Автор Тема: Нідерландець не може припинити сміятися вже протягом двох років  (Прочитано 460 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159




можна без субтитрів дивитися, а можна увімкнути





Нідерландець не може припинити сміятися вже протягом двох років.

Нідерландець Хаг Бос два роки тому переніс операцію на стегні, а відколи опритомнів від анестезії - не припиняє сміятися.

Оскільки за 2 роки Хаг жодного разу не мав сумного чи стурбованого вигляду, дружина Боса визнає, що дратується усе частіше.

Дружина нідерландця запевняє, що у такій поведінці Хага винна саме анестезія та безвідповідальність лікарів.

Тепер, за її словами, сім'я не може нормально посперечатися або навіть посваритися - що б жінка не сказала, Бос лише посміхається або раптом заходиться сміхом.

Невпинний сміх Хага дратує не лише дружину, але й дочку та брата. Вони стали рідше бувати в гостях.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27028
Я так понял что тетку больше всего раздражает то что с ним невозможно поругаться :)

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Я так понял что тетку больше всего раздражает то что с ним невозможно поругаться :)

Весело у них. Можно услышать смех на кухне, а хохот из клозета? Да мало ли... :weep:
скаче дид ишак лютуе

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
 :smilie2: Бідний дядько...