Автор Тема: Начальник волинської міліції часів Януковича очолить Київську облдержадміністра  (Прочитано 1194 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
не в мої правилах поширювати зраду але не утримався :smilie8:

Кабінет Міністрів України погодив призначення головою Київської облдержадмінстрації колишнього начальника УМВС у Волинській області Олександра Терещука.

Відповідне рішення було ухвалене 24 жовтня на засіданні уряду, інформує Depo.ua з посиланням на власне джерело.

Так, Київську облдержадміністрацію замість Олександра Горгана має очолити Олександр Терещук, який до цього часу був першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації.

До цього Терещук працював начальником ГУМВС України в місті Києві. 5 червня 2015 року був звільнений з посади.

3 липня президент України Петро Порошенко скасував люстрацію Олександра Терещука. 14 грудня 2015 року Міністр МВС України Арсен Аваков повідомив, що звільнив начальника Головного управління Національної поліції в Києві Олександра Терещука і декількох високопоставлених співробітників столичного главку.

У часи Януковича Терещук очолював Управління МВС України у Волинській області (з 17 листопада 2012-го по липень 2014 року).

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
не в мої правилах поширювати зраду але не утримався :smilie8:

Кабінет Міністрів України погодив призначення головою Київської облдержадмінстрації колишнього начальника УМВС у Волинській області Олександра Терещука.

Відповідне рішення було ухвалене 24 жовтня на засіданні уряду, інформує Depo.ua з посиланням на власне джерело.

Так, Київську облдержадміністрацію замість Олександра Горгана має очолити Олександр Терещук, який до цього часу був першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації.

До цього Терещук працював начальником ГУМВС України в місті Києві. 5 червня 2015 року був звільнений з посади.

3 липня президент України Петро Порошенко скасував люстрацію Олександра Терещука. 14 грудня 2015 року Міністр МВС України Арсен Аваков повідомив, що звільнив начальника Головного управління Національної поліції в Києві Олександра Терещука і декількох високопоставлених співробітників столичного главку.

У часи Януковича Терещук очолював Управління МВС України у Волинській області (з 17 листопада 2012-го по липень 2014 року).
С апреля 16 по май 17 возглавлял ВОХР
https://pep.org.ua/uk/person/7674

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26984
Люди вареники
Как не крути, а все равно в сметане

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Які це в біса люди?
Сміття...
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Які це в біса люди?
Сміття...
Це головний гемор Андр.Преза - кадрова система -  :smiley23:
Спочатку ставлять, потiм зимають.
Життя тривае.
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Зайшов з тилу. Перемістився з Києва до Одеси на рік, а потім знову переїхав до Києва.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Не, я за його минуле не скажу, і теперешні справи його мені особливо не відомі
Але керівник має говорити тихо а всі прислухатися і  ловити кожне слово. Здається у нього виходить


Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Люди вареники
Как не крути, а все равно в сметане
Нажаль на зміну старим вареникам приходять нічим не кращі. Каськіви, Парасюки, Махніцькі, Шабуньки та Мусі Найєми це демонструють.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15872
Не, я за його минуле не скажу, і теперешні справи його мені особливо не відомі
Але керівник має говорити тихо а всі прислухатися і  ловити кожне слово. Здається у нього виходить


А ціна цього "виходить"вам не цікава?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Не, я за його минуле не скажу, і теперешні справи його мені особливо не відомі
Але керівник має говорити тихо а всі прислухатися і  ловити кожне слово. Здається у нього виходить


А ціна цього "виходить"вам не цікава?

Гарний керівник дорого коштує 😀

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Знаю це гімно. Перетинались. Це реальний ВЕЛИЧЕЗНИЙ мінус Пеці.  :smilie9:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15872
Не, я за його минуле не скажу, і теперешні справи його мені особливо не відомі
Але керівник має говорити тихо а всі прислухатися і  ловити кожне слово. Здається у нього виходить


А ціна цього "виходить"вам не цікава?

Гарний керівник дорого коштує 😀
Отже,як це "виходить"ви не знаєте?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15872
Знаю це гімно. Перетинались. Це реальний ВЕЛИЧЕЗНИЙ мінус Пеці.  :smilie9:
На таких посадах люди,які будь-що готові виконати наказ,тому іншим він,в наших умовах,не буде.Крім того ,платня там не надто висока,тому теж іншого керівника туди не знайдеш-треба вміти харчуватись підножною травичкою аби тебе не спалили.

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Знаю це гімно. Перетинались. Це реальний ВЕЛИЧЕЗНИЙ мінус Пеці.  :smilie9:
На таких посадах люди,які будь-що готові виконати наказ,тому іншим він,в наших умовах,не буде.Крім того ,платня там не надто висока,тому теж іншого керівника туди не знайдеш-треба вміти харчуватись підножною травичкою аби тебе не спалили.

 :smiley24:

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Українці, - Велика Видатна Нація. Де позрадойобити знайдуть будьде.

І от хера кому вгодиш. Кого не признач, всерівно будуть невдоволенні та зрадойобити. А призначити ще треба когось хто вмітиме щось робити та якось керувати людьми.

Прийдуть Коломойські, і позрадойобити вам фіг так дадуть.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Так отож
Декларація у нього корупційна
Але є цікавий момент у біографії - як так сталося що на такому хлібному місці за часів Януковича він пропроцював лише півроку?

З березня 2010 по червень 2012 рр. — працював начальником Голосіївського районного управління Головного управління МВС України в місті Києві.

З червня 2012 по листопад 2012 рр. — обіймав посаду начальника Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України.

17 листопада 2012 по липень 2014 рр. — очолював Управління МВС України у Волинській області.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15872
Так отож
Декларація у нього корупційна
Але є цікавий момент у біографії - як так сталося що на такому хлібному місці за часів Януковича він пропроцював лише півроку?

З березня 2010 по червень 2012 рр. — працював начальником Голосіївського районного управління Головного управління МВС України в місті Києві.

З червня 2012 по листопад 2012 рр. — обіймав посаду начальника Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України.

17 листопада 2012 по липень 2014 рр. — очолював Управління МВС України у Волинській області.
Це щось дуже серйозне треба було втнути йому чи підлеглому особовому складу або не потягнув виплату "кредиту" за посаду чи взагалі виплат, можливо,вліз куди не треба

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Так отож
Декларація у нього корупційна
Але є цікавий момент у біографії - як так сталося що на такому хлібному місці за часів Януковича він пропроцював лише півроку?

З березня 2010 по червень 2012 рр. — працював начальником Голосіївського районного управління Головного управління МВС України в місті Києві.

З червня 2012 по листопад 2012 рр. — обіймав посаду начальника Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України.

17 листопада 2012 по липень 2014 рр. — очолював Управління МВС України у Волинській області.
Це щось дуже серйозне треба було втнути йому чи підлеглому особовому складу або не потягнув виплату "кредиту" за посаду чи взагалі виплат, можливо,вліз куди не треба

Отож бо й воно. Мабуть таки до корупційної моделі не підійшов.
Тож маємо надію що він не пропаща людина.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча

Це щось дуже серйозне треба було втнути йому чи підлеглому особовому складу або не потягнув виплату "кредиту" за посаду чи взагалі виплат, можливо,вліз куди не треба

Отож бо й воно. Мабуть таки до корупційної моделі не підійшов.
Тож маємо надію що він не пропаща людина.
Да нічого він не втнув. Пішов на підвищення. Його посада в Волинській області і по рівню і по "хлібності" вища за посаду в ОБНОН. При цьому зробив карколомну кар'єру при регіонах від начальника району до начальника області. Оцінили.
Єдине що вміє вказаний персонаж - це красти. Зараз без фірм його донечки - "Новітні технології" та інших, майже жоден тендер не обходиться за місцем де цей персонаж виникає - в Одесі, в МВС, в Київській області. При цьому це банально прокладки, бо навіть офіс там складно знайти, не кажучи уже про працівників. Але виграють багатомільйонні тендери, а потім підрядниками і постачальниками уже виступають реальні фірми, але отримують уже набагато менші кошти - корупційну маржу збирає донечка.
Тому ще раз повторюсь - це вийняткова гнида.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Знаю це гімно. Перетинались. Це реальний ВЕЛИЧЕЗНИЙ мінус Пеці.  :smilie9:

Ви думаєте, це - виключення, а на інших місцях, про які Ви особисто нічого не знаєте, зовсім інші люди призначені, чесні і позитивні? :shuffle:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Ви думаєте, це - виключення, а на інших місцях, про які Ви особисто нічого не знаєте, зовсім інші люди призначені, чесні і позитивні? :shuffle:
Написав про те що знаю безпосередньо. У інших місцях я думаю є цілком по різному. Від чудових, чесних професійних людей до кінчених гнид. Світ великий і закон великих чисел ніхто не відміняв.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos