Автор Тема: Ще один зубажілий  (Прочитано 2282 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Ще один зубажілий
« : Грудня 21, 2018, 08:45:26 20:45 »
Все на біг-борди пішло   :weep:


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #1 : Грудня 21, 2018, 09:38:29 21:38 »
Ти, кадровий полковник...що зробив для перемоги, гандон?

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Ще один зубажілий
« Reply #2 : Грудня 21, 2018, 10:33:07 22:33 »
Мой отец 80 лет, работает, платит за квартиру и николи не мав субсидии. Что то не так наверно.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ще один зубажілий
« Reply #3 : Грудня 21, 2018, 10:48:15 22:48 »
чому він виглядає, як гнида ?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #4 : Грудня 21, 2018, 10:51:39 22:51 »
чому він виглядає, як гнида ?
Тому що воно е ГНИДА - продажна мерзота, котра розпродало Арм. тил.
Як був гiмнюком, так й лишився...
Воно ще в Прези лiзе - двiрником на зоне... його доля.
 >:(

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Ще один зубажілий
« Reply #5 : Грудня 21, 2018, 10:53:32 22:53 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ще один зубажілий
« Reply #6 : Грудня 21, 2018, 11:59:58 23:59 »
До чого цей спіч?
Може, у мами поганий кровообіг?
Так і хочеться сказати - Гриценко, потурбуйся ж про рідну маму - купи їй теплу ковдру. І пару грілок у ліжко.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Re: Ще один зубажілий
« Reply #7 : Грудня 22, 2018, 10:02:27 10:02 »
Ти, кадровий полковник...що зробив для перемоги, гандон?

Он для мамы нихрена сделать не может, что там про Победу говорить  :laugh:

До чого цей спіч?
Може, у мами поганий кровообіг?
Так і хочеться сказати - Гриценко, потурбуйся ж про рідну маму - купи їй теплу ковдру. І пару грілок у ліжко.

Это не у мамы в ногах, это у Мостового в мозгах поганый кровообиг

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #8 : Грудня 22, 2018, 10:10:37 10:10 »
Это не у мамы в ногах, это у Мостового в мозгах поганый кровообиг
Я помню Юлю Мостовую и ее папочку, еще редакторами Зеркала Недели...
Как же надо было опуститься, что взять в мужья такое чмо?...
Там, в самом деле, у Грицацуя... с головой не лады...
Или же... деньги не пахнут.
Грицацуй - 100% неудачник - его стиль, манеры, разговор,  аргументы... все говорит о том, что он - одна большая беда.
И на кой ему нужно было лезть в Презы, когда оно по жизни - ни кто и ни что?..
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Re: Ще один зубажілий
« Reply #9 : Грудня 22, 2018, 10:19:19 10:19 »
Это не у мамы в ногах, это у Мостового в мозгах поганый кровообиг
Я помню Юлю Мостовую и ее папочку, еще редакторами Зеркала Недели...
Как же надо было опуститься, что взять в мужья такое чмо?...
Там, в самом деле, у Грицацуя... с головой не лады...
Или же... деньги не пахнут.
Грицацуй - 100% неудачник - его стиль, манеры, разговор,  аргументы... все говорит о том, что он - одна большая беда.
И на кой ему нужно было лезть в Презы, когда оно по жизни - ни кто и ни что?..
 :smilie7:

Я так сильно подозреваю что даже это "Не корысти ради, а токмо волею пославшей мя супруги!"

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #10 : Грудня 22, 2018, 10:25:45 10:25 »
Я так сильно подозреваю что даже это "Не корысти ради, а токмо волею пославшей мя супруги!"
Супруга... там как раз... вполне нормальная, как и папочка...
Просто Гриць... редкий идиот - когда ему открыто говорят - не ступай в дерьмо, он будет делать все наоборот.
Самое смешное, что у него, по сути, ни группы поддержки, ни электората нет - с кем и как он три месяца будет проводить компании - дешевые Шоу-Провокации на местных телеканалах... не сработают, а новое придумать... ни мозгов, ни денег не хватит...
  :smilie7:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #11 : Грудня 22, 2018, 04:21:30 16:21 »
Ну я промовчу про те що в 82 роки люди можуть і 35 градусну спеку мерзнути. Але навіть якщо уявити що у його мами в будинку дійсно холодно, то утеплити мамі стіни, поставити нормальні склопакети, відрегулювати вікна і двері щоб не було щілин, замінити радіатори і докупти мамі електричного обігрівача йому хто забороняє? Порошенко?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ще один зубажілий
« Reply #12 : Грудня 22, 2018, 05:19:35 17:19 »
Ну я промовчу про те що в 82 роки люди можуть і 35 градусну спеку мерзнути. Але навіть якщо уявити що у його мами в будинку дійсно холодно, то утеплити мамі стіни, поставити нормальні склопакети, відрегулювати вікна і двері щоб не було щілин, замінити радіатори і докупти мамі електричного обігрівача йому хто забороняє? Порошенко?
Прихильники пана Аталотія пояснюють, що наче його мама мерзла в лікарні.
Хоча насправді це мало що міняє.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #13 : Грудня 22, 2018, 05:21:02 17:21 »
Прихильники пана Аталотія пояснюють, що наче його мама мерзла в лікарні.
Хоча насправді це мало що міняє.
Не розумiю, матуся тут причому?..
Якi у нього ще родичи iз проблемами?..
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #14 : Грудня 22, 2018, 06:05:00 18:05 »
 :weep:


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Re: Ще один зубажілий
« Reply #15 : Грудня 22, 2018, 06:11:40 18:11 »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #16 : Грудня 22, 2018, 06:31:55 18:31 »
І цей ідіот досить довго в ключових міністрах ходив  :fp2

Все-таки Україна - дуже сильна країна, раз навіть такий непотріб в керівництві  пережила  :Prapor2:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Re: Ще один зубажілий
« Reply #17 : Грудня 22, 2018, 06:46:18 18:46 »
І цей ідіот досить довго в ключових міністрах ходив  :fp2

Все-таки Україна - дуже сильна країна, раз навіть такий непотріб в керівництві  пережила  :Prapor2:

Ну я до этого момента его идиотом не считал. Мямлей и подкаблучником да, но не идиотом. Но так себя подставить это уметь надо
А так да, такую когорту управленцев пережить за четверть века это стране надо быть очень крепкой
По сути дела у власти с 14го года у нас первые два правительства относительно которых мне не кажется что я их умнее. Это обнадеживает

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #18 : Грудня 22, 2018, 06:54:09 18:54 »
І цей ідіот досить довго в ключових міністрах ходив  :fp2

Все-таки Україна - дуже сильна країна, раз навіть такий непотріб в керівництві  пережила  :Prapor2:

Ну я до этого момента его идиотом не считал. Мямлей и подкаблучником да, но не идиотом. Но так себя подставить это уметь надо
А так да, такую когорту управленцев пережить за четверть века это стране надо быть очень крепкой
По сути дела у власти с 14го года у нас первые два правительства относительно которых мне не кажется что я их умнее. Это обнадеживает

Ну бачиш, виявився повним нулем, а зразу й не побачили  :smilie7: 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Ще один зубажілий
« Reply #19 : Грудня 22, 2018, 07:20:12 19:20 »
Якщо ця пизда очката не може навіть власній мамаші опалення забезпечити і не розуміє, що такі речі соромно визнавати, то якого хуя воно преться у президенти? Такому телепню навіть ларька цигаркового доручити не можна, блядь.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #20 : Грудня 22, 2018, 07:47:53 19:47 »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ще один зубажілий
« Reply #21 : Грудня 22, 2018, 07:54:26 19:54 »

А ще кілька місяців тому на упячці прихильники Аталотія козиряли найвищим в Україні рейтингом  :gigi:.
Приблизно як зараз юльки.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #22 : Грудня 22, 2018, 07:59:43 19:59 »
...
А ще кілька місяців тому на упячці прихильники Аталотія козиряли найвищим в Україні рейтингом  :gigi:.
Приблизно як зараз юльки.

Так проходить мирська слава.

Гріцацуєву можна вже йти в якийсь монастир мацковського пархату. Після виборів Мостова і так туди нажене  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #23 : Грудня 22, 2018, 10:12:32 22:12 »
Сракошвiлi топить Грицацуя - два дурака в одном тазу...
https://112.ua/politika/gricenko-ne-sposoben-stat-prezidentom-ukrainy-saakashvili-474645.html
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Re: Ще один зубажілий
« Reply #24 : Грудня 24, 2018, 01:24:18 13:24 »
Еще один  :smilie2: Теперь Лановой
Бля... за кого мы голосовали в свое время... Не удивительно что с такими "лидерами" до сих пор живем в дерьме

ua24ua.net/porohobotniy-pil-sipletsya-na-golovi-lyudey-a-nam-potribne-chiste-povitrya/
Цитувати
ПОРОХОБОТНИЙ ПИЛ СИПЛЕТЬСЯ НА ГОЛОВИ ЛЮДЕЙ, А НАМ ПОТРІБНЕ ЧИСТЕ ПОВІТРЯ

Вони з піною у роті готові відбілювати режим, аби лише отримати крохи з барського столу, забувши про власне сумління, гідність, самоповагу. Готові писати у дописах на ФБ брехню і розповсюджувати сморід
Мене дивують ті наші люди, які брешуть зі сторінок Фейсбуку та публічних журналістських сайтів. Яким абсолютно байдуже їхнє власне життя і життя їх дітей, що протікає в злиденному, принизливому сьогоденні. Вони з піною у роті готові відбілювати режим, аби лише отримати крохи з барського столу, забувши про власне сумління, гідність, самоповагу. Готові писати у дописах на ФБ брехню і розповсюджувати сморід (не гребуючи матерщиною), аби досадити супротивникам з опозиції. Вони виглядають псами режиму, вони циніки і діють всупереч своїй совісті (якщо вона є).
А ще мене бентежить така особливість наших людей: радіти не через те, що їх життя стало багатим і багатобарвним, а лише тому, що вони отримують подачки від влади, завдяки яким вони мають дохід вищий ніж інші робітники, вчителі чи пенсіонери. Вони не встояли перед спокусами. Вони не хочуть думати про те що завтра буде соромно. Їм вдалося прилаштуватися, потрапити в «бухгалтерську книгу» свого господаря-олігарха і все - вони готові забути про свої переконання і задовольнятися тим, що можуть більше їсти та купити собі кращий автомобіль. Правда, вони ховаються на своїх аккаунтах за вигаданими іменами та закривають свої обличчя абстрактними малюнками.
На жаль, за цих обставин Фейсбук перетворюється на великий інформаційний смітник, і люди, що мають елементарну самоповагу, не приймають участі у пустих і брудних перепалках, яких називають форумами. Шкода, бо я, розміщуючи статті у цьому електронному мережевому світі, завжди сподіваюсь на глибоко професійне обговорення, яке збагачуватиме і мене, і нашу громаду. А навіщо іще мені мої знання!
Підчас доленосних виборів, які вже фактично розгортаються, обсяги брудної «макулатури» у ФБ зросли у масштабах. Рух порохоботів має на меті забити усі інші свіжі та чесні публікації та повідомлення в Інтернеті. Спочатку президент-олігарх поставив на коліна національні телекомпанії, змусив їх втратити власне обличчя і лити воду на млин цієї влади і його особисто. Шкода тих журналістів, які бачать усю фальш своїх ефірних виступів, червоніють, але змушені говорити замовні тексти.
Отже зараз головна задача його команди - наситити сміттям барабан ФБ і, на мій погляд, цей процес тільки починається. Його мета – заповнити брехнею та лайном голови усіх користувачів, «забанити» усі незалежні сайти, перекрити Інтернет, як останній канал спілкування з виборцями опозиційних кандидатів. Нормальним людям захочеться вимити руки від бруду і багато хто взагалі відмовиться від користування цим барабаном. А це – одна з цілей порохоботства.
Багато хто з моїх он-лайн друзів заспокоює мене і просить не звертати уваги на усе це лайно, адже це не щиро і навмисно.
Думаю, що у сьогоднішніх умовах ігнорувати брехливі дописи не можна. Ми не можемо залишити поле бою, ристалище нашої битви за уми людей, за правду, за нашу долю. Тим паче, що вони самі всього бояться, а тому ховаються за вигаданими прізвиськами.
Навпаки, не можна проходити стороною, ігнорувати брехливі та брутальні пости. Усі свідомі і небайдужі люди, будь ласка, давайте відповідь цим переляканим порохоботам, висловлюйте свою позицію, свої погляди, говоріть! Давайте віру іншим людям, які не впевнені і бояться говорити.
От і минулого тижня у мене в стрічці вистрибнула «стаття» дивака, який захищає Ющенка у справі провалу курсу гривні у 2008 році. Тут для цих злодіїв головне – перекласти усе на голову тодішнього прем`єр-міністра. Усе неправда, підтасовка фактів і подій. Матеріал викривлений та явно замовний. Нагадаю, що у 2008 році була масштабна корупційна оборудка. За 3 місяці (жовтень-грудень) Нацбанк України продав банкам 14 млрд. дол. зі своїх резервів, спустошивши їх. Паралельно він надав банкам кредитів на 114 млрд. грн. Через таку шалену, пустопорожню грошову емісію курс гривні полетів униз, втративши майже половину своєї ваги. При тому, що впродовж попередніх 9 місяців валютний курс гривні зростав(!) і в країні спостерігався надлишок іноземної валюти. Афера, друга за величиною та негативною силою в нашій історії (після емісії 1992-1994 років, при цьому у 93-94 роках головою центробанку був той же Ющенко). Зрозуміло, що у провалах курсу пряма відповідальність лежить на НБУ, який, як відомо, у нас «незалежний» і контролюється лише Президентом країни (він пропонує призначення і звільнення голови Нацбанку).
Усе виглядає так, що прислужники влади отримали завдання атакувати Ю.Тимошенко і шукати для цього будь-які приводи. Але наскільки це робиться нахабно та некваліфіковано! Тут не можна мовчати. Не можна добитися влади, використовуючи таку ганебну технологію. Бо на шляху цих пройдисвітів до влади маємо стояти ми – прості українці, які мають честь і гідність.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #25 : Грудня 24, 2018, 03:52:50 15:52 »
Лановой... этот тот самый "Мальчик" из Каб-Мина?..
Фу ты, ну ты... я уже и забыл про него.
Жив,  курилка.
 :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ще один зубажілий
« Reply #26 : Грудня 24, 2018, 04:05:16 16:05 »
Почула, що правильно говорити зубОжілий.
так що у нас є  зубОжілі і зубажИлі.
 :smilie5:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще один зубажілий
« Reply #27 : Грудня 24, 2018, 05:06:15 17:06 »
Почула, що правильно говорити зубОжілий.
так що у нас є  зубОжілі і зубажИлі.
 :smilie5:

В нас Макака спец по зубажінню, вона знає, як правильно  :love:

ЗубАжіння, і ніяк не інакше  :smilie7:

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: Ще один зубажілий
« Reply #28 : Грудня 28, 2018, 01:32:44 01:32 »
Як мостова могла одружитися з оцим?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
Re: Ще один зубажілий
« Reply #29 : Грудня 28, 2018, 05:52:30 05:52 »
Як мостова могла одружитися з оцим?
Може,яке йшло такого й здибало?