Автор Тема: Що робити з такими наявними проблемами?  (Прочитано 5870 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #30 : Жовтня 21, 2018, 12:29:21 00:29 »
Цитувати
Питання. Чому нарід кляне Президента? Тобто Вас і Мене (ми ж граємо в цю віртуальну гру "відчуй себе Президентом" )

Бо свобода слова зламалася і лише шкодить суспільству

Як відремонтувати поламану "свободу слова" в умовах "вседозволенной демократии", якщо сама думка її відремонтувати вже формулюється суспільством, як "Хунта, автократія, тоталітаризм і наступ на горло пісні"?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #31 : Жовтня 21, 2018, 12:29:39 00:29 »

Суд , як і влада, віддзеркалює стан суспільства

Тому іншого способу, ніж змінюватись самим, як на мене, немає

Абсолютно. З чого почнемо? Як змінити соціалістично-комуністично-популістське суспільство? Якщо воно волає "ДАЙ!"

Почати, як на мене, треба із різкого зниження рівня очікувань

Чуда напевно не станеться

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #32 : Жовтня 21, 2018, 12:32:56 00:32 »
Якщо по суті- повторюся, потрібно максимально делегувати відповідальні функції на найнижчий рівень

Навчити їздити на велосипеді без велосипеда неможливо

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #33 : Жовтня 21, 2018, 12:32:56 00:32 »



Я не згоден

Обкрадати державу і сусіда - це різні речі

Власне я про це і кажу- треба дати громадянам гроші, щоб вони стали «їхніми» грошима

У нас вже з 2014 року повністю діють органи місцевого самоврядування, місцеві бюджети, які розподіляються громадами.

Питання. Чому нарід кляне Президента? Тобто Вас і Мене (ми ж граємо в цю віртуальну гру "відчуй себе Президентом" )

Це все буде відбуватись десятки років

Пройде перший дерибан в громадах

Пройдуть банкрутства, з’являться нові люди, ідеї

Президентом України гарантовано стане популіст, якщо не на цей термін, то на наступний

З часом з`явиться розуміння , що від низу і до верху ми відповідаємо за нашу державу

Я сподіваюся, що так буде

Ви - Прекрасний Прнезидент! Я зв Вас проголосую! Як Ви народу поясните, що Ви не Сволота, не Тюхтій, не Соплежуй, і не Мягкотєлий Мрійник, коли народ через півроку з випученими очима прийде на Банкову і почне верещати: ГЕТЬ! ГАНЬБА! ГОЛОДОМОР! ЗУБОЖІННЯ! ДЕ ОБІЦЯНЕ ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ?

Як Ви народу поясните? Ваші слова?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #34 : Жовтня 21, 2018, 12:34:53 00:34 »

Суд , як і влада, віддзеркалює стан суспільства

Тому іншого способу, ніж змінюватись самим, як на мене, немає

Абсолютно. З чого почнемо? Як змінити соціалістично-комуністично-популістське суспільство? Якщо воно волає "ДАЙ!"

Почати, як на мене, треба із різкого зниження рівня очікувань

Чуда напевно не станеться

З таким гаслом Вас ніхто не обере!

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #35 : Жовтня 21, 2018, 12:35:59 00:35 »
Якщо по суті- повторюся, потрібно максимально делегувати відповідальні функції на найнижчий рівень

Навчити їздити на велосипеді без велосипеда неможливо
Вибачте але то до сраки. це мало що дасть
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #36 : Жовтня 21, 2018, 12:38:00 00:38 »



Я не згоден

Обкрадати державу і сусіда - це різні речі

Власне я про це і кажу- треба дати громадянам гроші, щоб вони стали «їхніми» грошима

У нас вже з 2014 року повністю діють органи місцевого самоврядування, місцеві бюджети, які розподіляються громадами.

Питання. Чому нарід кляне Президента? Тобто Вас і Мене (ми ж граємо в цю віртуальну гру "відчуй себе Президентом" )

Це все буде відбуватись десятки років

Пройде перший дерибан в громадах

Пройдуть банкрутства, з’являться нові люди, ідеї

Президентом України гарантовано стане популіст, якщо не на цей термін, то на наступний

З часом з`явиться розуміння , що від низу і до верху ми відповідаємо за нашу державу

Я сподіваюся, що так буде

Ви - Прекрасний Прнезидент! Я зв Вас проголосую! Як Ви народу пояснитеҐ. що Ви не Сволота, не Тюхтій, не Соплежуй, і не Мягкотєлий Мрійник, коли народ через півроку з випученими очима прийде на банкову і почне верещати: ГЕТЬ! ГАНЬБА! ГОЛОДОМОР! ЗУБОЖІННЯ! ДЕ ОБІЦЯНЕ ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ?

Як Ви народу поясните? Ваші слова?

Я , мабуть, скажу їм - любі мої (жартую :gigi:) , наші успіхи - це спільні успіхи, наші невдачі- спільні невдачі. Щоб жити краще , кожен з нас має зробити більше.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #37 : Жовтня 21, 2018, 12:38:56 00:38 »
Якщо по суті- повторюся, потрібно максимально делегувати відповідальні функції на найнижчий рівень

Навчити їздити на велосипеді без велосипеда неможливо

Ніхто Конституцію з Мудрого Українського Наріду не читає! Всі впевнені, що у Країні за ВСЕ відповідає Президент, Цар і Генеральний Секретар ЦК КПСС.

Як ви ПОЯСНИТЕ мудрому наріду, що Ви відповідаєте тільки за те, що написано в Конституції? Тобто змусите кожного українця відкрити статтю про обов'язки різних гілок влади. Візьмемо до уваги той факт, що з 1991 по 2018 рік мудрий український нарід поки що так і НЕ СПРОМОГСЯ почитати ці пару сторінок тексту.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #38 : Жовтня 21, 2018, 12:42:07 00:42 »
Якщо по суті- повторюся, потрібно максимально делегувати відповідальні функції на найнижчий рівень

Навчити їздити на велосипеді без велосипеда неможливо
Вибачте але то до сраки. це мало що дасть

Беззмістовно критикувати, як правило, перестають ті, хто також залучені до спільної справи

Треба залучити максимально громадян до спільної справи

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #39 : Жовтня 21, 2018, 12:44:16 00:44 »
Якщо по суті- повторюся, потрібно максимально делегувати відповідальні функції на найнижчий рівень

Навчити їздити на велосипеді без велосипеда неможливо

Ніхто Конституцію з Мудрого Українського Наріду не читає! Всі впевнені, що у Країні за ВСЕ відповідає Президент, Цар і Генеральний Секретар ЦК КПСС.

Як ви ПОЯСНИТЕ мудрому наріду, що Ви відповідаєте тільки за те, що написано в Конституції? Тобто змусите кожного українця відкрити статтю про обов'язки різних гілок влади. Візьмемо до уваги той факт, що з 1991 по 2018 рік мудрий український нарід поки що так і НЕ СПРОМОГСЯ почитати ці пару сторінок тексту.

Я , повторюся, прихильник тези , що людей треба максимально зайняти

А читати все одно ніхто нічого не буде

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #40 : Жовтня 21, 2018, 12:49:08 00:49 »

Я , мабуть, скажу їм - любі мої (жартую :gigi:) , наші успіхи - це спільні успіхи, наші невдачі- спільні невдачі. Щоб жити краще , кожен з нас має зробити більше.

Уявімо Майдан. Стоїть злий, як чорт натовп в 500 тисяч людей. На чолі натовпу Лідер (назвемо абстрактно) Зрада Геноцидівна Зубоженко і волає з інвалідної коляски: Людоньки! Українці! Ц е ВІН ВИНЕН! ВІН - Нікчемний Президент і Мерзота! Я Вам обіцяю, якщо ми після штурму візьмемо Народну Владу в руки Народу, я вас поведу до Щасливого Життя, яке ви заслужили і вже через тиждень ми будемо жити в геть іншій і щасливій країні! Всі на Штурм!....і нарід попьор Вас штурмувати.

Що Ви встигнете сказати? Які Золоті Слова Ви скажете Мудрому Українськом Наріду?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #41 : Жовтня 21, 2018, 12:52:01 00:52 »
..а ми ще досі не вирішили, що робити з першим пунктом...мгм-кхм...

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #42 : Жовтня 21, 2018, 12:52:12 00:52 »
Цитувати
Питання. Чому нарід кляне Президента? Тобто Вас і Мене (ми ж граємо в цю віртуальну гру "відчуй себе Президентом" )

Бо свобода слова зламалася і лише шкодить суспільству

Як відремонтувати поламану "свободу слова" в умовах "вседозволенной демократии", якщо сама думка її відремонтувати вже формулюється суспільством, як "Хунта, автократія, тоталітаризм і наступ на горло пісні"?

Ок перше що спадає на думку це зробити так щоб журналістам брехати і перекручувати було максимально боляче. Вводити поняття що неодноразово спійманий на брехні ресурс стає як нерукопожатим так і  піддається остракізму. І всі хто з ним співпрацює.

Ввести штраф за репост фейків.

Не зациклюватися на візії ідеального суспільства...працювати з тим людським матеріалом що є в наявності.

Я б хотів би бачити пропаганду направлену на українську вату з метою дезінформації та навіювання відчуття що вони нічого не змінять, всьо порєшалі.
Г
 Я би створював підсадні утки - політичні сили які б найопували сісілістично орієнтованих. Якщо воно тупе чому б його не наіпати? Ну от тупо збирати голоси вати та совків і кидати як політсила проходить в парламент.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #43 : Жовтня 21, 2018, 12:52:32 00:52 »
Поїхали. Почнемо з першої. НАЙГОЛОВНІШОЇ.
1. Судова реформа наскрізь корумпованих судів, якщо судова гілка влади за Конституцією - НЕЗАЛЕЖНА. А ВР - законодавча гілка влади сама зацікавлена в корумпованих судах.



Я не скажу , что все проблемы решены , но в такой формулировке проблема сильно преувеличена. Такого беспредела в судах как был при КуЧМО, сегодня уже нет.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #44 : Жовтня 21, 2018, 12:53:48 00:53 »
Люди добрі..долучайтеся...А то тільки Веснік віддувається і відповідає на мої "жизнєнниє вапроси"...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #45 : Жовтня 21, 2018, 12:56:06 00:56 »
Цитувати
Питання. Чому нарід кляне Президента? Тобто Вас і Мене (ми ж граємо в цю віртуальну гру "відчуй себе Президентом" )

Бо свобода слова зламалася і лише шкодить суспільству

Як відремонтувати поламану "свободу слова" в умовах "вседозволенной демократии", якщо сама думка її відремонтувати вже формулюється суспільством, як "Хунта, автократія, тоталітаризм і наступ на горло пісні"?

Ок перше що спадає на думку це зробити так щоб журналістам брехати і перекручувати було максимально боляче. Вводити поняття що неодноразово спійманий на брехні ресурс стає як нерукопожатим так і  піддається остракізму. І всі хто з ним співпрацює.

Ввести штраф за репост фейків.

Не зациклюватися на візії ідеального суспільства...працювати з тим людським матеріалом що є в наявності.

Я б хотів би бачити пропаганду направлену на українську вату з метою дезінформації та навіювання відчуття що вони нічого не змінять, всьо порєшалі.
Г
 Я би створював підсадні утки - політичні сили які б найопували сісілістично орієнтованих. Якщо воно тупе чому б його не наіпати? Ну от тупо збирати голоси вати та совків і кидати як політсила проходить в парламент.


Шикарно. Згоден. Тільки одне...СУДИ ДОСІ КОРУМПОВАНІ. (ми ж не вирішили, що робити з п.1) Не вирішили...

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #46 : Жовтня 21, 2018, 12:57:30 00:57 »
Суди це не найголовніша проблема ІМХО.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #47 : Жовтня 21, 2018, 01:00:09 01:00 »
Поїхали. Почнемо з першої. НАЙГОЛОВНІШОЇ.
1. Судова реформа наскрізь корумпованих судів, якщо судова гілка влади за Конституцією - НЕЗАЛЕЖНА. А ВР - законодавча гілка влади сама зацікавлена в корумпованих судах.



Я не скажу , что все проблемы решены , но в такой формулировке проблема сильно преувеличена. Такого беспредела в судах как был при КуЧМО, сегодня уже нет.

Если взять тот беспредел за 100%, то этот  - 80%. Ровно столько сменилось старых судей на новых. И эти 20 процентов умерли своей смертью от старости.

Практически...почти...почти...какой беспредел в судах был, такой и остался. Ибо судьи практически - ТЕ ЖЕ.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #48 : Жовтня 21, 2018, 01:01:51 01:01 »
Суди це не найголовніша проблема ІМХО.

Моя думка - ГОЛОВНІША З НАЙГОЛОВНІШИХ проблем. Суд на мою думку - КОЛЕСО. Без колеса будь-яка машина з буль-яким кузовом і мотором нікуди не поїде.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #49 : Жовтня 21, 2018, 01:02:59 01:02 »
Цитувати
Питання. Чому нарід кляне Президента? Тобто Вас і Мене (ми ж граємо в цю віртуальну гру "відчуй себе Президентом" )

Бо свобода слова зламалася і лише шкодить суспільству

Можливо, хуйло і хоче нас переконати, що свобода слова і демократія вмерли

Вона і без хуйла помирає. Хуйло радше продемонстрував  для доходчівості.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #50 : Жовтня 21, 2018, 01:06:55 01:06 »
Суди це не найголовніша проблема ІМХО.

С чего Вы это взяли? Как раз тот вой , что часто поднимают журнашлюшки указывает на то , что в судах проблем стало меньше.  Журнашлюшки становятся то на одну сторону , то на другую стопону. В зависимости от своей позиции они поднимают вой , а суд поступает по закону и его решения   часто не совпадают с занятой журнашлюшками позицией.  Журнашлюшки воя об одной стороне , забывают другую сторону у которой тоже есть права. А вот суд должен выносить решения исходя из прав обеих сторон.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #51 : Жовтня 21, 2018, 01:09:31 01:09 »
Суди це не найголовніша проблема ІМХО.

С чего Вы это взяли? Как раз тот вой , что часто поднимают журнашлюшки указывает на то , что в судах проблем стало меньше.  Журнашлюшки становятся то на одну сторону , то на другую стопону. В зависимости от своей позиции они поднимают вой , а суд поступает по закону и его решения   часто не совпадают с занятой журнашлюшками позицией.  Журнашлюшки воя об одной стороне , забывают другую сторону у которой тоже есть права. А вот суд должен выносить решения исходя из прав обеих сторон.
Ви впевнені що правильно прочитали мій допис?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #52 : Жовтня 21, 2018, 01:10:42 01:10 »
Суди це не найголовніша проблема ІМХО.

Моя думка - ГОЛОВНІША З НАЙГОЛОВНІШИХ проблем. Суд на мою думку - КОЛЕСО. Без колеса будь-яка машина з буль-яким кузовом і мотором нікуди не поїде.

Окей я цього не розумію. Можна якось проілюструвати чому суди є настільки важливими.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #53 : Жовтня 21, 2018, 01:17:17 01:17 »


Окей я цього не розумію. Можна якось проілюструвати чому суди є настільки важливими.

Суд является важнейшим общественным инструментом, который призван нейтрализовать возникшие сбои в общественных отношениях применительно к действующим законам.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #54 : Жовтня 21, 2018, 01:19:07 01:19 »

Ви впевнені що правильно прочитали мій допис?

Ну, да. Тональность задает п.1 старт. поста.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #55 : Жовтня 21, 2018, 01:21:25 01:21 »
Суди це не найголовніша проблема ІМХО.

Моя думка - ГОЛОВНІША З НАЙГОЛОВНІШИХ проблем. Суд на мою думку - КОЛЕСО. Без колеса будь-яка машина з буль-яким кузовом і мотором нікуди не поїде.

Окей я цього не розумію. Можна якось проілюструвати чому суди є настільки важливими.

Бо в СУСПІЛЬНОМУ ЖИТТІ (а людина - це СОЦІАЛЬНА ТВАРЮКА і живе прайдами, стаями, табунами і стадами)...постійно виникають КОНФЛІКТИ, де кожна скотина вважає правою саме себе, а опонента - гівном. Так як у нас демократичне суспільство, а не тоталітаризм...то у нас ВСІ спірні і конфліктні питання вирішують суди. Навіть у Бога є Божий Суд, а в тюрмах - воровська сходка і "толковіщє".

Без СУДІВ суспільне життя перетвориться на "Содом і Гоморру". ТОбто життя без ДОТРИМАННЯ ЗАКОНУ. Саме за дотримання Закону і відповідає СУД.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #56 : Жовтня 21, 2018, 01:22:46 01:22 »
Я еще заметил такую тенденцию в последнее время , что на суд валят все несовершенство того что творит Верховная Рада. Особо ярко это проявилось во времена "закона Савченко".  Основная масса журналистских визгов относились к практике применения закона , а не к тому органу , который такой закон принял и который остальные обязаны просто выполнять нравится он им или нет.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #57 : Жовтня 21, 2018, 01:38:30 01:38 »
У світовому рейтингу за параметром civil justice Україна нижче Росії але вища Угорщини Туреччини мексики
2017 -2018 рік
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #58 : Жовтня 21, 2018, 07:29:49 07:29 »
Поїхали. Почнемо з першої. НАЙГОЛОВНІШОЇ.
1. Судова реформа наскрізь корумпованих судів, якщо судова гілка влади за Конституцією - НЕЗАЛЕЖНА. А ВР - законодавча гілка влади сама зацікавлена в корумпованих судах.

2. Борги держави, які створили Тимошенко і Азаров, і які ТРЕБА ПОВЕРТАТИ.

3. Україна, як частина СВІТОВОГО ринку, повинна мати ринкові ціни, які диктує світ. Як підняти зарплатню до відповідного рівня в держ.секторі, і що робити з КОМЕРЦІЙНИМИ структурами, де директор - Цар і Бог і "що хочу, те й ворочу, не подобається - звільняйтесь"?

4. Як знешкоджити докорінно соціалізм, комунізм, популізм в українському народі УРСР?

5. Як пояснити, чим відрізняється "свобода вільної думки" від "свободи маніпуляцій і брехні" в умовах демократії.

6. Як змусити людей не шукати "дірки в Законі" а жити по Завітах Божих, якщо Закон не досконалий?

7. Як ці пункти вирішувати в умовах війни?

Додавайте. Відповідайте. Як у нас тут принято, конструктивно. Критикуйте конструктивно.
Як на мене,пан Гео,ви хочете простих рішень для складних проблем.З 1917 на території колишньої Рос.імперії ми таке вже проходили і на своїй шкірі все відчули.
По темі:щодо судів не все так погано,хоч би тому,що кожна наступна судова інстанція коштує дорожче і значно,тобто претенденти на підкуп обмежуються майновим цензом і в окремих впливом.Тобто,якщо купив суддю місцевого суду,а на апеляційний не вистача,то апеляційний справу поверне,отже,є можливість відкрити дисциплінарне провадження .От тут ,як на мене,можна і зіграти.Деталі вже треба продумувати.Крім цього можна додати обов‘язкову переатестацію.З вищими судами складніше але ж он ганяють суддю Татькову,отже можуть .І ще:судді такі ж люди як і ми всі.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #59 : Жовтня 21, 2018, 07:35:32 07:35 »
По пункту 2.Якщо нема в їх діях злочину,то наразі нічого не вдієш.Можна більш ретельно прописувати процедури,а за їх порушення передбачати крим. відповідальність як особл. тяжкий злочин проти держави.Ризик,що у кризових ситуаціях не зможемо приймати рішення .