Автор Тема: Що робити з такими наявними проблемами?  (Прочитано 5871 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #60 : Жовтня 21, 2018, 07:45:02 07:45 »
По п.3:по платні держ.сектору ніяк,бо не вистачить грошей ,тільки по окремому переліку критичних посад.Держ. сектор привабливий соц.пакетом,престижем.Як вихід~порізати соціалку манюпасу,а ці гроші направити на чиновників.
По комерційним структурам:шалені штрафи за порушення ,всебічна державна підтримка потерпілих,за що комерц. структура теж повинна у підсумку сплатити.Також треба лібералізувати трудове законодавство.
Покищо все,пора на працю.
Ще :юридичне загальне навчання починаючи зі школи,що й зараз частково реалізовано.
« Останнє редагування: Жовтня 21, 2018, 08:12:45 08:12 від Yuras Yuras »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #61 : Жовтня 21, 2018, 08:16:34 08:16 »
По п.4 невтомною працею релігійних,громадських,державних інститутів:пропаганда,допомога в організації усіляких кооперативів,освіта,зменшення прямих субсиді і соц.допомог.А взагалі ,тільки час вилікує.Можливо.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #62 : Жовтня 21, 2018, 08:18:51 08:18 »
По п.5 правом і зокрема судами.Треба відповідальність за наклеп зробити більш дієвою.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #63 : Жовтня 21, 2018, 08:20:41 08:20 »
Якщо змусити,то ніяк.Як варіант,більш широка релігійна освіта.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #64 : Жовтня 21, 2018, 09:06:14 09:06 »



Як на мене,пан Гео,ви хочете простих рішень для складних проблем.З 1917 на території колишньої Рос.імперії ми таке вже проходили і на своїй шкірі все відчули.


ДУЖЕ ДИВНИЙ ВИСНОВОК. Я не хочу ніяких простих рішень. Навпаки. Все дуже складно і серйозно. Ви, мабуть, з льоту писати почали відповідь.


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #65 : Жовтня 21, 2018, 09:31:07 09:31 »

Я , мабуть, скажу їм - любі мої (жартую :gigi:) , наші успіхи - це спільні успіхи, наші невдачі- спільні невдачі. Щоб жити краще , кожен з нас має зробити більше.

Уявімо Майдан. Стоїть злий, як чорт натовп в 500 тисяч людей. На чолі натовпу Лідер (назвемо абстрактно) Зрада Геноцидівна Зубоженко і волає з інвалідної коляски: Людоньки! Українці! Ц е ВІН ВИНЕН! ВІН - Нікчемний Президент і Мерзота! Я Вам обіцяю, якщо ми після штурму візьмемо Народну Владу в руки Народу, я вас поведу до Щасливого Життя, яке ви заслужили і вже через тиждень ми будемо жити в геть іншій і щасливій країні! Всі на Штурм!....і нарід попьор Вас штурмувати.

Що Ви встигнете сказати? Які Золоті Слова Ви скажете Мудрому Українськом Наріду?

Скільки було вже макакомайданів ?

Скільки зібралось на них людей ?

Народ не настільки тупий

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #66 : Жовтня 21, 2018, 09:33:47 09:33 »
Єдине джерело любої влади, також і судової чи п’ятої  - народ

Чим раніше він це збагне, тим для нас краще

І , боюся видатись нудним, найкращий спосіб підштовхнути людей до цього- наділити часткою реальної влади, місцевої , очевидно


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #67 : Жовтня 21, 2018, 09:43:02 09:43 »
Якщо коротко, то декiлька варiантiв владного питання - що робити та якi будуть наслiдки.
Головне - Порошенко дав чiтку вiдповiдь - йти в Европу та жити за стандартами ЕС, що ми вже почали робити.
Е iншiй шлях - поставити Гетьманом якогось чоткого пацана, для якого вирiшення всiх проблем буде простим шляхом - як в КНДР або Венесуелi - все просто - роби так, як тi чуваки й не звертай уваги на критику ЕС та США.
Але я умова - буде не просто вiдкат - а справжня Гром. вiйна, на рiвнi якоi АТО... може буде, наче дитяча гра в Зарнiцу.
Тому... як кращий варiант... стати на якийсь час порохоботом та вiрити в те, що Гетьман... робить все, як треба.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Жовтня 21, 2018, 09:52:56 09:52 від Бувалий »

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #68 : Жовтня 21, 2018, 09:51:09 09:51 »
Я це бачу так, що діяти треба гібридненько. Світ зараз такий, гібридний. У суспільстві є приблизно 20% активних людей, які впливають на процеси у суспільстві, кожен на своєму рівні. Вони збираються в ударний кулак, коли треба радикально щось змінити. 80% аморфної і інертної маси, яка живе шлунком і побутом. Але! Саме ця інертна маса обирає нам владу. Тому цій масі перед виборами треба дати умовну гречку. Що це буде- неважливо, але її треба дати. Це раз.
Друге. Для тих 20% треба створити умови, за яких у них не виникне потреби і бажання міняти щось радикально. Вони повинні знати і бачити, що впливають на ситуацію. Тобто, наприклад, як в ситуації з Колмогоровим, хлопцем прикордонником. Ті 20% змінили його долю, опустили суддів, вони і є власне громадянським суспільством. Вони керують потоком, про це владі ніколи не можна забувати. Цей потік завжди треба тримати в руслі "за", а не " проти".
І третє. Як тільки зараз з'являється персона, яка здатна підняти на примітивних гаслах і грі на інстинктах ті 80% шлунків- її треба ліквідовувати. Усвідомлюючи ризики, і що за тими ризиками стоїть. А стоїть там хуйло. Тому нехай рука не здригнеться.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #69 : Жовтня 21, 2018, 09:56:53 09:56 »
Як тільки зараз з'являється персона, яка здатна підняти на примітивних гаслах і грі на інстинктах ті 80% шлунків- її треба ліквідовувати.
Усвідомлюючи ризики, і що за тими ризиками стоїть.
А стоїть там хуйло.
Тому нехай рука не здригнеться.
:smiley24:
На превеликий жаль, надто мало людей, що голосують, це розумiють.
Ви ж самi могли бачiти,  хто з ранку йде голосувати - пенси.
Що iм треба - комуналка, харчi, примитив - одним словом.
Iм байдуже мова, Державнiсть, вони вiдкрито кажуть - нам все одно, хто у керма, аби в хатi було тепло та пенсiю справно приносили.
Молодь... вперто не йде не вибори - % такий малий, що не розумiю, з чого соц.служби роблять висновки.
На це, справдi й розраховуе Юлька та ii пасiпаки - Петро робить все не так, от я прийду до Влади, все буде добре.
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #70 : Жовтня 21, 2018, 10:00:01 10:00 »
Первоочередная задача для разрешения всех проблем это полное перекрытие запоребрикового финансирования любых проектов в Украине.
На это должно быть заточено все законодательство и работа спецслужб. Без реализации этого ничего изменить просто не получится

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #71 : Жовтня 21, 2018, 10:05:31 10:05 »
Як тільки зараз з'являється персона, яка здатна підняти на примітивних гаслах і грі на інстинктах ті 80% шлунків- її треба ліквідовувати.
Усвідомлюючи ризики, і що за тими ризиками стоїть.
А стоїть там хуйло.
Тому нехай рука не здригнеться.
:smiley24:
На превеликий жаль, надто мало людей, що голосують, це розумiють.
Ви ж самi могли бачiти,  хто з ранку йде голосувати - пенси.
Що iм треба - комуналка, харчi, примитив - одним словом.
Iм байдуже мова, Державнiсть, вони вiдкрито кажуть - нам все одно, хто у керма, аби в хатi було тепло та пенсiю справно приносили.

Молодь... вперто не йде не вибори - % такий малий, що не розумiю, з чого соц.служби роблять висновки.
На це, справдi й розраховуе Юлька та ii пасiпаки - Петро робить все не так, от я прийду до Влади, все буде добре.
 :smilie7:

А ты думаешь это неважно?
На самом деле на этом стоит современная западная цивилизация - каждый человек имеет возможность обеспечить себя минимумом жизненно важных потребностей

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #72 : Жовтня 21, 2018, 10:10:57 10:10 »
Як тільки зараз з'являється персона, яка здатна підняти на примітивних гаслах і грі на інстинктах ті 80% шлунків- її треба ліквідовувати.
Усвідомлюючи ризики, і що за тими ризиками стоїть.
А стоїть там хуйло.
Тому нехай рука не здригнеться.
:smiley24:
На превеликий жаль, надто мало людей, що голосують, це розумiють.
Ви ж самi могли бачiти,  хто з ранку йде голосувати - пенси.
Що iм треба - комуналка, харчi, примитив - одним словом.
Iм байдуже мова, Державнiсть, вони вiдкрито кажуть - нам все одно, хто у керма, аби в хатi було тепло та пенсiю справно приносили.

Молодь... вперто не йде не вибори - % такий малий, що не розумiю, з чого соц.служби роблять висновки.
На це, справдi й розраховуе Юлька та ii пасiпаки - Петро робить все не так, от я прийду до Влади, все буде добре.
 :smilie7:

А ты думаешь это неважно?
На самом деле на этом стоит современная западная цивилизация - каждый человек имеет возможность обеспечить себя минимумом жизненно важных потребностей

Та в нас теж є така можливість (я не про пенсіонерів зараз, це окрема категорія). Різниця в підходах. Одна справа хотіти заробити, а інша- хотіти, щоб тобі хтось дав. У нас неймовірна кількість людей з другим підходом.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #73 : Жовтня 21, 2018, 10:12:03 10:12 »
А ты думаешь это неважно?
На самом деле на этом стоит современная западная цивилизация - каждый человек имеет возможность обеспечить себя минимумом жизненно важных потребностей
Все правильно - на это Юлька и Ко и расчитаывает - выбери меня, птица счастья завтрашнего дня.
Петя делает все не так - горячей воды нет, тарифы растут, люди не верят..., бурчат... в итоге... просто не придут на Выборы.
Какой вивыод - да все просто - откат в 2013 год, ЕС нам не надо, они нас не любят, мы не будем просить...
Пока народ будет думать животом... у нас будет КНДР в самом ужасном варианте.
Пончик, хоть и тиран, но хотя бы все держит под контролем и ни каких выборов не надо - народ его и так боготворит.
Думаете, нам пора перейти к такому варианту?..
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #74 : Жовтня 21, 2018, 10:32:38 10:32 »
Народ, читайте мой первый пост - при перекрытии запоребрика никаких популистов небудет, у них просто не будет денег на раскрутку

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #75 : Жовтня 21, 2018, 10:53:46 10:53 »
Народ, читайте мой первый пост - при перекрытии запоребрика никаких популистов небудет, у них просто не будет денег на раскрутку

Неможливо перекрити фінансування, є тисяча способів фінансувати непрямо. Рубати треба засоби, якими в результаті впливають- кацапські телеканали і змі.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #76 : Жовтня 21, 2018, 10:56:13 10:56 »
Якби я була ''полтавським соцьким'' :-) , я би почала з державних установ.
І з Інтернету.І з лікарень, шкіл, магазинів і базарів.
Інтернет : всі державні установи мають мати  сайти, легкі в читанні, де б висвітлювалась уся їх робота.
У відкритому доступі.
Зараз на багатьох державних сайтах - проста імітація ''електронного урядування''.

Лікарні : зробила би лікарні і поліклініки дружніми до людей.
Це ж не важко.
Красиві картинки на стінах, привітні лікарі, немає черг, відкриті туалети для відвідувачів, в палатах хворих відокремлювати один від одного якимись шторами,

Магазиги і базари -  чисті, без просрочених продуктів, обов"язково продукции для здорового харчування.

Проаналізувати контент у телевізорі і на радіо з психологами і психіатрами, і законодавчо підкорегувати
Інформаційний простір.
У сторону оптимізму і людського розвитку.
Це важливо.
Взагалі, багато чого могла би зробити
Якби ж ''була полтавським соцьким''!!!!!!
 :smilie5:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #77 : Жовтня 21, 2018, 10:57:43 10:57 »
Народ, читайте мой первый пост - при перекрытии запоребрика никаких популистов небудет, у них просто не будет денег на раскрутку

Неможливо перекрити фінансування, є тисяча способів фінансувати непрямо. Рубати треба засоби, якими в результаті впливають- кацапські телеканали і змі.

Можно - законодательство про конечных собственников, градация стран и предприятий по рискам, запрет и ограничение зарубежного финансирования, прозрачность поступающих средств, контроль расходов

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #78 : Жовтня 21, 2018, 11:02:03 11:02 »
Еще забыла главное ;
На всех магазинах, базарах должны быть вывески с ФИО владельцев данных магазинов и базаров.
Тогда магазины засверкают, базары расцветут.

Ещё.
На товарах  тоже должны быть фамилии владельцев бизнеса.
Обязательно !
Чтобы знать, кто выпускает  лайно вместо товаров и услуг по-фа-миль-но.
Это очень будет стимулировать выпускать качественные товары и предоставлять качественные услуги.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #79 : Жовтня 21, 2018, 11:05:12 11:05 »
Еще забыла главное ;
На всех магазинах, базарах должны быть вывески с ФИО владельцев данных магазинов и базаров.
Тогда магазины засверкают, базары расцветут.

Ещё.
На товарах  тоже должны быть фамилии владельцев бизнеса.
Обязательно !
Чтобы знать, кто выпускает  лайно вместо товаров и услуг по-фа-миль-но.
Это очень будет стимулировать выпускать качественные товары и предоставлять качественные услуги.

Злата, ты сильно разбираешся в китайских фамилиях?  :gigi:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #80 : Жовтня 21, 2018, 11:07:58 11:07 »
Народ, читайте мой первый пост - при перекрытии запоребрика никаких популистов небудет, у них просто не будет денег на раскрутку

Неможливо перекрити фінансування, є тисяча способів фінансувати непрямо. Рубати треба засоби, якими в результаті впливають- кацапські телеканали і змі.

Можно - законодательство про конечных собственников, градация стран и предприятий по рискам, запрет и ограничение зарубежного финансирования, прозрачность поступающих средств, контроль расходов

Стратегічно- так. Але я так розумію, що ми говоримо зараз про наявні найближчі ризики, найближчу перспективу. Те, що буде ефективним вже зараз.
Але так, загалом Ви повністю праві.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #81 : Жовтня 21, 2018, 11:15:23 11:15 »
Еще забыла главное ;
На всех магазинах, базарах должны быть вывески с ФИО владельцев данных магазинов и базаров.
Тогда магазины засверкают, базары расцветут.

Ещё.
На товарах  тоже должны быть фамилии владельцев бизнеса.
Обязательно !
Чтобы знать, кто выпускает  лайно вместо товаров и услуг по-фа-миль-но.
Это очень будет стимулировать выпускать качественные товары и предоставлять качественные услуги.

Злата, ты сильно разбираешся в китайских фамилиях?  :gigi:
а туту можно напечатать фамилию того, кто завез дерьмо в Украину и кто продаёт его.
Это очень действенный способ !
Фамилия большими буквами на магазинах владельцев магазинов !
и фамилии на этикетках.
Думаете, люди не боятся , когда их будут проклинать за гавно вместо товара и за конюшню вместо магазина ?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #82 : Жовтня 21, 2018, 11:20:50 11:20 »
Должны в стране проводиться фундаментальные реформы, но без этих простых шагов, которые я предложила, реформаторов быстро будут предавать анафеме и проклинать  пересічні граждане.
 :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #83 : Жовтня 21, 2018, 01:20:14 13:20 »



Як на мене,пан Гео,ви хочете простих рішень для складних проблем.З 1917 на території колишньої Рос.імперії ми таке вже проходили і на своїй шкірі все відчули.


ДУЖЕ ДИВНИЙ ВИСНОВОК. Я не хочу ніяких простих рішень. Навпаки. Все дуже складно і серйозно. Ви, мабуть, з льоту писати почали відповідь.
Ні,не з льоту.З досвіду ,зазвичай ,коли мова заходить про боротьбу з корупцією,боротьбою і не пахне.От такий у мене досвід .

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #84 : Жовтня 21, 2018, 02:31:45 14:31 »



Як на мене,пан Гео,ви хочете простих рішень для складних проблем.З 1917 на території колишньої Рос.імперії ми таке вже проходили і на своїй шкірі все відчули.


ДУЖЕ ДИВНИЙ ВИСНОВОК. Я не хочу ніяких простих рішень. Навпаки. Все дуже складно і серйозно. Ви, мабуть, з льоту писати почали відповідь.
Ні,не з льоту.З досвіду ,зазвичай ,коли мова заходить про боротьбу з корупцією,боротьбою і не пахне.От такий у мене досвід .

Ніфіга не врубаюсь в Ваш ланцюжок логічних висловлювань.  Але то таке...мабуть тому, що, як кажуть на ФУПі...слово таке абсолютно ідіотське...а! Згадав. Мабуть тому, що я - манюпас.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #85 : Жовтня 21, 2018, 10:44:59 22:44 »
Всі хочуть радикальних і швидких рішень

А їх не буває, дивно що справді поважні люди тут не розуміють цього

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #86 : Жовтня 21, 2018, 11:10:38 23:10 »
Всі хочуть радикальних і швидких рішень

А їх не буває, дивно що справді поважні люди тут не розуміють цього

Почему же, решения могут быть быстрыми и радикальными.
 Янукович принял радикальное решение на разворот и улетел с трассы, вместе с пассажирами. При том, что подавляющее количество рутинной технической работы по подготовке Ассоциации именно его команда сделала.
Стесняюсь напоминать, но так "любимую" здесь Тимошенку изолировал от общества тоже он и по делу.
Парадокс?
Теперь не знают, что с ней делать,а она засыпает народ громадьем планов и в брехливости ей конкурентов нету.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #87 : Жовтня 22, 2018, 12:30:42 00:30 »
Макаку треба знову посадити в Качанівку  :love:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #88 : Жовтня 22, 2018, 10:40:41 10:40 »
Всі хочуть радикальних і швидких рішень

А їх не буває, дивно що справді поважні люди тут не розуміють цього

Почему же, решения могут быть быстрыми и радикальными.
 Янукович принял радикальное решение на разворот и улетел с трассы, вместе с пассажирами. При том, что подавляющее количество рутинной технической работы по подготовке Ассоциации именно его команда сделала.
Стесняюсь напоминать, но так "любимую" здесь Тимошенку изолировал от общества тоже он и по делу.
Парадокс?
Теперь не знают, что с ней делать,а она засыпает народ громадьем планов и в брехливости ей конкурентов нету.

десь так і є

Петро знає, як зварити жабу


Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Що робити з такими наявними проблемами?
« Reply #89 : Жовтня 22, 2018, 11:04:53 11:04 »
Макаку треба знову посадити в Качанівку  :love:

Там вже і начальник колонії з плакатом "Юлю нам поверніть!!!" стоїть :bch:
Mocsia delenda est