Автор Тема: Новые санкции США против России. Что делать?  (Прочитано 1666 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #60 : Грудня 20, 2018, 01:44:04 13:44 »

Саудівську Аравію оголосили ворогом?Ні, навіть зброю їм продають.Оголошують ворогами тільки тих ісламістів та їх організації,які причетні до терористичної діяльності,тобто тих,які вчиняють,на думку держави,злочин.
Взагалі-то,я не про високу мораль розповідаю,хоча і потрібно,а про економічні наслідки.Не вигідні зараз подібні дії ЕКОНОМІЧНО.
:) Оголошують ворогами тільки тих ісламістів, котрих можна оголосити ворогами без зайвих втрат.
Й це ніяк не пов'язано з тим, хто що вчиняє. Ані для вас, ані для мене не є таємницею те, звідки "радикальні ісламісти" беруть власне знаряддя для свого радикального ісламізму. Іран там далеко не єдиний спонсор.
Всі все знали про Кадаффі, але поганим диктатором він став після того, як набралося достатньо зацікавлених осіб. До того він був тим самим терористом та узурпатором - але нікого це не хвилювало. Саме тому, що не було вигідно.
Так до чого тут тоді усі ці розмови про відповідальність за персональні дії, якщо насправді суть в економіці, зручності та безпеці мешканців західної цивілізації.
Каддафі і до того був поганим диктатором,проти нього і його держави вводили .Теракт над Локербі: https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Теракт_над_Локербі.
Я не знаю до чого тут усі ці розмови про Захід як рай справедливості.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #61 : Грудня 20, 2018, 01:47:35 13:47 »
1. Полиция - НЕ социальная система.
Я на це дивлюся інакше, й не бачу у вас жодного аргументу - тільки аксіоматичні ствердження. Я усвідомлюю, що у гіпотетичному експерименті ми могли б працювати з особистою провиною кожної конкретної людини. Я також усвідомлюю те, що практично в нас нема й бути не може такого "кишенькового страшного суду". Отже виникає питання, нащо в це гратися.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #62 : Грудня 20, 2018, 01:48:00 13:48 »
Синоніми?Ваша родина заснована державою?У вас є статут родини?Батько-це посада?
Не має жодного значення, хто кого засновує, та хто як називається.
Власне тому поліція Токіо відрізняється від поліції Омська, хоча обидві засновані державою, мають статут, та посади.
Я міркую абстраговано, ви - ні. Я без проблем можу ввести критеріх розподілу соціальних структур на штучні та природні, просто не розумію, які це дає переваги для аналізу. В чому принципова різниця між родиною злочинців та Родиною мафії, окрім того що друга соціальна структура є штучною модифікацією першої? На рівні аналізу наслідків роботи таких структур, та розробки методу протидії таким структурам - практично ні в чому.
Родина для злочинця не слугує меті здійснення злочинної діяльності,а мафія слугує.Абстракції у вас занадто абстрактні.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #63 : Грудня 20, 2018, 01:49:23 13:49 »
1. Полиция - НЕ социальная система.
Я на це дивлюся інакше, й не бачу у вас жодного аргументу - тільки аксіоматичні ствердження. Я усвідомлюю, що у гіпотетичному експерименті ми могли б працювати з особистою провиною кожної конкретної людини. Я також усвідомлюю те, що практично в нас нема й бути не може такого "кишенькового страшного суду". Отже виникає питання, нащо в це гратися.

Бо з досвіду саме такі ігри найоптимальніші.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #64 : Грудня 20, 2018, 01:53:47 13:53 »
Каддафі і до того був поганим диктатором,проти нього і його держави вводили .Теракт над Локербі: https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Теракт_над_Локербі.
Я не знаю до чого тут усі ці розмови про Захід як рай справедливості.
Розмову про персональні методи впливу Заходу почали, нібито, ви :) Була висунута теза, що нібито після другої світової намагаються застосовувати силу до конкретних персон.
Відразу було наведено кілька прикладів того, що це не так, на що була наведена контрвідповідь про виключення з правил.
Загалом ми тут маємо або констатувати, що виключень з правил більше, ніж підтверджень (чи принаймі забагато), або просто (як я це роблю) вказати на недієвість та принципову некоректність намаганням впливати на особистість, вся провина якої полягає здебільшого в тому, що вона народилася не там, не тоді, й потрапила не до тої соціальної системи.
Й тут нам заважає відсутність більш-менш спільного погляду на соціальні системи як такі.
Принаймі я дискусію бачу десь так.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #65 : Грудня 20, 2018, 02:05:59 14:05 »
Родина для злочинця не слугує меті здійснення злочинної діяльності,а мафія слугує.Абстракції у вас занадто абстрактні.
Взагалі-то ви просто неуважно прочитали "родина злочинців". А взагалі - так, мені зручно з абстракціями. Людство історично розвивалося, беручи на основу концепт родини, клану, тошо. При владі стояли родинами (організована злочинність - це просто слабка алтьтернативна влада). Від родини до династії був пройдений соціально-еволюційний шлях. Від династії до партійної системи влади, від клану до концепту нації - теж. Сучасна мафія, якудза - це такі самі еволюційні продукти родини. А корпоративна держава, як ото рашка, де нема жодної принципової різниці між мафією, фсб та приватними корпораціями - просто ще один етап такої еволюції. Не найкращий й не наступний - просто альтернативний.
Оскільки я не бачу, щоб концентрація на розбіжностях таких систем суттєво покращувала результати аналізу - то й сенсу у зменшенні рівня абстрагування я не бачу.
Якщо я так міркую все життя, й мені, як і вам (й багато кому) був очевидний той самий напад рашки за надцять років до - то виходить що логіка робоча. Ну й те, що я зазвичай помиляюся в поганий бік - це ніби й непогано  :gigi:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #66 : Грудня 20, 2018, 02:34:18 14:34 »
Відповідальність кола конкретних осіб і постійне розширення цього кола- це найкращий і найбезпечніший шлях для Штатів, щоб завалити систему РФ. Нащо їм некерований хаос і швидко, якщо вони можуть організувати керований хаос? Результат буде той самий, тільки пізніше.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27014
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #67 : Грудня 20, 2018, 03:48:33 15:48 »
Вообще не понимаю предмета обсуждения
Какие суды, вы про что? Какие из санкций наложены судами и какие субъекты санкций ими определены?
Санкции налогаются с целью ограничения возможностей субъектов международного права к действиям не совпадающим с общепринятыми. Таковыми субъектами являются государства, ну может еще крупные корпорации, но никак не отдельные министры, депутаты или, тем более, командиры отдельных кораблей.
Так называемые "персональные санкции" это просто смехотворная имитация бурной деятельности. Они могут иметь действие исключительно если налогаются на лиц принимающих ключевые решения в субъекте международного права. Например на Путина или Дерипаску или губернатора Чукотки. А налогать санкции по запрещению въезда в ЕС на военнослужащих РФ которым самой РФ запрещено выезжать в ЕС это не воздействие, это клоунада

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #68 : Грудня 20, 2018, 03:59:16 15:59 »
Вообще не понимаю предмета обсуждения
имитация бурной деятельности
Ну так власне оце є предметом обговорення :)

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #69 : Грудня 20, 2018, 04:17:07 16:17 »
Відповідальність кола конкретних осіб і постійне розширення цього кола- це найкращий і найбезпечніший шлях для Штатів, щоб завалити систему РФ. Нащо їм некерований хаос і швидко, якщо вони можуть організувати керований хаос? Результат буде той самий, тільки пізніше.
Як вам сказати.
От є наприклад аналогія (незграбна та нерепрезантивна, як і усі вони, але все ж).
Злочинець РФ коїть злочин. Пан US кладе перед собою на стіл автомат, й каже: коли не зупинитеся, я вас, пане РФ, з нього застрелю. От тільки розберу, змащу, зберу, перезаряджу - й все, куля в лоба.
Злочинець трохи напружується, але продовжує коїти злочин. Проходить рік. Пан US знімає першу деталь (всього їх там 58). Каже - стережіться, ви ж бачите, що я роблю. Схаменіться.
Далі все продовжується в тому ж дусі. Наразі від автомата від'єднано п'ять деталей. Ще залишилося 53, потім змастити, потім зібрати, потім зарядити, й діслати набоя.
Нібито все, суто формально, вірно. За 200+ років ми мабуть почуємо постріл.
За умови, що пан US не передумає.
За умови, що злочинець РФ ще буде коїти злочин (сам РФ вважає, що йому вистачить від сили два-три роки ще, ну й десять щоб усі спокійно зробили вигляд, ніби забули).
За умови... й так далі.
Нам усім тут хотілося б введення дієвих санкцій, що мають призвести до колапсу РФ. Нажаль до цього навіть близько справа не дійшла. Це поки що не ті санкції. Це просто чемна вимога не робити того, що робиться - але просто вимога. Вона не несе РФ особливої шкоди, й абсолютно неспівмірна з діями самої РФ.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #70 : Грудня 20, 2018, 06:35:43 18:35 »
Штати не будуть ризикувати. У них є стратегічна мета- завалити неадекватного конкурента. Ця подія точно відбудеться, але тільки тоді, коли Штати зможуть проконтролювати ситуацію всередині Росії, якщо там почнеться розвал. Якщо вони будуть впевнені, що ядерні боєголовки не полетять, що відбудеться зміна влади, і що та влада, яка прийде на зміну, зможе втримати те стадо. В їхніх інтересах, я думаю, подробити територію і розділити вплив над тими шматками з партнерами. Думаю, що попередньо буде довгий процес ослаблення, знекровлення і закуклювання. Це може тривати довго, ми можемо не дожити. Це можуть побачити наступні покоління. Нам потрібно готуватися жити у стані перманентної готовності до великої війни, у стані перманентної гібридної війни.
Якщо це станеться швидше, ніж через 10 років, я буду вважати, що я дуже щаслива людина. Що я у цьому житті досягла всього і побачила все. Більшого мені не треба. 

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27014
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #71 : Грудня 20, 2018, 06:50:41 18:50 »
У них є стратегічна мета- завалити неадекватного конкурента.

Не уверен

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46748
  • Never give in!
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #72 : Грудня 20, 2018, 06:59:41 18:59 »
Штати не будуть ризикувати. У них є стратегічна мета- завалити неадекватного конкурента. Ця подія точно відбудеться, але тільки тоді, коли Штати зможуть проконтролювати ситуацію всередині Росії, якщо там почнеться розвал. Якщо вони будуть впевнені, що ядерні боєголовки не полетять, що відбудеться зміна влади, і що та влада, яка прийде на зміну, зможе втримати те стадо. В їхніх інтересах, я думаю, подробити територію і розділити вплив над тими шматками з партнерами. Думаю, що попередньо буде довгий процес ослаблення, знекровлення і закуклювання. Це може тривати довго, ми можемо не дожити. Це можуть побачити наступні покоління. Нам потрібно готуватися жити у стані перманентної готовності до великої війни, у стані перманентної гібридної війни.
Якщо це станеться швидше, ніж через 10 років, я буду вважати, що я дуже щаслива людина. Що я у цьому житті досягла всього і побачила все. Більшого мені не треба.

Вибачте, але дурень думкою багатіє.

Немає у США такої мети.  :smilie2: :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #73 : Грудня 20, 2018, 09:36:56 21:36 »
З Русалів всіляких санкції трампоїди знімають. Зате на якихось лівих малозначущих підарасів типу накладають  :fp2 

Увагу американської громадськості привернуло паралельне рішення Мінфіну США повідомити Конгрес про намір протягом 30 днів скасувати санкції проти компаній, пов'язаних із російським олігархом Олегом Дерипаскою En+ Group plc (“En+”), UC Rusal plc (“Rusal”) та JSC EuroSibEnergo (“ESE”).

Мінфін США знімає санкції з компаній, пов'язаних із Дерипаскою, накладає нові на російських шпигунів
« Останнє редагування: Грудня 20, 2018, 09:56:57 21:56 від RG »

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #74 : Грудня 20, 2018, 09:38:07 21:38 »
или Дерипаску
С Дерипаски сняли санкции, акции пошли вверх (сегодня в новостях)


п.с. трохи опиздав, зато с того же выпуска - Вроссии впервые за много лет произошло сокращение населения. Прирост  раньше был за счет мигрантов,  но видно реально жир уменьшился и стали меньше ехать.
« Останнє редагування: Грудня 20, 2018, 09:43:24 21:43 від аспирин »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #75 : Грудня 20, 2018, 10:02:44 22:02 »
Зняли не з Дерипаски, його типу усунули з тих фірм. Причому типу якось так хитро, що долю заморозили і він за них не може нічого отримати. Хоча знайомі біржовики казали, що ніби все-таки продав.

Мнучін б'є себе в груди, що вони охеренно за цими конторами пасуть і якщо щось, то будуть мочити  :smilie7:

 

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27014
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #76 : Грудня 20, 2018, 10:20:01 22:20 »
Зняли не з Дерипаски, його типу усунули з тих фірм. Причому типу якось так хитро, що долю заморозили і він за них не може нічого отримати. Хоча знайомі біржовики казали, що ніби все-таки продав.

Мнучін б'є себе в груди, що вони охеренно за цими конторами пасуть і якщо щось, то будуть мочити  :smilie7:

В этой их "реал политик" черт ногу сломит

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #77 : Грудня 20, 2018, 11:32:50 23:32 »
Штати не будуть ризикувати. У них є стратегічна мета- завалити неадекватного конкурента. Ця подія точно відбудеться, але тільки тоді, коли Штати зможуть проконтролювати ситуацію всередині Росії, якщо там почнеться розвал. Якщо вони будуть впевнені, що ядерні боєголовки не полетять, що відбудеться зміна влади, і що та влада, яка прийде на зміну, зможе втримати те стадо. В їхніх інтересах, я думаю, подробити територію і розділити вплив над тими шматками з партнерами. Думаю, що попередньо буде довгий процес ослаблення, знекровлення і закуклювання. Це може тривати довго, ми можемо не дожити. Це можуть побачити наступні покоління. Нам потрібно готуватися жити у стані перманентної готовності до великої війни, у стані перманентної гібридної війни.
Якщо це станеться швидше, ніж через 10 років, я буду вважати, що я дуже щаслива людина. Що я у цьому житті досягла всього і побачила все. Більшого мені не треба.

Вибачте, але дурень думкою багатіє.

Немає у США такої мети.  :smilie2: :smilie2:

А ми це побачимо. Змісту гадати нема.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33437
  • Стать: Чоловіча
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #78 : Грудня 20, 2018, 11:33:56 23:33 »
Зняли не з Дерипаски, його типу усунули з тих фірм. Причому типу якось так хитро, що долю заморозили і він за них не може нічого отримати. Хоча знайомі біржовики казали, що ніби все-таки продав.

Мнучін б'є себе в груди, що вони охеренно за цими конторами пасуть і якщо щось, то будуть мочити  :smilie7:

В этой их "реал политик" черт ногу сломит

Бабло  :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Новые санкции США против России. Что делать?
« Reply #79 : Грудня 21, 2018, 07:57:06 07:57 »
Штати не будуть ризикувати. У них є стратегічна мета- завалити неадекватного конкурента. Ця подія точно відбудеться, але тільки тоді, коли Штати зможуть проконтролювати ситуацію всередині Росії, якщо там почнеться розвал. Якщо вони будуть впевнені, що ядерні боєголовки не полетять, що відбудеться зміна влади, і що та влада, яка прийде на зміну, зможе втримати те стадо. В їхніх інтересах, я думаю, подробити територію і розділити вплив над тими шматками з партнерами. Думаю, що попередньо буде довгий процес ослаблення, знекровлення і закуклювання. Це може тривати довго, ми можемо не дожити. Це можуть побачити наступні покоління. Нам потрібно готуватися жити у стані перманентної готовності до великої війни, у стані перманентної гібридної війни.
Якщо це станеться швидше, ніж через 10 років, я буду вважати, що я дуже щаслива людина. Що я у цьому житті досягла всього і побачила все. Більшого мені не треба.

Вибачте, але дурень думкою багатіє.

Немає у США такої мети.  :smilie2: :smilie2:

А ми це побачимо. Змісту гадати нема.

У США дуже жорсткі закони, щодо недобросовісної конкуренції. :smilie7:
Mocsia delenda est