?
Що він вам всім паганого робить? Він же ж ні разу не юльок.
.............................
Чи ви просто всі правди боїтесь, в яку він вас всіх постійне тиче носом, коли ви наче страуси голову в пісок ховаєте ?

Ферал Кет почав займатися тупим тролінгом. Ти не в курсі?

Якщо сабжі й пости Ферал Кета це тролінг, то тоді я взагалі не розумію, який сенс в існуванні України як суверенної держави, з цією сьогоднішньою назвою.

Ферал, постійно робить наголос на тому, що Україна, через свою байдужість, поступово втрачає ознаки етно-національної ідентичності, мовної перш за все.

Можна багато сперичатись про Петю і Юлю, про Віть і Льонь, але я не розумію, чому повідомлення Ферала - тролінг.

http://ukrpravda.net/index.php?topic=48360.0

Питання?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #49 : Жовтня 19, 2018, 12:14:51 12:14 »
В твоїй гілці. Ти не знав, так? Перший раз бачиш відповіді в твоїй гілці, правильно?

Почитай.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #50 : Жовтня 19, 2018, 12:27:05 12:27 »
Я читав. І чому Ферал Кет раптом почав писати українські тексти латинецею - я сам не розумію.
І пам"ятаю оту твою репліку "Ще раз таке напишеш мені...і все."

І розумію причину, чому ти так сказав. Бо англ. теж трохи розумію.

Але я оцінюю Ферал Кета, за той весь період, 4 з половиню роки, до того, як він почав писати латиницею.
..............................................
Врешті-решт, дискусія про мою подальшу долю, напевно, вже вичерпала себе...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #51 : Жовтня 19, 2018, 12:38:09 12:38 »
Я читав. І чому Ферал Кет раптом почав писати українські тексти латинецею - я сам не розумію.
І пам"ятаю оту твою репліку "Ще раз таке напишеш мені...і все."

І розумію причину, чому ти так сказав. Бо англ. теж трохи розумію.

Але я оцінюю Ферал Кета, за той весь періол, 4 з половиню роки, до того, як він почав писати латиницею.
..............................................
Врешті-решт, дискусія про мою подальшу долю, напевно, вже вичерпала себе...

Він писав НОРМАЛЬНО

ЦІ ДВА ПОСТИ:

1.
Загальні обговорення / Re: РПЦ разорвала отношения с Константинопольским патриархатом
« : Жовтня 16, 2018, 07:14:02 19:14 »
Таки пророчі слова...  :smiley24: :smiley24: :smiley24:


2.
Загальні обговорення / Re: Чому у Ющенка не вийшло, а у Порошенка вийшло?
« : Жовтня 16, 2018, 10:05:45 22:05 »
1. Хуйло тоді було не таке нахабне. Його ще приймали у вітальнях.
2. Порошенко має значно більше визнання у світі.
3. Порошенко набато більш освіченіший.
4. Порошенко вміє себе тримати і переконувати інших.
5. Хундяй і його кодло остаточно перетворилися на вселенських клоунів.

Українці будуть кретинами якщо не оберуть його з першого туру.

................................................................................
А тепер знайди СУСІДНІ ПОСТИ і те, що у нього проблеми з "розкладкою". Ц е в якій ОС є проблеми з українською розкладкою? Майкрософт? I-OS? Лінукс?

Я написав, чи він херньою займається, чи допомогти йому розкладку встановити? Потім я НАОЧНО продемонстрував , у що перетвориться форум, якщо кожен буде писати 200 мовами. Він в черговий раз взагалі перейшов на англійську, але й це йому було замало...і він мені написав:

If you are so dumb that you don't understand just a few simple English words, it's your problem.
You can stick that Kazakh or whatever crap you put there into your ass...



Ти теж вірішив "поньюзваніть?" Про "свободу слова" поговорити? Так я ж не "Нацрада з питань".

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14493
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #52 : Жовтня 19, 2018, 02:19:53 14:19 »
Так що, витурили ішакова чи ні?
Якась слаба інтрига. :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #53 : Жовтня 19, 2018, 08:25:02 20:25 »
 Geo

Ну я згоден з тобою, що Ферал Кет чомусь реально тебе протролив, конкретно в той момент (в моїй темі) і тому твою реакцію на це я розумію теж.
Ну й чого він раптом став писати латиницею і навіть по англ., ще й з грубою лайкою, я теж не розумію.
Да, це все теж можна вважати тролінгом.

Але все ж таки, я б не став би оцюнювати форумчан ( маю на увазі Ферал Кета) тільки по спонтанних якихось емоціях. Бо Ферал Кета я знаю на форумі відколи я й сам тут і його сабжі й пости дуже влучні і актуальні. Я навіть сам не вмію вибирати з інформ. потоків "ізюминки, так як вміє це робити Ферал Кет.
Його повідомлення досить цікаві.
....................
Мене банити вже не доведеться, бо я не буду брати участь в гострих політ. дискусіях.
Але якщо ви забаните Ферала всерйоз і надовго, то форум буде наче "сон в бібліотеці".

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33396
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #54 : Жовтня 19, 2018, 08:42:05 20:42 »
В Фінляндії місцевого Іудушку забанили майже на 2 роки  :smilie7:

Суд в Гельсінкі засудив до 22 місяців ув’язнення засновника та головного редактора прокремлівського сайту “MV-Lehti” Іллю Яніцкіна, про це повідомила фінська громадська телерадіокомпанія Yleisradio, передає DW.


Фінська журналістка виграла суд проти кремлівських тролів

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #55 : Жовтня 20, 2018, 07:13:51 07:13 »
Geo

Ну я згоден з тобою, що Ферал Кет чомусь реально тебе протролив, конкретно в той момент (в моїй темі) і тому твою реакцію на це я розумію теж.
Ну й чого він раптом став писати латиницею і навіть по англ., ще й з грубою лайкою, я теж не розумію.
Да, це все теж можна вважати тролінгом.

Але все ж таки, я б не став би оцюнювати форумчан ( маю на увазі Ферал Кета) тільки по спонтанних якихось емоціях. Бо Ферал Кета я знаю на форумі відколи я й сам тут і його сабжі й пости дуже влучні і актуальні. Я навіть сам не вмію вибирати з інформ. потоків "ізюминки, так як вміє це робити Ферал Кет.
Його повідомлення досить цікаві.
....................
Мене банити вже не доведеться, бо я не буду брати участь в гострих політ. дискусіях.
Але якщо ви забаните Ферала всерйоз і надовго, то форум буде наче "сон в бібліотеці".

Еще один клянется, а ваши ольгинские языки ничего не стоят. Вы все время лжете, даже уйти по человечески не можете. Фуу бля мерзость какая... :fp
скаче дид ишак лютуе

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #56 : Жовтня 20, 2018, 09:17:33 09:17 »
Еще один клянется, а ваши ольгинские языки ничего не стоят.
Вы все время лжете, даже уйти по человечески не можете.
Фуу бля мерзость какая... :fp
:smiley24:
Ми ще довго будемо вмоляти Бума... бути Людиною...
А воно... наче вовк, - сколько не корми, все равно в лес уйдет.
Гарнi кадри у БЮТа - якщо Бум... то "легкий" фан, уявiть собi, що роблять "тяжкi".
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #57 : Жовтня 20, 2018, 10:28:34 10:28 »
Geo

Ну я згоден з тобою, що Ферал Кет чомусь реально тебе протролив, конкретно в той момент (в моїй темі) і тому твою реакцію на це я розумію теж.
Ну й чого він раптом став писати латиницею і навіть по англ., ще й з грубою лайкою, я теж не розумію.
Да, це все теж можна вважати тролінгом.

Але все ж таки, я б не став би оцюнювати форумчан ( маю на увазі Ферал Кета) тільки по спонтанних якихось емоціях. Бо Ферал Кета я знаю на форумі відколи я й сам тут і його сабжі й пости дуже влучні і актуальні. Я навіть сам не вмію вибирати з інформ. потоків "ізюминки, так як вміє це робити Ферал Кет.
Його повідомлення досить цікаві.
....................
Мене банити вже не доведеться, бо я не буду брати участь в гострих політ. дискусіях.
Але якщо ви забаните Ферала всерйоз і надовго, то форум буде наче "сон в бібліотеці".

Еще один клянется, а ваши ольгинские языки ничего не стоят. Вы все время лжете, даже уйти по человечески не можете. Фуу бля мерзость какая... :fp
А я нікуди й не йду. До 31 березня буду тут точно.
А далі - в залежності від того, чи продовжить існування даний ресурс.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33396
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #58 : Жовтня 20, 2018, 10:37:25 10:37 »
Макакій, тобі на на упячку. Там ішакови різні з пердусями пукани рвуть за прошмандовку кацапську   :love:

Вчора ввечері заглянув туди після довшої перерви - піздєц тотальний. Відвертих кацапів зараз ніби не видно, але бюторасня відробляє за всіх по повній  :moskali:
 

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33396
  • Стать: Чоловіча
Re: Вниманию Бумеранга!
« Reply #59 : Жовтня 20, 2018, 10:56:53 10:56 »
Ішаковий радіє, що в кацапів покращився прогноз по бюджету  :moskali: