Автор Тема: Парадокс 'Тупий негр'  (Прочитано 387 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Парадокс 'Тупий негр'
« : Січня 15, 2019, 12:35:41 00:35 »
Зараз краєм вуха чув, що мовляв у нобелівського лауреата відібрали нагороду бо він заявив що у негрів нижчий айкью ніж у білих.

І я так розумію праві та "праві" підняли хвилю. Що утискають свободу слова.

Мене хвилює такий аспект. Якщо у негрів нижчий айкью то виходить білі мають несправедливу перевагу. Отже це ще одна підстава давати темношкірим якісь квоти наприклад в університетах.

Ні мені не вигідно визнавати що в них нижчий айкью. Бо отримають темношкірі додаткові пільги. Скидки на квитки в громадському транспорті. Ну білі ж мають високий айкью, вони зароблять на проїзд.


« Останнє редагування: Січня 15, 2019, 11:40:06 11:40 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Парадокс 'Тупий негр'
« Reply #1 : Січня 15, 2019, 01:00:45 01:00 »
Ти є  відомий захисник негрів і всілякої чорносракої наволочі.

На ФУПі теж є таке промасонене чудо як і ти. Звати його Potato.
Вас двох непогано було б переселити до Африки.

Там ви були б у повній відповідності зі своїми світоглядними мріями.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19110
Re: Парадокс 'Тупий негр'
« Reply #2 : Січня 15, 2019, 03:53:05 03:53 »
Якщо у негрів нижчий айкью то виходить білі мають несправедливу перевагу. Отже це ще одна підстава давати темношкірим якісь квоти наприклад в університетах.


Ога, в совку вже роздавали квоту “нацкадрам”. От у нас на курсі, наприклад, якісь чи то якути, чи то евенки завелися через підготовче відділення (тобто практично без іспитів). Хуйня з цього вийшла капітальна.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6244
Re: Парадокс 'Тупий негр'
« Reply #3 : Січня 15, 2019, 09:45:47 09:45 »
Хіба IQ не залежить від культури?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Парадокс 'Тупий негр'
« Reply #4 : Січня 15, 2019, 09:56:32 09:56 »
А монголоиды имеют больший IQ чем белы и негры, и шо?

Вообще к этому IQ как таковому достаточно много вопросов

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Парадокс 'Тупий негр'
« Reply #5 : Січня 15, 2019, 10:08:29 10:08 »
А монголоиды имеют больший IQ чем белы и негры, и шо?

Вообще к этому IQ как таковому достаточно много вопросов

Як казав ТУГОДУМНИЙ Ейнштейн...якого в дитинстві взагалі за дебіла тримали...:

(не дослівно, але дуже схоже) то, до чего вы додумаетесь за 5 минут, я додумаюсь за час, но то, до чего я додумаюсь за день, вы не додумаетесь никогда.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Парадокс 'Тупий негр'
« Reply #6 : Січня 15, 2019, 10:09:58 10:09 »
Тест АйКью и ГЛУБИНА МЫСЛИТЕЛЬНОГО процесса - вещи абсолютно ПРОТИВОПОЛОЖНЫЕ.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Парадокс 'Тупий негр'
« Reply #7 : Січня 15, 2019, 11:26:32 11:26 »
А монголоиды имеют больший IQ чем белы и негры, и шо?

Вообще к этому IQ как таковому достаточно много вопросов

Як казав ТУГОДУМНИЙ Ейнштейн...якого в дитинстві взагалі за дебіла тримали...:

(не дослівно, але дуже схоже) то, до чего вы додумаетесь за 5 минут, я додумаюсь за час, но то, до чего я додумаюсь за день, вы не додумаетесь никогда.

Кстати тут кроется глубинное противоречие между скоростью принятия решений и их правильностью.
Чем больше параметров будет учтено при принятии решения тем вероятнее то что оно будет верным, но в тоже время это удлиняет срок принятия самого решения. В максиме это соответствует утверждению что абсолютно правильное решение не будет принято никогда (или за бесконечно большое время)
Из этого также следует что если принимать решения максимально быстро - методом случайного выбора то за тоже бесконечное время будет получено тоже правильное решение. Тоесть вне зависимости от метода принятия решений и интеллектуального уровня субъектов их принимающих в конце концов правильное решение таки будет принято :)

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Парадокс 'Тупий негр'
« Reply #8 : Січня 15, 2019, 12:02:47 12:02 »
Ога, в совку вже роздавали квоту “нацкадрам”. От у нас на курсі, наприклад, якісь чи то якути, чи то евенки завелися через підготовче відділення (тобто практично без іспитів). Хуйня з цього вийшла капітальна.

з моєю мамою в групі такий вчився. Узбек, здається. Випустився, отримав диплом інженера, але навіть російської мови не вивчив, не те що за фахом щось. Дипломну за нього написали, іспити поставили, а він тільки ходив і посміхався всім  :gigi: