Автор Тема: Царьов розказує що "нажаль" Україна швидко зміцнюється економічно  (Прочитано 508 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Що українська влада дуже професійна
І т.д. і т.п.

https://twitter.com/Skrepofon/status/1081187880561713153
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Уже даже умственно-отсталый «человек» увидел изменения в Украине,а «зрада» попрежнему в неведении.😂
Нужно показать это видео Бородатому дилдо и Пуштуну,может до них наконец дойдёт что они по своему развитию стоят ниже свинособаки.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Цитувати
Уже даже умственно-отсталый «человек» увидел изменения в Украине,а «зрада» попрежнему в неведении.😂
Нужно показать это видео Бородатому дилдо и Пуштуну,может до них наконец дойдёт что они по своему развитию стоят ниже свинособаки.

Умствєнно отсталий :weep:

Його ще й у Миколаєві добряче контузило :lol:
Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Цитувати
Уже даже умственно-отсталый «человек» увидел изменения в Украине,а «зрада» попрежнему в неведении.😂
Нужно показать это видео Бородатому дилдо и Пуштуну,может до них наконец дойдёт что они по своему развитию стоят ниже свинособаки.

Умствєнно отсталий :weep:

Його ще й у Миколаєві добряче контузило :lol:

Видимо в Москве его контузило повторно и мозги немного стали на место  :gigi:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Цитувати
Уже даже умственно-отсталый «человек» увидел изменения в Украине,а «зрада» попрежнему в неведении.😂
Нужно показать это видео Бородатому дилдо и Пуштуну,может до них наконец дойдёт что они по своему развитию стоят ниже свинособаки.
Їм пох@й,вони торгують зрадою ,живуть зі стерва.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
А чого цей мудило виліз саме зараз і з такою заявою? Його вже давненько не було чути.
Вважаю, що його мета - перед виборами переконати, що проросійські сили - аутсайдери, приспати пильність українців.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
А чого цей мудило виліз саме зараз і з такою заявою? Його вже давненько не було чути.
Вважаю, що його мета - перед виборами переконати, що проросійські сили - аутсайдери, приспати пильність українців.
Ця програма від 18.11.2018.Там нібито ще якісь мудаки були але в наявності запис тільки Царьова.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19091
Цитувати
Уже даже умственно-отсталый «человек» увидел изменения в Украине,а «зрада» попрежнему в неведении.😂
Нужно показать это видео Бородатому дилдо и Пуштуну,может до них наконец дойдёт что они по своему развитию стоят ниже свинособаки.

Все вони розуміють, але робота - є робота.  :smilie8:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
А мені інше спало на думку якийсь він раптом розумнии виглядає, на відміну від традиційного уявлення

І мені тут підказали що років 7 тому таке саме про нього склалося враження з його спілкування десь на Росії

Може так статися що падла грала роль клоуна
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19091
А мені інше спало на думку якийсь він раптом розумнии виглядає, на відміну від традиційного уявлення

І мені тут підказали що років 7 тому таке саме про нього склалося враження з його спілкування десь на Росії

Може так статися що падла грала роль клоуна

Мабуть залежить від речовин котрі в тій тварюці циркулюють в кожний момент часу. Останнім часом кажуть що воно бухає, як свиня, а у більш жирні часи мабуть на коксі сиділо.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
А мені інше спало на думку якийсь він раптом розумнии виглядає, на відміну від традиційного уявлення

Телепрограми у Мордорі - важливий елемент інформаційної війни. Тому можна вважати, що він озвучив лише те, що йому сказали озвучити.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
А мені інше спало на думку якийсь він раптом розумнии виглядає, на відміну від традиційного уявлення

Телепрограми у Мордорі - важливий елемент інформаційної війни. Тому можна вважати, що він озвучив лише те, що йому сказали озвучити.
Та да, там в Кремлі вирішили нас заплутати, щоб ми забули про зубажіння. Пороху підігрують адназначьна!
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
А мені інше спало на думку якийсь він раптом розумнии виглядає, на відміну від традиційного уявлення

І мені тут підказали що років 7 тому таке саме про нього склалося враження з його спілкування десь на Росії

Може так статися що падла грала роль клоуна
А ви прослухайтеся повний запис,може тоді думка зміниться.