Автор Тема: Рубрика "Записки душевнохворих".  (Прочитано 835 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Рубрика "Записки душевнохворих".
« : Січня 13, 2019, 05:54:47 17:54 »
Михаил Чаплыга: ПРЕДВЫБОРНОЕ ПРОРОЧЕСТВО ДЛЯ УКРАИНЫ И НЕИМОВЕРНАЯ ГЛУПОСТЬ ГРИЦАКА

Грицак - не 3.14зди... ))) или Грицак-Гриценко - 0:1...

1. Выборы попытаются сорвать еще в первом туре...
- поймите наконец... вопрос жизни и смерти... не вашей. Им пистец если приходит Юля... ВСЕМ нах.

2. Петро двинет не только Кличка, но и Кучму с мощами мертвых еретиков и святых свидетелей томаса, чтоб сохранить свою СРАКУ...

3. Будет подкуп. Будет шаталово привлеченными в криминал бывшими АТОшниками через МинВетеранов...

4. Будет выдвижение Кличка под соусом ассоциации меров...

НО! Пророчу.

1. Украина - страна ТРОЙНОГО кидалова. Во всем мире одинарное, а у нас ТРОЙНОЕ. Это когда клянутсо в верности Петру на иконе Бойка, потирая фотку ЮВ с личной подписью...

2. США и ЕС тупо морознут ВСЕ бабло что есть у тех, кто запуст ит сценарий Косово... Кроме... Кроме Авакова, который получит индульгенцию если обеспечит МИРНУЮ передачу власти...

3. Будет АВГИЕВ СУД. Многие покинут самостоятельно Книгу Живых... Многие отдадут все иностранным государствам за право просто жить .беженцами... включая яхты и комнаты налички....

4. Страна преобразится ибо будет НОВАЯ Республика. Олигархи выживут лишь те, кто примут НОВЫЕ правила. Общие для всех.

P.S. РУБРИКА: Грицак - не 3.14зди... ))) или Грицак-Гриценко - 0:1...

На фоне Зеленского ты реально уже клоун. Скажи, что ты тряпка и АП тебя нагнула... вон ГПУ уже даже не сопротивляется... растеклась по полу и не отсвечивает. Ну а куле - есть что терять в непосильно нажитом плане )))

"Виклик пов’язаний з оприлюдненням ним (Гриценком – УП) в одному з телевізійних ефірів інформації щодо обставин російської окупації Донбасу та анексії Криму", - зазначили у спецслужбі.

"Водночас, з подивом ознайомилися із сьогоднішньою заявою Гриценка, оскільки ще на початку тижня людина, яка, назвавши своє прізвище, заявила про юридичне представлення його інтересів, узгодила зручний для Гриценка час візиту до Служби та з’ясувала причини та підстави для запрошення", - заявили також в СБУ.

Шо за куйня! Гриц сунул в президенты? Ну ветер в спину... Нахер рефлексировать? Нахрен ты Грицак себя в тряпку превращаешь? Осталось же меньше 3 месяцев!

... Или ты веришь в то, что выборы сорвут? Ггггг ... зря... об этом я тоже напишу! Сегодня... Расслабсо - власть будет ПЕРЕДАНА. И даже решалово с Кличком не поможет. И шатун через МинВетеранов... И мэры со своей ассоциацией... Украина - страна тройного кидалова!


 :suicide2:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #1 : Січня 13, 2019, 06:01:33 18:01 »
Все таки Інтрудер це стабільне перше місце в моєму оособистому хіт параді імбецилів. На цей раз особливо мені сподобався "АВГИЕВ СУД". Про "СОЛОМОНОВІ КОНЮШНІ" шкода нічого не написав. Але навіть без цього це безумовний шедевр епістолярно-шизофренічного жанру. :weep:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #2 : Січня 13, 2019, 06:12:24 18:12 »
Высокий стиль завсегдатая киевских политбухаловок. :о)))
Чуваки оторванные от жизни напрочь.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #3 : Січня 13, 2019, 06:30:15 18:30 »
Все таки Інтрудер це стабільне перше місце в моєму оособистому хіт параді імбецилів. На цей раз особливо мені сподобався "АВГИЕВ СУД". Про "СОЛОМОНОВІ КОНЮШНІ" шкода нічого не написав. Але навіть без цього це безумовний шедевр епістолярно-шизофренічного жанру. :weep:
Я коли читаю якісь тексти від Інтрудерів, Спартсменів-Саріїв, Танюх Монтян - повне враження, що це пацієнти доктора Ішакова пишуть. Речення якісь рвані, плутані, уривчасті, логіка й на горизонті не проглядається. Може вони підлаштовуються під рівень своїх замовників, але швидше просто тупі і малоінтелігентні.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #4 : Січня 13, 2019, 06:54:27 18:54 »
У нього контракт.
Він кожного разу в інтересах клієнта вистрибує зі спіднього.
Навіть на Єдіную Расію працював, причому так само нагнітав та істерив.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #5 : Січня 13, 2019, 06:58:02 18:58 »
 :Sho_za:

Даже до конца это извержение мысли не смог осилить

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #6 : Січня 13, 2019, 06:59:51 18:59 »
Все таки Інтрудер це стабільне перше місце в моєму оособистому хіт параді імбецилів. На цей раз особливо мені сподобався "АВГИЕВ СУД". Про "СОЛОМОНОВІ КОНЮШНІ" шкода нічого не написав. Але навіть без цього це безумовний шедевр епістолярно-шизофренічного жанру. :weep:
Я коли читаю якісь тексти від Інтрудерів, Спартсменів-Саріїв, Танюх Монтян - повне враження, що це пацієнти доктора Ішакова пишуть. Речення якісь рвані, плутані, уривчасті, логіка й на горизонті не проглядається. Може вони підлаштовуються під рівень своїх замовників, але швидше просто тупі і малоінтелігентні.

100%

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #7 : Січня 13, 2019, 07:00:04 19:00 »
:Sho_za:

Даже до конца это извержение мысли не смог осилить


Молєкулярна політ кухня.

Лакшарі   :gigi:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #8 : Січня 13, 2019, 08:06:35 20:06 »
У нього мабуть біла гарячка.
Бабця бухати не дає :weep:
Mocsia delenda est

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #9 : Січня 13, 2019, 08:34:40 20:34 »
Приєднуюся до колег, які визначили це як делірій

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #10 : Січня 13, 2019, 08:50:49 20:50 »
Це закос під делірій, гра в буйного.
Він завжди на зарплаті, коли грає в цю роль.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #11 : Січня 13, 2019, 09:11:26 21:11 »
Це закос під делірій, гра в буйного.
Він завжди на зарплаті, коли грає в цю роль.

Не знаю

Я за таке зарплату не заплатив би

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #12 : Січня 13, 2019, 09:16:32 21:16 »
Це закос під делірій, гра в буйного.
Він завжди на зарплаті, коли грає в цю роль.

 :fp2

Ех... Обіцяв, же собі не витрачати на тебе свій час. Але нехай вже...

Я знав Сироту у якого він колись працював, і навіть пару разів мигцем бачив Інтрушу вживу. А ще краще знаю його по різноманітним віртуальним майданчикам. Немає у Інтруші ніякого подвійного дна. Це абсолютно реальний і стовідсотковий імбецил, не здатний навіть одну думку в своїй голові зібрати до купи. Але достовбіса активний.

Коли ти зрозумієш, що немає ніяких закосів, немає ніяких ролей, немає ніяких "многоходовочек", немає ніяких конспірологій та усієї іншої мурні, що світ простий як двері, що рухають цим світом абсолютно прості і зрозумілі людські слабкості і бажання, що серед політичної чи бізнесової еліти немає ніяких геніїв, а є просто активні люди, серед яких часом є реальні придурки (а часом цілком розумні люди), то все стане на свої місця. І тоді ти станеш порохоботом. Але ще не зараз.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #13 : Січня 13, 2019, 09:16:56 21:16 »
Це закос під делірій, гра в буйного.
Він завжди на зарплаті, коли грає в цю роль.

Не знаю

Я за таке зарплату не заплатив би

Йому Турівська платить.
Загалом, він вже років 20 годується політтехнологом.
Оцей закос під буйного - це його традиційна роль, мовляв радикальний прихильник кандидата.
Кожного разу те саме. Він купу клієнтів обсуговував, кажу, навіть в Масковії працював на ЄР.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #14 : Січня 13, 2019, 09:21:17 21:21 »
Це закос під делірій, гра в буйного.
Він завжди на зарплаті, коли грає в цю роль.

 :fp2

Ех... Обіцяв, же собі не витрачати на тебе свій час. Але нехай вже...

Я знав Сироту у якого він колись працював, і навіть пару разів мигцем бачив Інтрушу вживу. А ще краще знаю його по різноманітним віртуальним майданчикам. Немає у Інтруші ніякого подвійного дна. Це абсолютно реальний і стовідсотковий імбецил, не здатний навіть одну думку в своїй голові зібрати до купи. Але достовбіса активний.

Коли ти зрозумієш, що немає ніяких закосів, немає ніяких ролей, немає ніяких "многоходовочек", немає ніяких конспірологій та усієї іншої мурні, що світ простий як двері, що рухають цим світом абсолютно прості і зрозумілі людські слабкості і бажання, що серед політичної чи бізнесової еліти немає ніяких геніїв, а є просто активні люди, серед яких часом є реальні придурки (а часом цілком розумні люди), то все стане на свої місця. І тоді ти станеш порохоботом. Але ще не зараз.  :gigi:

Закос відбувається в сенсі того, що Чаплига грає роль неабиякого прихильника відповдного кандидата.
Так, він кретин, але не є щирим прихильником Люлі.
Тому він зангалом поводиться природно, але попкорвачєство за кандидата є фарсом.
Скінчиться контракт з Турвською, і він забуде про Люлю.... якщо вона в разі перемоги не знайде для нього постійну посаду.

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #15 : Січня 13, 2019, 09:33:49 21:33 »
Больше всего пугает, что находяться люди которые ему платят

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #16 : Січня 13, 2019, 09:52:34 21:52 »
Все таки Інтрудер це стабільне перше місце в моєму оособистому хіт параді імбецилів. На цей раз особливо мені сподобався "АВГИЕВ СУД". Про "СОЛОМОНОВІ КОНЮШНІ" шкода нічого не написав. Але навіть без цього це безумовний шедевр епістолярно-шизофренічного жанру. :weep:
Я коли читаю якісь тексти від Інтрудерів, Спартсменів-Саріїв, Танюх Монтян - повне враження, що це пацієнти доктора Ішакова пишуть. Речення якісь рвані, плутані, уривчасті, логіка й на горизонті не проглядається. Може вони підлаштовуються під рівень своїх замовників, але швидше просто тупі і малоінтелігентні.

Та не только эти кстати. Еще Соскин из той же серии и еще какойто "политолог", фамилию забыл
Такое впечатление что люди находятся в крайней возбуждения. Совершенно неспособны концентрировать внимание, стараются расположится поближе к собеседнику.
В общем это похоже на крайнюю степень фанатизма граничащую с психическим расстройством, а ля "непризнанный гений". Пациенты склонны все объяснять с помощью теорий всемирного заговора

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #17 : Січня 13, 2019, 09:54:22 21:54 »
Больше всего пугает, что находяться люди которые ему платят

Гарне зауваження

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #18 : Січня 14, 2019, 11:12:54 11:12 »
Інтрудер...

Je suis БЄЖЄНЄЦ...(под Кабміном)...стояв з табличкою..."Я - БЄЖЄНЄЦ"

Еххх...яка людина... :laugh:


Ой...соррі...ПЄРЄСЄЛЄНЄЦ ібіомать!  :laugh:


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #19 : Січня 14, 2019, 11:18:02 11:18 »
Йа пірісілєніц!

Чесна, Порядна Людина, цей Інтрудер. І такий же Патріот. І всьо остальноє. Завжди таким був...ФУПчєг!

А морталкомбати Інтрудер vs Сурок на упячкє? Пам'ятаєте? Це ж було видовище, не гірше ніж боротьба голих дівчат в багнюці!

Тепер вони політологи, політтехнологи і їх навіть "кісєльови" запрошують....Це - московське визнання! Це - серйозна, цуко, річ... :lol:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #20 : Січня 14, 2019, 11:20:19 11:20 »
Звідки і куди він переселився, цікаво? З Виноградаря на Печерськ?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #21 : Січня 14, 2019, 11:33:58 11:33 »
- Авгієв Суд! Ахіллєсов Конь! Кружка Есхіла! Фіви протів Есмарха! Абирррр...Абббиррр...Абирррр...Валг! Осьвешанялю! Дай папіросочку, у тєбя брюкі в полосочку! На Туровской...начальніком подотдєла політтєхнологіі взялі. Ми єтіх порохоботов...душилі-душилі...душилі душшшшилллі...Отлєзь, гніда! Я  - пєрєсєлєнєц! Я в АТО ранєн! Ето Альона! Жить со мной будєт!

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #22 : Січня 14, 2019, 12:20:43 12:20 »
- Авгієв Суд! Ахіллєсов Конь! Кружка Есхіла! Фіви протів Есмарха! Абирррр...Абббиррр...Абирррр...Валг! Осьвешанялю! Дай папіросочку, у тєбя брюкі в полосочку! На Туровской...начальніком подотдєла політтєхнологіі взялі. Ми єтіх порохоботов...душилі-душилі...душилі душшшшилллі...Отлєзь, гніда! Я  - пєрєсєлєнєц! Я в АТО ранєн! Ето Альона! Жить со мной будєт!
:lol:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #23 : Січня 14, 2019, 01:20:45 13:20 »
- Авгієв Суд! Ахіллєсов Конь! Кружка Есхіла! Фіви протів Есмарха! Абирррр...Абббиррр...Абирррр...Валг! Осьвешанялю! Дай папіросочку, у тєбя брюкі в полосочку! На Туровской...начальніком подотдєла політтєхнологіі взялі.
Ми єтіх порохоботов...душилі-душилі...душилі душшшшилллі...Отлєзь, гніда! Я  - пєрєсєлєнєц! Я в АТО ранєн! Ето Альона!
Жить со мной будєт!
...В очередь, сукины дети, в очередь...
...Я на пяти аршинах сидел и сидеть буду.

 :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #24 : Січня 14, 2019, 02:48:19 14:48 »
- Авгієв Суд! Ахіллєсов Конь! Кружка Есхіла! Фіви протів Есмарха! Абирррр...Абббиррр...Абирррр...Валг! Осьвешанялю! Дай папіросочку, у тєбя брюкі в полосочку! На Туровской...начальніком подотдєла політтєхнологіі взялі. Ми єтіх порохоботов...душилі-душилі...душилі душшшшилллі...Отлєзь, гніда! Я  - пєрєсєлєнєц! Я в АТО ранєн! Ето Альона! Жить со мной будєт!
Про Альону це Інтруша мабуть сгоряча.
Ті що з Альоною живуть, ті це недовго роблять  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #25 : Січня 14, 2019, 02:52:55 14:52 »
- Авгієв Суд! Ахіллєсов Конь! Кружка Есхіла! Фіви протів Есмарха! Абирррр...Абббиррр...Абирррр...Валг! Осьвешанялю! Дай папіросочку, у тєбя брюкі в полосочку! На Туровской...начальніком подотдєла політтєхнологіі взялі. Ми єтіх порохоботов...душилі-душилі...душилі душшшшилллі...Отлєзь, гніда! Я  - пєрєсєлєнєц! Я в АТО ранєн! Ето Альона! Жить со мной будєт!

Це талант  :smiley24:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #26 : Січня 14, 2019, 06:20:30 18:20 »
- Авгієв Суд! Ахіллєсов Конь! Кружка Есхіла! Фіви протів Есмарха! Абирррр...Абббиррр...Абирррр...Валг! Осьвешанялю! Дай папіросочку, у тєбя брюкі в полосочку! На Туровской...начальніком подотдєла політтєхнологіі взялі. Ми єтіх порохоботов...душилі-душилі...душилі душшшшилллі...Отлєзь, гніда! Я  - пєрєсєлєнєц! Я в АТО ранєн! Ето Альона! Жить со мной будєт!

 :laugh:

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #27 : Січня 15, 2019, 12:17:11 12:17 »
- Авгієв Суд! Ахіллєсов Конь! Кружка Есхіла! Фіви протів Есмарха! Абирррр...Абббиррр...Абирррр...Валг! Осьвешанялю! Дай папіросочку, у тєбя брюкі в полосочку! На Туровской...начальніком подотдєла політтєхнологіі взялі. Ми єтіх порохоботов...душилі-душилі...душилі душшшшилллі...Отлєзь, гніда! Я  - пєрєсєлєнєц! Я в АТО ранєн! Ето Альона! Жить со мной будєт!

 :gigi:

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Рубрика "Записки душевнохворих".
« Reply #28 : Січня 15, 2019, 12:18:51 12:18 »
Больше всего пугает, что находяться люди которые ему платят

еще одно подтверждение того, что шальных денег в стране много  :shuffle: