Автор Тема: Югiк хоче вiдкрити борделi та продавати зброю  (Прочитано 2004 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В iнтервю Гордону Ген-Прокурор висловив таку цiкаву думку.
Едине питання - висловив ДО чарочки або ПIСЛЯ?..
Схоже, що дядя Юра хоче перетворити Украiну в Нiдерланди.
Ми ж бо йдемо в Европу, то чого треба зупинятися та ще очi на всяке лайно, що вiддячiть золотим дощем, закривати?..
Задумався - Гей-Паради, вибачте, Прайди... у нас вже е, Нiчнi клуби... давно працюють...
Черга за тим, аби Мiнздрав чи мiсцева влада... дала дозвiл на Кабiнети психологiчно-еротичного дозвiлля, коли черга бажаючiх буде така, як при совке - за дешевою ковбасою...
Все правильно робить Юрiг - боротися з брудом треба не так, як ранiше, а реально брати його пiд Державний контроль.
Бо це  ж бо якi шаленнi грошi - навiть позики МВФ... брати не треба.
https://ukranews.com/news/608885-lucenko-schitaet-chto-v-ukraine-nuzhno-legalizovat-prostituciyu
 :smilie7:
« Останнє редагування: Січня 22, 2019, 09:58:41 09:58 від Бувалий »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Так вони і так є, навіть відкривати не треба  :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
 :smiley24:
Заєбали вже розрєшітєлі. Я набої нормальні купити не можу.
Добре, що ще порох і капсюлі є, сам снаряджаю :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
А  чим не влаштовує легалізація проституції? Яка в ній суспільна небезпечність?р

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
А  чим не влаштовує легалізація проституції?

Крышеватели в погонах лишатся огромного "зароботка".

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
А  чим не влаштовує легалізація проституції?

Крышеватели в погонах лишатся огромного "зароботка".
Ринок великий,заробіток знайдуть.Поліція у захисті нелегального стану проституції особливої ролі не грає,як на мене.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А  чим не влаштовує легалізація проституції?
Крышеватели в погонах лишатся огромного "зароботка".
Ринок великий,заробіток знайдуть.
Поліція у захисті нелегального стану проституції особливої ролі не грає, як на мене.
Аби не втратити ринок, копи можуть самi вiкривати борделi, звiсно - на пiдставних, а проф. повii, давно вiдомо,  працюють на МВС.
Тут справа в iншому - офiцiйна легалiзацiя... вдарить по реноме Украiни, як краiни, що морально готова до ЕС.
Юрiг може казати що ззвгодно, а як воно буде в реалii - важко уявити.
Якщо воно таки буде - то у нас половина населення жiночi статi легко й швидко "перефарбуеться" в жiнок-метеликiв.
А далi що - реестрацii повiй, як професiя з вислугою рокiв та пенсiей?...
Дурня все це, п'янi базари  - не буде (пр. офiцiйно) такого, бо суспiльство... все бiльше засуджуе проституцiю.
Та й моральний стан дiвчат ломаеться - не всi можуть йти в повii - не стiльки за вiком, скiлька за власним бажанням.
Додайте сюди... друзiв, рiдних та знайомих повii - вони першими зацкують дiвку - так що вихiд буде не бажаний - суiцид.
 :smilie7:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Я також за борделі. Ситуація ж по зброї мене цілком і зараз влаштовує. Якщо ти не нарік чи не рецидивіст, то за пару тижнів можна собі легко купити легального ґвера, байдуже гладкоствольного чи нарізного.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я також за борделі.
Ситуація ж по зброї мене цілком і зараз влаштовує.
Якщо ти не нарік чи не рецидивіст, то за пару тижнів можна собі легко купити легального ґвера, байдуже гладкоствольного чи нарізного.
Барделi пiд чим ковпаком - МВС чи МОЗу?...
Якщо МОЗу - ще пiв-бiди - так-сяк кабiнети психолог. розвантаження (за грошi) ще можуть прикрити "сором" метеликiв.
А коли пiд МВС - це ж нам вiдразу... червоне свiтло в ЕС та всi понти та проекти Гетьмана... ломаються, як крига в сонячний день.
Зброя - дурня - вбити... й видекою можна, або... бурулькою - без всякого дозволу.
 :smilie7:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Барделi пiд чим ковпаком - МВС чи МОЗу?...
Борделі, як в Німеччині чи Голандії. Де це окрема територія,  часто закрита, де вони усі компактно розтащовані.  Куди (на територію) не пускають дітей, а зачасти і жінок. Де є постійний медогляд, касовий апарат і профсоюз.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Я також за борделі. Ситуація ж по зброї мене цілком і зараз влаштовує. Якщо ти не нарік чи не рецидивіст, то за пару тижнів можна собі легко купити легального ґвера, байдуже гладкоствольного чи нарізного.
Короткостволу  не купиш.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я також за борделі. Ситуація ж по зброї мене цілком і зараз влаштовує.
Якщо ти не нарік чи не рецидивіст, то за пару тижнів можна собі легко купити легального ґвера, байдуже гладкоствольного чи нарізного.
Короткостволу  не купиш.
Травматик або газ...
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
А  чим не влаштовує легалізація проституції?
Крышеватели в погонах лишатся огромного "зароботка".
Ринок великий,заробіток знайдуть.
Поліція у захисті нелегального стану проституції особливої ролі не грає, як на мене.
Аби не втратити ринок, копи можуть самi вiкривати борделi, звiсно - на пiдставних, а проф. повii, давно вiдомо,  працюють на МВС.
Тут справа в iншому - офiцiйна легалiзацiя... вдарить по реноме Украiни, як краiни, що морально готова до ЕС.
Юрiг може казати що ззвгодно, а як воно буде в реалii - важко уявити.
Якщо воно таки буде - то у нас половина населення жiночi статi легко й швидко "перефарбуеться" в жiнок-метеликiв.
А далi що - реестрацii повiй, як професiя з вислугою рокiв та пенсiей?...
Дурня все це, п'янi базари  - не буде (пр. офiцiйно) такого, бо суспiльство... все бiльше засуджуе проституцiю.
Та й моральний стан дiвчат ломаеться - не всi можуть йти в повii - не стiльки за вiком, скiлька за власним бажанням.
Додайте сюди... друзiв, рiдних та знайомих повii - вони першими зацкують дiвку - так що вихiд буде не бажаний - суiцид.
 :smilie7т]

Я мав на увазі ринок нелегальних послуг з боку правоохоронців,є схеми набагато прибутковіші,гроші можна робити буквально з повітря.
У Європі теж є країни з офіційними борделями,так що реноме не втратимо.До того ж повії все одно будуть існувати і сюди все одно будуть приїжджати на секс-туризм але в разі легалізації,повії будуть платити податки, проходити проф.огляд і в такому разі можуть отримати і пенсію.
Гарної ви думки про наших жінок.
Моральний стан не може ламатися,бо їх не змушуватимуть,в повії йде хто готовий.Жінки розділяють тілесне і духовне і те ,що вона повія в її очах не робить її бля@ью.
Повії не вішаються з-за своєї роботи, швидше ви повіситесь.Це прагматичні люди.
« Останнє редагування: Січня 22, 2019, 10:43:42 10:43 від Yuras Yuras »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Я також за борделі. Ситуація ж по зброї мене цілком і зараз влаштовує.
Якщо ти не нарік чи не рецидивіст, то за пару тижнів можна собі легко купити легального ґвера, байдуже гладкоствольного чи нарізного.
Короткостволу  не купиш.
Травматик або газ...
 :smilie7:
Травматичний навіть з газовиком  не порівняний  ,не те що з бойовим.
« Останнє редагування: Січня 22, 2019, 10:44:08 10:44 від Yuras Yuras »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Короткостволу  не купиш.
А навіщо він потрібен?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Короткостволу  не купиш.
А навіщо він потрібен?
Самооборона.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У Європі теж є країни з офіційними борделями,так що реноме не втратимо.
До того ж повії все одно будуть існувати і сюди все одно будуть приїжджати на секс-туризм але в разі легалізації,повії будуть платити податки, проходити проф.огляд і в такому разі можуть отримати і пенсію.
Гарної ви думки про наших жінок.
Моральний стан не може ламатися,бо їх не змушуватимуть,в повії йде хто готовий.Жінки розділяють тілесне і духовне і те ,що вона повія в її очах не робить її бля@ью.
Повії не вішаються з-за своєї роботи, швидше ви повіситесь.
Це прагматичні люди.
Европа нам не указ та й секс-туризму у нас не буде - це ж iнiшiй менталiтет, звички та поведiнка.
Не варто все валити на Европу - ми iнша краiна, з iншим свiтоглядом та звичками.
Украiна нi коли не була меккою секс-туризму хоча б тому, що з цього грошi не роблять.
Та й повii у нас переважно рос. походження - справжня украiнка нi коли з горя чи з радостi не полiзе на панель, бо завтра ii знайдуть закопаною десь на смiтнику.
Суспiльство само себе очiщает, тому пянi базари Юрка... це просто понти, на якi не варто звертати увагу.
Як що б все було так просто... у нас би повii коштували б, як пляшка Шампанського.
Але наврядчи це когось заводовольнить - кожна краiна мае своi культурнi звичаi.
А кому надто треба мати поруч iз собою ескорт метеликiв... хай йде до Поплавського - там багато яскравих талантiв.
 :smilie7:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Самооборона.
Для самооборони в межах власної нерухомості найкращий варіант помпа, або дробовик напівавтомат.

А носячи при собі постійно короктоствол набагато більший шанс випадково підстрелити себе, ніж бути кимось атакованим і ефективно використати його проти нападника.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Ситуація ж по зброї мене цілком і зараз влаштовує. Якщо ти не нарік чи не рецидивіст, то за пару тижнів можна собі легко купити легального ґвера, байдуже гладкоствольного чи нарізного.
в облцентрі - можливо, а в віддалених нас. пунктах - легально виходить доволі дорого як по грошах, так і по часу.
Основна корупційна складова - 5-денне навчання в спец. центрі, які є тільки в обл.центрах.
Тому, якщо не хочеш платити на лапу "разрєшитєлю", то треба знімати квартиру в місті або кожен день туди/сюди їздити 5 днів.
Russia delenda est.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
У Європі теж є країни з офіційними борделями,так що реноме не втратимо.
До того ж повії все одно будуть існувати і сюди все одно будуть приїжджати на секс-туризм але в разі легалізації,повії будуть платити податки, проходити проф.огляд і в такому разі можуть отримати і пенсію.
Гарної ви думки про наших жінок.
Моральний стан не може ламатися,бо їх не змушуватимуть,в повії йде хто готовий.Жінки розділяють тілесне і духовне і те ,що вона повія в її очах не робить її бля@ью.
Повії не вішаються з-за своєї роботи, швидше ви повіситесь.
Це прагматичні люди.
Европа нам не указ та й секс-туризму у нас не буде - це ж iнiшiй менталiтет, звички та поведiнка.
Не варто все валити на Европу - ми iнша краiна, з iншим свiтоглядом та звичками.
Украiна нi коли не була меккою секс-туризму хоча б тому, що з цього грошi не роблять.
Та й повii у нас переважно рос. походження - справжня украiнка нi коли з горя чи з радостi не полiзе на панель, бо завтра ii знайдуть закопаною десь на смiтнику.
Суспiльство само себе очiщает, тому пянi базари Юрка... це просто понти, на якi не варто звертати увагу.
Як що б все було так просто... у нас би повii коштували б, як пляшка Шампанського.
Але наврядчи це когось заводовольнить - кожна краiна мае своi культурнi звичаi.
А кому надто треба мати поруч iз собою ескорт метеликiв... хай йде до Поплавського - там багато яскравих талантiв.
 :smilie7:
Я відкрию вам, мабуть, таємницю але секс-туризм у нас вже існує.Я власними очима бачив таких клієнтів  і повій.
Про Мекку ніхто не каже.
Проституція,до вашого відома,один з найприбутковіших бізнесів.Для прикладу,малолітня повія за ніч може заробити 200-300 баксів,година одруженої і по знайомству-від 200 грн,в клубіі від 50 зелених.
Національність нічого не важить в даному ремеслі та і ви ж самі стверджували,що з легалізацією половина наших жінок піде заробляти .
Ніхто не закопає,всім пох@й.А батьки лярви ще й можуть розповідати,що "твоя безкоштовно,а моя за гроші"-сам таких знаю.
Є повії і послуги,які коштують  дешевше Шампанського.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Самооборона.
Для самооборони в межах власної нерухомості найкращий варіант помпа, або дробовик напівавтомат.

А носячи при собі постійно короктоствол набагато більший шанс випадково підстрелити себе, ніж бути кимось атакованим і ефективно використати його проти нападника.
Якщо виконувати заходи безпеки,то нікого випадково не підстрелиш.
Я за те аби кожен мав вибір.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я відкрию вам, мабуть, таємницю але секс-туризм у нас вже існує.
Я власними очима бачив таких клієнтів  і повій.
Про Мекку ніхто не каже.
Проституція,до вашого відома,один з найприбутковіших бізнесів.
Для прикладу,малолітня повія за ніч може заробити 200-300 баксів,година одруженої і по знайомству-від 200 грн,в клубіі від 50 зелених.
Національність нічого не важить в даному ремеслі та і ви ж самі стверджували,що з легалізацією половина наших жінок піде заробляти .
Ніхто не закопає,всім пох@й.
А батьки лярви ще й можуть розповідати,що "твоя безкоштовно,а моя за гроші"-сам таких знаю.
Є повії і послуги,які коштують  дешевше Шампанського.
Збочення... е в кожнiй системi та в кожнiй краiнi - не варто витрачати час на пошук та приклади.
Ось вам свiже, так би мовити, харчування...
http://magnolia-tv.com/news/12681-na-poltavschini-zagratovano-batka-yakiy-zgvaltuvav-vlasnu-ditinu?prov=ukrnet
Тому я вважаю Юрiка... типовим балаболом - пiд водочку можна казати будь що та з ким завгодно.
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Я відкрию вам, мабуть, таємницю але секс-туризм у нас вже існує.
Я власними очима бачив таких клієнтів  і повій.
Про Мекку ніхто не каже.
Проституція,до вашого відома,один з найприбутковіших бізнесів.
Для прикладу,малолітня повія за ніч може заробити 200-300 баксів,година одруженої і по знайомству-від 200 грн,в клубіі від 50 зелених.
Національність нічого не важить в даному ремеслі та і ви ж самі стверджували,що з легалізацією половина наших жінок піде заробляти .
Ніхто не закопає,всім пох@й.
А батьки лярви ще й можуть розповідати,що "твоя безкоштовно,а моя за гроші"-сам таких знаю.
Є повії і послуги,які коштують  дешевше Шампанського.
Збочення... е в кожнiй системi та в кожнiй краiнi - не варто витрачати час на пошук та приклади.
Ось вам свiже, так би мовити, харчування...
http://magnolia-tv.com/news/12681-na-poltavschini-zagratovano-batka-yakiy-zgvaltuvav-vlasnu-ditinu?prov=ukrnet
Тому я вважаю Юрiка... типовим балаболом - пiд водочку можна казати будь що та з ким завгодно.
 :smilie7:
Це не збочення,бо природньо заробляти собі на життя з-за відсутності рожевих окулярів. Хто як і чим  може.І робота у них не найлегша. До речі,в шлюбі може бути різниця тільки в кількості клієнтів.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Це не збочення,бо природньо заробляти собі на життя з-за відсутності рожевих окулярів.
Хто як і чим  може.
І робота у них не найлегша.
До речі,в шлюбі може бути різниця тільки в кількості клієнтів.
Все правильно - як по нотах - Работа у нас такая, жiла би страна родная...
Те, що воно справдi збочення, в родинному сенсi - то вже ми вiд жаху очi закриваемо.
Щодо iншого - ну давайте ще й казiно в кожному селi вiдкриемо, а далi... почнемо стволи, як гречку, продавати.
Пiсля перших радощiв... перейдемо на "легкi"нароктики, а потiм вже й на "важкi".
Аби не зупинятися, наладимо продаж самогону на кожному кроцi, а потiм ще й лiнчування на замовлення...
Чим не грошi - вибiр у кожного буде - головне, засунути в сраку Карний кодекс, та не звертати увагу на сутенерiв та приватнi будинки розпусти.
Головне - гарно вибрати час й мiсце - клiент у нас грошовитий, то чого це йому треба все забороняти?.
Але тут е одне АЛЕ - якщо все дозволити, то проституцiя вже не буде такою - змiнюйте Сiмейний кодекс, Закони та норми шлюбу, аби повiя мала тi ж права, що й жiнка, а може й бiльше...
Головне, не зупинятися у власних фантазiях, коли одного разу виявиться, що нагорода за кохання - СНIД.
Не треба казати, що це таке, та хто його у нас засiвае?...
А далi - думайте, варто воно того,  аби бути вiльним у виборi... чi все ж думати перед тим, як щось робити.
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Секс для людини є природнім на відміну від залежності від гральних автоматів чи наркотиків. Сімейні цінності до повій ніяким боком,якщо чоловіку захочеться трахатися,то знайде коханку.Повії дану проблему значно спрощують у т.ч. і для дружини клієнта.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
А носячи при собі постійно короктоствол набагато більший шанс випадково підстрелити себе

Здуру можна і хуй зламати.  :weep:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
А носячи при собі постійно короктоствол набагато більший шанс випадково підстрелити себе

Здуру можна і хуй зламати.  :weep:
Отож,спробуй довести людині,яка ствол бачила тільки у кіно,що він за належного ставлення цілком безпечний.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Барделi пiд чим ковпаком - МВС чи МОЗу?...
Борделі, як в Німеччині чи Голандії. Де це окрема територія,  часто закрита, де вони усі компактно розтащовані.  Куди (на територію) не пускають дітей, а зачасти і жінок. Де є постійний медогляд, касовий апарат і профсоюз.
І щоб ПДВ платили  :gigi:!
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Секс для людини є природнім на відміну від залежності від гральних автоматів чи наркотиків.
Сімейні цінності до повій ніяким боком,якщо чоловіку захочеться трахатися,то знайде коханку.
Повії дану проблему значно спрощують у т.ч. і для дружини клієнта.
Скажiть менi - яка рiзниця мiж сексом та коханням?..
На мою думку, той, кому треба лише секс... буде шукати шмару за грошi.
Кохання... можливо лише там, де в родинi е любов, а вiд того - дiточки.
Не треба все зводити до механiки - раз морква стала, шукаю повiю.
Можна бути коханцем для своеi дружини, а можно й повiю затрахати до повного кошмару.
Тим паче, що повii - то смiття, яке живе на подачки бандосiв та ментiв.
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15812
Секс для людини є природнім на відміну від залежності від гральних автоматів чи наркотиків.
Сімейні цінності до повій ніяким боком,якщо чоловіку захочеться трахатися,то знайде коханку.
Повії дану проблему значно спрощують у т.ч. і для дружини клієнта.
Скажiть менi - яка рiзниця мiж сексом та коханням?..
На мою думку, той, кому треба лише секс... буде шукати шмару за грошi.
Кохання... можливо лише там, де в родинi е любов, а вiд того - дiточки.
Не треба все зводити до механiки - раз морква стала, шукаю повiю.
Можна бути коханцем для своеi дружини, а можно й повiю затрахати до повного кошмару.
Тим паче, що повii - то смiття, яке живе на подачки бандосiв та ментiв.
 :smilie7:
У мене таке враження,що я з підлітком спілкуюся.Хрін встав,пішов шукати жінку.Все.І не за гроші.
Повії такі ж люди як і ми.Деякі не від гарного життя стають повіями.Це просто робота і все.