Автор Тема: Про Чорновола  (Прочитано 1011 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Про Чорновола
« : Січня 26, 2019, 08:38:06 08:38 »
Неодноразово зустрічав думку,що от якби ми тоді чи вже тоді обрали Чорновола,то все було б інакше,ну,от такий спомин:
До речі, коли ми повернемося до питання, чого наші націонал-демократи не розуміли, пригадую, я була в парламенті в день візиту Єльцина. В мене в кабінеті висить це фото, де в мене «краща роль другого плану». Я бачила, коли Чорновіл (покійний), буквально спотикаючись, біг до трибуни до Єльцина і жалівся: Чи знаєте ви, Борисе Миколайовичу, що ви приїхали в країну в цей час, коли тут відбуваються страшні репресії?!.. Уявіть собі формат: ось уже хочуть усі незалежності, ось вона наближається, і знову біжать до московського кого — секретаря обкому чи царя? Чи не одна й та сама лінія поведінки, незважаючи на різні ніби постаті й часи? Але це на тлі того, що пропозицію співпраці свого секретаря ЦК з ідеології вони відкинули, він був чужий, з ним не можна було укладати союзи. А Єльцину, секретарю обкому з Росії, можна було жалітися на свого секретаря з ідеології ЦК. У цьому була проблема — це нерозуміння українською елітою російської та свого місця.

І вся стаття: http://day.kyiv.ua/uk/article/den-ukrayiny/pidtrymuvaty-treba-slabkyh-zahyshchaty-sylnyh

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Чорновола
« Reply #1 : Січня 26, 2019, 09:02:25 09:02 »
.Ничего бы кардинально не изменилось бы , хоть вероятно подвижки бы были ,которые случились после первого Майдана. Но во времена Черновола общество было не готово ,как не совсем готово к новым реальностям сегодня. Все по совковому требуют всех расстрелять все позакрывать и позапрещать без всяких оговорок. Да, на время войны кое-кому нужно дать по грызлу , но это должно носить подчеркнуто временный характер. И полностью отменяться с окончанием войны. Ну а совковое " все забрать и поделить" меня в 21 веке просто шокирует, а вы говорите в 90-х годах. 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: Про Чорновола
« Reply #2 : Січня 26, 2019, 09:12:53 09:12 »
Я більше про неготовність Чорновола до влади і побудови держави. Вічний актор другого плану,вічний деградуючий опозиціонер.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: Про Чорновола
« Reply #3 : Січня 26, 2019, 09:28:11 09:28 »
А от ще така думка:
 Історичний досвід свідчить, що у важкі часи державні лідерство і професійність, а також мінімізована відстань влади від пересічних громадян дають величезний шанс державі вистояти та зміцнитися. Які, на ваш погляд, шанси втратила Україна 22 роки тому і чи залишилися вони зараз?

— Справді, відхилення дуже серйозне. І почалося воно ще на початку 1990-х, бо я вважаю, що все-таки три роки відродження ми мали. Це певним чином пов’язано з фігурою першого президента Леоніда Кравчука, про що я написала у своїй невеликій рецензії на вихід його нової книжки. Його три заслуги — це були кроки державника: Біловезька пуща, заборона Комуністичної партії і похід на другі й останні демократичні вибори. На цьому відродження, в принципі, закінчилося. На що немало вплинуло нерозуміння демократичними силами історії, у якій вони живуть. Звісно, людям, які прожили з Рухом бурхливе відродження Української держави, часом буває болісно від такої спроби аналізу. Але треба бути чесними і намагатися аналізувати всі кроки, які зрештою призвели до втрати цього шансу. Бо коли Кравчук, піднявшись над своїми партійними інтересами, вийшов із Комуністичної партії, хоча був секретарем з ідеології, йому не було на кого спертися в суспільстві. Він, природно, запропонував Руху стати його опорою. На що вони гордо відмовилися від участі в уряді й від прем’єрства для Чорновола. Звісно, наслідки цього були дуже драматичними. Натомість Рух підтримав «двома колонами» на президентських виборах 1999 року Кучму, чим фактично знищив на правому фланзі шанси Євгена Марчука. Неосмислення цієї помилки втягнуло всіх у «трубу» турбулентності, яка «винесла» Ющенка — дуже привабливого зовні й абсолютно не готового до державної роботи на поверхні.
Помаранчевий Майдан створив колосальний шанс для прориву. Тому що щирий народ із силою вийшов підтримати того, хто їм здавався найкращим. А тут уже велика відповідальність нашої інтелігенції і преси, які сформували абсолютно неадекватне бачення і цієї людини, і цієї команди.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Чорновола
« Reply #4 : Січня 26, 2019, 09:34:10 09:34 »
Iнколи слухаю Тараса Чорновола - е у нього цiкавi думки, навiть полiтологiв може заткнути за пояс.
Батька... знав мало - там ще не розкрито ДТП - чи справдi то було вбивство на трасi чи необачне ДТП.
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Чорновола
« Reply #5 : Січня 26, 2019, 09:50:18 09:50 »
Iнколи слухаю Тараса Чорновола - е у нього цiкавi думки, навiть полiтологiв може заткнути за пояс.
Батька... знав мало - там ще не розкрито ДТП - чи справдi то було вбивство на трасi чи необачне ДТП.
 :smilie7:

После тупой прокрутки Йулькой технологии "тупой еще тупее" в 2010 году у меня отпали последние сомнения , что это было убийство. У КуЧМО шансов не было и только у красного урода Петюни он мог  выиграть , больше ни у кого, а Черновол в этой схеме мешал.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Про Чорновола
« Reply #6 : Січня 26, 2019, 10:11:44 10:11 »
А от ще така думка:
 Історичний досвід свідчить, що у важкі часи державні лідерство і професійність, а також мінімізована відстань влади від пересічних громадян дають величезний шанс державі вистояти та зміцнитися. Які, на ваш погляд, шанси втратила Україна 22 роки тому і чи залишилися вони зараз?

— Справді, відхилення дуже серйозне. І почалося воно ще на початку 1990-х, бо я вважаю, що все-таки три роки відродження ми мали. Це певним чином пов’язано з фігурою першого президента Леоніда Кравчука, про що я написала у своїй невеликій рецензії на вихід його нової книжки. Його три заслуги — це були кроки державника: Біловезька пуща, заборона Комуністичної партії і похід на другі й останні демократичні вибори. На цьому відродження, в принципі, закінчилося. На що немало вплинуло нерозуміння демократичними силами історії, у якій вони живуть. Звісно, людям, які прожили з Рухом бурхливе відродження Української держави, часом буває болісно від такої спроби аналізу. Але треба бути чесними і намагатися аналізувати всі кроки, які зрештою призвели до втрати цього шансу. Бо коли Кравчук, піднявшись над своїми партійними інтересами, вийшов із Комуністичної партії, хоча був секретарем з ідеології, йому не було на кого спертися в суспільстві. Він, природно, запропонував Руху стати його опорою. На що вони гордо відмовилися від участі в уряді й від прем’єрства для Чорновола. Звісно, наслідки цього були дуже драматичними. Натомість Рух підтримав «двома колонами» на президентських виборах 1999 року Кучму, чим фактично знищив на правому фланзі шанси Євгена Марчука. Неосмислення цієї помилки втягнуло всіх у «трубу» турбулентності, яка «винесла» Ющенка — дуже привабливого зовні й абсолютно не готового до державної роботи на поверхні.
Помаранчевий Майдан створив колосальний шанс для прориву. Тому що щирий народ із силою вийшов підтримати того, хто їм здавався найкращим. А тут уже велика відповідальність нашої інтелігенції і преси, які сформували абсолютно неадекватне бачення і цієї людини, і цієї команди.
Дуже дражлива тема.
Авторка в чомусь можливо має рацію, коли говорить про незрілість українських національних еліт.
А проте мені смішно, коли вона починає возвеличувати якісь заслуги Кравчука та Марчука. Марчук - це генерал КДБ, який за великим рахунком так нічого позитивного для України не зробив, з якого дива мріяти, що він би зробив, якби став президентом?
Та й Кравчук, при всіх його заслугах - нікчемне продажне лайно. І як през він був набагато гіршим, ніж той же Ющенко.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: Про Чорновола
« Reply #7 : Січня 26, 2019, 11:06:43 11:06 »
А от ще така думка:
 Історичний досвід свідчить, що у важкі часи державні лідерство і професійність, а також мінімізована відстань влади від пересічних громадян дають величезний шанс державі вистояти та зміцнитися. Які, на ваш погляд, шанси втратила Україна 22 роки тому і чи залишилися вони зараз?

— Справді, відхилення дуже серйозне. І почалося воно ще на початку 1990-х, бо я вважаю, що все-таки три роки відродження ми мали. Це певним чином пов’язано з фігурою першого президента Леоніда Кравчука, про що я написала у своїй невеликій рецензії на вихід його нової книжки. Його три заслуги — це були кроки державника: Біловезька пуща, заборона Комуністичної партії і похід на другі й останні демократичні вибори. На цьому відродження, в принципі, закінчилося. На що немало вплинуло нерозуміння демократичними силами історії, у якій вони живуть. Звісно, людям, які прожили з Рухом бурхливе відродження Української держави, часом буває болісно від такої спроби аналізу. Але треба бути чесними і намагатися аналізувати всі кроки, які зрештою призвели до втрати цього шансу. Бо коли Кравчук, піднявшись над своїми партійними інтересами, вийшов із Комуністичної партії, хоча був секретарем з ідеології, йому не було на кого спертися в суспільстві. Він, природно, запропонував Руху стати його опорою. На що вони гордо відмовилися від участі в уряді й від прем’єрства для Чорновола. Звісно, наслідки цього були дуже драматичними. Натомість Рух підтримав «двома колонами» на президентських виборах 1999 року Кучму, чим фактично знищив на правому фланзі шанси Євгена Марчука. Неосмислення цієї помилки втягнуло всіх у «трубу» турбулентності, яка «винесла» Ющенка — дуже привабливого зовні й абсолютно не готового до державної роботи на поверхні.
Помаранчевий Майдан створив колосальний шанс для прориву. Тому що щирий народ із силою вийшов підтримати того, хто їм здавався найкращим. А тут уже велика відповідальність нашої інтелігенції і преси, які сформували абсолютно неадекватне бачення і цієї людини, і цієї команди.
Дуже дражлива тема.
Авторка в чомусь можливо має рацію, коли говорить про незрілість українських національних еліт.
А проте мені смішно, коли вона починає возвеличувати якісь заслуги Кравчука та Марчука. Марчук - це генерал КДБ, який за великим рахунком так нічого позитивного для України не зробив, з якого дива мріяти, що він би зробив, якби став президентом?
Та й Кравчук, при всіх його заслугах - нікчемне продажне лайно. І як през він був набагато гіршим, ніж той же Ющенко.
У мене теж такі думки щодо Кравчука і Марчука,проте вона виклала факти зробленого(Кравчуком).А щодо генерала КДБ,то ви вірно підмітили,що нічого позитивного так і не зробив , як і негативного.Ну,і нагадаю прізвища: Маннергейм(царський генерал) ,Тимошенко(не генерал КДБ),Медведчук(не генерал КДБ)

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Про Чорновола
« Reply #8 : Січня 26, 2019, 12:43:04 12:43 »
Чорновіл керував Львівською обл., як на мене дуже невдало
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14495
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Про Чорновола
« Reply #9 : Січня 26, 2019, 12:46:18 12:46 »
Радянські дисиденти були інтернаціоналістами за своєю суттю.
Навіть така свята людина , як Чорновіл.
Тому я не став би педалювати тему де він "побіг до царя".
І , до речі, реальна політика саме так робиться.
Ще можна згадати виступ Чорновіла у ВР Криму, ідею федералізації і т.п.
Основна проблема колишніх посадовців , що у них на відміну від Пороха не було чистого аркушу паперу...
Mocsia delenda est

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Чорновола
« Reply #10 : Січня 26, 2019, 12:58:19 12:58 »
Проблема була в неготовності на тому етапі розвитку українських національних партій протистояти впливові агентів КДБ-ФСБ  введеним в їхній апарат та вище керівництво. Ну, наприклад, я думаю усім зрозуміло зараз що Лавринович був "підписаним" агентом. А він був другою людиною в партії протягом 8 перших років. А я таких людей з Центрального проводу можу зараз назвати до десятка.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: Про Чорновола
« Reply #11 : Січня 26, 2019, 12:58:42 12:58 »
Радянські дисиденти були інтернаціоналістами за своєю суттю.
Навіть така свята людина , як Чорновіл.
Тому я не став би педалювати тему де він "побіг до царя".
І , до речі, реальна політика саме так робиться.
Ще можна згадати виступ Чорновіла у ВР Криму, ідею федералізації і т.п.
Основна проблема колишніх посадовців , що у них на відміну від Пороха не було чистого аркушу паперу...
Але був адміністративний досвід,на відміну від Чорновола.І справа ж не тільки,що він побіг до Єльцина,а що одночасно відмовився співпрацювати з Кравчуком-тут  суть описаної ситуації,тут суть усіх наших лих. Не найгірших,до речі,щоб там хто не казав.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: Про Чорновола
« Reply #12 : Січня 26, 2019, 01:00:21 13:00 »
Проблема була в неготовності на тому етапі розвитку українських національних партій протистояти впливові агентів КДБ-ФСБ  введеним в їхній апарат та вище керівництво. Ну, наприклад, я думаю усім зрозуміло зараз що Лавринович був "підписаним" агентом. А він був другою людиною в партії протягом 8 перших років. А я таких людей з Центрального проводу можу зараз назвати до десятка.
Проблема була в їх державницькій інфантильності,все інше похідне.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Чорновола
« Reply #13 : Січня 26, 2019, 01:06:55 13:06 »
Проблема була в неготовності на тому етапі розвитку українських національних партій протистояти впливові агентів КДБ-ФСБ  введеним в їхній апарат та вище керівництво. Ну, наприклад, я думаю усім зрозуміло зараз що Лавринович був "підписаним" агентом. А він був другою людиною в партії протягом 8 перших років. А я таких людей з Центрального проводу можу зараз назвати до десятка.
Доповню попередній текст.
А справді проукраїнських, щирих, активних, та розумних людей (як наприклад Василь Червоній) Чорновіл навпаки від себе з часом максимально дистанціював. Чи то дослухався до навітів КДБшного оточення що його обсіло, чи то просто боявся конкуренції, а скорше і те і інше разом. Але це з часом і призвело до того що активна молодь (серед якої звісно також була КДБшна частина яка налаштовувала їх на конфронтацію) відкололась у вигляді УНП. Що і стало кінцем НРУ.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Чорновола
« Reply #14 : Січня 26, 2019, 01:21:56 13:21 »
Проблема була в їх державницькій інфантильності,все інше похідне.
Тоді уже підемо далі. Проблема була у тому що при всіх інших чеснотах Чорновол був не дуже розумним, усе інше - похідне. Я наприклад впевнений що будь на його місці людина масштабу Ігоря Юхновського то все було б інакше в новітній історії України. Але маємо те що маємо.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Про Чорновола
« Reply #15 : Січня 26, 2019, 04:44:30 16:44 »
Проблема була в неготовності на тому етапі розвитку українських національних партій протистояти впливові агентів КДБ-ФСБ  введеним в їхній апарат та вище керівництво. Ну, наприклад, я думаю усім зрозуміло зараз що Лавринович був "підписаним" агентом. А він був другою людиною в партії протягом 8 перших років. А я таких людей з Центрального проводу можу зараз назвати до десятка.
Там і крім Лавриновича були кадебешні кадри. Пригадуються кадри, як Ганька Хервам цілувалась з Чорноволом  :weep:

Але найсумніше, що й нинішні націоналістичні партії просякнуті інфільтрованими кадебешниками по самі вуха і ніц тим не переймаються. Від Левченка в Свободі, до Білецького в НацКорпусі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Про Чорновола
« Reply #16 : Січня 26, 2019, 04:46:29 16:46 »
Чорновіл керував Львівською обл., як на мене дуже невдало
Катастрофічно невдало. Лише особнячок собі прихватизував - і за першої ж нагоди втік до Києва  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33480
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Чорновола
« Reply #17 : Січня 26, 2019, 06:18:06 18:18 »
Об'єктивно, Чорновіл зіграв на послаблення національного руху. Ніяких сильних сторін, якими він міг би брати, в нього просто не було.

Дисидентське минуле - це, звичайно, почесна річ, але саме по собі воно не є чимось, що робить людину навіть не визначним діячем , а просто навіть добрим управлінцем та адміністратором.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Про Чорновола
« Reply #18 : Січня 27, 2019, 04:00:28 04:00 »
Я більше про неготовність Чорновола до влади і побудови держави. Вічний актор другого плану,вічний деградуючий опозиціонер.



You are an idiot. A complete one...
If you are going through hell, keep going.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14495
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Про Чорновола
« Reply #19 : Січня 27, 2019, 04:16:46 04:16 »
Проблема була в їх державницькій інфантильності,все інше похідне.
Тоді уже підемо далі. Проблема була у тому що при всіх інших чеснотах Чорновол був не дуже розумним, усе інше - похідне. Я наприклад впевнений що будь на його місці людина масштабу Ігоря Юхновського то все було б інакше в новітній історії України. Але маємо те що маємо.

З точки зору пігмеїв - не дуже розумно вдягати штани. Це з одного фільму про Африку.
Щодо пана В'ячеслава.
Ще раз наголошую : основна помилка - втягнути совок у незалежність експресом.
Є певні закони історії, згідно з якими, будь-яке суспільство має пройти всі стадії еволюції , аби вийти на шлях прогресу. А мрійники - це паливо прогресу.
Пан Чорновіл був таким паливом
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: Про Чорновола
« Reply #20 : Січня 27, 2019, 07:24:21 07:24 »
Проблема була в їх державницькій інфантильності,все інше похідне.
Тоді уже підемо далі. Проблема була у тому що при всіх інших чеснотах Чорновол був не дуже розумним, усе інше - похідне. Я наприклад впевнений що будь на його місці людина масштабу Ігоря Юхновського то все було б інакше в новітній історії України. Але маємо те що маємо.

З точки зору пігмеїв - не дуже розумно вдягати штани. Це з одного фільму про Африку.
Щодо пана В'ячеслава.
Ще раз наголошую : основна помилка - втягнути совок у незалежність експресом.
Є певні закони історії, згідно з якими, будь-яке суспільство має пройти всі стадії еволюції , аби вийти на шлях прогресу. А мрійники - це паливо прогресу.
Пан Чорновіл був таким паливом
У нас не було взагалі гарних варіантів,експрес хоч і паганий, але пока Росія була зайнята своїми справами, давав шанс, яким ми ,як зараз бачиться, скористалися.
« Останнє редагування: Січня 27, 2019, 09:10:41 09:10 від Yuras Yuras »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14495
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Про Чорновола
« Reply #21 : Січня 27, 2019, 08:52:59 08:52 »
Ну так це зайвий раз підтверджує системну помилку всіх наших національних поводирів - зайти у західний світ разом з мокшами.
Це такий собі квазі-імперіалізм в дусі Кіплінга(спокута білої людини).
Порох перший наважився на усвідомлення, що колишня колонія Київської Русі - це відрізаний шмат, не вартий на те щоб стати причепом Нової Української Державності
Mocsia delenda est

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Про Чорновола
« Reply #22 : Січня 27, 2019, 11:51:45 11:51 »
З точки зору пігмеїв - не дуже розумно вдягати штани. Це з одного фільму про Африку.
Мабуть таки в Африці вдягати штани не дуже розумно з точки зору не тільки пігмеїв, а й усіх тих хто розуміє що в шортах при +35 буде комфортніше.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14495
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Про Чорновола
« Reply #23 : Січня 27, 2019, 12:14:04 12:14 »
З точки зору пігмеїв - не дуже розумно вдягати штани. Це з одного фільму про Африку.
Мабуть таки в Африці вдягати штани не дуже розумно з точки зору не тільки пігмеїв, а й усіх тих хто розуміє що в шортах при +35 буде комфортніше.

Еге ж , ти вловив думку.
Чорновіл мав звичайне совєцьке виховання і лінію поведінки.
Тобто був звичайною совєцькою людиною.
В цьому плані барига-цеховик Олексій Порошенко більший прогресист, чим Чорновіл.
Mocsia delenda est

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Про Чорновола
« Reply #24 : Січня 27, 2019, 02:20:53 14:20 »
Радянські дисиденти були інтернаціоналістами за своєю суттю.
Навіть така свята людина , як Чорновіл.
Тому я не став би педалювати тему де він "побіг до царя".
І , до речі, реальна політика саме так робиться.
Ще можна згадати виступ Чорновіла у ВР Криму, ідею федералізації і т.п.
Основна проблема колишніх посадовців , що у них на відміну від Пороха не було чистого аркушу паперу...
В церковной терминологии, откуда и пошло слово "диссидент", есть термин "диссидент" и есть "еретик".
Еретик - тот, кто отрицает идеологию этой церкви, а "диссидент" - тот кто поддерживает эту же идеологию, но имеет на нее другой взгляд (раньше использовались "оппортунист" и "ревизионист")
Т.е., при всем уважении, Черновол - это вот это вот "социализм с человеческим лицом" и т.п.
Наверное, это была необходимая ступень, через которую нужно было пройти. Но и задерживаться на ней не нужно

Offline щек

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Про Чорновола
« Reply #25 : Січня 29, 2019, 12:46:24 12:46 »
Вічний актор другого плану,вічний деградуючий опозиціонер.

 :Sho_za:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: Про Чорновола
« Reply #26 : Січня 29, 2019, 01:26:11 13:26 »
Вічний актор другого плану,вічний деградуючий опозиціонер.

 :Sho_za:
І які його результати діяльності?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Про Чорновола
« Reply #27 : Січня 29, 2019, 04:40:31 16:40 »
Вічний актор другого плану,вічний деградуючий опозиціонер.

 :Sho_za:
І які його результати діяльності?

А ти таки ідіот...  :smilie2: :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15900
Re: Про Чорновола
« Reply #28 : Січня 29, 2019, 05:54:23 17:54 »
Вічний актор другого плану,вічний деградуючий опозиціонер.

 :Sho_za:
І які його результати діяльності?

А ти таки ідіот...  :smilie2: :smilie2:
Хто б казав

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Про Чорновола
« Reply #29 : Січня 29, 2019, 06:04:09 18:04 »
Я особисто знав Чорновола і не раз із ним спілкувався.
Тому ще раз кажу: ти ідіот.
If you are going through hell, keep going.