Автор Тема: Многополярний мір  (Прочитано 345 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Многополярний мір
« : Грудня 18, 2018, 08:00:06 08:00 »
Росія, Білорусь, Сербія і ще 16 країн на засіданні Генасамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку не підтримали резолюцію проти мілітаризації Криму.

Про це повідомляє в Twitter Представництво України в ООН. Так, документ підтримало 66 країн, 19 були "проти", утрималися 72.

Зокрема, проти голосували Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді, Камбоджа, Куба, Корейська Народно-демократична республіка (КНДР), Іран, Лаос, М'янма, Нікарагуа, Російська Федерація, Сербія, Південний Судан, Судан, Сирія, Узбекистан, Венесуела і Зімбабве.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Многополярний мір
« Reply #1 : Грудня 18, 2018, 09:40:39 09:40 »
Серби? Ух ви ж мої лапочки. Мабуть час Косово визнавати.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Многополярний мір
« Reply #2 : Грудня 18, 2018, 09:47:38 09:47 »
Росія, Білорусь, Сербія і ще 16 країн на засіданні Генасамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку не підтримали резолюцію проти мілітаризації Криму.

Про це повідомляє в Twitter Представництво України в ООН. Так, документ підтримало 66 країн, 19 були "проти", утрималися 72.

Зокрема, проти голосували Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді, Камбоджа, Куба, Корейська Народно-демократична республіка (КНДР), Іран, Лаос, М'янма, Нікарагуа, Російська Федерація, Сербія, Південний Судан, Судан, Сирія, Узбекистан, Венесуела і Зімбабве.
Ліга альтернативно обдарованних.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Многополярний мір
« Reply #3 : Грудня 18, 2018, 09:51:12 09:51 »
Серби? Ух ви ж мої лапочки. Мабуть час Косово визнавати.

Серба на вербу, як то кажуть  :shuffle:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Многополярний мір
« Reply #4 : Грудня 18, 2018, 09:56:44 09:56 »
Росія, Білорусь, Сербія і ще 16 країн на засіданні Генасамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку не підтримали резолюцію проти мілітаризації Криму.
Про це повідомляє в Twitter Представництво України в ООН. Так, документ підтримало 66 країн, 19 були "проти", утрималися 72.
Зокрема, проти голосували Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді, Камбоджа, Куба, Корейська Народно-демократична республіка (КНДР), Іран, Лаос, М'янма, Нікарагуа, Російська Федерація, Сербія, Південний Судан, Судан, Сирія, Узбекистан, Венесуела і Зімбабве.
Чудово -  :smiley24: - це тi самi незалежнi анклави страни, де з Хуйлом ще за ручку здороваються.
 :moskali:

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Многополярний мір
« Reply #5 : Грудня 18, 2018, 10:32:34 10:32 »
Росія, Білорусь, Сербія і ще 16 країн на засіданні Генасамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку не підтримали резолюцію проти мілітаризації Криму.
Про це повідомляє в Twitter Представництво України в ООН. Так, документ підтримало 66 країн, 19 були "проти", утрималися 72.
Зокрема, проти голосували Вірменія, Білорусь, Болівія, Бурунді, Камбоджа, Куба, Корейська Народно-демократична республіка (КНДР), Іран, Лаос, М'янма, Нікарагуа, Російська Федерація, Сербія, Південний Судан, Судан, Сирія, Узбекистан, Венесуела і Зімбабве.
Чудово -  :smiley24: - це тi самi незалежнi анклави страни, де з Хуйлом ще за ручку здороваються.
 :moskali:

Та ні не всі. Найкращий друг, який розчленовує журналістів, утримався  :smilie1:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Многополярний мір
« Reply #6 : Грудня 18, 2018, 10:47:33 10:47 »
не забувайте важливу річ- всі ці "проти" коштують грошей

і, думаю, немалих грошей

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Многополярний мір
« Reply #7 : Грудня 18, 2018, 10:14:37 22:14 »
не забувайте важливу річ- всі ці "проти" коштують грошей
і, думаю, немалих грошей
Зрозумiло - нефтедолари, меха, дiаманти, рос. повii на Тверськой тощо.
 :moskali: